Pozvat ke sdílení přístupu
Můžete udělit přístup k úpravám stránky. Pozvaná osoba obdrží odkaz na nastavení hesla a bude mít přístup na vaši stránku s přihlašovacími údaji uvedenými v e-mailové pozvánce.
Cancel

Marlene Lichtenberg, mezzosoprán

Marlene Lichtenberg
  • |
  • |
  • |
  • |
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
I-V 2021
So 23 I 2021
So 06, Ne 21 II 2021
12, 26 III 2021
14 V 2021
Jenůfa cancelled
Küsterin Buryja
Oper Halle
D: Wendeberg
R: Daubnerová
X 2020
Ne 18m, Ne 18, So 24, 30 X 2020
KiteshSvětová premiéra
Fewronia 2/ Knabe/ Alkonost/ Bärenführer/ Erscheinun des Prinzen Wsewolod
Oper Halle
D: Schedding
R: Kronforth
IV 2020
Ne 19, Út 21 IV 2020
Der KreidekreisKoncertní provedení cancelled
Yü-Pei
Theater Lübeck
Musik- und Kongresshalle
D: Wolf
III 2020
Ne 22 III 2020
Matthäus-Passion
Alt
Bremerhaven
D: Schad
III 2020
Ne 15 III 2020
Requiem (Verdi)
Mezzosoprano
Dachau, München
D: Hermanutz
I 2020
Út 28 I 2020
Carmen (Auszüge)
Mezzosopran
Händel-Halle
D: Tewinkel
I-VI 2020
So 25, 31 I 2020
Ne 23m II 2020
So 07, 13, 27 III 2020
24 IV 2020
22 V 2020
19 VI 2020
RusalkaPremiéra
Die fremde Fürstin/ Die Hexe
Oper Halle
D: Esandi
R: Güssow
I 2020
So 11 I 2020
Carmen (Auszüge)
Mezzosopran
Berliner Philharmonie
D: Tewinkel
XII 2019-I 2020
Po 30 XII 2019
01, So 04, Čt 30, 31 I 2020
Carmen (Auszüge)
Mezzosopran
Landestheater Neustrelitz, Neubrandenburg
D: Tewinkel
XI 2019
So 16, Ne 17 XI 2019
Stabat Mater
Alt
Strasbourg
D: Fütterer
XI 2019-VI 2020
15, So 30 XI 2019
20 XII 2019
19 I 2020
Ne 23 II 2020
27 III 2020
Čt 09, Ne 26 IV 2020
01, Ne 24 V 2020
Čt 11, 19 VI 2020
RusalkaPremiéra
Die fremde Fürstin
Theater Lübeck
D: Vladar
R: Katzameier
XI 2019
So 02 XI 2019
Stabat Mater
Alt
Stadttheater Meran
D: Fütterer
X 2019
So 26 X 2019
3. Sinfonie
Alt
Landestheater Neustrelitz, Neubrandenburg
D: Tewinkel
X 2019
So 19, Ne 20 X 2019
Requiem (Verdi)
Mezzosoprano
Basel
D: Goll
IX 2019-II 2020
So 28 IX 2019
So 12, 25 X 2019
Ne 10m XI 2019
06, Ne 29 XII 2019
03, Ne 12 I 2020
Ne 09m II 2020
Un ballo in mascheraPremiéra
Ulrica
Oper Halle
D: Esandi / Bella
R: Ostermann
VI-VII 2019
Čt 27 VI 2019
05 VII 2019
Requiem (Verdi)
Mezzosoprano
Oper Halle
D: Wendeberg
R: Lutz
VI 2019
21, So 22 VI 2019
Nabucco
Fenena
Landestheater, Passau
D: Coleman
V 2019
So 04 V 2019
The Rakes Progress
Baba the Turk
Theater Neustrelitz
D: Papadopoulos
R: Pöckel
V-VI 2019
So 04, So 11, 17 V 2019
Ne 02 VI 2019
The Rake's ProgressPremiéra
Baba the Turk
Landestheater Mecklenburg, Neustrelitz
Großes Haus
D: Papadopoulos
R: Pöckel
IV 2019
19 IV 2019
Stabat Mater
Altistin
St, Coburg
Moritz Coburg
D: Stenglein
III 2019
So 30 III 2019
Golgotha
Altpartie
Kantorei Bremerhaven
D: Schad
III 2019
Čt 28 III 2019
Elias
Alt
Stadthalle Ratingen
D: Gabrisch
II 2019
Út 19 II 2019
Liederabend
Mezzosopran
Freie Akademie der Künste, Hamburg
D: Garben
II 2019
So 09 II 2019
Requiem (Verdi)
Mezzosoprano
Stadtpfarrkirche Passau
D: Steidler
II 2019
So 02 II 2019
Requiem (Verdi)
Mezzosoprano
Matthäuskirche, München
D: Fernadez
XII 2018
Po 31 XII 2018
Beethoven's Ninth
