Zaproś do udostępniania dostępu
Możesz przyznać dostęp do edycji swojej strony. Zaproszona osoba otrzyma link do ustawienia hasła i będzie mogła uzyskać dostęp do Twojej strony przy użyciu poświadczeń podanych w zaproszeniu e-mail.
Cancel

Marlene Lichtenberg, mezzo

Marlene Lichtenberg
  • |
  • |
  • |
  • |
Informacja z teatru
Terminy
Informacja z agencji / od artysty
Terminy wycieczek
od / do
Opera
Rola
Zespół / Miejsce
Zespół produkcji
I-V 2021
sob 23 I 2021
sob 06, nie 21 II 2021
pią 12, pią 26 III 2021
pią 14 V 2021
Jenůfa cancelled
Küsterin Buryja
Oper Halle
D: Wendeberg
R: Daubnerová
X 2020
nie 18m, nie 18, sob 24, pią 30 X 2020
KiteshWorld premiere
Fewronia 2/ Knabe/ Alkonost/ Bärenführer/ Erscheinun des Prinzen Wsewolod
Oper Halle
D: Schedding
R: Kronforth
IV 2020
nie 19, wto 21 IV 2020
Der KreidekreisConcert performance cancelled
Yü-Pei
Theater Lübeck
Musik- und Kongresshalle
D: Wolf
III 2020
nie 22 III 2020
Matthäus-Passion
Alt
Bremerhaven
D: Schad
III 2020
nie 15 III 2020
Requiem (Verdi)
Mezzosoprano
Dachau, München
D: Hermanutz
I 2020
wto 28 I 2020
Carmen (Auszüge)
Mezzosopran
Händel-Halle
D: Tewinkel
I-VI 2020
sob 25, pią 31 I 2020
nie 23m II 2020
sob 07, pią 13, pią 27 III 2020
pią 24 IV 2020
pią 22 V 2020
pią 19 VI 2020
RusalkaPremiere
Die fremde Fürstin/ Die Hexe
Oper Halle
D: Esandi
R: Güssow
I 2020
sob 11 I 2020
Carmen (Auszüge)
Mezzosopran
Berliner Philharmonie
D: Tewinkel
XII 2019-I 2020
pon 30 XII 2019
01, sob 04, czw 30, pią 31 I 2020
Carmen (Auszüge)
Mezzosopran
Landestheater Neustrelitz, Neubrandenburg
D: Tewinkel
XI 2019
sob 16, nie 17 XI 2019
Stabat Mater
Alt
Strasbourg
D: Fütterer
XI 2019-VI 2020
pią 15, sob 30 XI 2019
pią 20 XII 2019
19 I 2020
nie 23 II 2020
pią 27 III 2020
czw 09, nie 26 IV 2020
pią 01, nie 24 V 2020
czw 11, pią 19 VI 2020
RusalkaPremiere
Die fremde Fürstin
Theater Lübeck
D: Vladar
R: Katzameier
XI 2019
sob 02 XI 2019
Stabat Mater
Alt
Stadttheater Meran
D: Fütterer
X 2019
sob 26 X 2019
3. Sinfonie
Alt
Landestheater Neustrelitz, Neubrandenburg
D: Tewinkel
X 2019
sob 19, nie 20 X 2019
Requiem (Verdi)
Mezzosoprano
Basel
D: Goll
IX 2019-II 2020
sob 28 IX 2019
sob 12, pią 25 X 2019
nie 10m XI 2019
pią 06, nie 29 XII 2019
03, nie 12 I 2020
nie 09m II 2020
Un ballo in mascheraPremiere
Ulrica
Oper Halle
D: Esandi / Bella
R: Ostermann
VI-VII 2019
czw 27 VI 2019
pią 05 VII 2019
Requiem (Verdi)
Mezzosoprano
Oper Halle
D: Wendeberg
R: Lutz
VI 2019
pią 21, sob 22 VI 2019
Nabucco
Fenena
Landestheater, Passau
D: Coleman
V 2019
sob 04 V 2019
The Rakes Progress
Baba the Turk
Theater Neustrelitz
D: Papadopoulos
R: Pöckel
V-VI 2019
sob 04, sob 11, pią 17 V 2019
nie 02 VI 2019
The Rake's ProgressPremiere
Baba the Turk
Landestheater Mecklenburg, Neustrelitz
Großes Haus
D: Papadopoulos
R: Pöckel
IV 2019
pią 19 IV 2019
Stabat Mater
Altistin
St, Coburg
Moritz Coburg
D: Stenglein
III 2019
sob 30 III 2019
Golgotha
Altpartie
Kantorei Bremerhaven
D: Schad
III 2019
czw 28 III 2019
Elias
Alt
Stadthalle Ratingen
D: Gabrisch
II 2019
wto 19 II 2019
Liederabend
Mezzosopran
Freie Akademie der Künste, Hamburg
D: Garben
II 2019
sob 09 II 2019
Requiem (Verdi)
Mezzosoprano
Stadtpfarrkirche Passau
D: Steidler
II 2019
sob 02 II 2019
Requiem (Verdi)
Mezzosoprano
