Musa Nkuna, tenoras

Musa Nkuna
  • |
  • |
  • |
Operos teatro pateikta informacija
Datos
Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija
Kelionių datos
Nuo / Iki
Opera
Vaidmuo
Operos teatrai / Vieta
Gamybos komanda
Bal-Birz 2020
Sat 04, Wed 15, Thu 23 Bal 2020
Wed 06, Sat 16, Sat 23, Sun 31 Geg 2020
Fri 05 Birz 2020
SalomePremiere
Narraboth
Theater Hagen
C: Trafton
P: Fuchsberger
Rugs-Spal 2019
Sun 29 Rugs 2019
Sat 19, Wed 23 Spal 2019
Everest
Rob Hall
Theater Hagen
C: Trafton
P: Erath
Liep 2019
Fri 05, Sun 07, Fri 12, Sat 13, Wed 17, Fri 19, Thu 25, Sat 27 Liep 2019
Pique Dame
Tschaplizki
Opernfestspiele Heidenheim
Schloss Hellenstein
C: Bosch
P: Heyder
Geg 2019
Sat 18, Fri 24, Thu 30 Geg 2019
Dido and AeneasPremiere
Sailor
Theater Hagen
C: Tomillo
P: Hüsers
Bal 2019
Thu 18, Sat 20 Bal 2019
Il combattimento di Tancredi e Clorinda
Tancredi
Theater Hagen
C: Doynikov
P: Hüsers
Gruod 2018-Geg 2019
Sat 08, Fri 14, Fri 21, Mon 31, Mon 31 Gruod 2018
04 Saus 2019
Sun 03, Fri 08, Sat 23 Vas 2019
Sat 09 Kov 2019
Wed 17 Bal 2019
Sun 12 Geg 2019
Die Großherzogin von GerolsteinPremiere
Prinz Paul
Oper Halle
C: Stromberg
P: Hahn
Lapkr 2018
Sun 18 Lapkr 2018
In terra pax
Tenor
Sankt Jacobkirche, Göttingen
C: Kordes
Rugs 2018
Fri 14 Rugs 2018
String Quartet
Composer
Anthroposophisches Zentrum, Kassel

Rugs 2018-Birz 2019
Sat 08, Wed 12, Sat 29 Rugs 2018
Sun 14, Sat 27 Spal 2018
Fri 09, Fri 23 Lapkr 2018
Wed 19, Thu 27 Gruod 2018
27 Vas 2019
Sun 10 Kov 2019
Fri 19 Bal 2019
Wed 12 Birz 2019
L'orfeoPremiere
Tenor-Hirte/ 1. Geist/ Chortenor 1
Staatstheater Darmstadt
Kammerspiele
C: Enders
P: Bode
Liep 2018
Sun 22 Liep 2018
Stabat Mater
Tenor
Paléo Festival Nyon
C: Mayer
Birz-Liep 2018
Fri 29, Sat 30 Birz 2018
Fri 06, Sat 07, Fri 13, Sat 14, Wed 18, Sat 21, Thu 26, Fri 27 Liep 2018
NabuccoPremiere
Abdallo
Opernfestspiele Heidenheim
Schloss Hellenstein
C: Bosch
P: Malkowsky
Geg-Liep 2018
Sat 05, Fri 18 Geg 2018
Fri 01, Fri 08, Thu 21, Tue 26 Birz 2018
Sun 01 Liep 2018
EverestPremiere
Rob Hall
Theater Hagen
C: Trafton
P: Erath
Vas-Birz 2018
Sat 03, Thu 08, Wed 14, Fri 23 Vas 2018
Wed 07 Kov 2018
Sat 07, Sat 21, Thu 26 Bal 2018
Sun 03 Birz 2018
Ritter RolandPremiere
Medoro
Theater Hagen
C: Trafton
P: Wilgenbus
Rugs 2017-Saus 2018
Fri 15, Tue 19, Sat 23 Rugs 2017
Sun 01, Sun 15, Sun 22 Spal 2017
Thu 02, Sun 26 Lapkr 2017
05 Saus 2018
Antigona
Adrasto
Staatstheater Kassel
Opernhaus
C: Halubek
P: Müller
Rugpj 2017
Sat 12 Rugpj 2017
Requiem
Tenor
Gold Reef City, Johannesburg
Theatre
C: Mhlongo
Rugpj 2017
Sat 12 Rugpj 2017
The Crucifixion
Tenor
Gold Reef City, Johannesburg
Theatre
C: Mhlongo
Birz 2017
Sat 03, Sat 10, Thu 15, Sun 18, Wed 28 Birz 2017
AntigonaPremiere
Adrasto
Staatstheater Kassel
Opernhaus
C: Halubek
P: Müller
Geg 2017
Wed 03 Geg 2017
Recital
Tenor
