Manuela Custer, mecosopranas

Manuela Custer
  • |
  • |
  • |
Operos teatro pateikta informacija
Datos
Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija
Kelionių datos
Nuo / Iki
Opera
Vaidmuo
Operos teatrai / Vieta
Gamybos komanda
Madama Butterfly
Suzuki
Opéra de Rennes
C: Piehlmayer
P: Ceresa,
Geg-Birz 2020
26, 27 Geg
Madama Butterfly
Suzuki
Angers Nantes Opéra
C: Piehlmayer
P: Ceresa,
Saus 2020
Fri 17, Sun 19, Tue 21, Thu 23, Sat 25 Saus 2020
A Hand of BridgePremiere
Sally
La Fenice, Venezia
Teatro La Fenice
C: Matheuz
P: Ceresa
Gruod 2019
Sun 15, Tue 17, Thu 19, Sun 22 Gruod 2019
Madama Butterfly
Suzuki
Fondazione Arena di Verona
Teatro Filarmonico
C: Ommassini
P: Cigni
Lapkr 2019
Wed 20, Thu 21, Fri 22, Sat 23, Sun 24, Tue 26 Lapkr 2019
Lady, be good
Josephine Wanderwater
Teatro di San Carlo, Napoli
C: Brock
P: Sagi
Spal-Lapkr 2019
Wed 23, Sat 26, Wed 30 Spal 2019
Sat 02 Lapkr 2019
Dorilla in Tempe
Dorilla
Wexford Festival Opera
National Opera House
C: Marchiol
P: Ceresa
Rugpj-Spal 2019
Sat 31 Rugpj 2019
Wed 04, Sun 08, Tue 10, Sun 15, Sat 21, Wed 25 Rugs 2019
Thu 03, Sat 05 Spal 2019
Madama Butterfly
Suzuki
La Fenice, Venezia
Teatro La Fenice
C: Callegari
P: Rigola, Ligorio
Bal-Geg 2019
Tue 23, Sat 27, Tue 30 Bal 2019
Thu 02, Sun 05 Geg 2019
Dorilla in TempePremiere
Dorilla
La Fenice, Venezia
Teatro Malibran
C: Fasolis
P: Ceresa
Rugs 2018
Thu 06, Sun 09, Tue 11, Thu 20, Sat 22, Sat 29 Rugs 2018
Madama Butterfly
Suzuki
La Fenice, Venezia
Teatro La Fenice
C: Balsadonna
P: Rigola
Rugpj 2018
Sat 04, Wed 08, Fri 17, Fri 24, Thu 30 Rugpj 2018
Il barbiere di Siviglia
Berta
Fondazione Arena di Verona
C: Oren / Battistoni
P: Ana
Birz-Liep 2018
Tue 26, Fri 29 Birz 2018
Tue 03, Fri 06 Liep 2018
Le nozze di Figaro
Marcellina
Teatro Regio di Torino
C: Scappucci
P: Barbalich
Bal-Geg 2018
Sun 29 Bal 2018
Wed 02, Fri 04, Sun 06 Geg 2018
Anna Bolena
Smeton
Fondazione Arena di Verona
Teatro Filarmonico
C: Bernàcer
P: Vick
Bal 2018
Fri 06, Sun 08, Tue 10, Thu 12, Sat 14, Sun 22, Tue 24 Bal 2018
Madama Butterfly
Suzuki
La Fenice, Venezia
Teatro La Fenice
C: Benzi
P: Rigola
Lapkr 2017
Sat 04 Lapkr 2017
L'olimpiadeConcert performance
Argene
Teatro di San Carlo, Napoli
C: Marcianò
Rugpj-Rugs 2017
Sat 26 Rugpj 2017
Sun 03, Tue 05, Wed 13, Sun 17, Tue 19, Sun 24 Rugs 2017
Madama Butterfly
Suzuki
La Fenice, Venezia
Teatro La Fenice
C: Callegari
P: Rigola
Liep-Rugpj 2017
Sat 22, Fri 28 Liep 2017
Sun 06, Sat 12 Rugpj 2017
Madama ButterflyPremiere
Suzuki
Macerata Opera Festival
Sferisterio
C: Zanetti
P: Berloffa
Kov 2017
Fri 10, Sun 12, Wed 15, Sat 18, Fri 24, Sun 26 Kov 2017
Madama Butterfly
Suzuki
The Dallas Opera
Winspear Opera House
C: Renzetti
P: Copley
Saus 2017
