Pozvat ke sdílení přístupu
Můžete udělit přístup k úpravám stránky. Pozvaná osoba obdrží odkaz na nastavení hesla a bude mít přístup na vaši stránku s přihlašovacími údaji uvedenými v e-mailové pozvánce.
Cancel

Levent Bakirci, baryton

Levent Bakirci
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
I-IV 2020
So 18, Út 28 I 2020
Ne 02, Čt 06, St 12, Ne 16, Po 24 II 2020
Ne 01, So 28 III 2020
10 IV 2020
ManonPremiéra
Lescaut
Staatstheater Nürnberg
Opernhaus
D: Rumstadt / Huestege
R: Gürbaca
IX 2019
20, Ne 22 IX 2019
Das Rheingold
Alberich
Orquesta Sinfónica del Estado de México, Mexico City
Sala Nezahualcóyotl
D: Macias
R: México
VIII 2019
Út 20, Čt 22m, So 24m VIII 2019
Eugene Onegin
Eugen Onegin
Seiji Ozawa Matsumoto Festival
Performing Arts Centre
Main Theatre
D: Luisi
R: Carsen, McClintock
V 2019
Čt 02+, Ne 05m, Čt 09 V 2019
Lear
Graf von Gloster
Fondazione del Teatro del Maggio Musicale Fiorentino, Firenze
D: Luisi
R: Bieito
II 2019
15 II 2019
Boris Godunov
Andrei Tchelkalov
Theater Lübeck
D: Lehner
R: Konwitschny
IX-X 2018
28+ IX 2018
St 03, 05, So 06, Út 09, St 10, Čt 11, So 13, Čt 18, Ne 21 X 2018
Un giorno di regno
Il barone di Kelbar
Teatro Regio di Parma, Busseto
Teatro Giuseppe Verdi
D: Pasqualetti
R: Pizzi, Gasparòn
VI 2018
Út 19, Čt 21, So 23m VI 2018
Il prigionieroPremiéra
Il prigioniero
Fondazione del Teatro del Maggio Musicale Fiorentino, Firenze
D: Boder
R: Sieni
IV 2018
Po 16, 20, So 21, Po 23, Út 24, Čt 26 IV 2018
Don Giovanni
Don Giovanni
Ópera Nacional de Chile, Santiago
Teatro Municipal
D: Cremonesi / Prudencio
R: Constant
XI 2017-I 2018
24 XI 2017
01, Ne 03m, Ne 10m, 15, So 23, Čt 28 XII 2017
10, Út 16, Út 23 I 2018
Die Zauberflöte
Papageno
Staatstheater Nürnberg
Opernhaus
D: Rumstadt
R: Scozzi
X-XII 2017
20, Ne 29, Út 31 X 2017
Po 13, Ne 19, So 25 XI 2017
So 02, Čt 07, Út 26 XII 2017
La bohème
Marcello
Staatstheater Nürnberg
Opernhaus
D: Bosch / Hiemeyer
R: Szemerédy
V 2017
Ne 07, Út 09 V 2017
Moby Dick
Ahab
Polish National Opera, Warszawa
Teatr Wielki
Sala Moniuszki
D: Chmura
R: Wysocka
III-VI 2017
So 04, Ne 12 III 2017
Út 23 V 2017
St 07 VI 2017
Das Rheingold
Donner
Staatstheater Nürnberg
Opernhaus
D: Bosch
R: Schmiedleitner
I-IV 2017
So 21, Út 24, So 28 I 2017
St 01, Ne 05, Ne 12, Ne 26 II 2017
Út 28 III 2017
So 01, So 15, Po 17, Ne 23 IV 2017
Die Italienerin in AlgierPremiéra
Taddeo
Staatstheater Nürnberg
