Malte Roesner, bas

Malte Roesner
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
VII 2019
Fri 12, Sun 14 VII 2019
Susannah
Elder Ott
Festival Opera, Walnut Creek
Lesher Center for the Arts
D: Nies
R: Foehringer
IV 2019
Sun 21 IV 2019
Sunset Boulevard
Max von Mayerling
Stadttheater, Bremerhaven
D: Shiga
R: Weigner
IX 2018-III 2019
Fri 28 IX 2018
Sun 14 X 2018
Sun 11 XI 2018
26 I 2019
Sun 17 II 2019
Sat 09 III 2019
Sunset Boulevard
Max von Mayerling
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Möbius
R: Seiffert
VI 2018
Sat 16 VI 2018
Schwanda der Dudelsackpfeifer
Teufel
Stadttheater, Giessen
D: Hoffmann
R: Miville
VI 2018
Sun 03 VI 2018
Recital
Bass
Musica Marin, San Francisco

II 2018
Tue 13 II 2018
Recital
Bass
Mosaique, Wien
Brick5
D: Vanderhart
I 2018
Wed 03 I 2018
Rigoletto
Marullo
Theater am Domhof, Osnabrück
D: Hotz
R: Altaras
XII 2017
Sun 10 XII 2017
Recital
Bass
Opera Parallèle, San Francisco
Gunn Theater

IX-X 2017
Sun 17 IX 2017
Sat 14, Sun 15, Sun 29 X 2017
Bruder Martin
Bass
Stadtkirche Westkappeln, Westerkappeln
Freilichtspiele Tecklenburg
D: Ufermann
VIII 2017
Sun 06, Sat 12, Sat 19 VIII 2017
L'arbore di Diana
Doristo
West Edge Opera, Oakland
Oakland Central Station
D: Mollicone
R: Streshinsky
VII 2017
Sat 22 VII 2017
Recital
Bass
West Edge Opera, Oakland
Dashe Cellars

XII 2015-III 2016
Sat 05, Sun 13 XII 2015
02, Sun 10 I 2016
Sat 13, Sun 21, Sat 27 II 2016
Sun 13 III 2016
Mansfield ParkPremiéra
Edmund Bertram
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Motter
R: Meder
X 2015-I 2016
Sat 24 X 2015
Sun 01, Sun 15, Tue 17, Sat 21 XI 2015
Wed 09, Sat 19, Fri 25, Sun 27 XII 2015
07, Fri 15 I 2016
RigolettoPremiéra
Marullo
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Prior / Ward / Hein / Menskes
R: Strassberger
IX-XI 2015
Sun 27 IX 2015
Sun 11, Fri 30 X 2015
Fri 13 XI 2015
Peer Gynt
Schmied/ 3. Kaufmann
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Hein
R: Hilsdorf
VII 2015
Sat 04, Tue 07, Wed 08, Thu 09, Fri 10, Sat 11, Sun 12, Tue 14, Wed 15, Thu 16, Fri 17, Sat 18, Sun 19, Mon 20, Tue 21, Wed 22 VII 2015
Un ballo in mascheraPremiéra
Silvano
Staatstheater Braunschweig
Burgplatz
D: Menskes
R: Schwarz
V-VI 2015
Fri 22, Sun 24, Sat 30 V 2015
Sun 07, Tue 09, Sat 13 VI 2015
Peer GyntPremiéra
Schmied/ 3. Kaufmann
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Hein
R: Hilsdorf
V-VI 2015
Sat 02, Thu 14, Sat 23 V 2015
Sun 14, Wed 24, Sun 28 VI 2015
For a Look or a TouchPremiéra
Manfred
Staatstheater Braunschweig
Kleines Haus
D: Motter
R: Schramm
II-VI 2015
Fri 20, Fri 27 II 2015
Sat 14, Tue 17, Fri 27 III 2015
Sun 05, Fri 17 IV 2015
Sat 09, Fri 29 V 2015
Wed 03, Thu 18 VI 2015
Andrea ChénierPremiéra
Roucher
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Dinić / Menskes
R: Strassberger
XI 2014-II 2015
Sat 29 XI 2014
Fri 12, Thu 18, Tue 23 XII 2014
08, Sat 10, Sun 18 I 2015
Wed 04, Sun 22 II 2015
The Rake's ProgressPremiéra
Nick Shadow
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Epple / Hein
R: Alden
X 2014-III 2015
Wed 22 X 2014
Sat 22 XI 2014
Thu 25, Tue 30 XII 2014
23 I 2015
Sat 14 II 2015
Fri 06 III 2015
Die Zauberflöte
Papageno
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Bauche / Hein
R: Amos
IX-XII 2014
Sat 27 IX 2014
Sat 04, Sat 11, Sun 26, Fri 31 X 2014
Thu 13 XI 2014
Wed 31 XII 2014
L'elisir d'amore
Belcore
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Hein
R: Mora
V-VI 2014
Thu 15, Thu 22 V 2014
Sun 01, Wed 04 VI 2014
VivierPremiéra
Liebhaber/ Priester/ Marco Polo
Staatstheater Braunschweig
Kleines Haus
D: Beckedorf
R: Beer
Vivier
Liebhaber/ Priester/ Marco Polo
Münchener Biennale
D: Beckedorf
R: Beer,
III-VI 2014
Sat 29 III 2014
Sat 05, Sun 20, Sun 27, Tue 29 IV 2014
Fri 30 V 2014
Thu 05 VI 2014
L'elisir d'amorePremiéra
Belcore
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Hein
R: Mora
II 2014
Thu 06, Sat 08, Sun 09, Thu 20 II 2014
Recital
Bariton
Atelier Theater Meilen, Zürich
HeuBühne
D: Gieré
R: Seiler
XII 2013-VI 2014
Mon 30 XII 2013
30 I 2014
Wed 25 VI 2014
Die Zauberflöte
Papageno
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Stöcker
R: Amos
XII 2013
Sun 29 XII 2013
Recital
Bariton
Spiegelzelt, Braunschweig

