Luis Cansino, baryton

Luis Cansino
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
Informacja z teatru
Terminy
Informacja z agencji / od artysty
Terminy wycieczek
od / do
Opera
Rola
Zespół / Miejsce
Zespół produkcji
VIII 2020
sob 08 VIII 2020
Il barbiere di Siviglia
Don Bartolo
Festival de Ópera, Medinaceli
Palacio Ducal
D: Moya
R: Corbacho
V 2020
sob 30 V 2020
Aida
Amonasro
Gran Teatre, Elche
D: Moya
R: García
V 2020
sob 23, nie 24 V 2020
Los Gavilanes
Juan Fauré
Teatro de Bellas Artes, Bogota
Fundación Arte Lírico
D: Pérez
R: Martín
V-VII 2020
śro 08, sob 11, wto 14, pią 17 VII 2020
La Traviata
Giorgio Germont
Teatro Real de Madrid
D: Nánási / Luisotti
R: Decker
V 2020
pią 08 V 2020
Il barbiere di Siviglia
Don Bartolo
Teatro Circo, Albacete
D: Moya
R: Corbacho
IV 2020
sob 25, nie 26 IV 2020
La Casa de Bernarda Alba
Poncia
Teatro Cervantes Malaga
D: Ortega
R: Hernández
III 2020
sob 21 III 2020
Aida
Amonasro
Teatro Auditorio Riberas del Guadaira, Alcalá de Guadaira
D: Moya
R: García
II 2020
czw 20 II 2020
Il barbiere di Siviglia
Don Bartolo
Teatro Palenque, Talavera de la Reina
D: Moya
R: Corbacho
II 2020
śro 12 II 2020
Concert
Barítono
Gasteig, München
D: Förster
XII 2019
nie 01 XII 2019
Aida
Amonasro
Palacio de Congresos, Toledo
D: Moya
R: García
XI 2019
wto 19, czw 21, sob 23 XI 2019
Rigoletto
Rigoletto
Ópera de Tenerife, Santa Cruz de Tenerife
Auditorio de Tenerife
D: Finzi
R: Pontiggia
X 2019
sob 26, pon 28 X 2019
AidaPremiere
Amonasro
Luxor Festival
Temple of Hatshepsut
D: Lyniv
R: Sturm
X 2019
sob 19 X 2019
Pagliacci
Tonio
Teatro Buero Vallejo, Guadalajara
D: Dohotaru
R: Matei
IX-X 2019
pią 20, pon 23, śro 25, pią 27 IX 2019
wto 01, pią 04, nie 06, śro 09 X 2019
La Traviata
Giorgio Germont
Staatsoper Stuttgart
Openhaus
D: Haider
R: Berghaus
IX 2019-VII 2020
nie 01 IX 2019
02 VII 2020
Nabucco
Nabucco
ND Brno
Mahenovo divadlo
D: Klecker / Kyzlink
R: Selmeczi
VIII 2019
sob 10 VIII 2019
Aida
Amonasro
Festival de Ópera, Medinaceli
Palacio Ducal
D: Moya
R: García
VI 2019
sob 29 VI 2019
El gato montés
Juanillo
Ópera de Tenerife, Santa Cruz de Tenerife
Auditorio de Tenerife
D: Vázquez
R: Vázquez
V 2019
pią 10 V 2019
Aida
Amonasro
Teatro Circo, Albacete
D: Moya
R: García
IV 2019
pon 01, wto 02, czw 04, pią 05, nie 07, pon 08, czw 11, sob 13, nie 14, pon 15 IV 2019
La Gioconda
Barnaba
Gran Teatre del Liceu, Barcelona
D: Calvo
R: Pizzi
III 2019
wto 26 III 2019
Recital
Baritono
Gran Teatre del Liceu, Barcelona
Aeropuerto Internacional Josep Tarradellas-El Prat
D: Vera
III 2019
pią 01, nie 03 III 2019
Aida
Amonasro
Teatro Cervantes Malaga
D: Boscovich
R: García
I-II 2019
pią 25, sob 26, nie 27, śro 30, czw 31 I 2019
pią 01, sob 02, nie 03, śro 06, czw 07, pią 08, sob 09, nie 10 II 2019
El sueño de una noche de veranoPremiere
Falstaff
Teatro de la Zarzuela, Madrid
D: Gomez-Martinez
R: Carniti
XII 2018
sob 08 XII 2018
La del Soto del Parral
Germán
Amics de la Música d'Alcoi
Teatre Calderón
D: Estévez
R: Olcina
XI 2018
sob 10, nie 11, wto 13, czw 15, sob 17, nie 18, wto 20, czw 22 XI 2018
La Casa de Bernarda AlbaPremiere
Poncia
Teatro de la Zarzuela, Madrid
D: Aguirre
R: Lluch
XI 2018-V 2019
wto 06, śro 07 XI 2018
23 V 2019
Nabucco
Nabucco
ND Brno
Mahenovo divadlo
D: Klecker / Kyzlink
R: Selmeczi
IX 2018
nie 09, wto 11, czw 13, sob 15 IX 2018
FuenteovejunaWorld premiere
Flores
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
D: Serrate
R: Arco
V-VI 2018
pon 21, czw 24, nie 27, śro 30 V 2018
sob 02 VI 2018
Adriana Lecouvreur
Michonnet
Teatro de la Maestranza, Sevilla
D: Halffter
R: Mariani
IV 2018
sob 21 IV 2018
La forza del destino
Don Carlo di Vargas
Venue Cymru, Llandudno
D: Rizzi
R: Pountney
IV 2018
sob 14 IV 2018
La forza del destino
Don Carlo di Vargas
The Bristol Hippodrome
D: Rizzi
R: Pountney
IV 2018
sob 07 IV 2018
La forza del destino
Don Carlo di Vargas
Milton Keynes Theatre
D: Rizzi
R: Pountney
III 2018
wto 27 III 2018
La forza del destino
Don Carlo di Vargas
Theatre Royal, Plymouth
D: Rizzi
R: Pountney
III 2018
śro 21 III 2018
La forza del destino
Don Carlo di Vargas
The Mayflower, Southampton
D: Rizzi
R: Pountney
III 2018
wto 06 III 2018
La forza del destino
Don Carlo di Vargas
Hippodrome, Birmingham
D: Rizzi
R: Pountney
La forza del destino
Don Carlo di Vargas
Welsh National Opera
D: Rizzi / Hasan
R: Pountney,
XII 2017
pią 22 XII 2017
Sinfonia 9
Barítono
Auditorio Mar de Vigo
D: Alberola
XII 2017
sob 16 XII 2017
Nabucco
Nabucco
Teatro Buero Vallejo, Guadalajara
D: Moya
R: García
XI 2017
wto 28 XI 2017
Recital
Barítono
Embajada de Italia, London
D: Rizzi
XI 2017
sob 11 XI 2017
Nabucco
Nabucco
Teatro Quijano, Ciudad Real
D: Moya
R: García
XI 2017
nie 05 XI 2017
Rigoletto
Rigoletto
Amigos de la Ópera de Vigo
Teatro Afundación
D: Rodríguez
R: García
X 2017
sob 28, nie 29 X 2017
La traviata
Giorgio Germont
Ópera de Irún
Teatro Amaya
D: Salvagno
R: Ithurbide
X 2017
czw 05, nie 08, śro 11, pią 13, sob 14 X 2017
Il trovatorePremiere
El Conde de Luna
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
D: Tebar
R: Rechi
VIII 2017-VI 2018
czw 31 VIII 2017
sob 04, pon 06 XI 2017
pią 29 XII 2017
17, nie 25 III 2018
śro 06 VI 2018
Nabucco
Nabucco
ND Brno
Mahenovo divadlo
D: Klecker / Kyzlink
R: Selmeczi
VIII 2017
nie 27 VIII 2017
Zarzuela Gala
Barítono
Ópera de Lima
Gran Teatro Nacional
D: Díaz
R: García
VIII 2017
wto 22, czw 24 VIII 2017
Opera Gala
Barítono
Ópera de Lima
Gran Teatro Nacional
D: Tazzieri
R: García
VIII 2017
sob 05 VIII 2017
Nabucco
Nabucco
Festival de Ópera, Medinaceli
Palacio Ducal
D: Moya
R: García
VI-VII 2017
wto 27, śro 28, pią 30 VI 2017
sob 01, pon 03, wto 04, czw 06, pią 07, nie 09, śro 12, czw 13, sob 15, nie 16, śro 19, czw 20, pią 21 VII 2017
Madama Butterfly
Sharpless
Teatro Real de Madrid
D: Armiliato
R: Gas
V 2017
sob 20 V 2017
La tabernera del puerto
Juan de Eguía
AGAO, Pamplona
Teatro Gaztambide

V 2017
pią 05 V 2017
Nabucco
Nabucco
Teatro Circo, Albacete
D: Moya
R: García
IV 2017
sob 29 IV 2017
Nabucco
Nabucco
Palacio de Congresos El Greco, Toledo
D: Moya
R: García
III 2017
pią 24 III 2017
Tosca
Il Barone Scarpia
Teatro Serrano, Gandía
D: Dohotaru
R: Matey
III 2017
sob 18 III 2017
Tosca
Il Barone Scarpia
Teatro Municipal Concha Espina, Torrelavega
D: Dohotaru
R: Matey
III 2017
pią 10 III 2017
Madama Butterfly
Sharpless
Teatro A fundación, Vigo