Haus der Kirche, Kassel

Bal 2017
Sat 29, Sun 30 Bal 2017
Messa di Gloria
Tenor Solo
Théâtre du Jorat, Mézières
C: Mayer
Bal-Birz 2017
Sat 22, Sun 30 Bal 2017
Sun 14, Thu 25 Geg 2017
Thu 15 Birz 2017
TannhäuserPremiere
Heinrich der Schreiber
Staatstheater Darmstadt
C: Humburg
P: Koohestani
Lapkr 2016
Sun 20 Lapkr 2016
Requiem
Tenor
Theater Bielefeld
Rudolf-Oetker-Halle
C: Kalajdzic
Lapkr 2016
Sat 19 Lapkr 2016
Requiem
Tenor
Christuskirche, Kassel
C: Herrmann
Lapkr 2016
Wed 02, Sat 12 Lapkr 2016
Idomeneo
Arbace
Mainfranken Theater Würzburg
C: Jacquot
P: Suschkes
Liep 2016
Fri 01, Sat 02, Sun 03 Liep 2016
Liedfestival Kassel
Tenor
Musikakademie Louis Spohr, Kassel

Geg 2016
Wed 18, Fri 20, Sun 22, Tue 24 Geg 2016
Die Zauberflöte
Tamino
Joburg Theatre, Johannesburg
Nelson Mandela Stage
C: Sulejmani
P: Dammann
Geg-Birz 2016
Sat 14, Thu 26, Tue 31 Geg 2016
Sat 04 Birz 2016
Der Mond
3. Bursche
Staatstheater Kassel
Opernhaus
C: Hannemann
P: Fegran
Kov 2016
Sun 27 Kov 2016
Osteroratorium BWV 249
Tenor
St Martinskirche, Kassel
C: Manz
Kov 2016
Sun 27 Kov 2016
Christus
Tenor
St Martinskirche, Kassel
C: Manz
Vas 2016
Sat 06, Thu 11, Fri 19 Vas 2016
Saul
Jonathan
Staatstheater Kassel
Opernhaus
C: Halubek
P: Thoma
Liep 2015
Fri 03, Sun 05, Sat 11, Sun 12, Tue 21, Thu 23 Liep 2015
Der MondPremiere
3. Bursche
Staatstheater Kassel
Opernhaus
C: Hannemann
P: Fegran
Saus-Bal 2015
Fri 09, Sun 18, Sat 24 Saus 2015
Tue 17, Fri 27 Vas 2015
Sun 05, Tue 07 Bal 2015
Die ZauberflötePremiere
Tamino
Staatstheater Kassel
Opernhaus
C: Tan
P: Thoma
Lapkr 2014
Fri 14 Lapkr 2014
In Terra Pax
Tenor
Basilica St Margareta, Düssel
C: Maczewski
Birz 2014
Wed 11, Fri 13, Sat 14, Sun 15 Birz 2014
Don GiovanniPremiere
Don Ottavio
Greek National Opera, Athens
Odeon of Herodes Atticus
C: Karytinos
P: Houvardas
Geg-Birz 2014
Thu 15, Thu 22 Geg 2014
Sun 01, Wed 04 Birz 2014
VivierPremiere
Harry/ San Sebastian/ Rustichello
Staatstheater Braunschweig
Kleines Haus
C: Beckedorf
P: Beer
Vivier
Harry/ San Sebastian/ Rustichello
Münchener Biennale
C: Beckedorf
P: Beer,
Vas-Geg 2014
Fri 07, Sat 15, Sun 23 Vas 2014
Fri 07, Sun 23 Kov 2014
Sun 06 Bal 2014
Sun 04 Geg 2014
Die Zauberflöte
Tamino
Staatstheater Kassel
Opernhaus
C: Hannemann / Tan
P: Thoma
Gruod 2013-Kov 2014
Sat 14, Sat 21, Thu 26 Gruod 2013
08, Sun 12, Wed 15, Fri 24 Saus 2014
Sun 09, Sat 22, Fri 28 Vas 2014
Thu 13, Tue 18, Thu 27 Kov 2014
SaülPremiere
Jonathan
Staatstheater Kassel
Opernhaus
C: Halubek
P: Thoma
Lapkr 2013
Sun 03, Sun 17 Lapkr 2013
Mass in B minor
Tenor
Berner Münster
C: Fink
Spal-Lapkr 2013
Sat 12, Sat 19, Sat 26 Spal 2013
Wed 06, Fri 08, Sun 17 Lapkr 2013
Samson und DalilaConcert performance
1. Philister
Staatstheater Kassel
Opernhaus
C: Gamzou
Birz 2013
Sun 09, Tue 11 Birz 2013
Der fliegende Holländer
Der Steuermann Dalands
