Pozvat ke sdílení přístupu
Můžete udělit přístup k úpravám stránky. Pozvaná osoba obdrží odkaz na nastavení hesla a bude mít přístup na vaši stránku s přihlašovacími údaji uvedenými v e-mailové pozvánce.
Cancel

Jasmin Etezadzadeh, mezzosoprán

Jasmin Etezadzadeh
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
IV-V 2021
Ne 18, Čt 22, Ne 25, Út 27, Čt 29 IV 2021
Ne 02, Ne 09m, So 15, St 19, 21 V 2021
IntermezzoPremiéra
Frau des Notar
Theater Basel
D: Heil
R: Fritsch
II-IV 2021
12+, Ne 14, Čt 18, So 20, Ne 28 II 2021
St 03, 05, So 13, Ne 21m III 2021
Po 05 IV 2021
La traviataPremiéra
Annina
Theater Basel
D: Ceccherini
R: Peter
I-VII 2021
So 30 I 2021
So 06, Čt 11, 19, Ne 28 II 2021
So 06, Ne 14, Ne 28 III 2021
So 03, So 24 IV 2021
Ne 09 V 2021
Ne 04 VII 2021
Der ZigeunerbaronPremiéra
Czipra
Komische Oper Berlin
D: Soltesz
R: Kratzer
XI 2020-VI 2021
So 21, Ne 22, So 28 XI 2020
So 05, Ne 13, Ne 20, So 26m, Út 29 XII 2020
09, Po 11, St 13, 15, So 16 I 2021
So 06 II 2021
Út 02, So 20 III 2021
Čt 13 V 2021
Ne 06, So 19, So 26 VI 2021
Die Zauberflöte
Dritte Dame
Theater Basel
D: Wise / Prat
R: McBurney
VI 2020
Po 08c VI 2020
Ausschnitte aus 'Le nozze di Figaro'Koncertní provedení
No role
Theater Basel
Schauspielhaus

V-VI 2020
29 V 2020
Po 01, 05, Ne 07, Út 09, Čt 11, Ne 14, So 20 VI 2020
Jeanne d'Arc au bûcherPremiéra cancelled
Catherine
Theater Basel
D: Ollu
R: Castellucci, Costa
III-VI 2020
27 III 2020
03, Po 06, St 08, Út 14, Ne 19, Ne 26 IV 2020
Ne 03, So 09, Čt 21 V 2020
12, 19 VI 2020
Peter GrimesPremiéra cancelled
Auntie
Theater Basel
D: Poska / Wise
R: Fehr
II 2020
Čt 06 II 2020
La mère coupable
Suzanne
Theater Basel
Foyer Grosse Bühne
D: Wise
R: Jühe
I-VI 2020
So 18, 24, Ne 26m, St 29 I 2020
Ne 02, So 08, Po 17, Út 25, 28 II 2020
Po 16x, Ne 29x III 2020
Ne 05x, Út 07x, Po 13x, Čt 16x IV 2020
15x, Ne 17x, So 23x V 2020
Po 08x, Ne 21x VI 2020
Le nozze di FigaroPremiéra
Marcellina
Theater Basel
D: Curnyn / Montesano
R: Frey
X 2019-I 2020
Čt 24 X 2019
Ne 24 XI 2019
Čt 12 XII 2019
03 I 2020
Andrea Chénier
La contessa di Coigny/ Madelon
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin
Grosses Haus
D: Ingram
R: Hovenbitzer
IX 2019-I 2020
27+, Ne 29 IX 2019
Ne 06, Ne 13, Po 21, Ne 27, Čt 31 X 2019
08, Ne 10, Ne 17, St 20, So 23, Út 26 XI 2019
Ne 08, Ne 29 XII 2019
04, 17, So 25 I 2020
Andersens ErzählungenSvětová premiéra
Grossmutter
Theater Basel
Foyer Grosse Bühne
D: Wise
R: Stölzl
V-VI 2019
So 25, Čt 30 V 2019
Ne 09 VI 2019
Katja Kabanowa
Marfa Ignatěvna Kabanová
Landesbühnen Sachsen, Radebeul
D: Klemm
R: Ritschel
II-IV 2019
So 02+, Ne 10 II 2019
01 III 2019
So 06 IV 2019
Europeras I and IIPremiéra
No role
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Pell
R: Wetzel
I-VI 2019
18, Ne 20, St 23 I 2019
Čt 21 II 2019
Ne 10m, St 20 III 2019
Ne 05, 17 V 2019
So 01 VI 2019