D: Dohotaru
R: Matey
II 2017
czw 09, nie 12, śro 15, sob 18, wto 21, śro 22, czw 23 II 2017
La traviata
Giorgio Germont
Palau de les Arts, Valencia
Palau de les Arts Reina Sofía
D: Tebar
R: Coppola
XI 2016
śro 23 XI 2016
Macbeth
Macbeth
Venue Cymru, Llandudno
D: Yurkevych
R: Mears
XI 2016
śro 09 XI 2016
Macbeth
Macbeth
Hippodrome, Birmingham
D: Yurkevych
R: Mears
XI 2016
śro 02 XI 2016
Macbeth
Macbeth
Maryflower Theater, Southampton
D: Yurkevych
R: Mears
X 2016-III 2017
sob 29 X 2016
nie 20 XI 2016
pią 02 XII 2016
04 III 2017
Nabucco
Nabucco
ND Brno
Janáčkovo divadlo
D: Klecker / Kyzlink
R: Selmeczi
X 2016
śro 26 X 2016
Macbeth
Macbeth
New Theatre, Oxford
D: Yurkevych
R: Mears
X 2016
śro 12 X 2016
Macbeth
Macbeth
The Bristol Hippodrome
D: Yurkevych
R: Mears
X 2016
nie 09 X 2016
Nabucco
Nabucco
Amigos de la Ópera de Vigo
Teatro Afundación
D: Moya
R: García
IX-X 2016
pią 30 IX 2016
nie 02 X 2016
Nabucco
Nabucco
Teatro Cervantes Malaga
D: Boscovich
R: García
Macbeth
Macbeth
Welsh National Opera
D: Yurkevych
R: Mears,
VI 2016
pią 24, sob 25, pon 27 VI 2016
La Gran VíaPremiere
El Caballero de Gracia
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
D: Moreno
R: Arco
V-VI 2016
pią 20, sob 21, nie 22, śro 25, czw 26, pią 27, sob 28, nie 29 V 2016
śro 01, czw 02, pią 03, sob 04, nie 05, śro 08, czw 09, pią 10, sob 11, nie 12 VI 2016
La Gran Vía
Caballero De Gracia
Teatro de la Zarzuela, Madrid
D: Moreno
R: Arco
IV 2016
sob 16 IV 2016
Concert
Solista
Teatro de la Zarzuela, Madrid
D: Coves
III 2016
sob 19 III 2016
Rigoletto
Rigoletto
Teatro Isabel la Católica, Granada
D: Dohotaru
R: Aster
III 2016
pią 11 III 2016
Rigoletto
Rigoletto
Teatro Buero Vallejo, Guadalajara
D: Dohotaru
R: Aster
III 2016
pon 07 III 2016
Rigoletto
Rigoletto
Auditorio Afundación, Pontevedra
D: Dohotaru
R: Aster
III 2016
sob 05 III 2016
Rigoletto
Rigoletto
Teatro Auditorio, Pola de Siero
D: Dohotaru
R: Aster
II 2016
sob 27 II 2016
L'elisir d'amore
Dulcamara
Tafalla Kulturgunea
D: Moya
R: García
II 2016
pią 26 II 2016
L'elisir d'amore
Dulcamara
Teatro del Museo de la Universidad de Navarra, Pamplona
D: Moya
R: García
II 2016
śro 03 II 2016
Concert
Barítono
Teatro Rosalía de Castro, La Coruña
D: Burgueras / Orlova
I 2016
sob 30 I 2016
La tabernera del puerto
Juan de Eguía
Amigos de la Música, Alcoy
D: Estèvez
R: Agulló
I 2016
czw 28 I 2016
La tabernera del puerto
Juan de Eguía
Teatro Principal, Alicante
D: Estèvez
R: Agulló
I 2016
nie 03 I 2016
Solista
Gran Teatro, Córdoba
D: Rivera
XII 2015
sob 19 XII 2015
L'elisir d'amore
Dulcamara
Buero Vallejo, Guadalajara
D: Moya
R: García
XI 2015
nie 08 XI 2015
L'elisir d'amore
Dulcamara
Amigos de la Ópera de Vigo
Teatro Afundación
D: Moya
R: García
X 2015-VI 2016
nie 25 X 2015
śro 09 XII 2015
13 I 2016
nie 10 IV 2016
nie 12, wto 21 VI 2016
Nabucco
Nabucco
ND Brno
Janáčkovo divadlo
D: Klecker / Kyzlink
R: Selmeczi
X 2015
sob 17 X 2015
Concert
Solista
Auditorio Afundación, Pontevedra
D: Rivera
VI-VII 2015
wto 30 VI 2015
pią 03, pon 06, czw 09, nie 12 VII 2015
Gianni Schicchi
Marco
Teatro Real de Madrid
D: Carella
R: Allen
VI-VII 2015
wto 30 VI 2015
pią 03, pon 06, czw 09, nie 12 VII 2015
Placido Domingo's Gala
Solista
Teatro Real, Madrid
D: Carella
V 2015
pią 22, nie 24 V 2015
L'elisir d'amore
Dulcamara
Teatro Cervantes Malaga
D: Boscovich
R: García
V 2015
pią 15 V 2015
L'elisir d'amore
Dulcamara
Gran Teatro Falla, Cádiz
D: Aranda
R: I.García
V 2015
sob 09 V 2015
L'elisir d'amore
Dulcamara
Teatro Gaztambide, Tudela
D: Moya
R: García
V 2015
pią 08 V 2015
L'elisir d'amore
Dulcamara
Casa de la Cultura, Burlada
D: Moya
R: García
IV 2015
sob 25 IV 2015
L'elisir d'amore
Dulcamara
Teatro Palenque, Talavera de la Reina
D: Moya
R: García
IV 2015
sob 18 IV 2015
L'elisir d'amore
Dulcamara
Teatro Palacio Valdés, Avilés
D: Moya
R: García
IV 2015
wto 14 IV 2015
L'elisir d'amore
Dulcamara
Teatro Circo, Albacete
D: Moya
R: García
II 2015
sob 14, wto 17, pią 20, nie 22, pon 23 II 2015
Madama ButterflyPremiere
Sharpless
ABAO, Bilbao
Palacio Euskalduna
D: Zanetti
R: Giacchieri
XII 2014-III 2015
wto 16 XII 2014
18 I 2015
wto 10 II 2015
wto 03 III 2015
I vespri siciliani
Guido di Montfort
ND Brno
Janáčkovo divadlo
D: Kyzlink / Olos
R: Adamik
XI 2014
sob 22 XI 2014
Opera Gala
Solista
Karsikaya Opera
D: Gagliardo
XI 2014-VI 2015
sob 08 XI 2014
sob 27 XII 2014
14 I 2015
śro 22 IV 2015
nie 14 VI 2015
Nabucco
Nabucco
ND Brno
Janáčkovo divadlo
D: Klecker / Kyzlink
R: Selmeczi
XI 2014
czw 06 XI 2014
Zarzuela Gala
Solista
Teatro Principal, Zaragoza
D: Viribay
X-XI 2014
pon 20, wto 21, czw 23, nie 26, śro 29, pią 31 X 2014
sob 01, nie 02, wto 04, śro 05, pią 07, nie 09, pon 10 XI 2014
La Fille du régiment
Sargento Sulpice
Teatro Real de Madrid
D: Campanella / Tingaud
R: Pelly, Rath
X-XI 2014
pią 17, pią 31 X 2014
śro 12 XI 2014
Simon Boccanegra
Simon Boccanegra
National Theatre Prague, Praha
Národní divadlo
D: Kyzlink
R: Pountney
VIII 2014
sob 16, nie 17, pon 18 VIII 2014
Los Gavilanes
Juan Fauré
Palacio Euskalduna, Bilbao
D: Gagliardo
R: Fernández
VI 2014
nie 08 VI 2014
Simon Boccanegra
Simon Boccanegra
National Theatre Prague, Bratislava
Nová budova
D: Kyzlink
R: Pountney
V 2014
czw 22 V 2014
Zarzuela Gala
Solista
Teatro Gayarre, Pamplona
D: Ortega
V 2014
wto 13, czw 15 V 2014
pią 1417 2014
La GiocondaConcert performance
Barnaba
Teatro Nacional de São Carlos, Lisboa
D: Pirolli
IV-V 2014
pon 28, śro 30 IV 2014
pią 02 V 2014
Marina
Roque
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
D: Díaz
R: García
III 2014
pią 07, nie 09 III 2014
El gato montés
Hormigón
Teatro Nacional de São Carlos, Lisboa
D: Soler
R: Plaza
XI 2013-V 2014
sob 09 XI 2013
czw 05 XII 2013
10 I 2014
pią 21 II 2014
wto 20 V 2014
Aida
Amonasro
ND Brno
Janáčkovo divadlo
D: Kyzlink / Feranec
R: Věžník
XI 2013
czw 07 XI 2013
Nabucco
Nabucco
Congress Center, Villach
D: Klecker
R: Selmeczi
XI 2013-II 2014
sob 02, nie 10, czw 21, sob 23 XI 2013
czw 05, sob 07, pią 13, pią 20, śro 25 XII 2013
10, nie 19, pią 24 I 2014
śro 12, pią 14, nie 16 II 2014
I vespri sicilianiPremiere
Guido Montfort
Theater Freiburg
D: Bollon
R: Sturm
X 2013-IV 2014
pią 25, sob 26 X 2013
pią 08, śro 27 XI 2013
pią 13, pią 27 XII 2013
01 III 2014
pią 04 IV 2014
Simon BoccanegraPremiere
Simon Boccanegra
National Theatre Prague, Praha
Národní divadlo
D: Kyzlink
