Pozvat ke sdílení přístupu
Můžete udělit přístup k úpravám stránky. Pozvaná osoba obdrží odkaz na nastavení hesla a bude mít přístup na vaši stránku s přihlašovacími údaji uvedenými v e-mailové pozvánce.
Cancel

Jennifer O'Loughlin, soprán

Jennifer O'Loughlin
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
V-VII 2020
St 27, So 30 V 2020
St 10, Po 22 VI 2020
Ne 12, Čt 16, So 18 VII 2020
Don Giovanni
Donna Anna
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Gärtnerplatztheater
D: Ptashnikov / Dubrovsky
R: Föttinger
V-VI 2020
St 06, 08, So 09, St 20, Ne 31 V 2020
Po 01 VI 2020
Candide
Cunegonde
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Reithalle
D: Kowalewitz
R: Cooper
IV 2020
Čt 02, Ne 05, St 08, Ne 12, Ne 26 IV 2020
La sonnambula
Amina
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Prinzregententheater
D: Arman
R: Sturminger
I-III 2020
Čt 30 I 2020
So 01, 07, Ne 09, St 12, So 15, So 22, Čt 27 II 2020
St 04, Ne 08 III 2020
RigolettoPremiéra
Gilda
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Gärtnerplatztheater
D: Bramall / Kowalewitz
R: Föttinger
XII 2019-I 2020
St 04, Čt 05, 06, St 11, St 18, Čt 19, 20, Po 23, Ne 29 XII 2019
03, So 04 I 2020
Hänsel und Gretel
Gretel
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Gärtnerplatztheater
D: Ptashnikov / Arman
R: Kertz
X-XI 2019
Čt 10, Ne 13, St 16, 18, Ne 20, Út 22, 25 X 2019
01, Ne 03 XI 2019
Der MessiasPremiéra
Jennifer
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Gärtnerplatztheater
D: Bramall / Kowalewitz
R: Fischer
V-VI 2019
Čt 23, Ne 26, Čt 30 V 2019
St 05, So 08, 14 VI 2019
Der Junge LordPremiéra
Frau Oberjustizrat Hasentreffer
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Gärtnerplatztheater
D: Bramall
R: Fassbaender
IV 2019
12, Ne 14, Po 22 IV 2019
Die PerlenfischerKoncertní provedení
Leïla
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Gärtnerplatztheater
D: Woods
R: Schnitzler
II-IV 2019
Ne 24, St 27 II 2019
So 02, 15, Ne 24 III 2019
05 IV 2019
Così fan tutte
Fiordiligi
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Gärtnerplatztheater
D: Ptashnikov / Shankar
R: Tambosi
II-V 2019
St 06, 08, Ne 10, So 16 II 2019
Po 29 IV 2019
Čt 02, Ne 05 V 2019
Maria Stuarda
Maria Stuarda
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Gärtnerplatztheater
D: Bramall
R: Sturminger, Ludigkeit
I-IV 2019
So 12, Čt 17, So 19 I 2019
Ne 03, St 06 II 2019
Ne 03, St 06, 15, 29 III 2019
Čt 04, Čt 11 IV 2019
MarthaPremiéra
Lady Harriet Durham
Oper Graz
Opernhaus
D: Engelen / Burkert
R: Lund
I 2019
11, Ne 13, Čt 17, Út 22, 25, St 30 I 2019
Martha
Lady Harriet Durham
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Gärtnerplatztheater
D: Kowalewitz
R: Loriot
X-XII 2018
Ne 28, Út 30 X 2018
So 10, 16, 30 XI 2018
Čt 27, So 29 XII 2018
Don Giovanni