Greek National Opera, Athens
C: Karytinos
P: Kokkos
Bal-Birz 2013
Tue 16, Sat 27 Bal 2013
Sat 04, Thu 09, Sat 25 Geg 2013
Sat 01, Sat 08, Sun 16, Sat 22 Birz 2013
TannhäuserPremiere
Heinrich
Staatstheater Kassel
Opernhaus
C: Ringborg
P: Fioroni
2013Kov 2017
Thu 28 Kov 2013
Die Zauberflöte
Tamino
Greek National Opera, Athens
C: Voudouris
P: Bernard
Vas 2013
Wed 27 Vas 2013
Pagliacci
Beppe
Opera Zuid, Tilburg
C: Johansson
P: Bergh
Vas 2013
Tue 05 Vas 2013
Così fan tutte
Ferrando
Staatsoper, Hannover
C: Reiners
P: Charim
Saus-Bal 2013
Sat 12, Fri 18, Sun 27 Saus 2013
Fri 15, Sat 23 Vas 2013
Sat 16 Kov 2013
Sun 07 Bal 2013
Die Zauberflöte
Tamino
Staatstheater Kassel
Opernhaus
C: Ringborg / Hannemann
P: Thoma
Gruod 2012
Sun 30 Gruod 2012
Symphony No. 9
Tenor
Meistersingerhalle, Nürnberg
C: Müller-Lorenz
Gruod 2012-Geg 2013
Sat 08, Fri 14, Sat 22, Wed 26 Gruod 2012
19 Saus 2013
Thu 07, Sun 17 Vas 2013
Sun 03, Tue 19, Sat 30 Kov 2013
Sat 13, Fri 26 Bal 2013
Wed 22 Geg 2013
Così fan tuttePremiere
Ferrando
Staatstheater Kassel
Opernhaus
C: Ringborg / Hannemann
P: Schlösser
Spal 2012-Geg 2013
Sat 27 Spal 2012
Thu 01, Fri 09, Fri 16, Fri 23 Lapkr 2012
Sat 01, Sat 15, Fri 21, Mon 31, Mon 31 Gruod 2012
08, Sat 16 Vas 2013
Fri 01, Fri 08, Tue 12, Sun 24 Kov 2013
Sat 06, Sun 14, Fri 19 Bal 2013
Sun 05, Wed 08, Sun 26, Fri 31 Geg 2013
Die CsárdásfürstinPremiere
Edwin Ronald
Staatstheater Kassel
Opernhaus
C: Hannemann / Rimes / Tan
P: Mentha
Rugs-Lapkr 2012
Wed 26 Rugs 2012
Fri 05, Sun 14, Sun 21 Spal 2012
Fri 02, Sat 10 Lapkr 2012
A Midsummer Night's Dream
Schnauz
Staatstheater Kassel
Opernhaus
C: Hannemann
P: Loschky
Rugs 2012-Geg 2013
Fri 30 Lapkr 2012
FidelioPremiere
Jaquino
Staatstheater Kassel
Opernhaus
C: Gamzou
P: Gehlen
Birz-Liep 2012
Fri 15, Sat 16, Sun 17, Sun 17, Tue 19, Wed 20, Thu 21, Fri 22, Sat 23, Sun 24, Thu 28, Fri 29, Sat 30 Birz 2012
Sun 01, Sun 01, Wed 04, Thu 05, Fri 06, Sat 07, Sun 08, Wed 11, Thu 12, Fri 13, Sat 14, Sun 15, Wed 18, Thu 19, Fri 20, Sat 21, Sun 22 Liep 2012
Der Bajazzo
Beppe
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin
Schweriner Schloss
Alter Garten
C: Foremny / Pommer / Huppert / Schelhaas / Prießnitz
P: Lotschak, Paul
Saus-Geg 2012
Fri 20, Sun 29 Saus 2012
Sun 26 Vas 2012
Sat 10 Kov 2012
Sun 22 Bal 2012
Sat 12 Geg 2012
TannhäuserPremiere
Walther von der Vogelweide
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin
Grosses Haus
C: Foremny
P: Gama
Spal 2011-Kov 2012
Wed 19 Spal 2011
Fri 04 Lapkr 2011
22 Saus 2012
Sat 03, Sat 24 Kov 2012
Così fan tutte
Ferrando
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin
Grosses Haus
C: Kubitz / Schelhaas
P: Gama
Spal 2011-Saus 2012
Sun 16, Sat 22 Spal 2011
Sat 03, Thu 15 Gruod 2011
06, Fri 13 Saus 2012
Der Bettelstudent
Symon Rymanowicz
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin
Grosses Haus
C: Huppert
P: Baesler
Rugs 2011-Bal 2012
Sat 10 Rugs 2011
Sun 09 Spal 2011
Sat 12 Lapkr 2011
12 Saus 2012
Thu 15 Kov 2012
Fri 06, Wed 18 Bal 2012
Lucia di Lammermoor
Arturo
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin
Grosses Haus
C: Foremny / Schelhaas
P: Gama
Rugpj 2011
Thu 11, Fri 12, Sat 13, Sun 14, Thu 18, Fri 19, Sat 20, Sun 21, Wed 24, Thu 25, Sat 27, Sun 28 Rugpj 2011
Die ZauberflötePremiere
Tamino
Seefestspiele Berlin
Seebühne Wannsee
C: Kubitz
P: Thalbach
Saus-Bal 2011
Fri 21, Sun 30 Saus 2011
Thu 03 Vas 2011
Sat 12 Kov 2011
Sun 03, Thu 28 Bal 2011
Der BettelstudentPremiere
Symon Rymanowicz
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin
Grosses Haus
C: Kubitz
P: Baesler
Birz 2010
Thu 17, Sat 19, Mon 21, Wed 23, Fri 25, Sun 27, Tue 29 Birz 2010
Eugene Onegin
Lenskij
Teatro Nacional de São Carlos, Lisboa
C: Jurowski / Stert
P: Konwitschny
Kov-Bal 2010
Thu 25, Sat 27, Sun 28, Tue 30, Wed 31 Kov 2010
Mon 05 Bal 2010
Niobe, Regina di TebePremiere
Tiberino
Teatro Nacional de São Carlos, Lisboa
C: Rouland
P: Hemleb
Saus 2010
Wed 27, Fri 29 Saus 2010
Wed 1031 2010
Dona brancaConcert performance
Don Nuno
Teatro Nacional de São Carlos, Lisboa
C: Stert
Geg-Birz 2009
Sat 30 Geg 2009
Mon 01, Wed 03, Fri 05, Sun 07, Tue 09, Fri 12, Sun 14 Birz 2009
Don GiovanniPremiere
Don Ottavio
Teatro Nacional de São Carlos, Lisboa
C: Stert
P: Correia
Bal 2009
Fri 17, Sun 19, Tue 21, Fri 24, Sun 26, Thu 30 Bal 2009
AgrippinaPremiere
Nerone
Teatro Nacional de São Carlos, Lisboa
C: Kok
P: Hampe
Kov-Bal 2009
Thu 26, Sat 28, Mon 30 Kov 2009
Wed 01, Sun 05, Mon 27, Wed 29 Bal 2009
SalomePremiere
Narraboth
Teatro Nacional de São Carlos, Lisboa
C: Jones
P: Gruber
Gruod 2008
Sat 20 Gruod 2008
Fidelio
Jaquino
Fundação Centro Cultural de Belém, Lisboa
C: Jones
Birz 2008
Fri 06, Sun 08, Tue 10, Sat 14, Wed 18 Birz 2008
Turandot
Pong
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
C: Dovico
P: Krämer
Kov-Geg 2008
Thu 20, Sat 22 Kov 2008
Sat 12, Sun 27 Bal 2008
Fri 02, Sun 11 Geg 2008
Fidelio
Jaquino
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
C: Dovico
P: Stückl
Kov-Geg 2008
Sat 15, Sun 23, Fri 28 Kov 2008
Fri 04, Sun 06, Fri 18 Bal 2008
Sat 03, Sat 10, Fri 16 Geg 2008
TannhäuserPremiere
Walther von der Vogelweide
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
C: Stenz
P: Solfaghari
Saus 2008
Sat 05, Sun 27, Tue 29 Saus 2008
Das MärchenWorld premiere
2. Fogo-Fátuo/ Rei de Prata
Teatro Nacional de São Carlos, Lisboa
C: Rundel
P: Gruber
Saus 2008
Sat 05 Saus 2008
Symphony No. 9
Tenor
Kulturhaus, Hagen
Philharmonische Orchester Hagen
C: Hermus
Lapkr 2007-Vas 2008
Sat 17, Thu 22, Wed 28, Fri 30 Lapkr 2007
Fri 07, Fri 14, Sun 16, Wed 19, Tue 25 Gruod 2007
08, Sun 10, Thu 14, Fri 22, Sun 24 Vas 2008