Opernhaus
D: Rumstadt / Hiemeyer
R: Scozzi
X-XII 2016
So 01+, St 05, Ne 09, So 22 X 2016
Čt 03, Po 14, Út 22, Ne 27 XI 2016
So 17 XII 2016
Boris GodunowPremiéra
Andrej Schtschelkalow
Staatstheater Nürnberg
Opernhaus
D: Bosch / Hiemeyer
R: Konwitschny
VI-VII 2016
24, Út 28 VI 2016
So 02, Po 11, 15, Ne 17 VII 2016
Don Giovanni
Don Giovanni
Staatstheater Nürnberg
Opernhaus
D: Káli
R: Schmiedleitner
IV-VII 2016
Ne 24c IV 2016
St 04c, 06c V 2016
Ne 03c, St 13c VII 2016
Les Pêcheurs de perlesPremiéraKoncertní provedení
Zurga
Staatstheater Nürnberg
Opernhaus
D: Káli
III 2016
25 III 2016
La bohème
Marcello
Opernhaus, Magdeburg
D: Hogarth
R: Stone
III-V 2016
So 12, Út 15 III 2016
Čt 07, St 13, Po 25 IV 2016
Ne 15, Ne 22 V 2016
Aus einem TotenhausPremiéra
Ein Sträfling
Staatstheater Nürnberg
Opernhaus
D: Bosch / Káli
R: Bieito
I-II 2016
29 I 2016
05, Ne 14m, St 17, Ne 21, Út 23, Ne 28 II 2016
Carmen
Escamillo
Staatstheater Nürnberg
Opernhaus
D: Hiemeyer
R: Laffargue
XI 2015-I 2016
Po 16, So 21, Út 24, 27 XI 2015
04, Ne 06, Čt 10, Po 14, St 16, Út 22, So 26, Út 29 XII 2015
10, Út 19, So 23, Ne 31 I 2016
La bohèmePremiéra
Marcello
Staatstheater Nürnberg
Opernhaus
D: Káli
R: Szemerédy, Parditka
XI-XII 2015
So 07, Ne 22, St 25 XI 2015
So 05, So 19, St 23, Čt 31m, Čt 31 XII 2015
Die Fledermaus
Falke
Staatstheater Nürnberg
Opernhaus
D: Rumstadt / Hiemeyer
R: Koeken
X-XII 2015
St 21, Út 27, So 31m X 2015
St 04, 13, Čt 26 XI 2015
Čt 17 XII 2015
Le nozze di Figaro
Graf Almaviva
Staatstheater Nürnberg
Opernhaus
D: Rumstadt / Hiemeyer
R: Clément
X 2015
02, Ne 04m, Út 06, 09, Ne 11m X 2015
Il prigionieroPremiéra
Le Prisonnier
Théâtre du Capitole, Toulouse
D: Ceccherini
R: Bory
VI-VII 2015
Út 23+, So 27, Út 30 VI 2015
Čt 02, Po 06, Ne 12, St 15, So 18, Út 21 VII 2015
Die Hochzeit des FigaroPremiéra
Graf Almaviva
Staatstheater Nürnberg
Opernhaus
D: Tilling / Rumstadt
R: Clément
V 2015
Ne 24 V 2015
Eugen Onegin
Eugene Onegin
Theater Koblenz
D: Suganandarajah
R: Wagner
IV-VI 2014
Čt 24 IV 2014
Čt 15 V 2014
27 VI 2014
Il barbiere di Siviglia
Figaro
Theater Aachen
D: Groß
R: Rechi
XI 2013
Čt 14, 15, So 16, Ne 17 XI 2013
Seelentore
Der Fremd
Wien modern

R: Pawlik
III-V 2013
So 09, Út 12, St 20, Ne 24m III 2013
Čt 04, So 20 IV 2013
So 11 V 2013
Eugen OneginPremiéra
Eugen Onegin
Theater Bielefeld
Stadttheater
D: Kalajdzic
R: Beer
I-V 2013
So 19, So 26, St 30 I 2013