Fri 20, Sat 21, Tue 24, Sat 28, Sun 29 Saus 2017
Falstaff
Meg Page
Opera di Genova
Teatro Carlo Felice
C: Battistoni
P: Ronconi, Bianchi
Geg 2016
Sat 21, Fri 27, Sun 29, Tue 31 Geg 2016
Albert Herring
Mrs Herring
Festival del Maggio Musicale Fiorentino, Firenze
Teatro del Maggio Musicale Fiorentino
C: Webb
P: Talevi
Kov 2016
Fri 18, Sun 20, Tue 22, Thu 24, Sat 26 Kov 2016
Madama Butterfly
Suzuki
La Fenice, Venezia
Teatro La Fenice
C: Chung
P: Rigola
Lapkr 2015
Fri 27, Sun 29 Lapkr 2015
Anna Bolena
Smeton
Teatro Donizetti Bergamo
C: Rovaris
P: Talevi
Liep 2015
Sat 18, Mon 20, Tue 21, Fri 24, Mon 27, Wed 29 Liep 2015
Madama Butterfly
Suzuki
Fondazione del Teatro del Maggio Musicale Fiorentino, Firenze
Opera di Firenze
C: Bisanti
P: Ceresa
Birz-Liep 2015
Thu 25, Sat 27, Tue 30 Birz 2015
Fri 03, Sun 05 Liep 2015
Juditha TriumphansPremiere
Juditha
La Fenice, Venezia
Teatro La Fenice
C: Marchi
P: Barbalich
Geg 2015
Fri 08, Sun 10, Fri 22, Tue 26, Thu 28, Sun 31 Geg 2015
Madama Butterfly
Suzuki
La Fenice, Venezia
Teatro La Fenice
C: Bignamini
P: Rigola
Spal 2014
Wed 15, Fri 17, Sun 19 Spal 2014
L'equivoco stravagante
No role
Teatro Arriaga Bilbao
C: Scappucci
P: Sagi
Birz 2014
Fri 20, Sun 22, Thu 26 Birz 2014
Canti dall'inferno
Mezzosoprano
Palau de les Arts, Valencia
Palau de les Arts Reina Sofía
Teatre Martín i Soler
C: Chenna
P: Livermore
Bal-Birz 2014
Sat 26, Wed 30 Bal 2014
Fri 02, Sun 04, Fri 09, Wed 21, Sat 24, Thu 29 Geg 2014
Sun 01 Birz 2014
Madama Butterfly
Suzuki
La Fenice, Venezia
Teatro La Fenice
C: Bisanti
P: Rigola
Vas-Kov 2014
Thu 20, Sat 22, Wed 26 Vas 2014
Sun 02, Wed 05, Fri 07, Sun 09, Tue 18, Thu 20 Kov 2014
Il barbiere di Siviglia
Rosina
La Fenice, Venezia
Teatro La Fenice
C: Rigon
P: Morassi
Vas 2014
Thu 06, Sat 08, Sun 09, Tue 11, Wed 12, Thu 13 Vas 2014
Madama ButterflyPremiere
Suzuki
Fondazione del Teatro del Maggio Musicale Fiorentino, Firenze
Teatro Comunale
C: Valčuha
P: Ceresa
Spal 2013
Sat 12, Thu 17, Sun 20, Thu 24, Sun 27, Tue 29, Thu 31 Spal 2013
Madama Butterfly
Suzuki
La Fenice, Venezia
Teatro La Fenice
C: Wellber
P: Rigola
Birz 2013
Fri 21, Sat 22, Sun 23, Tue 25, Wed 26, Thu 27, Fri 28, Sat 29, Sun 30 Birz 2013
Madama ButterflyPremiere
Suzuki
La Fenice, Venezia
Teatro La Fenice
C: Wellber / Sagripanti
P: Rigola
Geg 2013
Thu 16, Sat 18 Geg 2013
Il mondo della lunaPremiere
No role
Teatro Arriaga Bilbao
C: López-Cobos
P: Sagi
Saus-Vas 2013
Tue 15, Sun 20, Wed 23, Sat 26, Tue 29, Thu 31 Saus 2013
Sat 02, Wed 06, Fri 08, Tue 12 Vas 2013
FalstaffPremiere
Mrs Meg
Teatro alla Scala, Milano
C: Harding
P: Carsen
Gruod 2012
Sat 01, Sun 16, Sun 30 Gruod 2012
ObertoConcert performance
Cuniza
Stadttheater Giessen
C: Hofstetter
Spal-Lapkr 2012
