Zaproś do udostępniania dostępu
Możesz przyznać dostęp do edycji swojej strony. Zaproszona osoba otrzyma link do ustawienia hasła i będzie mogła uzyskać dostęp do Twojej strony przy użyciu poświadczeń podanych w zaproszeniu e-mail.
Cancel

Jasmin Etezadzadeh, mezzo

Jasmin Etezadzadeh
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
Informacja z teatru
Terminy
Informacja z agencji / od artysty
Terminy wycieczek
od / do
Opera
Rola
Zespół / Miejsce
Zespół produkcji
IV-V 2021
nie 18, czw 22, nie 25, wto 27, czw 29 IV 2021
nie 02, nie 09m, sob 15, śro 19, pią 21 V 2021
IntermezzoPremiere
Frau des Notar
Theater Basel
D: Heil
R: Fritsch
II-IV 2021
pią 12+, nie 14, czw 18, sob 20, nie 28 II 2021
śro 03, pią 05, sob 13, nie 21m III 2021
pon 05 IV 2021
La traviataPremiere
Annina
Theater Basel
D: Ceccherini
R: Peter
I-VII 2021
sob 30 I 2021
sob 06, czw 11, pią 19, nie 28 II 2021
sob 06, nie 14, nie 28 III 2021
sob 03, sob 24 IV 2021
nie 09 V 2021
nie 04 VII 2021
Der ZigeunerbaronPremiere
Czipra
Komische Oper Berlin
D: Soltesz
R: Kratzer
XI 2020-VI 2021
sob 21, nie 22, sob 28 XI 2020
sob 05, nie 13, nie 20, sob 26m, wto 29 XII 2020
09, pon 11, śro 13, pią 15, sob 16 I 2021
sob 06 II 2021
wto 02, sob 20 III 2021
czw 13 V 2021
nie 06, sob 19, sob 26 VI 2021
Die Zauberflöte
Dritte Dame
Theater Basel
D: Wise / Prat
R: McBurney
VI 2020
pon 08c VI 2020
Ausschnitte aus 'Le nozze di Figaro'Concert performance
No role
Theater Basel
Schauspielhaus

V-VI 2020
pią 29 V 2020
pon 01, pią 05, nie 07, wto 09, czw 11, nie 14, sob 20 VI 2020
Jeanne d'Arc au bûcherPremiere cancelled
Catherine
Theater Basel
D: Ollu
R: Castellucci, Costa
III-VI 2020
pią 27 III 2020
pią 03, pon 06, śro 08, wto 14, nie 19, nie 26 IV 2020
nie 03, sob 09, czw 21 V 2020
pią 12, pią 19 VI 2020
Peter GrimesPremiere cancelled
Auntie
Theater Basel
D: Poska / Wise
R: Fehr
II 2020
czw 06 II 2020
La mère coupable
Suzanne
Theater Basel
Foyer Grosse Bühne
D: Wise
R: Jühe
I-VI 2020
sob 18, pią 24, nie 26m, śro 29 I 2020
nie 02, sob 08, pon 17, wto 25, pią 28 II 2020
pon 16x, nie 29x III 2020
nie 05x, wto 07x, pon 13x, czw 16x IV 2020
pią 15x, nie 17x, sob 23x V 2020
pon 08x, nie 21x VI 2020
Le nozze di FigaroPremiere
Marcellina
Theater Basel
D: Curnyn / Montesano
R: Frey
X 2019-I 2020
czw 24 X 2019
nie 24 XI 2019
czw 12 XII 2019
03 I 2020
Andrea Chénier
La contessa di Coigny/ Madelon
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin
Grosses Haus
D: Ingram
R: Hovenbitzer
IX 2019-I 2020
pią 27+, nie 29 IX 2019
nie 06, nie 13, pon 21, nie 27, czw 31 X 2019
pią 08, nie 10, nie 17, śro 20, sob 23, wto 26 XI 2019
nie 08, nie 29 XII 2019
04, pią 17, sob 25 I 2020
Andersens ErzählungenWorld premiere
Grossmutter
Theater Basel
Foyer Grosse Bühne
D: Wise
R: Stölzl
V-VI 2019
sob 25, czw 30 V 2019
nie 09 VI 2019
Katja Kabanowa
Marfa Ignatěvna Kabanová
Landesbühnen Sachsen, Radebeul
D: Klemm
R: Ritschel
II-IV 2019
sob 02+, nie 10 II 2019
pią 01 III 2019
sob 06 IV 2019
Europeras I and IIPremiere
No role
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Pell
R: Wetzel