Andrea ChénierPremiéra
La Contessa di Coigny/ Madelon
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin
Grosses Haus
D: Ingram / Venzago
R: Hovenbitzer
VIII-IX 2018
Út 28, Čt 30 VIII 2018
So 01 IX 2018
Don Giovanni
Donna Elvira
Severodonetsk
D: Engelen
R: Coelle
III 2018
Ne 18 III 2018
Candide
The Old Lady
Staatsoperette, Dresden
D: Schüller
R: Winnfried
I-IV 2018
So 13, So 20 I 2018
Ne 04m, Út 06, Ne 11, 23 II 2018
St 14 III 2018
Ne 08 IV 2018
BenzinPremiéra
Nell
Theater Bielefeld
Stadttheater
D: Rot
R: Däuper
XII 2017
So 30 XII 2017
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny
Leokadja Begbick
Nationaltheater, Mannheim
D: Reiners
R: Dietz
X-XII 2017
So 21, 27 X 2017
Čt 16m XI 2017
Čt 21 XII 2017
Zar und Zimmermann
Witwe Browe
Volkstheater Rostock
D: Prießnitz / Borck
R: Nicklich
X 2017
20 X 2017
Candide
Old Lady
Bremen
D: Ward
R: Štorman
VII 2017
21, So 22, 28 VII 2017
Don Giovanni
Donna Elvira
Opernfestspiele Schoss Glatt
D: Gnass
R: Franke
II 2017
Ne 26 II 2017
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny
Leokadja Begbick
Kurt Weill Fest, Dessau
D: Sprenger
R: Mühlen
I-V 2017
So 21, 27, Ne 29m I 2017
St 01 II 2017
24 III 2017
Ne 09, So 15 IV 2017
19 V 2017
Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyPremiéra
Leokadja Begbick
Oper Halle
D: Sprenger
R: Mühlen
I-V 2017
So 14, 20m I 2017
So 25 II 2017
So 04, Ne 12 III 2017
07, So 29 IV 2017
05 V 2017
Zar und ZimmermannPremiéra
Witwe Browe
Volkstheater Rostock
D: Prießnitz / Borck
R: Nicklich
XII 2016
09, So 17, Ne 25 XII 2016
Falstaff
Mrs Quickly
Volkstheater Rostock
D: Engelen / Lehner
R: Nicklich
XI 2016-IV 2017
So 05, 11, Čt 17m XI 2016
Ne 18m, Po 26 XII 2016
07 I 2017
14, Ne 16, So 22 IV 2017
Der MessiasPremiéra
Alt
Volkstheater Rostock
D: Lehner
R: Taranu
IX 2016-III 2017
Ne 18, So 24 IX 2016
Ne 02m, Čt 06m, 28 X 2016
So 19 XI 2016
02 XII 2016
01, So 21 I 2017
Čt 30 III 2017
ConcertPremiéra
No role
Volkstheater Rostock
D: Lehner
R: Bartz
IX-XII 2016
16 IX 2016
14, So 29 X 2016
So 26 XI 2016
16 XII 2016
Candide
Alte Dame/ Baronin
Volkstheater Rostock
D: Lehner
R: Schall
VI-VII 2016
Ne 26, Čt 30 VI 2016
Ne 03m, St 06m, Ne 10 VII 2016
CandidePremiéra
Die alte Dame
Volkstheater Rostock
D: Lehner
R: Schall
IV-V 2016
So 30 IV 2016
Ne 08m, 13, So 21 V 2016
FalstaffPremiéra
Mrs Quickly
Volkstheater Rostock
D: Engelen
R: Nicklich
III 2016
Čt 24, Po 28 III 2016
Maometto II
Calbo
Volkstheater Rostock
D: Parry
III-IV 2016
So 05, St 09, So 19, So 26 III 2016
Ne 24 IV 2016
ErmionePremiéra
Andromaca
Volkstheater Rostock
D: Parry
R: Franke
II 2016
So 27 II 2016
Tote Stadt
Brigitta
Magdeburg
D: Ishii
R: Peters-Messer
I 2016
08, St 13, Ne 24 I 2016
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny
Leokadja Begbick
Volkstheater Rostock
D: Engelen
R: Schall
VII-VIII 2015