R: Pountney
X 2013-III 2014
wto 22 X 2013
śro 13 XI 2013
pon 30 XII 2013
21 III 2014
Nabucco
Nabucco
ND Brno
Janáčkovo divadlo
D: Kesselyák / Klecker
R: Selmeczi
X 2013-I 2014
czw 10, sob 19 X 2013
sob 21 XII 2013
12 I 2014
Nabucco
Nabucco
Theater Freiburg
D: Knapp / Bollon
R: Sturm
X 2013-VI 2014
pon 07 X 2013
nie 17 XI 2013
pią 20 XII 2013
24 I 2014
nie 09 II 2014
nie 25 V 2014
pon 16 VI 2014
Sicilske nespory
Guido di Montfort
ND Brno
Janáčkovo divadlo
D: Kyzlink / Olos
R: Adamik
IX 2013
śro 25, pią 27 IX 2013
Opera anthology
baritono
Ópera de Lima
D: Pagliari
R: Montero
IX 2013
sob 14, śro 18, pią 20 IX 2013
Otello
Jago
Opera de Lima
Gran Teatro Nacional
D: Pagliari
R: Palacios
VI 2013
pią 21, sob 22 VI 2013
La traviata
Giorgio Germont
Fundación Arte Lírico, Bogotá
D: Pérez
R: Malagón
VI 2013
pią 14, nie 16 VI 2013
La traviata
Giorgio Germont/ Reżyser
Teatro de Bellas Artes de Bogota
Teatro Jorge Eliécer Gaitán
D: Pérez
R: Cansino
VI 2013
sob 08 VI 2013
Concert
No role/ Reżyser/ Choreograf
Teatro Cafam de Bellas Artes de Bogota
Teatro Jorge Eliécer Gaitán
D: Pérez
R: Cansino
V 2013
wto 21, czw 23, pią 24 V 2013
El gato montés
Hormigón
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
D: Díaz
R: Plaza
V 2013
pią 10, sob 11, nie 12, pią 17, sob 18, nie 19 V 2013
Zarzuela anthology
barítono/ Reżyser
Teatro de Bellas Artes de Bogota
Teatro Jorge Eliécer Gaitán
D: Pérez
R: Malagón, Cansino
V 2013
pon 06, wto 07, śro 08 V 2013
El gato montés
Hormigón
Teatro de la Maestranza, Sevilla
D: Soler
R: Plaza
III-IV 2013
pią 15, sob 16, nie 17, śro 20, czw 21, pią 22, sob 23, nie 24, śro 27, sob 30, nie 31 III 2013
śro 03, czw 04, pią 05, sob 06, nie 07, śro 10, czw 11, pią 12, sob 13, nie 14, śro 17, czw 18, pią 19, sob 20, nie 21 IV 2013
MarinaPremiere
Roque
Teatro de la Zarzuela, Madrid
D: Soler
R: García
II 2013
czw 28 II 2013
Tosca
Il Barone Scarpia
Palacio Mar de Vigo
D: Lyniv
R: Zuyenko
I-V 2013
pią 11, nie 13, czw 24 I 2013
sob 09, czw 21 II 2013
pią 15 III 2013
nie 07 IV 2013
nie 05 V 2013
I vespri sicilianiPremiere
Guido di Montfort
ND Brno
Janáčkovo divadlo
D: Kyzlink / Olos
R: Adamík
XI 2012
sob 17, nie 18 XI 2012
Cavalleria rusticana
Alfio
Teatro Amaya, Irún
D: Salvagno
R: Santillo
XI 2012
sob 17, nie 18 XI 2012
Pagliacci
Tonio
Teatro Amaya, Irún
D: Salvagno
R: Santillo
XI 2012
nie 04 XI 2012
Rigoletto
Rigoletto
Palacio Mar de Vigo
D: Cherneskiy
R: Zuyenko
X 2012
nie 28 X 2012
Rigoletto
Rigoletto
Teatro Principal, Zaragoza
D: Samoile
R: Zuyenko
X 2012
pią 26 X 2012
Rigoletto
Rigoletto
Teatro Romea, Murcia
D: Samoile
IX-X 2012
sob 29 IX 2012
wto 02, pią 05, sob 06, pon 08 X 2012
La traviata
Giorgio Germont
ABAO, Bilbao
Palacio Euskalduna
D: Wilson
R: Pizzi
IX 2012
sob 01, czw 06, sob 08 IX 2012
Don GiovanniPremiere
Leporello
Opera de Lima
Gran Teatro Nacional
D: Tazzieri
R: Gómez
VIII 2012
nie 05 VIII 2012
La traviata
Giorgio Germont
Plaza de Toros, Málaga
D: Boscovich
R: Zuyenko
VIII 2012
pią 03 VIII 2012
Rigoletto
Rigoletto
Festival de Ópera, Torremolinos
D: Cherneskiy
R: Zuyenko
VI 2012
wto 05, śro 06, pią 08, sob 09, pon 11, wto 12, czw 14, pią 15 VI 2012
Madama Butterfly
Sharpless
Teatro de la Maestranza, Sevilla
D: Halffter
R: Gas
V 2012
pią 04, sob 05 V 2012
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Fundación Arte Lírico, Bogotá
D: Remartínez
R: Malagón
IV 2012
czw 12, sob 14, nie 15 IV 2012
El gato montésPremiere
No role
Teatro Calderon, Valladolid
Teatro Calderón
D: Soler
R: Plaza
III 2012
sob 17 III 2012
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Teatre Principal, Castelló de la Plana
D: Kulmann
R: Blay
II-III 2012
pią 17, sob 18, nie 19, śro 22, czw 23, pią 24, sob 25, nie 26, śro 29 II 2012
czw 01, pią 02, sob 03, nie 04, śro 07, czw 08, pią 09, sob 10, nie 11 III 2012
El gato montésPremiere
No role
Teatro de la Zarzuela, Madrid
D: Soler / Díaz
R: Plaza
I 2012
czw 19, sob 21 I 2012
Rigoletto
Rigoletto
Teatro Villamarta, Jerez
D: Aragón
R: López
I 2012
śro 04 I 2012
New Year Concert
Solista
Auditorio, Valladolid
D: Soler
XII 2011
nie 04 XII 2011
Rigoletto
Rigoletto
Teatro dell'Aquila, Fermo
D: Bisanti
R: Gasparon
XI 2011
pią 25, sob 26, nie 27 XI 2011
RigolettoPremiere
Rigoletto
Fondazione Pergolesi Spontini, Jesi
Teatro G B Pergolesi
D: Bisanti
R: Gasparòn
XI 2011
sob 05, nie 06 XI 2011
L'elisir d'amorePremiere
Dulcamara
Ente Concerti Marialisa de Carolis, Sassari
Teatro Verdi
D: Pasqualetti
R: Panizza
IX-X 2011
pią 30 IX 2011
nie 02 X 2011
RigolettoPremiere
Rigoletto
Teatro Sociale di Como - AsLiCo
D: Guidarini
R: Gasparòn
IX 2011
czw 08, sob 10, nie 11, czw 15, sob 17 IX 2011
Luisa Fernanda
Vidal Hernado
Opera de Lima
Gran Teatro Nacional
D: Udaeta
R: Montero
VIII 2011
czw 18, sob 20, czw 25, sob 27 VIII 2011
La bohèmePremiere
Marcello
Opera de Lima
Gran Teatro Nacional
D: Siffert
R: Palacios
VI 2011
nie 19, wto 21, czw 23, sob 25 VI 2011
TurandotPremiere
Ping/ Un Mandarín
Ópera de Las Palmas
Teatro Pérez Galdós
D: Morandi
R: Pontiggia
V 2011
wto 17 V 2011
El Dúo de La Africana
Cherubini
Teatro Quijano, Ciudad Real
D: Díez-Boscovich
R: Blay
V 2011
sob 14, nie 15 V 2011
Carmen
Escamillo
Fundación Arte Lírico, Bogotá
D: Remartínez
R: Malagón
V 2011
sob 07, nie 08 V 2011
Die lustige Witwe
Graf Danilo
Fundación Arte Lírico, Bogotá
D: Pérez
R: Figueroa
IV 2011
sob 02, nie 03 IV 2011
Faust
Valentin
Teatro Amaya, Irún
D: Villard
R: Bouvier
III 2011
nie 20 III 2011
Nabucco
Nabucco
Teatro Principal, Ourense
D: Bruveskiy
R: Ivanov
III 2011
pią 18 III 2011
La traviata
Giorgio Germont
Auditorio, Vilalba
D: Vasilenko
R: Ivanov
III 2011
śro 16 III 2011
Nabucco
Nabucco
Teatro Principal, Alicante
D: Bruveskiy
R: Ivanov
XII 2010
czw 23 XII 2010
Chistmas Concert
Solista
Áuditorio, León
D: Petrenko
XII 2010
śro 22 XII 2010
Christmas Concert
Solista
Auditorio, Valladolid
D: Petrenko
XII 2010
nie 12, wto 14, pią 17, sob 18, nie 19 XII 2010
L'elisir d'amore
El doctor Dulcamara
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
D: Pérez-Sierra
R: Slater
XI 2010
sob 06 XI 2010
Concert
No role
Opera de Lima
Gran Teatro Nacional
D: Udaeta
R: Montero
X 2010
sob 16, czw 21, sob 23, nie 24 X 2010
La Leyenda del Beso
Conde Mario
Opera de Lima
Gran Teatro Nacional
D: Lavalle
R: Montero
IX 2010
sob 18 IX 2010
Carmen
Escamillo
Teatro Adolfo Mejía, Cartagena de Indias
D: Pérez