Donna Anna
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Gärtnerplatztheater
D: Bramall / Ptashnikov
R: Föttinger
X 2018
So 20 X 2018
Die Entführung aus dem Serail
Konstanze
Oper am Rhein, Duesseldorf

VI-VII 2018
Ne 24, Út 26 VI 2018
Ne 01, 06 VII 2018
Semele
Semele
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Gärtnerplatztheater
D: Dubrovsky
R: Gruber
V-VII 2018
So 19, Po 21, Út 29 V 2018
Čt 07, 15, St 20, So 30 VI 2018
Út 10 VII 2018
Don GiovanniPremiéra
Donna Anna
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Gärtnerplatztheater
D: Bramall
R: Föttinger
III-V 2018
Čt 22, So 24, Út 27 III 2018
Po 02, 13 IV 2018
Ne 06, 25, Čt 31 V 2018
Maria StuardaPremiéra
Maria Stuarda
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Gärtnerplatztheater
D: Bramall
R: Sturminger
I 2018
Čt 18, Ne 21, St 24, So 27, Ne 28 I 2018
Die Fledermaus
Adele
New National Theatre Tokyo
D: Eschwé
R: Zednik
XI 2017
So 11, St 15, Ne 19, St 29 XI 2017
Martha
Lady Harriet Durham
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Gärtnerplatztheater
D: Kowalewitz
R: Loriot
IX 2017
Út 19, Čt 21, 22, Ne 24, Út 26, St 27 IX 2017
A Midsummer Night's Dream
Tytania
Teatro Massimo di Palermo
D: Cohen
R: Curran
VI-VII 2017
Po 26, Út 27 VI 2017
Ne 02, Út 04, St 05, Čt 06, So 08, Ne 09, Po 10, St 12 VII 2017
Don GiovanniPremiéra
Donna Anna
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Cuvilliés-Theater
D: Comin
R: Föttinger
IV 2017
Út 11, Čt 13, So 15, Po 17 IV 2017
Die Entführung aus dem Serail
Konstanze
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Cuvilliés-Theater
D: Comin
R: Mohr
III 2017
Čt 09, So 11, Po 13, St 15, 17, Ne 19 III 2017
Frau SchindlerSvětová premiéra
Marthe Marker
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Reithalle
D: Kowalewitz
R: Cazan
I 2017
St 18, 20, Ne 22 I 2017
Die PerlenfischerKoncertní provedení
Leila
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Reithalle
D: Rouland
XI 2016
18, Ne 20, Út 22, Čt 24, So 26 XI 2016
Così fan tutte
Fiordiligi
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Cuvilliés-Theater
D: Ptashnikov
R: Tambosi
IX 2016
So 24, Po 26, St 28, 30 IX 2016
La sonnambula
Amina
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Prinzregententheater
D: Comin
R: Sturminger
VI 2016
10, Ne 12, Út 14, Čt 16, So 18 VI 2016
A Midsummer Night's DreamPremiéra
Tytania
Palau de les Arts, Valencia
Palau de les Arts Reina Sofía
D: Abbado
R: Curran
X 2015-VII 2016
Čt 08, Po 12, St 14, So 17, Út 20, Ne 25 X 2015
30 VI 2016
So 02 VII 2016
La sonnambulaPremiéra
Amina
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Prinzregententheater
D: Comin
R: Sturminger
VIII 2015
Ne 30 VIII 2015
Carmina Burana
soprano
Festival Enescu, Bucarest
Grand Palace Hall
D: Järvi
VI 2015