L'italiana in Algeri
Lindoro
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
C: Delamboye
P: Ponnelle
Spal-Gruod 2007
Sat 27 Spal 2007
Thu 01, Sat 10, Sun 25 Lapkr 2007
Wed 05, Thu 13, Fri 21, Fri 28 Gruod 2007
Pagliacci
Beppe
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
C: Kocsár / Dovico
P: Alden
Rugs 2007
Sat 08 Rugs 2007
The Magic Flute
Tamino
Cape Town Opera
Artscape
Opera House
C: Maxim
P: Kentridge
Geg 2007
Sat 05, Sat 12, Thu 17, Sat 19, Fri 25, Sun 27 Geg 2007
Billy Budd
Der Neuling
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
C: Dovico
P: Decker
Vas 2007
Mon 19 Vas 2007
Salome
No role
NTR ZaterdagMatinee, Amsterdam
Concertgebouw
C: Stenz
Vas-Geg 2007
Sat 17, Fri 23, Sat 24 Vas 2007
Sat 21, Wed 25 Bal 2007
Fri 11 Geg 2007
Symphony No. 9
Tenor
Zaantheater, Zaandam
C: Proost
Saus-Bal 2007
Sat 13, Thu 18, Fri 26 Saus 2007
Fri 23, Sun 25 Vas 2007
Fri 02, Sun 04, Sat 17, Sun 25, Sat 31 Kov 2007
Thu 05, Mon 09, Sat 14 Bal 2007
Il barbiere di Siviglia
Graf Almaviva
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
C: Delamboye
P: Schuller
Lapkr 2006-Saus 2007
Sat 11, Fri 17, Sat 18, Thu 23, Sat 25 Lapkr 2006
Fri 01, Thu 07, Wed 13, Sun 17, Fri 22, Mon 25, Fri 29, Sun 31, Sun 31 Gruod 2006
06, Fri 12 Saus 2007
Die lustige Witwe
Camille de Rosillon
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
C: Dovico
P: Solfaghari
Lapkr 2006
Fri 10 Lapkr 2006
9. Sinfonie
Tenor
Goudse schouwburg, Gouda
C: Proost
Rugs-Spal 2006
Sun 10, Thu 14, Fri 22, Sun 24, Thu 28 Rugs 2006
Sun 01, Fri 06, Sun 08, Sat 14 Spal 2006
La cifra
Milord
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
C: Haselböck / Battaglin
P: Stückl
Birz 2006
Mon 05, Wed 07, Wed 14, Sun 18, Thu 22 Birz 2006
Don Pasquale
Ernesto
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
C: Delamboye
P: Hergenröder
Bal-Geg 2006
Mon 17, Sun 23, Fri 28, Sun 30 Bal 2006
Fri 05, Fri 12, Wed 17, Fri 19, Thu 25, Sat 27 Geg 2006
Carmen
Le Remendado
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
C: Dovico
P: Loy
Saus-Kov 2006
Thu 19, Sat 21, Wed 25, Sun 29 Saus 2006
Wed 01, Fri 03, Sun 05, Sat 11 Vas 2006
Sat 04, Fri 10, Sun 12, Sat 25 Kov 2006
AriadnePremiere
Burun
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
C: Dovico
P: Götz
Saus-Kov 2006
Thu 19, Sat 21, Wed 25, Sun 29 Saus 2006
Wed 01, Fri 03, Sun 05, Sat 11 Vas 2006
Sat 04, Fri 10, Sun 12, Sat 25 Kov 2006
Die Brüste des TiresiasPremiere
Lacouf
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
C: Dovico
P: Götz
Lapkr 2005-Saus 2006
Thu 24, Sat 26 Lapkr 2005
Sat 03, Fri 09, Thu 15, Thu 29 Gruod 2005
06, Fri 13 Saus 2006
Salome
2. Jude
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
C: Stenz
P: Thalbach
Spal-Gruod 2005
Tue 25, Fri 28 Spal 2005
Tue 01, Sat 05, Fri 11, Sun 13, Sun 20 Lapkr 2005