R: Malagón
VIII 2010
sob 28 VIII 2010
La traviata
Giorgio Germont
Teatro de la Universidad Laboral, Gijón
D: Díaz
R: Vilán
VIII 2010
sob 07 VIII 2010
Otello
Iago
Festival de Ópera, Marbella
D: Vasilenko
R: Ivanov
VIII 2010
czw 05 VIII 2010
La traviata
Giorgio Germont
Festival de Ópera, Torremolinos
D: Vasilenko
R: Ivanov
VII-VIII 2010
pią 23, sob 24, nie 25, pią 30, sob 31 VII 2010
nie 01 VIII 2010
La Gran Vía
Caballero de Gracia
Teatro Nuevo Alcalá, Madrid
D: Díaz
R: Gago
VII-VIII 2010
pią 23, sob 24, nie 25, pią 30, sob 31 VII 2010
nie 01 VIII 2010
La Revoltosa
Felipe
Teatro Nuevo Alcalá, Madrid
D: Díaz
R: Gago
VI 2010
pią 11, sob 12, nie 13 VI 2010
La traviata
Germont
Teatro Cafam de Bellas Artes de Bogota, Bogotá
D: Pérez
VI 2010
pią 04, sob 05, nie 06 VI 2010
La del Soto del Parral
Germán
Teatro Cafam de Bellas Artes de Bogota, Bogotá
D: Pérez
V 2010
pią 07 V 2010
Otello
Jago
Pazo da Cultura, Narón
D: Vasilenko
R: Ivanov
IV 2010
wto 27 IV 2010
Otello
Jago
Teatro Principal, Alicante
D: Vasilenko
R: Ivanov
III 2010
śro 17 III 2010
Zarzuela Gala
Solista
Le Concert Noble, Bruxelles
D: Mariño
II 2010
sob 13, nie 14, wto 16, pią 19, nie 21, pon 22, czw 25, sob 27, nie 28 II 2010
Andrea Chénier
Mathieu
Teatro Real de Madrid
D: Pérez
R: Monaco
I 2010
pią 08, sob 09 I 2010
Zarzuela anthology
baritono
Palacio de Congresos, Pamplona
D: Díaz
R: Vilán
XII 2009
sob 26, nie 27, pon 28 XII 2009
Zarzuela anthology
baritono
Palacio Euskalduna, Bilbao
D: Díaz
R: Vilán
XI 2009
sob 14, wto 17, pią 20, pon 23 XI 2009
Faust
Wagner
ABAO, Bilbao
Palacio Euskaldana
D: Calderon
R: Joël
X 2009
nie 25 X 2009
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Semana Nacional de La Zarzuela, La Solana
D: Romanos
R: Ávila
X 2009
czw 08, nie 11, śro 14, pią 16, sob 17 X 2009
Tosca
El sacristán
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
D: Haider
R: Besch
IX 2009
sob 05 IX 2009
La bohème
Marcello
Teatro de la Universidad Laboral, Gijón
D: Díaz
R: Figueroa
VIII 2009
wto 11 VIII 2009
Rigoletto
Rigoletto
Festival de Ópera, Benicassim
D: Alapont
R: Ortiz
VIII 2009
sob 08 VIII 2009
Falstaff
Sir John Falstaff
Festival de Ópera, Marbella
D: Brubeskiy
R: Ivanov
VIII 2009
czw 06 VIII 2009
Falstaff
Sir John Falstaff
Festival de Ópera, Torremolinos
D: Vrubeskiy
R: Ivanov
VII 2009
czw 30 VII 2009
Rigoletto
Rigoletto
Festival de Ópera, Torremolinos
D: Vrubeskiy
R: Ivanov
VII 2009
sob 25 VII 2009
El rey que rabio
The Governor
Festival Castell de Peralada
Auditori Jardins del Castell
D: Bernàcer
R: Sagi
VI 2009
pią 19, sob 20, nie 21 VI 2009
La traviata
Giorgio Germont
Fundación Arte Lírico, Bogotá
D: Pérez
R: Malagón
VI 2009
pią 12, nie 14 VI 2009
La Leyenda del Beso
Conde Mario
Fundación Arte Lírico, Bogotá
D: Pérez
R: Malagón
V 2009
pią 22, sob 23, nie 24 V 2009
Carmen
Escamillo
Fundación Arte Lírico, Bogotá
D: Pérez
R: Malagón
V 2009
wto 12, śro 13, pią 15, nie 17 V 2009
Marina
Roque
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
D: Haider
R: Gómez
IV 2009
wto 28, czw 30 IV 2009
Falstaff
Falstaff
Teatro Villamarta, Jerez
D: Herrera
R: Poda
III 2009
nie 22, wto 24, czw 26, sob 28 III 2009
Roberto Devereux
El Lord Duque de Nottingham
Amigos Canarios de la Ópera, Las Palmas de Gran Canaria
Teatro Pérez Galdós
D: Carminati
R: Pontiggia
I 2009
sob 10, nie 11, wto 13, śro 14, czw 15, pią 16, sob 17 I 2009
El rey que rabioPremiere
Gobernador
Palau de les Arts, Valencia
Palau de les Arts Reina Sofía
Sala Principal
D: Pérez-Sierra
R: Sagi
XII 2008
pią 05 XII 2008
Carmen
Escamillo
Gran Teatro, Huelva
D: Andrés
R: Orozco
X 2008
nie 19 X 2008
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Semana nacional de La Zarzuela, La Solana
D: Romanos
R: Ávila
IX 2008
sob 20, pon 22, śro 24, pią 26 IX 2008
Dialogues des Carmélites
2. Comisario
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
D: Valdés
R: Carsen
VII 2008
pią 25, nie 27 VII 2008
Don Giovanni
Leporello
Teatro Jovellanos, Gijón
D: Díaz
R: Gómez
VI 2008
wto 17, czw 19, sob 21 VI 2008
Andrea Chénier
Mathieu/ Schmidt
Ópera de Las Palmas, Las Palmas de Gran Canaria
Teatro Pérez Galdós
D: Ajmone-Marsan
IV 2008
pią 25, nie 27 IV 2008
La Leyenda del Beso
Conde Mario
Fundación Arte Lírico, Bogotá
D: Pérez
R: Malagón
IV 2008
pią 18, sob 19, nie 20 IV 2008
La traviata
Giorgio Germont
Fundación Arte Lírico, Bogotá
D: Pérez
R: Malagón
I 2008
wto 01, śro 02 I 2008
New Year Concert
Solista
Teatro Jovellanos, Gijon
D: Díaz
XII 2007
nie 16, wto 18, czw 20, sob 22 XII 2007
Iphigénie en Tauride
Un escita/ El Ministro
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
D: Glover
R: Sagi
XI 2007
pią 16, sob 17, nie 18 XI 2007
La del Soto del Parral
Germán
Teatro Buero Vallejo, Guadalajara
D: Cuesta
R: Gago
IX 2007
sob 22 IX 2007
55th Anniversary Gala
Solista
Palacio de la Ópera, La Coruña
D: Malheiro
VII 2007
pią 20, nie 22 VII 2007
Rigoletto
Rigoletto
Teatro Jovellanos, Gijón
D: Díaz
R: Figueroa
VII 2007
czw 05 VII 2007
ThaïsConcert performance
Le serviteur de Nicias
Gran Teatre del Liceu, Barcelona
D: Davis
VI 2007
wto 19, czw 21, sob 23 VI 2007
La traviata
Marqués de Obigny
Ópera de Las Palmas, Las Palmas de Gran Canaria
Teatro Pérez Galdós
D: Ajmone-Marsan
R: Pizzi
V 2007
wto 15, śro 16, pią 18, sob 19 V 2007
Zarzuela anthology
baritono
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
D: Haider
R: Sagi
IV 2007
pią 20, sob 21, nie 22 IV 2007
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Fundación Arte Lírico, Bogotá
D: Pérez
R: Malagón
IV 2007
czw 12, pią 13, sob 14 IV 2007
Luisa Fernanda
Vidal Hernandp
Fundación Arte Lírico, Bogotá
D: Pérez
R: Malagón
III 2007
pią 30 III 2007
La traviata
Giorgio Germont
Amigos de la Ópera, Vigo
D: Díaz
R: Figueroa
III 2007
pią 23 III 2007
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Teatre Principal, Castelló de la Plana
D: Fabra
R: Blay
I 2007
pią 19, sob 20 I 2007
El huésped del sevillano
Don Diego
Teatro Villamarta, Jerez
D: Ortega
R: Tambascio
XI 2006
sob 25 XI 2006
La traviata
Giorgio Germont
Teatro Buero Vallejo, Guadalajara
D: Álvarez
R: Vilán
XI 2006
sob 11 XI 2006
Don Pacífico o el dómine irresoluto
Don Pacífico
Auditorio Conde Duque, Madrid
D: Maslennikova
R: Matilla
XI 2006
sob 11 XI 2006
Los chichones
Don Justo
Auditorio Conde Duque, Madrid
D: Maslennikova
R: Matilla
XI 2006
sob 11 XI 2006
