Uzaiciniet dalīties ar piekļuvi
Jūs varat piešķirt piekļuvi lapas rediģēšanai. Uzaicinātā persona saņems saiti, lai iestatītu paroli, un varēs piekļūt jūsu lapai, izpildot norādījumus e-pasta ielūgumā.
Atcelt

Marlene Lichtenberg, mecosoprāns

Marlene Lichtenberg
  • |
  • |
  • |
  • |
Informācija no operteātra
Datumi
Informācija no aģenta / mākslinieka
Tūres datumi
No / Līdz
Opera
Loma
Teātra kompānija / Atrašanās vieta
Izrāžu veidotāji
jan-mai 2021
23 jan 2021
06, Sv 21 feb 2021
Pk 12, Pk 26 mar 2021
Pk 14 mai 2021
Jenůfa cancelled
Küsterin Buryja
Oper Halle
D.: Wendeberg
Rež.: Daubnerová
okt 2020
Sv 18m, Sv 18, 24, Pk 30 okt 2020
KiteshPasaules pirmizrāde
Fewronia 2/ Knabe/ Alkonost/ Bärenführer/ Erscheinun des Prinzen Wsewolod
Oper Halle
D.: Schedding
Rež.: Kronforth
apr 2020
Sv 19, 21 apr 2020
Der KreidekreisKoncertuzvedums cancelled
Yü-Pei
Theater Lübeck
Musik- und Kongresshalle
D.: Wolf
mar 2020
Sv 22 mar 2020
Matthäus-Passion
Alt
Bremerhaven
D.: Schad
mar 2020
Sv 15 mar 2020
Requiem (Verdi)
Mezzosoprano
Dachau, München
D.: Hermanutz
jan 2020
28 jan 2020
Carmen (Auszüge)
Mezzosopran
Händel-Halle
D.: Tewinkel
jan-jūn 2020
25, Pk 31 jan 2020
Sv 23m feb 2020
07, Pk 13, Pk 27 mar 2020
Pk 24 apr 2020
Pk 22 mai 2020
Pk 19 jūn 2020
RusalkaPirmizrāde
Die fremde Fürstin/ Die Hexe
Oper Halle
D.: Esandi
Rež.: Güssow
jan 2020
11 jan 2020
Carmen (Auszüge)
Mezzosopran
Berliner Philharmonie
D.: Tewinkel
dec 2019-jan 2020
30 dec 2019
01, 04, 30, Pk 31 jan 2020
Carmen (Auszüge)
Mezzosopran
Landestheater Neustrelitz, Neubrandenburg
D.: Tewinkel
nov 2019
16, Sv 17 nov 2019
Stabat Mater
Alt
Strasbourg
D.: Fütterer
nov 2019-jūn 2020
Pk 15, 30 nov 2019
Pk 20 dec 2019
19 jan 2020
Sv 23 feb 2020
Pk 27 mar 2020
09, Sv 26 apr 2020
Pk 01, Sv 24 mai 2020
11, Pk 19 jūn 2020
RusalkaPirmizrāde
Die fremde Fürstin
Theater Lübeck
D.: Vladar
Rež.: Katzameier
nov 2019
02 nov 2019
Stabat Mater
Alt
Stadttheater Meran
D.: Fütterer
okt 2019
26 okt 2019
3. Sinfonie
Alt
Landestheater Neustrelitz, Neubrandenburg
D.: Tewinkel
okt 2019
19, Sv 20 okt 2019
Requiem (Verdi)
Mezzosoprano
Basel
D.: Goll
sep 2019-feb 2020
28 sep 2019
12, Pk 25 okt 2019
Sv 10m nov 2019
Pk 06, Sv 29 dec 2019
03, Sv 12 jan 2020
Sv 09m feb 2020
Un ballo in mascheraPirmizrāde
Ulrica
Oper Halle
D.: Esandi / Bella
Rež.: Ostermann
jūn-jūl 2019
27 jūn 2019
Pk 05 jūl 2019
Requiem (Verdi)
Mezzosoprano
Oper Halle
D.: Wendeberg
Rež.: Lutz
jūn 2019
Pk 21, 22 jūn 2019
Nabucco
Fenena
Landestheater, Passau
D.: Coleman
mai 2019
04 mai 2019
The Rakes Progress
Baba the Turk
Theater Neustrelitz
D.: Papadopoulos
Rež.: Pöckel
mai-jūn 2019
04, 11, Pk 17 mai 2019
Sv 02 jūn 2019
The Rake's ProgressPirmizrāde
Baba the Turk
Landestheater Mecklenburg, Neustrelitz
Großes Haus
D.: Papadopoulos
Rež.: Pöckel
apr 2019
Pk 19 apr 2019
Stabat Mater
Altistin
St, Coburg
Moritz Coburg
D.: Stenglein
mar 2019
30 mar 2019
Golgotha
Altpartie
Kantorei Bremerhaven
D.: Schad
mar 2019
28 mar 2019
Elias
Alt
Stadthalle Ratingen
D.: Gabrisch
feb 2019
19 feb 2019
Liederabend
Mezzosopran
Freie Akademie der Künste, Hamburg
D.: Garben
feb 2019
09 feb 2019
Requiem (Verdi)
Mezzosoprano
Stadtpfarrkirche Passau
D.: Steidler