03, So 04, Ne 05, Čt 09, 10, So 11, Ne 12, Čt 16, 17, So 18, Ne 19, Čt 23, 24, So 25, Ne 26, Čt 30, 31 VII 2015
So 01, Ne 02, Čt 06, 07, So 08, Ne 09 VIII 2015
La traviataPremiéra
Annina
Mecklenburgischen Staatstheaters, Schwerin
Schweriner Schloss
Alter Garten
D: Huppert
R: Rootering
V-VI 2015
Ne 03, 29 V 2015
St 03, St 17 VI 2015
Eugen Onegin
Olga
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin
Grosses Haus
D: Huppert / Rot
R: Rootering
I 2015
09c, Ne 18c, Čt 29c I 2015
Maometto IIKoncertní provedení
Calbo
Volkstheater Rostock
D: Parry
XII 2014
Po 29c, Út 30c, St 31c XII 2014
Symphony 9Koncertní provedení
Mezzosopran
Volkstheater Rostock
D: Engelen
XI 2014-I 2015
So 15, Čt 20, Čt 27, Ne 30 XI 2014
05, So 13, So 27 XII 2014
04, Ne 11, 16, St 21 I 2015
Don GiovanniPremiéra
Donna Elvira
Volkstheater Rostock
D: Parry
R: Franke
IX-X 2014
So 20m, So 27m IX 2014
03m, So 04m, So 11m, So 18m, So 25m X 2014
Untergang der TitanicPremiéra
Mrs Molly
Volkstheater Rostock
Theatervorplatz
D: Lehner
R: Latchinian
VI 2014
06 VI 2014
Albert HerringPremiéra
Florence Pike
Oldenburgisches Staatstheater
Kleines Haus
D: Davis
R: Steier
XII 2013
So 21 XII 2013
Hänsel und Gretel
Hexe
Volkstheater, Rostock
D: Lehner
R: Wenke
XII 2013-V 2014
Ne 15, St 25 XII 2013
04, So 18 I 2014
So 15 III 2014
Ne 06 IV 2014
Ne 04 V 2014
Eugen Onegin
Olga
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin
Grosses Haus
D: Huppert
R: Rootering
I-XI 2013
St 30 I 2013
Čt 28 XI 2013
Fledermaus
Prinz Orlowsky
Volkstheater Rostock, Wismar / Rostock
D: Lehner
I-V 2013
Ne 27 I 2013
01, Ne 03, St 27 II 2013
22 III 2013
Čt 04, So 20 IV 2013
24 V 2013
Happy Birthday, Mr. PresidentSvětová premiéra
Jackie Kennedy
Volkstheater Rostock
D: Leonard
R: Sherman
XI 2012
23 XI 2012
Hänsel und Gretel
La Sorcière
Opéra de Reims
D: Devaud
R: Montagne
XI 2012
Út 20 XI 2012
Hansel et Gretel
Hexe/ la Sorcière
Grand Théâtre de Calais
D: Devaud
R: Montagne
XI 2012
Út 13, St 14 XI 2012
Hänsel und Gretel
Hexe/ La sorcière
Théâtre d'Arras
D: Devaud
R: Montagne
II-VI 2012
Ne 05, Út 07, Čt 09, Ne 19 II 2012
23, 30 III 2012
Út 17, St 25, So 28 IV 2012
Čt 24, Po 28 V 2012
Ne 03, St 20, St 27 VI 2012
ElektraPremiéra
3. Magd
Theater Regensburg
Theater am Bismarckplatz
D: Ban
R: Metzger
XII 2011-V 2012
16, So 17, Ne 25, 30 XII 2011
08, St 11, 13, Ne 15, Út 17, Čt 19, So 21, So 28, Ne 29 I 2012
Čt 16 II 2012
St 14, St 21 III 2012
Po 23 IV 2012
Út 22 V 2012
Hänsel und GretelPremiéra
Hänsel
Theater Regensburg
Theater am Bismarckplatz
D: Buren
R: Schmidt
V-VII 2011
So 14, St 25, 27, Ne 29, Út 31 V 2011
Čt 02, Ne 05, Ne 12m, Po 20, St 29 VI 2011
08, Út 12, 15, Čt 21 VII 2011
La traviataPremiéra
Annina
Theater Regensburg
Theater am Bismarckplatz
D: Buren
R: Siegert
IV-V 2011
Út 12, So 16, St 20, Ne 24, Út 26 IV 2011
So 07, Ne 15, Po 16 V 2011
The Rape of LucretiaPremiéra
Lucretia
Theater Regensburg