Altistin
Landestheater Neustrelitz
D: Tewinkel
XI 2018
16, So 17 XI 2018
Requiem (Verdi)
Mezzosopran
Junge Kammerphilharmonie Freiburg
D: Winnen
XI 2018
So 10 XI 2018
Requiem
Altistin
Kantorei Bremerhaven
D: Schad
X 2018
Út 16 X 2018
Das Rheingold
Erda
Staatstheater Kassel
D: Angelico
R: Dietz
VIII 2018
So 25 VIII 2018
Sinfonie Nr. 8
Mater Aegyptica
Gasteig, München
D: Wettges
VII 2018
So 14, So 21 VII 2018
Tannhäuser
Venus
Tiroler Festspiele Erl
Festspielhaus
D: Kuhn
R: Kuhn
IV-VI 2018
Ne 22, St 25, Ne 29m IV 2018
04, Út 15, 18, Čt 24, So 26, Čt 31 V 2018
Ne 10m, St 27 VI 2018
RusalkaPremiéra
Fremde Fürstin
Landestheater Coburg
D: Kluttig
R: Heyder
II 2018
Ne 04 II 2018
Don Carlos
La princesse Eboli
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
II-IV 2018
Ne 04 II 2018
So 10 III 2018
So 14 IV 2018
Don Carlo
Prinzessin Eboli
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
XII 2017
Po 25, 29 XII 2017
Hänsel und Gretel
Hänsel
Staatstheater Cottbus
D: Hentschel
R: Schüler
XI 2017
So 25 XI 2017
Rusalka
Jezibaba
Stadttheater Bremen
D: Keil
R: Mahler
Ritter Blaubart
Héloise
Staatstheater Cottbus
D: Hentschel
R: Piontek,
XI 2017-III 2018
So 11, 17 XI 2017
St 13, Čt 21, 29 XII 2017
07m, So 20, Út 30 I 2018
16 II 2018
Ne 18 III 2018
RusalkaPremiéra
Die Hexe Jezibaba
Theater Bremen
Theater am Goetheplatz
D: Keil / Vogel / Farrell
R: Mahler
X-XI 2017
Ne 01m, So 21 X 2017
Ne 05 XI 2017
Wozzeck
Margret
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Lutz
VI-VII 2017
So 24 VI 2017
07 VII 2017
WozzeckPremiéra
Margret
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Lutz
VI-VII 2017
02, Ne 04, Út 06, Čt 08, Ne 11, Út 13, Čt 15, Ne 18, St 21, Út 27, Čt 29 VI 2017
So 01, St 05, 07, Ne 09, Út 11, Čt 13, So 15 VII 2017
AidaPremiéra
Amneris
Theater Ulm
Wilhelmsburg
D: Handschuh / Jee
R: Kaiser
XII 2016-VII 2017
Ne 25 XII 2016
22m I 2017
So 25 II 2017
Út 14 III 2017
So 15 IV 2017
So 27 V 2017
Ne 18 VI 2017
So 01 VII 2017
La favorite
Léonor de Guzman
Staatstheater Cottbus
D: Hentschel
R: Schüler
XII 2016
So 03, 16, 23 XII 2016
Hänsel und Gretel
Hänsel
Staatstheater Cottbus
D: Hentschel
R: Schüler
XI 2016-III 2017
So 05, 11, Út 29 XI 2016
St 14, Ne 18m, So 31 XII 2016
01, Út 17 I 2017
Út 14 II 2017
Čt 30 III 2017
Ritter BlaubartPremiéra
Héloise
Staatstheater Cottbus
D: Hentschel
R: Piontek
IX 2016-I 2017
Ne 25 IX 2016
St 19 X 2016
09, Út 27 XII 2016
28 I 2017
Don Carlo
Prinzessin Eboli
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
IV 2016
So 23 IV 2016
Peer Gynt
Aase
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
IV-VI 2016
So 16, Út 26 IV 2016
Čt 02, 10 VI 2016
Don Carlo
Prinzessin Eboli
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
XII 2015
11, 25 XII 2015
Sechse kommen durch die Welt
Bläser
Staatstheater Cottbus
D: Möbius
R: Tesch
XI 2015-V 2016
So 21 XI 2015
Čt 10 XII 2015
05, Ne 27 III 2016
Ne 10 IV 2016
06 V 2016
Alcina
Bradamante
Staatstheater Cottbus
D: Hentschel
R: Brown
X-XII 2015
So 17, Čt 22, So 31 X 2015
27 XI 2015
St 16 XII 2015
La favoritePremiéra
Léonor de Guzman
Staatstheater Cottbus