XII 2013-III 2014
Fri 13, Sun 29 XII 2013
15 I 2014
Fri 28 II 2014
Wed 12 III 2014
Così fan tutte
Guglielmo
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Joel / Beckedorf
R: Beer
XI 2013-III 2014
Sat 30 XI 2013
Sat 14, Wed 18, Fri 27 XII 2013
02, Sun 23 II 2014
Thu 13, Fri 21 III 2014
Die Reise des Edgar Allan PoePremiéra
Willie
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Beckedorf
R: Strassberger
X 2013-V 2014
Sat 05, Sun 13 X 2013
Sat 02 XI 2013
Sun 01 XII 2013
18 IV 2014
Sun 25 V 2014
ParsifalPremiéra
2. Gralsritter
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Joel
R: Kim
VIII 2013
Thu 29 VIII 2013
Carmina Burana
Bariton
Staatstheater, Braunschweig
Burgplatz

VIII 2013
Sat 10, Sun 11, Tue 13, Wed 14, Thu 15, Fri 16, Sat 17, Sun 18, Tue 20, Wed 21, Thu 22, Fri 23, Sat 24, Sun 25 VIII 2013
La traviataPremiéra
Barone Douphol
Staatstheater Braunschweig
Burgplatz
D: Joel
R: Sutcliffe
V-VI 2013
Fri 03, Sun 12, Sun 19 V 2013
Mon 03, Tue 11, Thu 20 VI 2013
Die Zauberflöte
Papageno
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Hein / Mészáros
R: Amos
XII 2012
Fri 07, Wed 12, Thu 20, Sat 29 XII 2012
Il barbiere di Siviglia
Fiorillo
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Beckedorf / Joel
R: Talke
XII 2012-II 2013
Sat 01, Sun 09, Sun 16, Sun 23, Fri 28, Mon 31, Mon 31 XII 2012
10 I 2013
Wed 06, Sun 10 II 2013
Sunset BoulevardPremiéra
Joe Gilles
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Menskes
R: Rudolz
VI-VII 2012
Sat 30 VI 2012
Tue 03, Wed 04, Thu 05, Fri 06, Sat 07, Sun 08, Tue 10, Wed 11, Thu 12, Fri 13, Sun 15, Mon 16 VII 2012
Die verkaufte BrautPremiéra
Kruschina
Staatstheater Braunschweig
Burgplatz
D: Menskes
R: Berutti
V 2012
Sun 13 V 2012
Das Liebesverbot
Friedrich
Meininger Theater, Meiningen

V-VI 2012
Sat 12, Tue 15, Sun 20, Mon 21, Wed 23 V 2012
Fri 15 VI 2012
Le nozze di FigaroPremiéra
Graf Almaviva
Staatstheater Braunschweig
D: Joel
R: Kovalik
II-IV 2012
Sat 04 II 2012
Fri 30 III 2012
Wed 04, Wed 25 IV 2012
Il barbiere di SivigliaPremiéra
Fiorillo
Staatstheater Braunschweig
D: Beckedorf
R: Talke
XII 2011
Sat 10 XII 2011
Die Fledermaus
Dr. Falke
Staatstheater Braunschweig
D: Menskes
R: Enzinger
X 2011
Wed 26 X 2011
Der Freischütz
Ottokar
Landestheater, Flensburg
Rendsburg