Po 04, Út 12, Ne 17m II 2013
Ne 03, Čt 21 III 2013
St 15, Ne 19 V 2013
Die FledermausPremiéra
Dr Falke
Theater Bielefeld
Stadttheater
D: Kalajdzic
R: Malkowsky
III 2011
Ne 20 III 2011
Madama Butterfly
Sharpless
Theater am Goetheplatz, Bremen
D: Montané
R: Steier
XII 2010-I 2011
St 29, 31, 31 XII 2010
08, 14 I 2011
Die Fledermaus
Dr. Falke
Theater Bremen
Theater am Goetheplatz
D: Poschner
R: Schuller
VI 2010
So 12, Út 15, St 16, Čt 17, 18, So 19, Ne 20, Út 22, St 23, Čt 24, 25, So 26 VI 2010
TurandotPremiéra
Ping
Theater Bremen
Seebühne
D: Montané
R: Frey
VI-VII 2010
11, Po 14, Út 15, 18, So 19, St 23, Čt 24, So 26, Út 29, St 30 VI 2010
02, Po 05, 09, So 10 VII 2010
Gegen die Wand
Cahit
Staatsoper Stuttgart
Opernhaus
D: Bünger
R: Çelik
V 2010
Ne 09, Po 10, Út 11 V 2010
Die QuelleSvětová premiéra
Bariton
Münchener Biennale
Gasteig
Carl-Orff-Saal
D: Liebreich
R: Bode
III-VI 2010
So 20, Út 23, Čt 25, Ne 28 III 2010
Čt 01, Po 05, St 21, So 24, 30 IV 2010
St 05, Ne 09, 21, Po 24 V 2010
Út 01 VI 2010
Il barbiere di SivigliaPremiéra
Figaro
Theater Bremen
Theater am Goetheplatz
D: Montané
R: Hampe
II-VI 2010
So 06, St 10, 12, Ne 14, St 17, So 20, St 24 II 2010
05, Ne 07, Ne 14, So 27 III 2010
So 03, Ne 11, 16, Ne 25 IV 2010
Čt 03 VI 2010
Don GiovanniPremiéra
Don Giovanni
Theater Bremen
Theater am Goetheplatz
D: Poschner
R: Moses
XII 2009-VI 2010
11, Ne 13, Út 15, Čt 17, Út 22, So 26, Út 29 XII 2009
15, Ne 17, St 20, 22, Ne 24, 29 I 2010
Ne 07, So 13, Čt 18 II 2010
Čt 04, So 06, Čt 18, 26, Út 30 III 2010
St 02 VI 2010
Die FledermausPremiéra
Dr. Falke
Theater Bremen
Theater am Goetheplatz
D: Poschner
R: Schuller
XI 2009-V 2010
Ne 15, Út 17, 20, Ne 29 XI 2009
So 05, Ne 20, St 30 XII 2009
10, So 16, Čt 21, So 30 I 2010
So 22, So 29 V 2010
Eugen OneginPremiéra
Eugen Onegin
Theater Bremen
Theater am Goetheplatz
D: Montané
R: Gürbaca
X-XII 2009
St 07, Ne 18, St 28 X 2009
So 28 XI 2009
So 19, Po 21 XII 2009
Gegen die Wand
Cahit
Theater Bremen
Neues Schauspielhaus
D: Vaask
R: Sturm
XI 2008-V 2009
28, Ne 30 XI 2008
05, So 13, Čt 18, Po 22 XII 2008
11, 16, Ne 18, Út 20 I 2009
So 14 II 2009
27 III 2009
Ne 12, So 25 IV 2009
Čt 28 V 2009
Gegen die WandSvětová premiéra
Cahit
Theater Bremen
Neues Schauspielhaus
D: Vaask
R: Sturm
III-IV 2006
So 25, Ne 26, Út 28, St 29, Čt 30, 31 III 2006
So 01 IV 2006
Il mondo della lunaPremiéra
Cecco
Teatro Verdi di Trieste
D: Bressan
R: Landi