Matthäuskirche, München
D: Fernadez
XII 2018
pon 31 XII 2018
Beethoven's Ninth
Altistin
Landestheater Neustrelitz
D: Tewinkel
XI 2018
pią 16, sob 17 XI 2018
Requiem (Verdi)
Mezzosopran
Junge Kammerphilharmonie Freiburg
D: Winnen
XI 2018
sob 10 XI 2018
Requiem
Altistin
Kantorei Bremerhaven
D: Schad
X 2018
wto 16 X 2018
Das Rheingold
Erda
Staatstheater Kassel
D: Angelico
R: Dietz
VIII 2018
sob 25 VIII 2018
Sinfonie Nr. 8
Mater Aegyptica
Gasteig, München
D: Wettges
VII 2018
sob 14, sob 21 VII 2018
Tannhäuser
Venus
Tiroler Festspiele Erl
Festspielhaus
D: Kuhn
R: Kuhn
IV-VI 2018
nie 22, śro 25, nie 29m IV 2018
pią 04, wto 15, pią 18, czw 24, sob 26, czw 31 V 2018
nie 10m, śro 27 VI 2018
RusalkaPremiere
Fremde Fürstin
Landestheater Coburg
D: Kluttig
R: Heyder
II 2018
nie 04 II 2018
Don Carlos
La princesse Eboli
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
II-IV 2018
nie 04 II 2018
sob 10 III 2018
sob 14 IV 2018
Don Carlo
Prinzessin Eboli
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
XII 2017
pon 25, pią 29 XII 2017
Hänsel und Gretel
Hänsel
Staatstheater Cottbus
D: Hentschel
R: Schüler
XI 2017
sob 25 XI 2017
Rusalka
Jezibaba
Stadttheater Bremen
D: Keil
R: Mahler
Ritter Blaubart
Héloise
Staatstheater Cottbus
D: Hentschel
R: Piontek,
XI 2017-III 2018
sob 11, pią 17 XI 2017
śro 13, czw 21, pią 29 XII 2017
07m, sob 20, wto 30 I 2018
pią 16 II 2018
nie 18 III 2018
RusalkaPremiere
Die Hexe Jezibaba
Theater Bremen
Theater am Goetheplatz
D: Keil / Vogel / Farrell
R: Mahler
X-XI 2017
nie 01m, sob 21 X 2017
nie 05 XI 2017
Wozzeck
Margret
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Lutz
VI-VII 2017
sob 24 VI 2017
pią 07 VII 2017
WozzeckPremiere
Margret
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Lutz
VI-VII 2017
pią 02, nie 04, wto 06, czw 08, nie 11, wto 13, czw 15, nie 18, śro 21, wto 27, czw 29 VI 2017
sob 01, śro 05, pią 07, nie 09, wto 11, czw 13, sob 15 VII 2017
AidaPremiere
Amneris
Theater Ulm
Wilhelmsburg
D: Handschuh / Jee
R: Kaiser
XII 2016-VII 2017
nie 25 XII 2016
22m I 2017
sob 25 II 2017
wto 14 III 2017
sob 15 IV 2017
sob 27 V 2017
nie 18 VI 2017
sob 01 VII 2017
La favorite
Léonor de Guzman
Staatstheater Cottbus
D: Hentschel
R: Schüler
XII 2016
sob 03, pią 16, pią 23 XII 2016
Hänsel und Gretel
Hänsel
Staatstheater Cottbus
D: Hentschel
R: Schüler
XI 2016-III 2017
sob 05, pią 11, wto 29 XI 2016
śro 14, nie 18m, sob 31 XII 2016
01, wto 17 I 2017
wto 14 II 2017
czw 30 III 2017
Ritter BlaubartPremiere
Héloise
Staatstheater Cottbus
D: Hentschel
R: Piontek
IX 2016-I 2017
nie 25 IX 2016
śro 19 X 2016
pią 09, wto 27 XII 2016
28 I 2017
Don Carlo
Prinzessin Eboli
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
IV 2016
sob 23 IV 2016
Peer Gynt
Aase
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
IV-VI 2016
sob 16, wto 26 IV 2016
czw 02, pią 10 VI 2016
Don Carlo
Prinzessin Eboli
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
XII 2015
pią 11, pią 25 XII 2015
Sechse kommen durch die Welt
Bläser
Staatstheater Cottbus
D: Möbius
R: Tesch
XI 2015-V 2016
sob 21 XI 2015
czw 10 XII 2015
05, nie 27 III 2016
nie 10 IV 2016
pią 06 V 2016
Alcina
Bradamante
Staatstheater Cottbus
D: Hentschel
R: Brown
X-XII 2015
sob 17, czw 22, sob 31 X 2015