D: Hentschel
R: Schüler
III-VI 2015
So 14 III 2015
Čt 02, Út 14 IV 2015
St 03 VI 2015
AlcinaPremiéra
Bradamante
Staatstheater Cottbus
D: Hentschel
R: Brown
II-V 2015
St 18 II 2015
Ne 08m, 20 III 2015
So 18 IV 2015
Ne 03 V 2015
Hoffmanns Erzählungen
Die Muse
Staatstheater Cottbus
D: Christ / Hentschel
R: Schüler
I 2015
16, Ne 18m I 2015
La traviata
Flora
Brandenburger Theater
D: Christ
R: Schweigkofler
XI-XII 2014
28a, Ne 30m XI 2014
Ne 14a, Po 22, Čt 25a XII 2014
Sechse kommen durch die WeltPremiéra
Bläser
Staatstheater Cottbus
D: Möbius
R: Tesch
X 2014-I 2015
Čt 23 X 2014
28 I 2015
Un ballo in maschera
Ulrica
Sofia Opera & Ballet
D: Spasov
X 2014-V 2015
Út 07 X 2014
14 XI 2014
St 17, So 20 XII 2014
29 I 2015
Ne 01 III 2015
So 04 IV 2015
Ne 10m, 15 V 2015
Carmen
Carmen
Staatstheater Cottbus
D: Niemann / Hentschel
R: Oldag
X 2014-IV 2015
So 04 X 2014
St 12, Ne 23m XI 2014
26 XII 2014
11 II 2015
St 18 III 2015
Po 06 IV 2015
La traviata
Flora
Staatstheater Cottbus
D: Christ / Hentschel
R: Schweigkofler
X-XII 2014
Čt 02 X 2014
So 01, Ne 16 XI 2014
Út 02, Ne 28m XII 2014
Peer Gynt
Aase
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
IV-V 2014
Čt 17 IV 2014
Čt 08, Út 20 V 2014
Orfeo ed Euridice
Orfeo
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
IV 2014
11, Ne 13 IV 2014
Carmen
Carmen
Brandenburger Theater
D: Niemann
R: Oldag
III-VI 2014
So 29 III 2014
Út 01, So 19 IV 2014
Út 06 V 2014
So 14, Ne 22 VI 2014
La traviataPremiéra
Flora
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schweigkofler
II-III 2014
Ne 02 II 2014
So 01m, Ne 16m III 2014
Götterdämmerung
Waltraute/ 1. Norn/ Floßhilde
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
I-V 2014
So 25 I 2014
Út 04 II 2014
St 05, 14 III 2014
So 03 V 2014
Peer GyntPremiéra
Aase/ Drei schwarze Vögel
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
XII 2013
Út 03, Ne 08a, Út 17, Čt 26a XII 2013
Hänsel und Gretel
Hänsel
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
X 2013-IV 2014
25 X 2013
Čt 14 XI 2013
07 II 2014
Čt 20 III 2014
Ne 13 IV 2014
Carmen
Carmen
Latvian National Opera, Riga
D: Wojciechowski / Ozoliņš
R: Žagars
X-XII 2013
Ne 20 X 2013
Čt 12 XII 2013
Lucia di Lammermoor
Alisa
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Tesch
X 2013-I 2014
11, Ne 13 X 2013
St 06 XI 2013
Čt 05, St 25 XII 2013
19 I 2014
CarmenPremiéra
Carmen
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Oldag
IX-XII 2013
So 28 IX 2013
So 26 X 2013
Čt 21 XI 2013
20 XII 2013
Rusalka
Hexe
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Nürnberger
IX-XII 2013
Út 17 IX 2013
So 05 X 2013
St 27 XI 2013
Ne 22 XII 2013
Hoffmanns Erzählungen
Die Muse
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
V 2013
24c, Ne 26c V 2013
Das RheingoldKoncertní provedení
Flosshilde/ Erda
Staatstheater Cottbus
D: Christ
V 2013
Ne 12c V 2013
The Dream of GerontiusKoncertní provedení
Mezzo-Soprano
Dresdner Musikfestspiele, Dresden
Semperoper
D: Kreile
III-IV 2013
So 30 III 2013
So 06, Ne 28 IV 2013
GötterdämmerungPremiéra
Waltraute/ 1. Norn/ Floßhilde