feb 2019
02 feb 2019
Requiem (Verdi)
Mezzosoprano
Matthäuskirche, München
D.: Fernadez
dec 2018
31 dec 2018
Beethoven's Ninth
Altistin
Landestheater Neustrelitz
D.: Tewinkel
nov 2018
Pk 16, 17 nov 2018
Requiem (Verdi)
Mezzosopran
Junge Kammerphilharmonie Freiburg
D.: Winnen
nov 2018
10 nov 2018
Requiem
Altistin
Kantorei Bremerhaven
D.: Schad
okt 2018
16 okt 2018
Das Rheingold
Erda
Staatstheater Kassel
D.: Angelico
Rež.: Dietz
aug 2018
25 aug 2018
Sinfonie Nr. 8
Mater Aegyptica
Gasteig, München
D.: Wettges
jūl 2018
14, 21 jūl 2018
Tannhäuser
Venus
Tiroler Festspiele Erl
Festspielhaus
D.: Kuhn
Rež.: Kuhn
apr-jūn 2018
Sv 22, 25, Sv 29m apr 2018
Pk 04, 15, Pk 18, 24, 26, 31 mai 2018
Sv 10m, 27 jūn 2018
RusalkaPirmizrāde
Fremde Fürstin
Landestheater Coburg
D.: Kluttig
Rež.: Heyder
feb 2018
Sv 04 feb 2018
Don Carlos
La princesse Eboli
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Schüler
feb-apr 2018
Sv 04 feb 2018
10 mar 2018
14 apr 2018
Don Carlo
Prinzessin Eboli
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Schüler
dec 2017
25, Pk 29 dec 2017
Hänsel und Gretel
Hänsel
Staatstheater Cottbus
D.: Hentschel
Rež.: Schüler
nov 2017
25 nov 2017
Rusalka
Jezibaba
Stadttheater Bremen
D.: Keil
Rež.: Mahler
Ritter Blaubart
Héloise
Staatstheater Cottbus
D.: Hentschel
Rež.: Piontek,
nov 2017-mar 2018
11, Pk 17 nov 2017
13, 21, Pk 29 dec 2017
07m, 20, 30 jan 2018
Pk 16 feb 2018
Sv 18 mar 2018
RusalkaPirmizrāde
Die Hexe Jezibaba
Theater Bremen
Theater am Goetheplatz
D.: Keil / Vogel / Farrell
Rež.: Mahler
okt-nov 2017
Sv 01m, 21 okt 2017
Sv 05 nov 2017
Wozzeck
Margret
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Lutz
jūn-jūl 2017
24 jūn 2017
Pk 07 jūl 2017
WozzeckPirmizrāde
Margret
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Lutz
jūn-jūl 2017
Pk 02, Sv 04, 06, 08, Sv 11, 13, 15, Sv 18, 21, 27, 29 jūn 2017
01, 05, Pk 07, Sv 09, 11, 13, 15 jūl 2017
AidaPirmizrāde
Amneris
Theater Ulm
Wilhelmsburg
D.: Handschuh / Jee
Rež.: Kaiser
dec 2016-jūl 2017
Sv 25 dec 2016
22m jan 2017
25 feb 2017
14 mar 2017
15 apr 2017
27 mai 2017
Sv 18 jūn 2017
01 jūl 2017
La favorite
Léonor de Guzman
Staatstheater Cottbus
D.: Hentschel
Rež.: Schüler
dec 2016
03, Pk 16, Pk 23 dec 2016
Hänsel und Gretel
Hänsel
Staatstheater Cottbus
D.: Hentschel
Rež.: Schüler
nov 2016-mar 2017
05, Pk 11, 29 nov 2016
14, Sv 18m, 31 dec 2016
01, 17 jan 2017
14 feb 2017
30 mar 2017
Ritter BlaubartPirmizrāde
Héloise
Staatstheater Cottbus
D.: Hentschel
Rež.: Piontek
sep 2016-jan 2017
Sv 25 sep 2016
19 okt 2016
Pk 09, 27 dec 2016
28 jan 2017
Don Carlo
Prinzessin Eboli
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Schüler
apr 2016
23 apr 2016
Peer Gynt
Aase
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Schüler
apr-jūn 2016
16, 26 apr 2016
02, Pk 10 jūn 2016
Don Carlo
Prinzessin Eboli
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Schüler
dec 2015
Pk 11, Pk 25 dec 2015
Sechse kommen durch die Welt
Bläser
Staatstheater Cottbus
D.: Möbius
Rež.: Tesch
nov 2015-mai 2016
21 nov 2015
10 dec 2015
05, Sv 27 mar 2016
Sv 10 apr 2016
Pk 06 mai 2016
Alcina
Bradamante
Staatstheater Cottbus
D.: Hentschel
Rež.: Brown
okt-dec 2015
17, 22, 31 okt 2015