X 2011
Fri 21 X 2011
Don Giovanni
Masetto
Staatstheater Braunschweig
D: Beckedorf
R: Erath
X 2011-V 2012
Fri 14 X 2011
14 I 2012
Sat 31 III 2012
Sun 01, Sat 07, Sat 28 IV 2012
Wed 16, Mon 28 V 2012
Die ZauberflötePremiéra
Papageno
Staatstheater Braunschweig
Kleines Haus
D: Mézáros
R: Amos
IX 2011
Sat 17, Fri 30 IX 2011
Falstaff
Ford
Staatstheater Braunschweig
D: Joel
R: Engel
VIII-IX 2011
Sat 20, Sun 21, Mon 22, Tue 23, Thu 25, Fri 26, Sat 27, Sun 28, Tue 30, Wed 31 VIII 2011
Thu 01, Fri 02, Sat 03, Mon 05 IX 2011
TurandotPremiéra
Ping/ Mandarin
Staatstheater Braunschweig
Burgplatz
D: Joel
R: Lehmeier
VI 2011
Fri 10 VI 2011
FalstaffPremiéra
Ford
Staatstheater Braunschweig
D: Joel
R: Engel
IV-VI 2011
Sat 30 IV 2011
Wed 04, Sun 08 V 2011
Fri 03 VI 2011
Don GiovanniPremiéra
Masetto
Staatstheater Braunschweig
D: Beckedorf
R: Erath
III-VI 2011
Sat 19, Sat 26 III 2011
Fri 01, Tue 12, Fri 15 IV 2011
Sun 22 V 2011
Thu 23 VI 2011
IsabeauPremiéra
Il Cavalier
Staatstheater Braunschweig
D: Menskes
R: Lauterbach
I-VI 2011
Sat 29 I 2011
Sun 06, Wed 09, Thu 17 II 2011
Tue 01, Thu 03 III 2011
Sat 23 IV 2011
Fri 13 V 2011
Sun 05 VI 2011
A Midsummer Night's DreamPremiéra
Schlucker
Staatstheater Braunschweig
D: Beckedorf
R: Talke
XII 2010
Thu 09 XII 2010
Lucia di Lammermoor
Enrico Ashton
Staatstheater Braunschweig
D: Beckedorf
R: Lutz
XI 2010-III 2011
Sat 27 XI 2010
10, Sun 13 II 2011
Sun 13 III 2011
Die FledermausPremiéra
Dr. Falke
Staatstheater Braunschweig
D: Menskes
R: Enzinger
X 2010
Thu 21 X 2010
Carmen
Dancairo
Staatstheater Braunschweig
D: Joel
R: Lauwers
IX 2010
Sun 26 IX 2010
Fidelio
Don Fernando
Staatstheater Braunschweig
D: Alber / Beckedorf
R: Gropper
VIII 2010
Sat 14 VIII 2010
Der FreischützPremiéra
Ottokar
Staatstheater Braunschweig
D: Menskes
R: Baesler
VI 2010
Fri 04 VI 2010
ZaïdePremiéra
Allazim
Staatstheater Braunschweig
Schlosshof Wolfenbüttel
D: Beckedorf
R: Stanzel
IV 2010
Fri 23 IV 2010
La bohème
Schaunard
Staatstheater Braunschweig
D: Joel
R: Gropper
III-IV 2010
Sat 27 III 2010
Sat 10, Sat 17, Thu 29 IV 2010
Lucia di LammermoorPremiéra
Lord Enrico Ashton
Staatstheater Braunschweig
D: Beckedorf
R: Lutz
I-IV 2010
Wed 20, Sun 24, Sat 30 I 2010
Sat 06, Thu 25, Sun 28 II 2010
Wed 10 III 2010
Sun 04, Fri 09 IV 2010
Salvator RosaPremiéra
Masaniello
Staatstheater Braunschweig
D: Menskes
R: Schwarz
X 2009
Sat 10 X 2009
Das LiebesverbotPremiéra
Friedrich
Staatstheater Braunschweig
D: Menskes
IX 2009-II 2010
15, 22 V
01, 04 VI
Carmen
Dancairo
Staatstheater Braunschweig
D: Joel
R: Lauwers,
VIII-IX 2009
Sat 15, Tue 18, Wed 19, Thu 20, Fri 21, Sat 22, Sun 23, Tue 25, Wed 26, Thu 27, Fri 28, Sat 29, Sun 30, Mon 31 VIII 2009
Tue 01 IX 2009
Madama ButterflyPremiéra
Sharpless
Staatstheater Braunschweig, Bielefeld
Burgplatz
D: Joel
R: Baesler
V 2009
Sun 31 V 2009
Orlando paladinoPremiéra
Pasquale
Staatstheater Braunschweig
Schlosshof Wolfenbüttel
D: Menskes
R: Amos
III 2009
Sat 28 III 2009
Simon BoccanegraPremiéra
Paolo Albiani
Staatstheater Braunschweig
D: Joel
R: Simon
II 2009
Fri 20 II 2009
The Cricket Recovers
Gallworm/ Bear
Staatstheater, Braunschweig
Kleines Haus
D: Trafton
R: Pörzgen
I-II 2009
Sun 11, Sat 17, Fri 23 I 2009
Tue 10, Fri 13, Sun 15, Thu 26 II 2009
CardillacPremiéra
Der Führer der Prévôté
Staatstheater Braunschweig
D: Menskes
R: Weise, Schmitz
X-XI 2008
Sat 25, Fri 31 X 2008
Sun 16, Thu 27 XI 2008
La bohème
Schaunard
Staatstheater Braunschweig
D: Joel / Beckedorf
R: Gropper
X 2008-II 2009
Fri 17, Tue 28 X 2008
Sat 01, Fri 07, Fri 14, Fri 28 XI 2008
22 I 2009
Sun 01 II 2009
Manon LescautPremiéra
Wirt/ Schiffskapitän
Staatstheater Braunschweig
D: Joel
R: Schönfeldt
IX-XI 2008
Sat 20 IX 2008
Sun 26 X 2008
Sun 02 XI 2008
Lohengrin
Der Heerrufer des Königs/ brabantische Edle
Staatstheater Braunschweig
D: Joel
R: Sturminger
VII 2008
Sat 05, Sun 06 VII 2008
Carmen
Escamillo
Städtisches Kammerorchester Gerlingen
Stadthalle Gerlingen
D: Hahn
R: Pacher
V 2008
Sun 11, Sat 24, Fri 30 V 2008
Lohengrin
Der Heerrufer des Königs/ brabantische Edle
Staatstheater Braunschweig
D: Joel
R: Sturminger
I-V 2008
Fri 18 I 2008
Thu 10, Fri 11, Sat 19, Fri 25 IV 2008
Sun 04 V 2008
Die Liebe zu den drei OrangenPremiéra
Leander
Staatstheater Braunschweig
D: Menskes
R: Schwarz
XII 2007-V 2008
Thu 13 XII 2007
15 IV 2008
Wed 14 V 2008
La traviata
Barone Douphol
Staatstheater Braunschweig
D: Joel
R: Pöhler
X-XI 2007
Sat 20, Thu 25, Sun 28, Wed 31 X 2007
Fri 02, Sun 11, Fri 16, Sat 24, Tue 27 XI 2007
La bohèmePremiéra
Schaunard
Staatstheater Braunschweig
D: Joel
R: Gropper
X-XI 2007
Tue 02, Sat 06, Fri 12 X 2007
Sun 25 XI 2007
Tiefland
Moruccio
Staatstheater Braunschweig
D: Alber
R: Pöhler
VII 2007
Sat 07, Fri 13, Sun 15, Tue 17, Sat 21, Thu 26 VII 2007
Tiefland
Moruccio
Staatstheater Braunschweig
D: Alber
R: Schwarz
VI 2007
Sat 30 VI 2007
Der FreischützKoncertní provedení
Ottokar/ Samiel
Kammeroper Schloss Rheinsberg
Schlosstheater
D: Alber
III 2007
Sun 18 III 2007
Die Schönheitsfalle
Thorko
Staatstheater, Braunschweig
Kleines Haus
D: Berzonsky
R: Moses
II 2007
Sun 25 II 2007
Die Fledermaus (adaptation)
Dr. Falke
Staatstheater, Braunschweig
Stadthalle