Fri 26, Sat 27, Sun 28, Tue 30, Wed 31 Spal 2012
Fri 02, Sat 03 Lapkr 2012
L'italiana in AlgeriPremiere
Isabella
Teatro Massimo Bellini, Catania
C: Malfa / Manuli
P: Mirabella
Spal 2012
Tue 16, Wed 17, Thu 18, Fri 19, Sat 20, Sun 21 Spal 2012
L'Enfant et les sortilèges
L'enfant
Teatro Massimo di Palermo
C: Abel
P: Cannito
Birz 2012
Tue 05, Wed 06, Fri 08, Sat 09, Mon 11, Tue 12, Thu 14, Fri 15 Birz 2012
Madama Butterfly
Suzuki
Teatro de la Maestranza, Sevilla
C: Halffter
P: Gas
Vas 2012
Thu 09, Fri 10, Sat 11 Vas 2012
L'incoronazione di Poppea
Ottavia
Teatro Calderon, Valladolid
Teatro Calderón

P: Sagi
Gruod 2011
Fri 16 Gruod 2011
MessiahConcert performance
Contralto
Fondazione Arena di Verona
Teatro Filarmonico
C: Rustioni
Gruod 2011
Thu 15, Sun 18, Tue 20, Thu 22, Thu 29, Sat 31 Gruod 2011
Falstaff
Mrs. Meg Page
Fondazione Arena di Verona
Teatro Filarmonico
C: Rustioni
P: Guadagnino
Rugs-Spal 2011
Fri 02, Sat 03, Wed 14, Thu 15, Fri 16, Sat 17, Sun 18 Rugs 2011
Thu 06, Fri 07, Sat 08, Sun 09 Spal 2011
Il barbiere di Siviglia
Rosina
La Fenice, Venezia
Teatro La Fenice
C: Battistoni / Rigon
P: Morassi
Rugpj 2011
Mon 08, Wed 10 Rugpj 2011
El Barbero de Sevilla
No role
Quincena Musical, San Sebastián
Kursaal
C: Orozco-Estrada
P: NN
Lapkr 2010
Wed 17, Fri 19, Sun 21, Tue 23 Lapkr 2010
Il barbiere di SivigliaPremiere
Rosina
Ente Concerti Marialisa de Carolis, Sassari
Teatro Verdi
C: Alapont
P: Carniti
Rugs 2010
Fri 24, Sun 26, Tue 28, Wed 29, Thu 30 Rugs 2010
Il barbiere di Siviglia
Rosina
Fondazione Petruzzelli, Bari
Teatro Petruzzelli
C: Clement
P: Mirabella
Birz-Liep 2010
Fri 25, Sat 26, Tue 29 Birz 2010
Fri 02, Sat 03, Wed 07, Fri 09 Liep 2010
Il diluvio universalePremiere
Ada
St Galler Festspiele, St Gallen
Klosterhof
C: Fogliani
P: Levant
Geg 2010
Sat 22, Tue 25, Fri 28, Mon 31 Geg 2010
Falstaff
Meg Page
ABAO, Bilbao
Palacio Euskaldana
C: Armiliato
P: Bernard
Bal 2010
Fri 02, Sat 03 Bal 2010
Requiem (Mozart)
mezzo
La Fenice, Venezia
Teatro La Fenice
C: Altinoglu
Vas 2010
Thu 11, Sun 14, Tue 16 Vas 2010
Il barbiere di Siviglia
Rosina
La Fenice, Venezia
Teatro La Fenice
C: Rustioni
P: Morassi
Saus 2010
Fri 22, Sun 24, Tue 26, Thu 28, Fri 29 Saus 2010
L'italiana in AlgeriPremiere
Isabella
Fondazione del Teatro del Maggio Musicale Fiorentino, Firenze
C: Mazzola
P: Font
Gruod 2009
Sat 12 Gruod 2009
Guillaume TellConcert performance
Hedwige
Het Concertgebouw, Amsterdam
C: Olmi
Lapkr-Gruod 2009
Wed 25, Thu 26, Fri 27, Sat 28, Sun 29 Lapkr 2009
Wed 02, Thu 03, Fri 04, Sat 05 Gruod 2009
TancrediPremiere
Tancredi
Teatro Regio di Torino
C: Järvi
P: Kokkos
Spal-Lapkr 2009
Fri 30 Spal 2009
Sun 01 Lapkr 2009
La italiana en Argel
Isabella
Red de Teatros Públicos, Córdoba