Los carboneros
Elías
Auditorio Conde Duque, Madrid
D: Maslennikova
R: Matilla
X 2006
wto 10, pią 13 X 2006
150th Anniversary Gala
Solista
Teatro de la Zarzuela, Madrid
D: Roa
R: Olmos
IX-X 2006
pią 29 IX 2006
nie 01 X 2006
Carmen
Le Dancaïre
Amigos de la Ópera de A Coruña, La Coruña
Teatro Colón

VIII 2006
sob 19, nie 20, pon 21 VIII 2006
Zarzuela anthology
Solista
Palacio Euskalduna, Bilbao
D: Rubio
R: Vilán
VII-VIII 2006
czw 27, sob 29 VII 2006
śro 02, sob 05, śro 09, sob 12, nie 13 VIII 2006
Zarzuela anthology
Solista
Teatro Campoamor, Oviedo
D: González
R: Sagi
VII 2006
pią 07, nie 09 VII 2006
La traviata
Giorgio Germont
Teatro Jovellanos, Gijón
D: Díaz
R: Figueroa
VI 2006
pią 09, sob 10, nie 11 VI 2006
La del Soto del Parral
Germán
Fundación Arte Lírico, Bogotá
D: Remartínez
R: Lara
VI 2006
pią 02, sob 03, nie 04 VI 2006
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Fundación Arte Lírico, Bogotá
D: Pérez
R: Lara
V 2006
pią 19, sob 20, nie 21, pią 26, sob 27 V 2006
Carmen
Escamillo
Fundación Arte Lírico, Bogotá
D: Pérez
R: Lara
V 2006
wto 02, śro 03, pią 05, sob 06 V 2006
La Parranda
Miguel
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
D: Remartínez
R: Sagi
IV 2006
pią 21, sob 22, nie 23 IV 2006
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Fundación Arte Lírico, Bogotá
D: Pérez
R: Malagón
IV 2006
sob 08 IV 2006
La Fosca
Alcayata
Auditorio Conde Duque, Madrid
D: Verna
R: Matilla
IV 2006
sob 08 IV 2006
La golfemia
Malpelo
Auditorio Conde Duque, Madrid
D: Verna
R: Matilla
III 2006
sob 11 III 2006
La gallina ciega
Cleto
Auditorio Conde Duque, Madrid
D: Verna
R: Matilla
I 2006
czw 19, sob 21 I 2006
CarmenPremiere
Le Dancaïre
Teatro Villamarta, Jerez
D: Rueda
R: López
XI 2005
śro 23, pią 25, nie 27 XI 2005
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Teatre Olympia, Valencia
D: Gagliardo
R: Vilán
XI 2005
śro 16, sob 19, wto 22 XI 2005
Madama Butterfly
Bonzo
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
D: Guingal
R: Pontiggia
X 2005
nie 30, pon 31 X 2005
La Parranda
Miguel
Auditorio Villegas, Murcia
D: Roa
R: Sagi
VIII-IX 2005
wto 09, śro 10, czw 11, pią 12, sob 13, wto 16, śro 17, czw 18, pią 19, sob 20, wto 23, śro 24, czw 25, pią 26, sob 27, wto 30, śro 31 VIII 2005
czw 01, pią 02, sob 03, wto 06, śro 07, czw 08, pią 09, sob 10 IX 2005
Zarzuela anthology
Baritono
Plaza de Toros de Las Ventas, Madrid
D: Gagliardo
R: Vilán
VII 2005
pią 29, nie 31 VII 2005
La bohème
Marcello
Teatro Jovellanos, Gijón
D: Díaz
R: Figueroa
VI-VII 2005
pią 10, sob 11, nie 12, śro 15, czw 16, pią 17, sob 18, nie 19, śro 22, czw 23, pią 24, sob 25, nie 26, śro 29, czw 30 VI 2005
pią 01, sob 02, nie 03, śro 06, czw 07, pią 08, sob 09, nie 10, śro 13, czw 14, pią 15, sob 16, nie 17 VII 2005
La ParrandaPremiere
Miguel
Teatro de la Zarzuela, Madrid
D: Roa
R: Sagi
V 2005
nie 08 V 2005
Zarzuela anthology
No role
Teatro Arriaga Bilbao
D: Eguiluz
R: Basaldua
IV 2005
pią 15, nie 17 IV 2005
Los Gavilanes
Juan Fauré
Fundación Arte Lírico, Bogotá
D: Pérez
R: Lara
IV 2005
pią 08, nie 10 IV 2005
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Fundación Arte Lírico, Bogotá
D: Remartínez
R: Ulacia
III 2005
śro 16, pią 18, nie 20, śro 23, pią 25, nie 27 III 2005
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Teatro de La Latina, Madrid
D: Gagliardo
R: Vilán
III 2005
sob 05 III 2005
La verbena de la paloma
Julián
Teatre Principal, Castelló de la Plana
D: Cuesta
R: Blay
III 2005
sob 05 III 2005
La Revoltosa
Felipe
Teatre Principal, Castelló de la Plana
D: Cuesta
R: Blay
III 2005
czw 03, sob 05, czw 10, sob 12, nie 13 III 2005
La tabernera del puerto
Juan de Eguía
Teatro de La Latina, Madrid
D: Gagliardo
R: Vilán
I 2005
pią 21, nie 23 I 2005
Madama Butterfly
Lo zio bonzo
Teatro Villamarta, Jerez
D: Cavallaro
R: Kemp
XII 2004
sob 11, nie 12 XII 2004
La bohème
Marcello
Teatro Buero Vallejo, Guadalajara
D: Gagliardo
R: Juárez
X 2004
pią 08 X 2004
Mis dos mujeres
Don Diego
Teatro Villamarta, Jerez
D: Cuesta
R: Matilla
IX 2004
pią 17, nie 19 IX 2004
Molinos de Viento
Capitán Alberto
Gran Teatro, Córdoba
D: Moya
R: Villarejo
VIII 2004
śro 25, pią 27, nie 29 VIII 2004
La Del Manojo de Rosas
Joaquín
Teatro Reina Victoria, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VIII 2004
śro 18, pią 20, nie 22 VIII 2004
Los Gavilanes
Juan
Teatro Reina Victoria, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VIII 2004
śro 11, czw 12, pią 13, sob 14, nie 15 VIII 2004
La Revoltosa
Felipe
Teatro Reina Victoria, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VIII 2004
śro 04, pią 06, nie 08 VIII 2004
Katiuska
Pedro Stakoff
Teatro Reina Victoria, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VII-VIII 2004
śro 28, pią 30 VII 2004
nie 01 VIII 2004
La tabernera del puerto
Juan de Eguía
Teatro Reina Victoria, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VII 2004
pią 16 VII 2004
Lucia di Lammermoor
Lord Enrico Ashton
Teatro Jovellanos, Gijón
D: Díaz
R: Figueroa
VI 2004
sob 12, nie 13 VI 2004
La Leyenda del Beso
Conde Mario
Teatro Cervantes Malaga
D: Remartínez
R: Tambascio
V 2004
pią 21, sob 22, nie 23, pon 24 V 2004
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Fundación Arte Lírico, Bogotá
D: Remartínez
R: Lara
V 2004
pią 14, sob 15, nie 16 V 2004
Die lustige Witwe
Graf Danilo
Fundación Arte Lírico, Bogotá
D: Remartínez
R: Lara
IV-V 2004
pią 30 IV 2004
sob 01, nie 02, sob 08, nie 09 V 2004
Carmen
Escamillo
Fundación Arte Lírico, Bogotá
D: Pérez
R: Lara
IV 2004
wto 20, sob 24 IV 2004
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Teatro de la Maestranza, Sevilla
D: Remartínez
R: Chávarri
II-III 2004
wto 24, śro 25, pią 27, sob 28 II 2004
pon 01, wto 02, śro 03 III 2004
Los Gavilanes
Juan
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
D: Remartínez
R: Malla
II 2004
śro 04, pią 06, sob 07, nie 08 II 2004
Los Gavilanes
Juan
Teatre Olympia, Valencia
D: Gagliardo
R: Juárez
I-II 2004
śro 28, czw 29, pią 30, sob 31 I 2004
nie 01 II 2004
La verbena de la paloma
Julián
Teatre Olympia, Valencia
D: Gagliardo
R: Juárez
I 2004
śro 21, czw 22, sob 24, nie 25 I 2004
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Teatre Olympia, Valencia
D: Gagliardo
R: Juárez
X 2003
wto 14, śro 15, czw 16, pią 17, sob 18, nie 19 X 2003
La traviata
Giorgio Germont
Teatre Apolo, Barcelona