Pk 27 nov 2015
16 dec 2015
La favoritePirmizrāde
Léonor de Guzman
Staatstheater Cottbus
D.: Hentschel
Rež.: Schüler
mar-jūn 2015
14 mar 2015
02, 14 apr 2015
03 jūn 2015
AlcinaPirmizrāde
Bradamante
Staatstheater Cottbus
D.: Hentschel
Rež.: Brown
feb-mai 2015
18 feb 2015
Sv 08m, Pk 20 mar 2015
18 apr 2015
Sv 03 mai 2015
Hoffmanns Erzählungen
Die Muse
Staatstheater Cottbus
D.: Christ / Hentschel
Rež.: Schüler
jan 2015
Pk 16, Sv 18m jan 2015
La traviata
Flora
Brandenburger Theater
D.: Christ
Rež.: Schweigkofler
nov-dec 2014
Pk 28a, Sv 30m nov 2014
Sv 14a, 22, 25a dec 2014
Sechse kommen durch die WeltPirmizrāde
Bläser
Staatstheater Cottbus
D.: Möbius
Rež.: Tesch
okt 2014-jan 2015
23 okt 2014
28 jan 2015
Un ballo in maschera
Ulrica
Sofia Opera & Ballet
D.: Spasov
okt 2014-mai 2015
07 okt 2014
Pk 14 nov 2014
17, 20 dec 2014
29 jan 2015
Sv 01 mar 2015
04 apr 2015
Sv 10m, Pk 15 mai 2015
Carmen
Carmen
Staatstheater Cottbus
D.: Niemann / Hentschel
Rež.: Oldag
okt 2014-apr 2015
04 okt 2014
12, Sv 23m nov 2014
Pk 26 dec 2014
11 feb 2015
18 mar 2015
06 apr 2015
La traviata
Flora
Staatstheater Cottbus
D.: Christ / Hentschel
Rež.: Schweigkofler
okt-dec 2014
02 okt 2014
01, Sv 16 nov 2014
02, Sv 28m dec 2014
Peer Gynt
Aase
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Schüler
apr-mai 2014
17 apr 2014
08, 20 mai 2014
Orfeo ed Euridice
Orfeo
Staatstheater Cottbus
D.: Niemann
Rež.: Schüler
apr 2014
Pk 11, Sv 13 apr 2014
Carmen
Carmen
Brandenburger Theater
D.: Niemann
Rež.: Oldag
mar-jūn 2014
29 mar 2014
01, 19 apr 2014
06 mai 2014
14, Sv 22 jūn 2014
La traviataPirmizrāde
Flora
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Schweigkofler
feb-mar 2014
Sv 02 feb 2014
01m, Sv 16m mar 2014
Götterdämmerung
Waltraute/ 1. Norn/ Floßhilde
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Schüler
jan-mai 2014
25 jan 2014
04 feb 2014
05, Pk 14 mar 2014
03 mai 2014
Peer GyntPirmizrāde
Aase/ Drei schwarze Vögel
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Schüler
dec 2013
03, Sv 08a, 17, 26a dec 2013
Hänsel und Gretel
Hänsel
Staatstheater Cottbus
D.: Niemann
Rež.: Schüler
okt 2013-apr 2014
Pk 25 okt 2013
14 nov 2013
07 feb 2014
20 mar 2014
Sv 13 apr 2014
Carmen
Carmen
Latvian National Opera, Riga
D.: Wojciechowski / Ozoliņš
Rež.: Žagars
okt-dec 2013
Sv 20 okt 2013
12 dec 2013
Lucia di Lammermoor
Alisa
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Tesch
okt 2013-jan 2014
Pk 11, Sv 13 okt 2013
06 nov 2013
05, 25 dec 2013
19 jan 2014
CarmenPirmizrāde
Carmen
Staatstheater Cottbus
D.: Niemann
Rež.: Oldag
sep-dec 2013
28 sep 2013
26 okt 2013
21 nov 2013
Pk 20 dec 2013
Rusalka
Hexe
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Nürnberger
sep-dec 2013
17 sep 2013
05 okt 2013
27 nov 2013
Sv 22 dec 2013
Hoffmanns Erzählungen
Die Muse
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Schüler
mai 2013
Pk 24c, Sv 26c mai 2013
Das RheingoldKoncertuzvedums
Flosshilde/ Erda
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
mai 2013
Sv 12c mai 2013
The Dream of GerontiusKoncertuzvedums
Mezzo-Soprano
Dresdner Musikfestspiele, Dresden
Semperoper
D.: Kreile
mar-apr 2013
30 mar 2013
06, Sv 28 apr 2013
GötterdämmerungPirmizrāde