Teatro Córdoba
C: Aragón
P: Tambascio
Rugs 2009
Wed 30 Rugs 2009
Missa Solemnis
Mezzosoprano
MITO Settembre Musica, Milano
Basilica di San Marco
C: Zhang
Birz 2009
Fri 26, Sun 28 Birz 2009
Faust
Siebel
Teatre Principal de Palma, Palma de Mallorca
C: Rizzo
P: García
Birz 2009
Sat 06 Birz 2009
Juditha TriumphansConcert performance
Juditha
Festspielhaus Baden-Baden
C: Marcon
Geg 2009
Sat 30 Geg 2009
Juditha triumphansConcert performance
Juditha
NTR ZaterdagMatinee, Amsterdam
Concertgebouw
C: Marcon
Kov 2009
Fri 06, Sun 08, Wed 11, Sat 14 Kov 2009
The Italian Girl in Algiers
Isabella
The Dallas Opera
Music Hall at Fair Park
C: Jenkins
P: Alexander
Saus-Vas 2009
Fri 30, Sat 31 Saus 2009
Sun 01, Tue 03, Wed 04, Thu 05, Fri 06, Sat 07, Sun 08 Vas 2009
Les contes d'HoffmannPremiere
Nicklausse/ La Musa
Teatro Regio di Torino
C: Villaume
P: Joël
Lapkr 2008
Sun 23 Lapkr 2008
Anna BolenaConcert performance
Smeton
Théâtre des Champs-Elysées, Paris
C: Pidò
Lapkr 2008
Thu 20 Lapkr 2008
Anna Bolena
Smeton
Opéra de Lyon
C: Pidò
Lapkr 2008
Sat 08 Lapkr 2008
La petite messe solennelle
mezzo
Gewandhaus Leipzig
C: Chailly
Spal 2008
Thu 16 Spal 2008
Orlando furioso
Alcina
Accademia Nazionale di Santa Cecilia, Roma
Auditorium Parco della Musica
Sala Santa Cecilia
C: Marcon
Rugs 2008
Sat 20, Mon 22 Rugs 2008
La Didone
Cassandra/ Giunone/ Damigella
Teatro alla Scala, Milano
C: Biondi
Geg 2008
Sun 25 Geg 2008
L'amico Fritz
Beppe
Opera Nationala Romana Timisoara
C: Veronesi
Geg 2008
Sat 03 Geg 2008
Orlando furiosoConcert performance
No role
NTR ZaterdagMatinee, Amsterdam
Concertgebouw
C: Marcon
Bal 2008
Wed 09, Thu 10, Sun 13, Tue 15, Wed 16, Fri 18 Bal 2008
Anna Bolena
Smeton
Teatro Massimo di Palermo
C: Guidarini
P: Vick
Vas-Kov 2008
Tue 26, Wed 27, Thu 28 Vas 2008
Sat 01, Sun 02, Tue 04, Wed 05, Sat 08, Sun 09 Kov 2008
SalomePremiere
Un paggio
Teatro Regio di Torino
C: Noseda
P: Carsen
Lapkr 2007
Sat 03 Lapkr 2007
L'orfeoConcert performance
Proserpina/ Messaggera
Opera Giocosa, Savona
Teatro Comunale Chiabrera
C: Marchi
Spal 2007
Sun 07, Thu 11, Fri 12, Sun 14, Tue 16, Wed 17, Thu 18, Sat 20, Sun 21, Tue 23, Wed 24 Spal 2007
Falstaff
Mrs Meg Page
Teatro Regio di Torino
C: Noseda
P: Pizzi
Rugpj 2007
Fri 17 Rugpj 2007
Le nozze di Teti e di Peleo
Giunone
Rossini Opera Festival, Pesaro
Teatro Rossini
C: Dantone
Rugpj 2007
Fri 10, Mon 13, Thu 16, Sun 19 Rugpj 2007
La gazza ladraPremiere
Pippo
Rossini Opera Festival, Pesaro
Adriatic Arena
C: Jia
P: Michieletto
Birz 2007
Fri 22, Sun 24 Birz 2007
Il Califfo di Bagdad
Kesia
Les Talens Lyriques, Granada
Palacio de Carlos V
C: Rousset
P: Simonnet
Vas-Kov 2007
Tue 20, Fri 23, Sun 25, Tue 27 Vas 2007
Thu 01, Sat 03 Kov 2007
Boris Godunov
Feodor