D: Gagliardo
R: Juárez
X 2003
wto 07, czw 09, pią 10, nie 12 X 2003
Los Gavilanes
Juan
Teatre Apolo, Barcelona
D: Gagliardo
R: Juárez
X 2003
pią 03, sob 04 X 2003
La Leyenda del Beso
Conde Mario
Teatro Villamarta, Jerez
D: Roa
R: Tambascio
IX 2003
wto 16, śro 17, czw 18, pią 19, sob 20, nie 21 IX 2003
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Teatre Apolo, Barcelona
D: Gagliardo
R: Juárez
IX 2003
pią 12, sob 13, nie 14 IX 2003
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Teatre Olympia, Valencia
D: Gagliardo
R: Juárez
IX 2003
wto 09, śro 10, czw 11 IX 2003
La Del Manojo de Rosas
Joaquín
Teatre Olympia, Valencia
D: Gagliardo
R: Juárez
VIII 2003
śro 20, pią 22, nie 24 VIII 2003
La Del Manojo de Rosas
Joaquín
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VIII 2003
śro 13, pią 15, nie 17 VIII 2003
La Leyenda del Beso
Conde Mario
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VII-VIII 2003
śro 30 VII 2003
pią 01, nie 03 VIII 2003
La canción del olvido
Leonello
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VII 2003
czw 17 VII 2003
Marina
Roque
Teatro Jovellanos, Gijón
D: Díaz
R: Gutiérrez
VI-VII 2003
czw 05, pią 06, sob 07, nie 08, śro 11, czw 12, pią 13, sob 14, nie 15, śro 18, czw 19, pią 20, sob 21, nie 22, śro 25, czw 26, pią 27, sob 28, nie 29 VI 2003
czw 03, pią 04, sob 05, nie 06, czw 10, pią 11, sob 12 VII 2003
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Teatro de la Zarzuela, Madrid
D: Roa
R: Chávarri
V 2003
pią 23, sob 24, nie 25 V 2003
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Teatre Olympia, Valencia
D: Cerezo
R: Blay
V 2003
pią 02, sob 03, nie 04 V 2003
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Fundación Arte Lírico, Bogotá
D: Cantor
R: Lara
IV 2003
pią 25, sob 26, nie 27 IV 2003
Los Gavilanes
Juan Fauré
Fundación Arte Lírico, Bogotá
D: Remartínez
R: Lara
III 2003
pon 17, wto 18, śro 19, czw 20, sob 22 III 2003
Los Gavilanes
Juan
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
D: Vañó
R: Malla
III 2003
pią 14 III 2003
Don Manolito
Don Manolito
Teatro Victoria Eugenia, San Sebastián
D: Eguíluz
R: García
II 2003
czw 20, pią 21, sob 22, nie 23 II 2003
Los Gavilanes
Juan Fauré
Teatro Calderón, Valladolid
D: Remartínez
R: Maya
XII 2002
pią 27 XII 2002
La tabernera del puerto
Juan de Eguía
Teatro Principal, Vitoria
D: Ortega
R: Amengual
XI 2002
sob 30 XI 2002
La Revoltosa
Felipe
Teatro Bretón, Logroño
D: Gagliardo
R: Villarejo
XI 2002
nie 24 XI 2002
Lucia di Lammermoor
Lord Enrico Ashton
Teatro Barakaldo, Baracaldo
D: Irastorza
R: Ramallo
IX 2002
czw 19 IX 2002
La del Soto del Parral
Germán
Teatre Principal, Castelló de la Plana
D: Irastorza
R: Ramallo
IX 2002
nie 15 IX 2002
La tabernera del puerto
Juan de Eguía
Teatro Victoria Eugenia, San Sebastian
D: Gagliardo
R: García
IX 2002
pią 13 IX 2002
Los Gavilanes
Juan Fauré
Teatro Victoria Eugenia, San Sebastian
D: Gagliardo
R: García
VIII 2002
śro 07, pią 09, nie 11, śro 14, pią 16, nie 18 VIII 2002
La verbena de la paloma
Julián
Teatro de Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VII-VIII 2002
śro 24, pią 26, nie 28, śro 31 VII 2002
pią 02, nie 04 VIII 2002
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Teatro de Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VI-VII 2002
czw 06, pią 07, sob 08, nie 09, śro 12, czw 13, pią 14, sob 15, nie 16, śro 19, czw 20, pią 21, sob 22, nie 23, śro 26, czw 27, pią 28, sob 29, nie 30 VI 2002
śro 03, czw 04, pią 05, sob 06, nie 07, śro 10, czw 11, pią 12, sob 13, nie 14 VII 2002
Los GavilanesPremiere
Juan
Teatro de la Zarzuela, Madrid

IV 2002
wto 23, śro 24, pią 26, sob 27 IV 2002
El Juramento
Peralta
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
D: Gutiérrez
R: Sagi
III 2002
wto 19, śro 20, pią 22, sob 23 III 2002
La Leyenda del Beso
Mario
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
D: Fabra
R: Tambascio
I 2002
pon 14 I 2002
Recital
Baritono
Fundación Juan March, Madrid
D: Joya
I 2002
pią 04, sob 05 I 2002
El asombro de damasco
Nhuredi
Teatro Arriaga, Bilbao
D: Sierra
R: Matilla
XII 2001
pią 28 XII 2001
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Teatro Principal, Vitoria
D: Ortega
R: Amengual
XII 2001
sob 22, nie 23 XII 2001
El caserío
Santi
Teatro Victoria Eugenia, San Sebastián
D: Gagliardo
R: García
XII 2001
pią 14 XII 2001
Cantata Asturiana
Baritono
Auditorio Palacio de Congresos Príncipe Felipe de Oviedo
D: Valdés
XII 2001
czw 06, pią 07, sob 08, nie 09 XII 2001
El caserío
Santi
Teatro Ayala, Bilbao
D: Eguiluz
R: Basaldua
XI 2001
sob 24 XI 2001
La Calesera
Rafael Sanabria
Teatro Bretón, Logroño
D: Irastorza
R: Ramallo
VIII 2001
sob 18, nie 19, pon 20 VIII 2001
La Revoltosa
Felipe
Palacio Euskalduna, Bilbao
D: Irastorza
R: Villarejo
VIII 2001
śro 15, pią 17, nie 19, śro 22, pią 24, nie 26 VIII 2001
La Revoltosa
Felipe
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VIII 2001
śro 08, pią 10, nie 12 VIII 2001
La Leyenda del Beso
Conde Mario
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VIII 2001
śro 01, pią 03, nie 05 VIII 2001
Katiuska
Pedro Stakoff
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VII 2001
śro 18, pią 20, nie 22, śro 25, pią 27, nie 29 VII 2001
La tabernera del puerto
Juan de Eguía
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VII 2001
śro 04, pią 06, nie 08, śro 11, pią 13, nie 15 VII 2001
Los Gavilanes
Juan Fauré
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
IV 2001
wto 17, śro 18 IV 2001
La Parranda
Miguel
Teatro Romea, Murcia
D: Mateo
R: Meré
IV 2001
sob 07 IV 2001
Requiem (Fauré)
baritono
Iglesia de La Merced, Burgos
D: Martínez
III 2001
śro 07, czw 08, sob 10, nie 11, pon 12 III 2001
Don Manolito
Don Manolito
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
D: Fabra
R: Varela
XI 2000
sob 25, nie 26 XI 2000
Katiuska
Pedro Stakoff
Teatro Principal, Burgos
D: Domingo
R: Fernández
X 2000
śro 25 X 2000
Pagliacci
Silvio
Teatro Principal, Alicante
D: Gagliardo
R: Ramallo
X 2000
nie 22 X 2000
La traviata
Giorgio Germont
Teatro Barakaldo, Baracaldo
D: Gagliardo
R: Ramallo
X 2000
pią 13, sob 14 X 2000
El asombro de damasco
No role
Teatro Villamarta, Jerez
D: Remartínez
R: Matilla
VII 2000
śro 26, pią 28, nie 30 VII 2000
La Del Manojo de Rosas
Joaquín
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VII 2000