Theater am Haidplatz
D: Willimczik
R: Schmidt
II-VII 2011
Ne 13, Ne 20, St 23, Ne 27 II 2011
Ne 06, Út 22, 25, St 30 III 2011
So 02, Čt 21, Čt 28 IV 2011
Čt 19 V 2011
Út 28 VI 2011
01, St 20 VII 2011
Die tote StadtPremiéra
Brigitta
Theater Regensburg
Theater am Bismarckplatz
D: Ban
R: Weil
XII 2010-IV 2011
So 18, Út 21, Ne 26 XII 2010
09, Ne 16, St 19, So 22, St 26, 28 I 2011
Ne 06m, Čt 17, So 19 II 2011
St 02, 04, Čt 24, Po 28 III 2011
01, Út 19 IV 2011
Der Barbier von SevillaPremiéra
Rosina
Theater Regensburg
Theater am Bismarckplatz
D: Willimczik
R: Raab
XI 2010-VII 2011
Ne 07, St 10, 19 XI 2010
03, Ne 05m, Ne 19, Čt 23, So 25, 31m, 31 XII 2010
08, Út 18, Čt 20, Ne 30 I 2011
Út 15, Út 22, Po 28 II 2011
So 05, Ne 20, So 26 III 2011
So 23 IV 2011
St 18 V 2011
St 01, So 04m, Po 13, Út 21m VI 2011
So 09 VII 2011
Die FledermausPremiéra
Prinz Orlofsky
Theater Regensburg
Theater am Bismarckplatz
D: Ban
R: Dosch
IX 2010-I 2011
Ne 26m, Čt 30 IX 2010
08, Ne 10, So 16, Út 19, Čt 21 X 2010
Po 01, Ne 14, Ne 21, Út 30 XI 2010
St 29 XII 2010
07, St 12, So 15 I 2011
LohengrinPremiéra
Edelknaben
Theater Regensburg
Theater am Bismarckplatz
D: Ban
R: Sturm
IV-VII 2010
So 24 IV 2010
Út 04, Čt 13, Ne 16, 21, St 26, Ne 30 V 2010
St 02 VI 2010
Út 13, 23 VII 2010
ZarathustraSvětová premiéra
Friedrich
Theater Regensburg
Theater am Bismarckplatz
D: Ban
R: Weil
IV 2010
Ne 04 IV 2010
RecitalGianni Schicchi
Zita
Opernhaus, Magdeburg

R: Stiehl
XII 2009-VI 2010
So 19, Út 29 XII 2009
10, Ne 24, 29 I 2010
Čt 18, Ne 21, St 24 II 2010
St 10, Ne 28m III 2010
Út 06, So 10 IV 2010
Čt 06, Po 10, St 19, 28 V 2010
11 VI 2010
Eugen OneginPremiéra
Olga
Theater Regensburg
Theater am Bismarckplatz
D: Livenson
R: Nekvasil
XI-XII 2009
So 28c XI 2009
So 05c XII 2009
L'arlesianaKoncertní provedení
L'Innocente
Theater Regensburg
Theater am Bismarckplatz
D: Humburg
X-XII 2009
So 24, 30 X 2009
Po 02, Ne 08m, Čt 26 XI 2009
St 02, Út 22 XII 2009
Le nozze di Figaro
Cherubino
Theater Regensburg
Theater am Bismarckplatz
D: Ban
R: Quetes
X 2008-II 2009
Čt 16, Ne 26 X 2008
Ne 02, St 12 XI 2008
St 10, Út 16, Út 23, Út 30 XII 2008
11, Čt 29 I 2009
Čt 19 II 2009
La Semiramide riconosciutaPremiéra
Ircano
Staatstheater Mainz
Kleines Haus
D: Millard
R: Boysen
X 2007-V 2008
So 13, Čt 18, 26 X 2007
18, So 24 V 2008
La Giuditta
Ozia
Staatstheater Mainz
Großes Haus
D: Heil
R: Siegert
IV-VI 2006
So 01, Út 04, Ne 16 IV 2006
05, Út 09, Ne 14, St 24 V 2006
Ne 04, Čt 08, Čt 22 VI 2006
Peter GrimesPremiéra
2. Nichte
Staatstheater Mainz
Großes Haus
D: Rückwardt
R: Pilz
XI 2005
So 19 XI 2005
Recital
soloist
Staatstheater Mainz
Großes Haus

IX 2005-III 2006
Ne 18, Út 20, St 28 IX 2005
Ne 02, Út 04, 07, Ne 09m, Ne 16, Út 18, Čt 20, Ne 30 X 2005
St 09, 18 XI 2005
16 XII 2005
13 III 2006
Suor Angelica
1. cercatrice
Staatstheater Mainz
Großes Haus
D: Rückwardt
R: Nicklisch