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
III-VI 2013
22 III 2013
Čt 25 IV 2013
Ne 05m V 2013
St 05 VI 2013
Anatevka
Hodel
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Madia
II-III 2013
So 16 II 2013
Čt 07 III 2013
Orfeo ed Euridice
Orfeo
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
I 2013
So 12, Ne 13 I 2013
Orpheus in der Unterwelt
Die öffentliche Meinung
Brandenburger Theater
D: Möbius
R: Schüler
XII 2012-IV 2013
So 22 XII 2012
16 III 2013
Út 30 IV 2013
Lucia di Lammermoor
Alisa
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Tesch
XII 2012
Čt 06, 14, 28 XII 2012
Aida
Amneris
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Nürnberger
XI-XII 2012
Čt 22 XI 2012
Ne 09, Út 18, Ne 23, Út 25 XII 2012
Hänsel und Gretel
Hänsel
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
X 2012
Út 30 X 2012
Carmen
No role
Divadlo F X Šaldy, Liberec
D: Babický
R: Věžník
X 2012-IV 2013
So 27 X 2012
Ne 18m XI 2012
Ne 16m, St 26 XII 2012
18 I 2013
Ne 24m III 2013
Čt 11 IV 2013
Hoffmanns ErzählungenPremiéra
Die Muse/ Niklas
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
X 2012-II 2013
St 03m, Ne 21 X 2012
Út 11 XII 2012
20 I 2013
St 13 II 2013
Rusalka
Ježibaba
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Nürnberger
IX 2012-II 2013
Ne 23 IX 2012
Út 30 X 2012
16 XI 2012
So 29 XII 2012
23 II 2013
Orpheus in der Unterwelt
Die öffentliche Meinung
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
IV-VI 2012
Ne 29m IV 2012
Ne 20m V 2012
So 16m VI 2012
Siegfried
Erda
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
XII 2011-V 2012
Ne 25 XII 2011
11 I 2012
Út 07, Ne 19 II 2012
So 12 V 2012
Eugen Onegin
Olga
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
IX 2011-I 2012
So 24, Čt 29 IX 2011
St 05, Ne 23m X 2011
Čt 03 XI 2011
St 07, Út 20, So 31 XII 2011
01 I 2012
Orpheus in der UnterweltPremiéra
Die öffentliche Meinung
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
IX 2011-III 2012
Ne 11 IX 2011
So 29 X 2011
09, Čt 22 XII 2011
14 I 2012
St 21 III 2012
Aida
Amneris
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Nürnberger
III-IV 2011
So 26m III 2011
So 02m, Ne 17m IV 2011
SiegfriedPremiéra
Erda
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Schüler
I-IV 2011
So 29 I 2011
So 12 II 2011
18 III 2011
Čt 14 IV 2011
Eugen OneginPremiéra
Olga
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Schüler
I 2011
So 15, Ne 16m I 2011
Roméo et Juliette
Gertrude
Teatro Comunale Alighieri di Ravenna
Teatro Dante Alighieri
D: Rovetta
R: Cigni
X 2010
So 09, Ne 10m X 2010
Roméo et JuliettePremiéra
Gertrude
Teatro di Pisa
Teatro Verdi
D: Rovetta
R: Cigni
II 2010
Čt 18, So 20m, Ne 21m, Út 23, St 24m, Čt 25m, 26m II 2010
ElektraPremiéra
1. Magd
Teatro Massimo Bellini, Catania
D: Humburg
R: Rech
I 2009
09, So 10, Ne 11, Út 13 I 2009
JuliePremiéra
Julie
Fondazione Haydn di Bolzano e Trento
Teatro Comunale
D: Carneiro
R: Schweigkofler
VII 2008
04, So 05, St 09, 11, So 12, St 16, 18, So 19 VII 2008
La traviata
Flora Bervoix
Festival d'Opéra Avenches
Arena
D: Contratto / Karytinos
R: Corno