I-VI 2019
pią 18, nie 20, śro 23 I 2019
czw 21 II 2019
nie 10m, śro 20 III 2019
nie 05, pią 17 V 2019
sob 01 VI 2019
Andrea ChénierPremiere
La Contessa di Coigny/ Madelon
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin
Grosses Haus
D: Ingram / Venzago
R: Hovenbitzer
VIII-IX 2018
wto 28, czw 30 VIII 2018
sob 01 IX 2018
Don Giovanni
Donna Elvira
Severodonetsk
D: Engelen
R: Coelle
III 2018
nie 18 III 2018
Candide
The Old Lady
Staatsoperette, Dresden
D: Schüller
R: Winnfried
I-IV 2018
sob 13, sob 20 I 2018
nie 04m, wto 06, nie 11, pią 23 II 2018
śro 14 III 2018
nie 08 IV 2018
BenzinPremiere
Nell
Theater Bielefeld
Stadttheater
D: Rot
R: Däuper
XII 2017
sob 30 XII 2017
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny
Leokadja Begbick
Nationaltheater, Mannheim
D: Reiners
R: Dietz
X-XII 2017
sob 21, pią 27 X 2017
czw 16m XI 2017
czw 21 XII 2017
Zar und Zimmermann
Witwe Browe
Volkstheater Rostock
D: Prießnitz / Borck
R: Nicklich
X 2017
pią 20 X 2017
Candide
Old Lady
Bremen
D: Ward
R: Štorman
VII 2017
pią 21, sob 22, pią 28 VII 2017
Don Giovanni
Donna Elvira
Opernfestspiele Schoss Glatt
D: Gnass
R: Franke
II 2017
nie 26 II 2017
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny
Leokadja Begbick
Kurt Weill Fest, Dessau
D: Sprenger
R: Mühlen
I-V 2017
sob 21, pią 27, nie 29m I 2017
śro 01 II 2017
pią 24 III 2017
nie 09, sob 15 IV 2017
pią 19 V 2017
Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyPremiere
Leokadja Begbick
Oper Halle
D: Sprenger
R: Mühlen
I-V 2017
sob 14, pią 20m I 2017
sob 25 II 2017
sob 04, nie 12 III 2017
pią 07, sob 29 IV 2017
pią 05 V 2017
Zar und ZimmermannPremiere
Witwe Browe
Volkstheater Rostock
D: Prießnitz / Borck
R: Nicklich
XII 2016
pią 09, sob 17, nie 25 XII 2016
Falstaff
Mrs Quickly
Volkstheater Rostock
D: Engelen / Lehner
R: Nicklich
XI 2016-IV 2017
sob 05, pią 11, czw 17m XI 2016
nie 18m, pon 26 XII 2016
07 I 2017
pią 14, nie 16, sob 22 IV 2017
Der MessiasPremiere
Alt
Volkstheater Rostock
D: Lehner
R: Taranu
IX 2016-III 2017
nie 18, sob 24 IX 2016
nie 02m, czw 06m, pią 28 X 2016
sob 19 XI 2016
pią 02 XII 2016
01, sob 21 I 2017
czw 30 III 2017
ConcertPremiere
No role
Volkstheater Rostock
D: Lehner
R: Bartz
IX-XII 2016
pią 16 IX 2016
pią 14, sob 29 X 2016
sob 26 XI 2016
pią 16 XII 2016
Candide
Alte Dame/ Baronin
Volkstheater Rostock
D: Lehner
R: Schall
VI-VII 2016
nie 26, czw 30 VI 2016
nie 03m, śro 06m, nie 10 VII 2016
CandidePremiere
Die alte Dame
Volkstheater Rostock
D: Lehner
R: Schall
IV-V 2016
sob 30 IV 2016
nie 08m, pią 13, sob 21 V 2016
FalstaffPremiere
Mrs Quickly
Volkstheater Rostock
D: Engelen
R: Nicklich
III 2016
czw 24, pon 28 III 2016
Maometto II
Calbo
Volkstheater Rostock
D: Parry
III-IV 2016
sob 05, śro 09, sob 19, sob 26 III 2016
nie 24 IV 2016
ErmionePremiere
Andromaca
Volkstheater Rostock
D: Parry
R: Franke
II 2016
sob 27 II 2016
Tote Stadt
Brigitta
Magdeburg
D: Ishii
R: Peters-Messer
I 2016
pią 08, śro 13, nie 24 I 2016
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny
Leokadja Begbick
Volkstheater Rostock
D: Engelen
R: Schall
VII-VIII 2015