Waltraute/ 1. Norn/ Floßhilde
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Schüler
mar-jūn 2013
Pk 22 mar 2013
25 apr 2013
Sv 05m mai 2013
05 jūn 2013
Anatevka
Hodel
Staatstheater Cottbus
D.: Niemann
Rež.: Madia
feb-mar 2013
16 feb 2013
07 mar 2013
Orfeo ed Euridice
Orfeo
Staatstheater Cottbus
D.: Niemann
Rež.: Schüler
jan 2013
12, Sv 13 jan 2013
Orpheus in der Unterwelt
Die öffentliche Meinung
Brandenburger Theater
D.: Möbius
Rež.: Schüler
dec 2012-apr 2013
22 dec 2012
16 mar 2013
30 apr 2013
Lucia di Lammermoor
Alisa
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Tesch
dec 2012
06, Pk 14, Pk 28 dec 2012
Aida
Amneris
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Nürnberger
nov-dec 2012
22 nov 2012
Sv 09, 18, Sv 23, 25 dec 2012
Hänsel und Gretel
Hänsel
Staatstheater Cottbus
D.: Niemann
Rež.: Schüler
okt 2012
30 okt 2012
Carmen
No role
Divadlo F X Šaldy, Liberec
D.: Babický
Rež.: Věžník
okt 2012-apr 2013
27 okt 2012
Sv 18m nov 2012
Sv 16m, 26 dec 2012
18 jan 2013
Sv 24m mar 2013
11 apr 2013
Hoffmanns ErzählungenPirmizrāde
Die Muse/ Niklas
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Schüler
okt 2012-feb 2013
03m, Sv 21 okt 2012
11 dec 2012
20 jan 2013
13 feb 2013
Rusalka
Ježibaba
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Nürnberger
sep 2012-feb 2013
Sv 23 sep 2012
30 okt 2012
Pk 16 nov 2012
29 dec 2012
23 feb 2013
Orpheus in der Unterwelt
Die öffentliche Meinung
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Schüler
apr-jūn 2012
Sv 29m apr 2012
Sv 20m mai 2012
16m jūn 2012
Siegfried
Erda
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Schüler
dec 2011-mai 2012
Sv 25 dec 2011
11 jan 2012
07, Sv 19 feb 2012
12 mai 2012
Eugen Onegin
Olga
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Schüler
sep 2011-jan 2012
24, 29 sep 2011
05, Sv 23m okt 2011
03 nov 2011
07, 20, 31 dec 2011
01 jan 2012
Orpheus in der UnterweltPirmizrāde
Die öffentliche Meinung
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Schüler
sep 2011-mar 2012
Sv 11 sep 2011
29 okt 2011
Pk 09, 22 dec 2011
14 jan 2012
21 mar 2012
Aida
Amneris
Staatstheater Cottbus
D.: Christ
Rež.: Nürnberger
mar-apr 2011
26m mar 2011
02m, Sv 17m apr 2011
SiegfriedPirmizrāde
Erda
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D.: Christ
Rež.: Schüler
jan-apr 2011
29 jan 2011
12 feb 2011
Pk 18 mar 2011
14 apr 2011
Eugen OneginPirmizrāde
Olga
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D.: Christ
Rež.: Schüler
jan 2011
15, Sv 16m jan 2011
Roméo et Juliette
Gertrude
Teatro Comunale Alighieri di Ravenna
Teatro Dante Alighieri
D.: Rovetta
Rež.: Cigni
okt 2010
09, Sv 10m okt 2010
Roméo et JuliettePirmizrāde
Gertrude
Teatro di Pisa
Teatro Verdi
D.: Rovetta
Rež.: Cigni
feb 2010
18, 20m, Sv 21m, 23, 24m, 25m, Pk 26m feb 2010
ElektraPirmizrāde
1. Magd
Teatro Massimo Bellini, Catania
D.: Humburg
Rež.: Rech
jan 2009
Pk 09, 10, Sv 11, 13 jan 2009
JuliePirmizrāde
Julie
Fondazione Haydn di Bolzano e Trento
Teatro Comunale
D.: Carneiro
Rež.: Schweigkofler
jūl 2008
Pk 04, 05, 09, Pk 11, 12, 16, Pk 18, 19 jūl 2008
La traviata
Flora Bervoix
Festival d'Opéra Avenches
Arena
D.: Contratto / Karytinos
Rež.: Corno