pią 27 XI 2015
śro 16 XII 2015
La favoritePremiere
Léonor de Guzman
Staatstheater Cottbus
D: Hentschel
R: Schüler
III-VI 2015
sob 14 III 2015
czw 02, wto 14 IV 2015
śro 03 VI 2015
AlcinaPremiere
Bradamante
Staatstheater Cottbus
D: Hentschel
R: Brown
II-V 2015
śro 18 II 2015
nie 08m, pią 20 III 2015
sob 18 IV 2015
nie 03 V 2015
Hoffmanns Erzählungen
Die Muse
Staatstheater Cottbus
D: Christ / Hentschel
R: Schüler
I 2015
pią 16, nie 18m I 2015
La traviata
Flora
Brandenburger Theater
D: Christ
R: Schweigkofler
XI-XII 2014
pią 28a, nie 30m XI 2014
nie 14a, pon 22, czw 25a XII 2014
Sechse kommen durch die WeltPremiere
Bläser
Staatstheater Cottbus
D: Möbius
R: Tesch
X 2014-I 2015
czw 23 X 2014
28 I 2015
Un ballo in maschera
Ulrica
Sofia Opera & Ballet
D: Spasov
X 2014-V 2015
wto 07 X 2014
pią 14 XI 2014
śro 17, sob 20 XII 2014
29 I 2015
nie 01 III 2015
sob 04 IV 2015
nie 10m, pią 15 V 2015
Carmen
Carmen
Staatstheater Cottbus
D: Niemann / Hentschel
R: Oldag
X 2014-IV 2015
sob 04 X 2014
śro 12, nie 23m XI 2014
pią 26 XII 2014
11 II 2015
śro 18 III 2015
pon 06 IV 2015
La traviata
Flora
Staatstheater Cottbus
D: Christ / Hentschel
R: Schweigkofler
X-XII 2014
czw 02 X 2014
sob 01, nie 16 XI 2014
wto 02, nie 28m XII 2014
Peer Gynt
Aase
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
IV-V 2014
czw 17 IV 2014
czw 08, wto 20 V 2014
Orfeo ed Euridice
Orfeo
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
IV 2014
pią 11, nie 13 IV 2014
Carmen
Carmen
Brandenburger Theater
D: Niemann
R: Oldag
III-VI 2014
sob 29 III 2014
wto 01, sob 19 IV 2014
wto 06 V 2014
sob 14, nie 22 VI 2014
La traviataPremiere
Flora
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schweigkofler
II-III 2014
nie 02 II 2014
sob 01m, nie 16m III 2014
Götterdämmerung
Waltraute/ 1. Norn/ Floßhilde
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
I-V 2014
sob 25 I 2014
wto 04 II 2014
śro 05, pią 14 III 2014
sob 03 V 2014
Peer GyntPremiere
Aase/ Drei schwarze Vögel
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
XII 2013
wto 03, nie 08a, wto 17, czw 26a XII 2013
Hänsel und Gretel
Hänsel
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
X 2013-IV 2014
pią 25 X 2013
czw 14 XI 2013
07 II 2014
czw 20 III 2014
nie 13 IV 2014
Carmen
Carmen
Latvian National Opera, Riga
D: Wojciechowski / Ozoliņš
R: Žagars
X-XII 2013
nie 20 X 2013
czw 12 XII 2013
Lucia di Lammermoor
Alisa
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Tesch
X 2013-I 2014
pią 11, nie 13 X 2013
śro 06 XI 2013
czw 05, śro 25 XII 2013
19 I 2014
CarmenPremiere
Carmen
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Oldag
IX-XII 2013
sob 28 IX 2013
sob 26 X 2013
czw 21 XI 2013
pią 20 XII 2013
Rusalka
Hexe
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Nürnberger
IX-XII 2013
wto 17 IX 2013
sob 05 X 2013
śro 27 XI 2013
nie 22 XII 2013
Hoffmanns Erzählungen
Die Muse
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
V 2013
pią 24c, nie 26c V 2013
Das RheingoldConcert performance
Flosshilde/ Erda
Staatstheater Cottbus
D: Christ
V 2013
nie 12c V 2013
The Dream of GerontiusConcert performance
Mezzo-Soprano
Dresdner Musikfestspiele, Dresden
Semperoper
D: Kreile
III-IV 2013
sob 30 III 2013
sob 06, nie 28 IV 2013
GötterdämmerungPremiere