śro 19, pią 21, nie 23 VII 2000
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VII 2000
śro 12, pią 14, nie 16 VII 2000
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VII 2000
śro 05, pią 07, nie 09 VII 2000
Black el Payaso
Black
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VI 2000
pią 09, sob 10, nie 11 VI 2000
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Teatro Guimerá, Santa Cruz de Tenerife
D: Rubio
R: Villarejo
V 2000
pon 22, wto 23, czw 25, pią 26, sob 27 V 2000
Los Gavilanes
Juan Fauré
Teatro Campoamor, Oviedo
D: Gómez
R: Matilla
V 2000
pią 05 V 2000
Black el Payaso
Black
Auditorio, Puertollano
D: Ortega
R: Amengual
IV 2000
sob 22, nie 23, wto 25, śro 26, czw 27 IV 2000
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Teatro Campoamor, Oviedo
D: Roa
R: Molina
III 2000
sob 04, nie 05 III 2000
La Dolores
Patricio
Teatro Cervantes, Malaga
D: Gagliardo
R: Molina
I-II 2000
sob 29, nie 30 I 2000
śro 02, czw 03, pią 04, sob 05, nie 06, śro 09, czw 10, pią 11, sob 12, nie 13, śro 16, czw 17, pią 18, sob 19, nie 20, śro 23, czw 24, pią 25, sob 26, nie 27 II 2000
El Juramento
Capitán Peralta
Teatro de la Zarzuela, Madrid
D: Roa
R: Sagi
I 2000
sob 08 I 2000
La Dolores
Patricio
Palacio de Festivales, Santander
D: Gagliardo
R: Molina
XI 1999
pon 08, wto 09 XI 1999
La Gran Vía
Caballero de Gracia
Teatre Olympia, Valencia
D: Cerezo
R: Moscardó
X 1999
pią 08 X 1999
La Calesera
Rafael Sanabria
Teatro Carrión, Valladolid
D: Tudela
R: Laforga
X 1999
wto 05, śro 06 X 1999
Los Gavilanes
Juan
Palacio de la Ópera, La Coruña
D: Remartínez
R: Matilla
X 1999
pią 01, sob 02 X 1999
Los Gavilanes
Juan
Teatro Villamarta, Jerez
D: Remartínez
R: Matilla
VIII 1999
śro 18, pią 20, nie 22 VIII 1999
Los Gavilanes
Juan
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VIII 1999
śro 11, czw 12, pią 13, sob 14, nie 15 VIII 1999
La Revoltosa
Felipe
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VIII 1999
śro 04, pią 06, nie 08 VIII 1999
Katiuska
Pedro Stakoff
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VII-VIII 1999
śro 28, pią 30 VII 1999
nie 01 VIII 1999
La Leyenda del Beso
Conde Mario
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VII 1999
śro 21, pią 23, nie 25 VII 1999
La canción del olvido
Leonello
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
V 1999
wto 18, śro 19 V 1999
María Adela
Juan Manuel
Teatro Guimerá, Santa Cruz de Tenerife
D: Irastrorza
R: Fernández
V 1999
śro 05, czw 06 V 1999
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Teatro Guimerá, Santa Cruz de Tenerife
D: Torres
R: Fernández
IV 1999
czw 29 IV 1999
Rigoletto
Rigoletto
Festival Internacional de Música y Artes, Linares
D: Gagliardo
R: Sotti
III 1999
czw 18, sob 20, nie 21 III 1999
La canción del olvido
Leonello
Teatre Principal, Valencia
D: Ortega
R: Amengual
III 1999
śro 10, pią 12, sob 13 III 1999
La Leyenda del Beso
Conde Mario
Teatre Principal, Valencia
D: Ortega
R: Amengual
I 1999
nie 31 I 1999
La Leyenda del Beso
Conde Mario
Teatro Principal, Burgos
D: Ortega
R: Amengual
I 1999
śro 06 I 1999
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Palacio de Festivales de Cantabria, Santander
D: Torres
R: Felices
IX 1998
sob 26 IX 1998
Concert
Solista
Auditorio Nacional de Musica, Madrid
D: Osa
IX 1998
pią 18, sob 19 IX 1998
La Dolores
Patricio
Teatro Villamarta, Jerez
D: Ortega
R: Molina
IX 1998
śro 09, czw 10 IX 1998
Zarzuela anthology
Barítono
Yapi Kredi Arts Festival, Istanbul
D: Lauret
R: Tamayo
VIII 1998
czw 27, sob 29, nie 30 VIII 1998
El caserío
Santi
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VIII 1998
czw 13, sob 15, śro 19, pią 21, nie 23 VIII 1998
La verbena de la paloma
Julián
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VII 1998
czw 23, sob 25 VII 1998
La Parranda
Miguel
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VII 1998
pią 03, nie 05, wto 07, czw 09, sob 11 VII 1998
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VI 1998
sob 27, nie 28 VI 1998
La verbena de la paloma
Julián
teatro Principal, Burgos
D: Domingo
R: Fernández
VI 1998
sob 27, nie 28 VI 1998
La Revoltosa
Felipe
Teatro Principal, Burgos
D: Domingo
R: Fernández
VI 1998
pią 19 VI 1998
Zarzuela anthology
Barítono
Gran Teatro Falla, Cádiz
D: Torres
R: Tamayo
VI 1998
śro 10 VI 1998
Marina
Roque
Diputación, Cáceres
D: Irastorza
R: Jiménez
VI 1998
czw 04, pią 05, sob 06, nie 07 VI 1998
Zarzuela anthology
Barítono
CCP Main Thater Tanghalang Nicanor Abelardo, Manila
D: Lauret
R: J.Tamayo
V 1998
śro 27, czw 28 V 1998
La del Soto del Parral
Germán
Teatro Guimerá, Santa Cruz de Tenerife
D: Torres
R: Fernández
I 1998
sob 03, nie 04 I 1998
Zarzuela anthology
Barítono
Teatro Romea, Murcia
D: Torres
R: Tamayo
XII 1997
sob 13 XII 1997
La Del Manojo de Rosas
Joaquín
Teatro López del Ayala, Badajoz
D: Gagliardo
R: Jiménez
XII 1997
pią 12 XII 1997
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Teatro Principal, Alicante
D: Irastorza
R: Ramallo
XI 1997
czw 13, pią 14, sob 15 XI 1997
La del Soto del Parral
Germán
Teatro Pérez Galdós, Las Palmas de Gran Canaria
D: Rubio
R: Fernández
XI 1997
nie 02 XI 1997
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Auditorium, Mallorca
D: Moreno-Torroba
R: Pérez
XI 1997
sob 01 XI 1997
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Auditorium, Mallorca
D: Moreno-Torroba
R: Pérez
XI 1997
sob 01 XI 1997
La alegría de la huerta
Juan Francisco
Auditorium, Mallorca
D: Moreno-Torroba
R: Pérez
X 1997
pią 03, sob 04 X 1997
La Calesera
Rafael Sanabria
Teatro Guimerá, Santa Cruz de Tenerife
D: Rubio
R: Carreres
IX 1997
sob 06 IX 1997
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Plaza de Toros, Toledo
D: Gagliardo
R: Fernández
VIII 1997
pią 29, nie 31 VIII 1997
Los Gavilanes
Juan
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
VIII 1997
pią 22, nie 24 VIII 1997
La Revoltosa
Felipe
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Ortega
R: Amengual
II 1997
sob 08, nie 09 II 1997
Carmina Burana
Barítono
Teatro Degollado, Guadalajara
D: Orozco
R: Happee
X 1996
sob 05 X 1996
El Gigante
Barítono
Senado de la República, Mexico City
D: Toro
X 1996
sob 05 X 1996
El canto de los volcanes
Volcán
Senado de la Repúlica, Mexico City
D: Toro
VIII 1996
wto 13 VIII 1996
La Del Manojo de Rosas
Joaquín
PEMEX, Mexico City
D: García
R: Campo
XI 1995