Fri 02, Wed 07, Sun 18, Fri 30 Gruod 2005
Das schlaue Füchslein
Der Schulmeister
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
C: Epple
P: Fischer
Spal 2005-Bal 2006
Thu 20, Sat 22, Wed 26, Thu 27, Sat 29 Spal 2005
Thu 03, Sun 06, Thu 10, Sat 12, Wed 16, Fri 18, Sun 27 Lapkr 2005
Thu 08, Sat 10, Wed 14, Fri 16, Sun 25, Sat 31, Sat 31 Gruod 2005
05, Sat 07, Sat 14, Fri 20 Saus 2006
Fri 03, Sun 05, Sat 11, Fri 17 Kov 2006
Sat 08, Sun 16, Wed 19, Sat 22, Thu 27 Bal 2006
Orpheus in der Unterwelt
Orpheus
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
C: Delamboye
P: Weikl
Rugs-Spal 2005
Fri 16, Sun 18, Sun 25 Rugs 2005
Sat 01, Sat 08, Sun 16 Spal 2005
Idomeneo
Arbace
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
C: Stenz
P: Nel
Birz-Liep 2005
Thu 16, Sat 18, Thu 23, Sat 25 Birz 2005
Sun 03, Wed 06, Fri 08, Sat 09, Sun 10 Liep 2005
Das schlaue FüchsleinPremiere
Der Schulmeister
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
C: Epple
P: Fischer
Geg-Birz 2005
Thu 12, Sat 14, Tue 17, Fri 27, Sun 29 Geg 2005
Wed 01, Fri 03, Sun 05, Thu 09, Sat 11, Sun 12, Wed 15, Sun 19 Birz 2005
Rappresentazione di anima e di corpoPremiere
Der Verstand
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
C: Willis
P: Hergenröder
Bal-Liep 2005
Thu 07, Sun 10, Thu 14, Sat 23, Wed 27 Bal 2005
Wed 04, Sat 07, Fri 13, Mon 16, Sun 22, Sat 28 Geg 2005
Sat 04, Wed 08, Sun 26, Wed 29 Birz 2005
Thu 07 Liep 2005
Fidelio
Jaquino
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
C: Stenz / Debus
P: Stückl
Spal-Gruod 2004
Fri 22, Wed 27 Spal 2004
Mon 01, Sat 06, Sun 14 Lapkr 2004
Sat 04 Gruod 2004
Die Gärtnerin aus Liebe
Contino Belfiore
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
C: Stert
P: Schuller
Rugs 2004-Kov 2005
Thu 16, Sat 18, Fri 24, Sun 26 Rugs 2004
Sat 02, Wed 06, Sun 10, Thu 14 Spal 2004
27 Vas 2005
Thu 03, Sat 05, Sat 12, Thu 17, Sun 20 Kov 2005
SalomePremiere
2. Jude
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
C: Stenz
P: Thalbach
Rugs 2002
Fri 20 Rugs 2002
A Child of Our Time
Tenor
Cathédrale de Lausanne
C: Mayer
Birz 2002
Sat 15 Birz 2002
Messe en Do Majeur
Tenor
Eglise St, Annecy
Bernadette
C: Martinez
Birz 2002
Thu 13 Birz 2002
Mass in C Major
Tenor
Temple de la Madeleine, Genève
C: Martinez
Geg 2002
Fri 03, Sun 05 Geg 2002
Mass in E Flat Major
Tenor
Cathédrale Saint-Pierre, Genève
C: Pernoud
Gruod 2001
Sun 16 Gruod 2001
Carmina Burana
Tenor
Victoria Hall, Genève
C: Maurer
Rugpj 2000
Sun 13 Rugpj 2000
La Traviata (Concert)
Alfredo
Roodepoort City Opera
C: Doubell
Vas 1999
Wed 10, Thu 11 Vas 1999
A Faust Symphony
Tenor
Linder Auditorium, Johannesburg
C: Dausgaard
Spal-Lapkr 1998
Thu 01 Spal 1998
Sun 01 Lapkr 1998
Serenade op. 31
Tenor
Durban City Hall
C: Tien
Birz 1996
Thu 06 Birz 1996
Requiem
Tenor
Durban City Hall
C: Thomas