So 13, Ne 14, Út 16, St 17, 19, So 20, Po 22, Út 23, Čt 25, So 27 VI 2015
Così fan tuttePremiéra
Fiordiligi
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Cuvilliés-Theater
D: Brandstätter
R: Tambosi
I-II 2015
Čt 29 I 2015
Ne 01, St 04, 06, Ne 08 II 2015
Die Fledermaus
Adele
New National Theatre Tokyo
D: Eschwé
R: Zednik
X-XI 2014
St 29 X 2014
Út 04, St 05, Čt 06, So 08, Po 10 XI 2014
La flauta mágica
Königin der Nacht
Teatro Municipal de Santiago
D: Chudovsky / Domínguez
R: Singer
IX 2014-II 2015
So 13, So 20 IX 2014
Ne 05, Ne 12, Út 21, 31 X 2014
Út 11, St 19, 28 XI 2014
Ne 07, Ne 28 XII 2014
24 I 2015
Út 03 II 2015
Die Entführung aus dem SerailPremiéra
Konstanze
Theater St Gallen
D: Tausk / Tomasello
R: Schmid
IV 2014
So 12, Ne 13, Út 15, St 16, Čt 17, 18, So 19, St 23, Ne 27 IV 2014
The Magic Flute
The Queen of the Night
Minnesota Opera, St Paul
Ordway Center
D: Breid
R: Andrade, Kosky
I-III 2014
Čt 30 I 2014
Ne 02, Po 03, St 05, Čt 06, So 08, Po 24, Út 25, Čt 27, 28 II 2014
Ne 02, Po 03, St 05 III 2014
Die Entführung aus dem SerailPremiéra
Konstanze
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Cuvilliés-Theater
D: Comin
R: Mohr
X-XI 2013
Čt 24, So 26, Po 28, St 30 X 2013
01, Ne 03, Út 05, Čt 07 XI 2013
Sémélé
Semele
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Cuvilliés-Theater
D: Comin
R: Gruber
I-VI 2013
Ne 27, Čt 31 I 2013
Čt 07, 15 II 2013
01, So 09, 22, So 30 III 2013
Čt 09, Po 20, So 25 V 2013
07, Po 17, So 22 VI 2013
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Volksoper Wien
D: Edusei / Paternostro
R: Lohner
I 2013
18, Út 22, 25 I 2013
CandideKoncertní provedení
Cunegonde
Volksoper Wien
D: Olefirowicz
IX-X 2012
Ne 30 IX 2012
St 03, Ne 07, St 10, Ne 14 X 2012
Rienzi, der letzte der TribunenPremiéra
Le Messager de la paix
Théâtre du Capitole, Toulouse
D: Steinberg
R: Lavelli
I 2012
Po 02, St 04, So 07, Po 09 I 2012
Die lustigen Weiber von Windsor
Frau Fluth
Volksoper Wien
D: Goetzel / Eschwé
R: Kirchner
IX 2011-III 2012
Ne 25, Čt 29 IX 2011
So 26, St 30 XI 2011
Čt 01, Út 13, Út 27, 30 XII 2011
03 III 2012
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Staatsoper Hamburg
D: Alber / Csizmadia
R: Freyer
VII 2011
Po 11 VII 2011
Die Entführung aus dem Serail
Konstanze
Bavarian State Opera, Munich
D: Debus
R: Duncan
III-V 2011
Ne 27, St 30 III 2011
Po 04, Čt 14, St 20, Ne 24, St 27 IV 2011
So 07 V 2011
Rigoletto
Gilda
Volksoper Wien
D: Eschwé
R: Langridge
XII 2010-I 2011
So 18, Út 21, Po 27 XII 2010
05, Ne 09, St 12, Ne 16, St 19 I 2011
Die lustigen Weiber von WindsorPremiéra
Frau Fluth
Volksoper Wien

R: Kirchner
X 2010-V 2011
01, Čt 07, So 16 X 2010
08, So 19 III 2011
Čt 28 IV 2011
So 28 V 2011
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Volksoper Wien
D: Anguélov / Paternostro / Prießnitz
R: Lohner
XII 2009-II 2010