Waltraute/ 1. Norn/ Floßhilde
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
III-VI 2013
pią 22 III 2013
czw 25 IV 2013
nie 05m V 2013
śro 05 VI 2013
Anatevka
Hodel
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Madia
II-III 2013
sob 16 II 2013
czw 07 III 2013
Orfeo ed Euridice
Orfeo
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
I 2013
sob 12, nie 13 I 2013
Orpheus in der Unterwelt
Die öffentliche Meinung
Brandenburger Theater
D: Möbius
R: Schüler
XII 2012-IV 2013
sob 22 XII 2012
16 III 2013
wto 30 IV 2013
Lucia di Lammermoor
Alisa
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Tesch
XII 2012
czw 06, pią 14, pią 28 XII 2012
Aida
Amneris
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Nürnberger
XI-XII 2012
czw 22 XI 2012
nie 09, wto 18, nie 23, wto 25 XII 2012
Hänsel und Gretel
Hänsel
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
X 2012
wto 30 X 2012
Carmen
No role
Divadlo F X Šaldy, Liberec
D: Babický
R: Věžník
X 2012-IV 2013
sob 27 X 2012
nie 18m XI 2012
nie 16m, śro 26 XII 2012
18 I 2013
nie 24m III 2013
czw 11 IV 2013
Hoffmanns ErzählungenPremiere
Die Muse/ Niklas
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
X 2012-II 2013
śro 03m, nie 21 X 2012
wto 11 XII 2012
20 I 2013
śro 13 II 2013
Rusalka
Ježibaba
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Nürnberger
IX 2012-II 2013
nie 23 IX 2012
wto 30 X 2012
pią 16 XI 2012
sob 29 XII 2012
23 II 2013
Orpheus in der Unterwelt
Die öffentliche Meinung
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
IV-VI 2012
nie 29m IV 2012
nie 20m V 2012
sob 16m VI 2012
Siegfried
Erda
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
XII 2011-V 2012
nie 25 XII 2011
11 I 2012
wto 07, nie 19 II 2012
sob 12 V 2012
Eugen Onegin
Olga
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
IX 2011-I 2012
sob 24, czw 29 IX 2011
śro 05, nie 23m X 2011
czw 03 XI 2011
śro 07, wto 20, sob 31 XII 2011
01 I 2012
Orpheus in der UnterweltPremiere
Die öffentliche Meinung
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
IX 2011-III 2012
nie 11 IX 2011
sob 29 X 2011
pią 09, czw 22 XII 2011
14 I 2012
śro 21 III 2012
Aida
Amneris
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Nürnberger
III-IV 2011
sob 26m III 2011
sob 02m, nie 17m IV 2011
SiegfriedPremiere
Erda
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Schüler
I-IV 2011
sob 29 I 2011
sob 12 II 2011
pią 18 III 2011
czw 14 IV 2011
Eugen OneginPremiere
Olga
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Schüler
I 2011
sob 15, nie 16m I 2011
Roméo et Juliette
Gertrude
Teatro Comunale Alighieri di Ravenna
Teatro Dante Alighieri
D: Rovetta
R: Cigni
X 2010
sob 09, nie 10m X 2010
Roméo et JuliettePremiere
Gertrude
Teatro di Pisa
Teatro Verdi
D: Rovetta
R: Cigni
II 2010
czw 18, sob 20m, nie 21m, wto 23, śro 24m, czw 25m, pią 26m II 2010
ElektraPremiere
1. Magd
Teatro Massimo Bellini, Catania
D: Humburg
R: Rech
I 2009
pią 09, sob 10, nie 11, wto 13 I 2009
JuliePremiere
Julie
Fondazione Haydn di Bolzano e Trento
Teatro Comunale
D: Carneiro
R: Schweigkofler
VII 2008
pią 04, sob 05, śro 09, pią 11, sob 12, śro 16, pią 18, sob 19 VII 2008
La traviata
Flora Bervoix
Festival d'Opéra Avenches
Arena
D: Contratto / Karytinos
R: Corno