pią 03, sob 04, nie 05, czw 09, pią 10, sob 11, nie 12, czw 16, pią 17, sob 18, nie 19, czw 23, pią 24, sob 25, nie 26, czw 30, pią 31 VII 2015
sob 01, nie 02, czw 06, pią 07, sob 08, nie 09 VIII 2015
La traviataPremiere
Annina
Mecklenburgischen Staatstheaters, Schwerin
Schweriner Schloss
Alter Garten
D: Huppert
R: Rootering
V-VI 2015
nie 03, pią 29 V 2015
śro 03, śro 17 VI 2015
Eugen Onegin
Olga
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin
Grosses Haus
D: Huppert / Rot
R: Rootering
I 2015
pią 09c, nie 18c, czw 29c I 2015
Maometto IIConcert performance
Calbo
Volkstheater Rostock
D: Parry
XII 2014
pon 29c, wto 30c, śro 31c XII 2014
Symphony 9Concert performance
Mezzosopran
Volkstheater Rostock
D: Engelen
XI 2014-I 2015
sob 15, czw 20, czw 27, nie 30 XI 2014
pią 05, sob 13, sob 27 XII 2014
04, nie 11, pią 16, śro 21 I 2015
Don GiovanniPremiere
Donna Elvira
Volkstheater Rostock
D: Parry
R: Franke
IX-X 2014
sob 20m, sob 27m IX 2014
pią 03m, sob 04m, sob 11m, sob 18m, sob 25m X 2014
Untergang der TitanicPremiere
Mrs Molly
Volkstheater Rostock
Theatervorplatz
D: Lehner
R: Latchinian
VI 2014
pią 06 VI 2014
Albert HerringPremiere
Florence Pike
Oldenburgisches Staatstheater
Kleines Haus
D: Davis
R: Steier
XII 2013
sob 21 XII 2013
Hänsel und Gretel
Hexe
Volkstheater, Rostock
D: Lehner
R: Wenke
XII 2013-V 2014
nie 15, śro 25 XII 2013
04, sob 18 I 2014
sob 15 III 2014
nie 06 IV 2014
nie 04 V 2014
Eugen Onegin
Olga
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin
Grosses Haus
D: Huppert
R: Rootering
I-XI 2013
śro 30 I 2013
czw 28 XI 2013
Fledermaus
Prinz Orlowsky
Volkstheater Rostock, Wismar / Rostock
D: Lehner
I-V 2013
nie 27 I 2013
pią 01, nie 03, śro 27 II 2013
pią 22 III 2013
czw 04, sob 20 IV 2013
pią 24 V 2013
Happy Birthday, Mr. PresidentWorld premiere
Jackie Kennedy
Volkstheater Rostock
D: Leonard
R: Sherman
XI 2012
pią 23 XI 2012
Hänsel und Gretel
La Sorcière
Opéra de Reims
D: Devaud
R: Montagne
XI 2012
wto 20 XI 2012
Hansel et Gretel
Hexe/ la Sorcière
Grand Théâtre de Calais
D: Devaud
R: Montagne
XI 2012
wto 13, śro 14 XI 2012
Hänsel und Gretel
Hexe/ La sorcière
Théâtre d'Arras
D: Devaud
R: Montagne
II-VI 2012
nie 05, wto 07, czw 09, nie 19 II 2012
pią 23, pią 30 III 2012
wto 17, śro 25, sob 28 IV 2012
czw 24, pon 28 V 2012
nie 03, śro 20, śro 27 VI 2012
ElektraPremiere
3. Magd
Theater Regensburg
Theater am Bismarckplatz
D: Ban
R: Metzger
XII 2011-V 2012
pią 16, sob 17, nie 25, pią 30 XII 2011
08, śro 11, pią 13, nie 15, wto 17, czw 19, sob 21, sob 28, nie 29 I 2012
czw 16 II 2012
śro 14, śro 21 III 2012
pon 23 IV 2012
wto 22 V 2012
Hänsel und GretelPremiere
Hänsel
Theater Regensburg
Theater am Bismarckplatz
D: Buren
R: Schmidt
V-VII 2011
sob 14, śro 25, pią 27, nie 29, wto 31 V 2011
czw 02, nie 05, nie 12m, pon 20, śro 29 VI 2011
pią 08, wto 12, pią 15, czw 21 VII 2011
La traviataPremiere
Annina
Theater Regensburg
Theater am Bismarckplatz
D: Buren
R: Siegert
IV-V 2011
wto 12, sob 16, śro 20, nie 24, wto 26 IV 2011
sob 07, nie 15, pon 16 V 2011
The Rape of LucretiaPremiere
Lucretia
Theater Regensburg