So 19, Út 22, Ne 27 XII 2009
09, Út 12, 15, Čt 21, Út 26, Ne 31 I 2010
St 03, So 06 II 2010
La bohème
Musette
Volksoper Wien
D: Nánási
R: Kupfer
X-XII 2009
So 17, St 21, Po 26 X 2009
Ne 01, So 07, Čt 12, Ne 15, St 18, Ne 22, Čt 26, Po 30 XI 2009
Čt 03, Ne 06, Čt 10 XII 2009
RigolettoPremiéra
Gilda
Volksoper Wien
D: Benzi
R: Langridge
IX-X 2009
Po 21, Ne 27, St 30 IX 2009
Ne 04 X 2009
Ariadne auf Naxos
Zerbinetta
Volksoper Wien
D: Kober / Paternostro
R: Köpplinger
VI 2009
Ne 07, St 10, Ne 14, St 17, Po 22, 26 VI 2009
Ariadne auf NaxosPremiéra
Zerbinetta
Volksoper Wien
D: Kober / Prießnitz
R: Köpplinger
IV-V 2009
Po 06, Čt 09, St 15, Čt 23, Út 28 IV 2009
Po 04, Čt 07, Po 11 V 2009
La bohème
Musette
Volksoper Wien
D: Dovico
R: Kupfer
II 2009
Po 02, Po 09, St 11, Po 16, Čt 19 II 2009
Ein Sommernachtstraum
Titania
Volksoper Wien
D: Schüller
R: Arlaud
IX 2008-VI 2009
Ne 14, So 20 IX 2008
Po 13 X 2008
So 01, Po 24 XI 2008
26 XII 2008
23, So 31 I 2009
Út 03, Ne 08, So 14, So 21, So 28 II 2009
St 04, Ne 08 III 2009
So 23 V 2009
Po 01, So 13 VI 2009
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Volksoper Wien
D: Prießnitz
R: Lohner
XII 2007
14, So 15, Po 17, Út 18, St 19, Čt 20, 21, So 22, St 26, Čt 27, 28, So 29, Ne 30, Po 31 XII 2007
La flûte enchantéePremiéra
Pamina
Grand-Théâtre de Genève
D: Ferro
R: Porras
IX 2007-VI 2008
14, Út 18, Čt 27 IX 2007
Čt 04, Po 08, So 20 X 2007
So 01, So 08 XII 2007
27 I 2008
13, 20 VI 2008
Die Zauberflöte
Pamina
Volksoper Wien
D: Schulz
R: Lohner
VIII 2007
17 VIII 2007
Le nozze di Figaro
Susanna
Haus für Mozart, Salzburg
Salzburg Festival
D: Harding
R: Guth
III-IV 2007
So 31 III 2007
Po 02, Čt 05, Út 10, Čt 12, Ne 15, Čt 19, Ne 22, St 25 IV 2007
Die KlugePremiéra
Des Bauern Tochter
Volksoper Wien
D: Bernet
R: Zisterer
I-II 2007
So 13, St 17, Po 22, Po 29 I 2007
So 03, Čt 08, Po 12, So 24, Út 27 II 2007
Carmen
Frasquita
Volksoper Wien
D: Eschwé
R: Joosten
I-VI 2007
Ne 07, Ne 14, Út 16, Ne 21, So 27 I 2007
St 04, Ne 08, Po 16, Čt 26, Po 30 IV 2007
Út 01, Út 08, Po 14, So 19 V 2007
So 02, 08, Út 12, Po 18, So 30 VI 2007
Die Zauberflöte
Pamina
Volksoper Wien
D: Hager
R: Lohner
IX-XII 2006
Po 25, 29 IX 2006
So 11, Ne 19 XI 2006
Út 05, Čt 07, Út 26 XII 2006
Die Hochzeit des Figaro
Susanna
Volksoper Wien
D: Rundel
R: Marelli
IX 2005-V 2006
Čt 08, Po 12, Po 19, Út 20, Po 26 IX 2005
St 12 X 2005
Út 20, 30 XII 2005
05 I 2006
Čt 09 II 2006
St 08, So 25 III 2006
Po 03, St 12, St 19, Út 25, Čt 27 IV 2006
So 20 V 2006
Die lustige Witwe
Valencienne
Volksoper Wien
D: Eschwé
R: Dollé
IX 2003-VI 2004
Ne 07, 12 IX 2003
Po 13, Út 28 X 2003
So 22 XI 2003
Čt 11, Út 30 XII 2003
12, 30 I 2004
Ne 08 II 2004
Ne 14 III 2004
So 17, Út 27 IV 2004
07, Čt 27, Po 31 V 2004
Čt 17, Út 22, Ne 27 VI 2004
Die lustige Witwe
Valencienne
Volksoper Wien
D: Bozic