pią 24, sob 25 XI 1995
La marimba arrecha
El Cantante
Teatro de la Ciudad, Tuxtla-Gutiérrez
D: Toro
R: Montoya
X 1995
pią 20 X 1995
The march of victory
Barítono
Sala Nezahualcoytl, Mexico City
D: Toro
X 1995
pon 09 X 1995
La Del Manojo de Rosas
Joaquín
Teatro Julio Jiménez Rueda, Mexico City
D: García
R: Campo
VII 1995
sob 01, nie 02, sob 08, nie 09 VII 1995
Renard
Renard
Teatro Julio Castillo, Mexico City
D: Álvarez
R: Negrete
VI 1995
czw 22, pią 23, nie 25 VI 1995
Carmina Burana
Bariton
Teatro Nacional, San José
D: Ramírez
II 1995
pon 06, pon 13, pon 20, pon 27 II 1995
Renard
Renard
Centro Cultural Helénico, Mexico City
D: Álvarez
R: Negrete
X 1994
pon 31 X 1994
Der Graf von Luxemburg
René, Graf von Luxemburg
Teatro Daniel Ayala Pérez, Mérida
D: Dudin
R: Campo
X 1994
pon 24 X 1994
Pagliacci
Silvio
Pinacoteca Virreinal, Mexico City
D: Domingo
R: Hergo
X 1994
pon 17 X 1994
La Del Manojo de Rosas
Joaquín
Teatro Julio Jiménez Rueda, Mexico City
D: García
R: Campo
VIII 1994
pią 12 VIII 1994
El constructor de sueños
Barítono
Auditorio ICA, Mexico City
D: Toro
IV 1994
pią 22, nie 24 IV 1994
Ezio
Ezio
Auditorio Jaime Torres Bodet, Mexico City
D: Álvarez
R: Cruz
III 1994
nie 20, nie 27 III 1994
La del Soto del Parral
Germán
Teatro Julio Prieto, Mexico City
D: García
R: Campo
III 1994
nie 06, nie 13 III 1994
La Del Manojo de Rosas
Joaquín
Teatro Julio Prieto, Mexico City
D: García
R: Campo
II 1994
nie 20 II 1994
El canto de los volcanes
Volcán
Teatro de la Ciudad, Tuxtla-Gutiérrez
D: Toro
R: Cruz
II 1994
sob 19 II 1994
El canto de los volcanes
Volcán
Catedral, San Cristóbal de las Casas
D: Toro
R: Cruz
II 1994
pią 18 II 1994
El canto de los volcanes
Volcán
Teatro de la Ciudad, Tapachula
D: Toro
R: Cruz
XI 1993
czw 25, pią 26, sob 27, nie 28 XI 1993
La verbena de la paloma
Julián
Teatro Julio Prieto, Mexico City
D: Casas
R: Gonzaga
XI 1993
nie 21 XI 1993
9. Sinfonie
Bass
Conservatorio Nacional de Música, Mexico City
D: Lozano
X 1993
śro 27 X 1993
El canto de los volcanes
Volcán
Museo Nacional de Antropología, Mexico City
D: Toro
R: Cruz
X 1993
pią 08 X 1993
Carmina Burana
Bariton
Casa de la Cultura, Morelia
D: Lincoln
X 1993
wto 05 X 1993
Carmina Burana
Barítono
Presidencia Municipal, Zapopan
D: Flores
IX 1993
pią 24 IX 1993
Carmina Burana
Bariton
Teatro José María Morelos, Morelia
D: Lincoln
IV 1993
pią 30 IV 1993
Carmina Burana
Bariton
Sala Nezahualcoyotl, Mexico City
D: Salvador
VI 1992
sob 20 VI 1992
Salmo
Barítono
Teatro José María Morelos, Morelia
D: Carreño
VI 1992
nie 07 VI 1992
Chin Chun Chan
El cantante
Sala Manuel M Ponce, Mexico City
D: Casas
R: Alonso
II-III 1992
pią 28 II 1992
nie 01 III 1992
Il barbiere di Siviglia
Figaro
Teatro José María Morelos, Morelia
D: Tornero
R: Wilhelm
XII 1991
pią 20 XII 1991
Messiah
Bass
Catedral, Toluca
D: Bátiz
XI-XII 1991
pią 29 XI 1991
nie 01 XII 1991
Carmen
Escamillo
Teatro José María Morelos, Morelia
D: Tornero
R: Wilhelm
XI 1991
pią 08 XI 1991
Concert
Solista
Museo de Arte Moderno, Mexico City
D: Diemecke
IX 1991
sob 07 IX 1991
Zarzuela anthology
Barítono
Teatro Romano, Mérida
D: Marco
R: Tamayo
VIII 1991
pią 09, sob 10, nie 11 VIII 1991
Zarzuela anthology
barítono
Teatro Degollado, Guadalajara
D: Marco
R: Tamayo
VIII 1991
czw 01, pią 02, sob 03, nie 04 VIII 1991
Zarzuela anthology
Baritono
Palacio de Bellas Artes, Mexico City
D: Marco
R: Tamayo
VII 1991
czw 25 VII 1991
Zarzuela anthology
Barítono
Festival Internacional, Segovia
D: Marco
R: Tamayo
VI 1991
sob 08, nie 09 VI 1991
Zarzuela anthology
Barítono
Teatro Tívoli, Lisbon
D: Marco
R: Tamayo
II-VI 1991
czw 14, pią 15, sob 16, nie 17, wto 19, śro 20, czw 21, pią 22, sob 23, nie 24, wto 26, śro 27, czw 28 II 1991
pią 01, sob 02, nie 03, wto 05, śro 06, czw 07, pią 08, sob 09, nie 10, wto 12, śro 13, czw 14, pią 15, sob 16, nie 17, wto 19, śro 20, czw 21, pią 22, sob 23, nie 24, wto 26, śro 27, czw 28, pią 29, sob 30, nie 31 III 1991
wto 02, śro 03, czw 04, pią 05, sob 06, nie 07, wto 09, śro 10, czw 11, pią 12, sob 13, nie 14, wto 16, śro 17, czw 18, pią 19, sob 20, nie 21, wto 23, śro 24, czw 25, pią 26, sob 27, nie 28, wto 30 IV 1991
śro 01, czw 02, pią 03, sob 04, nie 05, wto 07, śro 08, czw 09, pią 10, sob 11, nie 12, wto 14, śro 15, czw 16, pią 17, sob 18, nie 19, wto 21, śro 22, czw 23, pią 24, sob 25, nie 26, wto 28, śro 29, czw 30, pią 31 V 1991
sob 01, nie 02 VI 1991
Zarzuela anthology
Barítono
Teatro Nuevo Apolo, Madrid
D: Navarro / Marco
R: Tamayo
I 1991
pią 04, sob 05, nie 06 I 1991
Zarzuela anthology
Barítono
Gran Teatro, Córdoba
D: Moreno-Buendía
R: Saura
IX 1990
sob 29 IX 1990
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Gran Teatro, Córdoba
D: Moya
R: Meré
IX 1990
wto 25 IX 1990
La del Soto del Parral
Germán
Gran Teatro, Córdoba
D: Moya
R: Meré
IX 1990
pon 24 IX 1990
Los Gavilanes
Juan
Gran Teatro, Córdoba
D: Moya
R: Meré
IX 1990
pią 21 IX 1990
La Del Manojo de Rosas
Joaquín
Gran Teatro, Córdoba
D: Moya
R: Meré
VIII 1990
śro 22, pią 24, nie 26 VIII 1990
La del Soto del Parral
Germán
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Moya
R: Toledano
VIII-IX 1990
wto 07, śro 08, czw 09, pią 10, sob 11, nie 12, wto 14, śro 15, czw 16, wto 28, śro 29, czw 30, pią 31 VIII 1990
sob 01, nie 02, wto 04, śro 05, czw 06, pią 07, sob 08, nie 09, wto 11, śro 12, czw 13, pią 14, sob 15, nie 16 IX 1990
Zarzuela anthology
Barítono
Teatro Alcalá Palace, Madrid
D: Moreno-Buendía
R: Saura
IV 1990
pią 06 IV 1990
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Teatro Isabel la Católica, Granada
D: Moya
R: Meré
III 1990
sob 10 III 1990
La Del Manojo de Rosas
Joaquín
Teatro Principal, Burgos
D: Moya
R: Meré
XII 1989
sob 16, nie 17, pon 18, wto 19 XII 1989
Zarzuela anthology
Barítono
Teatro Arriaga, Bilbao
D: Moreno-Buendía
R: Saura
VIII-IX 1989
śro 02, czw 03, pią 04, sob 05, nie 06, wto 08, śro 09, czw 10, pią 11, sob 12, nie 13, wto 15, śro 16, czw 17, pią 18, sob 19, nie 20, wto 22, śro 23, czw 24, pią 25, sob 26, nie 27, wto 29, śro 30, czw 31 VIII 1989
pią 01, sob 02, nie 03, wto 05, śro 06, czw 07, pią 08, sob 09, nie 10, wto 12, śro 13, czw 14, pią 15, sob 16, nie 17 IX 1989
Zarzuela anthology
Barítono
Teatro Albéniz, Madrid
D: Moreno-Buendía
R: Saura
VIII 1987
czw 27, sob 29 VIII 1987
Zarzuela anthology
Barítono
Centro Cultural de la Villa, Madrid
D: Moya
R: Grandy