Theater am Haidplatz
D: Willimczik
R: Schmidt
II-VII 2011
nie 13, nie 20, śro 23, nie 27 II 2011
nie 06, wto 22, pią 25, śro 30 III 2011
sob 02, czw 21, czw 28 IV 2011
czw 19 V 2011
wto 28 VI 2011
pią 01, śro 20 VII 2011
Die tote StadtPremiere
Brigitta
Theater Regensburg
Theater am Bismarckplatz
D: Ban
R: Weil
XII 2010-IV 2011
sob 18, wto 21, nie 26 XII 2010
09, nie 16, śro 19, sob 22, śro 26, pią 28 I 2011
nie 06m, czw 17, sob 19 II 2011
śro 02, pią 04, czw 24, pon 28 III 2011
pią 01, wto 19 IV 2011
Der Barbier von SevillaPremiere
Rosina
Theater Regensburg
Theater am Bismarckplatz
D: Willimczik
R: Raab
XI 2010-VII 2011
nie 07, śro 10, pią 19 XI 2010
pią 03, nie 05m, nie 19, czw 23, sob 25, pią 31m, pią 31 XII 2010
08, wto 18, czw 20, nie 30 I 2011
wto 15, wto 22, pon 28 II 2011
sob 05, nie 20, sob 26 III 2011
sob 23 IV 2011
śro 18 V 2011
śro 01, sob 04m, pon 13, wto 21m VI 2011
sob 09 VII 2011
Die FledermausPremiere
Prinz Orlofsky
Theater Regensburg
Theater am Bismarckplatz
D: Ban
R: Dosch
IX 2010-I 2011
nie 26m, czw 30 IX 2010
pią 08, nie 10, sob 16, wto 19, czw 21 X 2010
pon 01, nie 14, nie 21, wto 30 XI 2010
śro 29 XII 2010
07, śro 12, sob 15 I 2011
LohengrinPremiere
Edelknaben
Theater Regensburg
Theater am Bismarckplatz
D: Ban
R: Sturm
IV-VII 2010
sob 24 IV 2010
wto 04, czw 13, nie 16, pią 21, śro 26, nie 30 V 2010
śro 02 VI 2010
wto 13, pią 23 VII 2010
ZarathustraWorld premiere
Friedrich
Theater Regensburg
Theater am Bismarckplatz
D: Ban
R: Weil
IV 2010
nie 04 IV 2010
RecitalGianni Schicchi
Zita
Opernhaus, Magdeburg

R: Stiehl
XII 2009-VI 2010
sob 19, wto 29 XII 2009
10, nie 24, pią 29 I 2010
czw 18, nie 21, śro 24 II 2010
śro 10, nie 28m III 2010
wto 06, sob 10 IV 2010
czw 06, pon 10, śro 19, pią 28 V 2010
pią 11 VI 2010
Eugen OneginPremiere
Olga
Theater Regensburg
Theater am Bismarckplatz
D: Livenson
R: Nekvasil
XI-XII 2009
sob 28c XI 2009
sob 05c XII 2009
L'arlesianaConcert performance
L'Innocente
Theater Regensburg
Theater am Bismarckplatz
D: Humburg
X-XII 2009
sob 24, pią 30 X 2009
pon 02, nie 08m, czw 26 XI 2009
śro 02, wto 22 XII 2009
Le nozze di Figaro
Cherubino
Theater Regensburg
Theater am Bismarckplatz
D: Ban
R: Quetes
X 2008-II 2009
czw 16, nie 26 X 2008
nie 02, śro 12 XI 2008
śro 10, wto 16, wto 23, wto 30 XII 2008
11, czw 29 I 2009
czw 19 II 2009
La Semiramide riconosciutaPremiere
Ircano
Staatstheater Mainz
Kleines Haus
D: Millard
R: Boysen
X 2007-V 2008
sob 13, czw 18, pią 26 X 2007
18, sob 24 V 2008
La Giuditta
Ozia
Staatstheater Mainz
Großes Haus
D: Heil
R: Siegert
IV-VI 2006
sob 01, wto 04, nie 16 IV 2006
pią 05, wto 09, nie 14, śro 24 V 2006
nie 04, czw 08, czw 22 VI 2006
Peter GrimesPremiere
2. Nichte
Staatstheater Mainz
Großes Haus
D: Rückwardt
R: Pilz
XI 2005
sob 19 XI 2005
Recital
soloist
Staatstheater Mainz
Großes Haus

IX 2005-III 2006
nie 18, wto 20, śro 28 IX 2005
nie 02, wto 04, pią 07, nie 09m, nie 16, wto 18, czw 20, nie 30 X 2005
śro 09, pią 18 XI 2005
pią 16 XII 2005
13 III 2006
Suor Angelica
1. cercatrice
Staatstheater Mainz
Großes Haus
D: Rückwardt
R: Nicklisch