II 2007-I 2008
Thu 15 II 2007
23 I 2008
Fiddler on the Roof
Perschik
Staatstheater, Braunschweig
Großes Haus
D: Menskes
R: Seebach
XII 2006-VI 2007
Sun 10, Wed 13, Fri 22, Tue 26, Sat 30 XII 2006
30 IV 2007
Sat 05, Thu 17, Sun 27 V 2007
Sun 03 VI 2007
La traviata
Barone Douphol
Staatstheater Braunschweig
D: Schaller
R: Pöhler
VIII 2006
Fri 11, Sat 19 VIII 2006
Falstaff
Ford
Wernigeröder Schlossfestspiele, Wernigerode
Schloss Wernigerode
D: Fitzner
R: Zeisberg-Meiser
IV 2006
Wed 12 IV 2006
Gianni Schicchi
Marco
Hochschule für Musik, Hannover
D: Brauß
R: Seinsche
VIII-IX 2005
Sat 20, Tue 23, Wed 24, Thu 25, Sat 27, Sun 28, Tue 30, Wed 31 VIII 2005
Thu 01, Fri 02, Sat 03, Sun 04 IX 2005
Tosca
Sciarrone
Staatstheater Braunschweig
Burgplatz
D: Menskes
R: Wünsch
I 2002
Fri 18 I 2002
Venus and Adonis
3rd Grace
Hochschule für Musik, Hannover
D: Meniker
R: Remus