Teatro Comunale di Bologna
C: Gatti
P: Servillo
Lapkr 2006
Sat 11, Sun 12, Wed 15, Fri 17, Sat 18 Lapkr 2006
The Barber of Seville
Rosina
Michigan Opera Theatre, Detroit
Detroit Opera House
C: Müller
P: Corradi
Rugs 2006
Wed 13, Fri 15, Sun 17, Tue 19 Rugs 2006
La DidonePremiere
Cassandra
La Fenice, Venezia
Teatro Malibran
C: Biondi
Bal 2006
Fri 07, Sun 09, Tue 11 Bal 2006
L'italienne à Alger
Isabella
Opéra de Toulon
Théâtre Municipal
C: Zambelli
P: Imbert
Gruod 2005
Fri 09, Sun 11, Tue 13 Gruod 2005
Il barbiere di SivigliaPremiere
Rosina
Fondazione Petruzzelli, Bari
Teatro Petruzzelli
C: Mercurio
P: Livermore
Rugpj 2005
Tue 09, Fri 12, Mon 15, Thu 18, Sun 21 Rugpj 2005
La gazzetta
No role
Rossini Opera Festival, Pesaro
Auditorium Pedrotti
C: Allemandi
P: Fo
Geg 2005
Sat 07, Tue 10, Fri 13, Sun 15, Tue 17, Thu 19 Geg 2005
Elisabetta regina d'Inghilterra
Enrico
Teatro Comunale di Bologna
C: Palumbo
P: Abbado
Vas 2005
Thu 03, Sat 05 Vas 2005
L'incoronazione di Poppea
No role
Teatro de la Maestranza, Sevilla
C: Rousset
Gruod 2004
Thu 16, Fri 17, Sat 18, Sun 19, Tue 21, Wed 22, Thu 23, Tue 28, Wed 29, Thu 30, Fri 31 Gruod 2004
La cenerentola
Angelina
Teatro Regio di Torino
C: Mazzola
P: Ronconi
Vas 2004
Thu 12, Fri 13, Sat 14, Sun 15, Tue 17, Wed 18 Vas 2004
I Capuleti e i Montecchi
No role
Teatro dell'Opera di Roma
Teatro Costanzi
C: Santi
P: Manoli
Rugpj 2003
Sat 30 Rugpj 2003
ZelmiraConcert performance
Emma
Edinburgh International Festival
The Hub
C: Benini
Saus-Vas 2003
Fri 24, Sun 26, Tue 28, Thu 30 Saus 2003
Sat 01, Sun 02, Tue 04, Wed 05 Vas 2003
FaustPremiere
Siebel
Teatro dell'Opera di Roma
Teatro Costanzi
C: Gelmetti
P: Ana
Lapkr 2002
Thu 07, Fri 08, Sat 09, Tue 12, Wed 13 Lapkr 2002
Il matrimonio segreto
Fidalma
Teatro Regio di Torino
C: Galoppini
P: Hampe
Birz 2002
Fri 07, Sat 08, Sun 09, Tue 11, Wed 12, Thu 13, Fri 14, Sat 15, Sun 16 Birz 2002
Il matrimonio segreto
Fidalma
Teatro Regio di Torino
C: NN
P: Hampe
Gruod 2001
Fri 14, Sun 16, Tue 18, Thu 20, Sat 22 Gruod 2001
Il barbiere di Siviglia
No role
Fondazione Arena di Verona
Teatro Filarmonico
C: Carella
Liep 2001
Sun 22, Tue 24 Liep 2001
La zingara
Argilla
Festival della Valle d'Itria, Martina Franca
Palazzo Ducale
C: Bosman
P: Gandini
Kov 1999
Tue 16, Wed 17, Thu 18, Sat 20, Sun 21, Tue 23, Thu 25, Sun 28 Kov 1999
Maria Stuarda
Anna Kennedy
Teatro Regio di Torino
C: Pidò / Gibault
P: Miller, Ventura
Saus 1999
Fri 08, Sun 10, Tue 12, Thu 14, Sat 16, Sun 17, Tue 19 Saus 1999
L'amico Fritz
Beppe
Teatro Massimo Bellini, Catania
C: Renzetti
P: Gandini
Birz 1998
Tue 02, Fri 05, Sun 07, Tue 09, Wed 10, Fri 12, Sun 14 Birz 1998
La sonnambulaPremiere
Teresa
Teatro Massimo Bellini, Catania
C: Arena
P: Chazalettes