Niina Keitel, mecosopranas

Niina Keitel
  • |
  • |
  • |
Operos teatro pateikta informacija
Datos
Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija
Kelionių datos
Nuo / Iki
Opera
Vaidmuo
Operos teatrai / Vieta
Gamybos komanda
Vas 2020
Pn 14, Sk 16, Tr 19, Št 22, Tr 26, Št 29 Vas 2020
Carmen
Carmen
Tampereen Ooppera
Tampere Hall
C: Hold-Garrido
P: Bjurström
Geg 2019
Št 11, Sk 12, Kt 16, Pn 17, Št 18 Geg 2019
Die Walküre
Grimgerde
Teatro di San Carlo, Napoli
C: Valčuha
P: Tiezzi
Bal 2019
Tr 10, Kt 11, Pn 12, Št 13, Sk 14, An 16 Bal 2019
Die WalkürePremiere
Grimgerde
Fondazione Petruzzelli, Bari
Teatro Petruzzelli
C: Reck
P: Pagliaro
Saus-Kov 2019
Pn 25, Tr 30 Saus 2019
Št 02, An 05, Kt 07, Kt 14, Št 16, Tr 20, Pn 22, Tr 27 Vas 2019
An 05, Št 09 Kov 2019
JääWorld premiere
Lydia Manström
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Kuusisto
P: Kelo
Kov 2018
Kt 22, Sk 25 Kov 2018
Requiem (Verdi)Concert performance
Mezzosoprano
Ópera de Bellas Artes, Mexico City
Palacio de Bellas Artes
C: Pagliari
Gruod 2017-Saus 2018
Tr 20, Tr 27, Pn 29, Sk 31 Gruod 2017
03, Pn 05, Pn 12, Tr 24 Saus 2018
La Traviata
Flora
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Rubikis
P: Monaco
Lapkr 2017-Bal 2018
Sk 05, Št 11, Pn 17, Pn 24 Lapkr 2017
Sk 10, Tr 13, Tr 20, Pr 25 Gruod 2017
14, Št 20 Saus 2018
Št 24 Vas 2018
Št 03, Kt 08 Kov 2018
Pr 02, Pn 13, Pn 20 Bal 2018
CarmenPremiere
Carmen
Theater Bonn
Opernhaus
C: Lacombe
P: Wagner
Rugs-Spal 2017
Pn 22, Tr 27, Pn 29 Rugs 2017
An 03, Kt 12, Tr 18, Pn 27 Spal 2017
Rigoletto
Maddalena
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Rizzo
P: Rootering
Rugs-Lapkr 2017
Sk 10, Kt 14, Št 16, An 19, Št 23, Pn 29 Rugs 2017
Kt 05, Sk 08, Kt 12, Št 14, Tr 18, Pn 20, Tr 25, Št 28 Spal 2017
Tr 01, Tr 08, Pn 17, An 21 Lapkr 2017
RigolettoPremiere
Maddalena
Royal Danish Opera, København
Operaen
C: Carignani / Houssart
P: Amos
Liep 2017
Sk 23 Liep 2017
Missa solemnis
mezzo-soprano
Savonlinna Opera Festival
Olavinlinna Castle
C: Lintu
Liep 2017
Št 08, Tr 12, Pr 17 Liep 2017
Kullervo
Smith's young wife
Savonlinna Opera Festival
Olavinlinna Castle
C: Lintu
P: Heiskanen
Kov-Geg 2017
Pn 17, Tr 22, Št 25, Pn 31 Kov 2017
Kt 06, An 18, Pn 21, Pn 28 Bal 2017
Tr 03, Pn 05 Geg 2017
Eugene OneginPremiere
Olga
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Agrest
P: Marelli
Saus-Vas 2017
Pn 27 Saus 2017
Tr 01, Pn 03, Kt 09, Št 11, Tr 15, An 21, Pn 24 Vas 2017
Lady Macbeth of Mtsensk
Sonjetka
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Caetani
P: Tandberg
Lapkr 2016-Saus 2017
Pn 25 Lapkr 2016
Kt 01, Kt 08, Pn 16, Kt 29, Št 31 Gruod 2016
05, Št 07, Št 21 Saus 2017
Die Fledermaus
Prince Orlofsky
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Kopecky / Eschwé
P: Marelli
Liep 2016
Sk 24 Liep 2016
Messe
No role
Savonlinna Opera Festival, Kerimäki
Kerimäki Church
C: Storgårds
Liep 2016
Pn 08, An 12, An 19, Kt 21, Tr 27, Pn 29 Liep 2016
Otello
Emilia
Savonlinna Opera Festival
Olavinlinna Castle
C: Zhang
P: Duffaut
Geg 2016
Tr 25, Pn 27, Sk 29 Geg 2016
Il castello del Duca Barbablù
Judit
Teatro Vittorio Emanuele di Messina
C: Alibrando
Kov 2016
An 01, Št 05, Tr 09, Sk 13, Pr 21, Pn 25, Pr 28 Kov 2016
Die Meistersinger von NürnbergPremiere
Magdalene
Opéra National de Paris
Opéra Bastille
C: Jordan
P: Herheim
Vas 2016
Št 13, Tr 17, Št 20, Tr 24, Št 27 Vas 2016
La forza del destino
Preziosilla
Tampereen Ooppera
Tampere Hall
C: Rouvali
P: Heiskanen
Liep-Rugpj 2015
Pr 20, Kt 23, Št 25, Tr 29 Liep 2015
Št 01 Rugpj 2015
La traviata
Flora Bervoix
Savonlinna Opera Festival
Olavinlinna Castle
C: Foster
P: Treliński
Kov-Bal 2015
Pn 13, An 17, Tr 25 Kov 2015
Št 04, Št 11, Št 18 Bal 2015
Die Meistersinger von Nürnberg
Magdalena
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Güttler
P: Kupfer
Rugs-Spal 2014
Št 27, An 30 Rugs 2014
Št 04, Kt 09 Spal 2014
Boris Godunov
Marina Mnishek
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Güttler
P: Meyer-Oertel
Liep 2014
Št 05, An 08, Kt 10, An 15 Liep 2014
Madama Butterfly
Suzuki
Savonlinna Opera Festival
Olavinlinna Castle
C: Latham-Koenig
P: Akina
Geg 2014
An 13, Kt 15, Št 17, Tr 21 Geg 2014
Der Rosenkavalier
Octavian
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Güttler
P: Marelli
Saus-Vas 2014
Pn 31 Saus 2014
Št 08, Pn 14, Kt 20 Vas 2014
Don Giovanni
Zerlina
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Scappucci / Kopecky
P: Meyer-Oertel
Gruod 2013
Tr 11, Tr 18, Št 28, Pr 30 Gruod 2013
La cenerentola
Angelina
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Rizzo
P: Hampe
Lapkr-Gruod 2013
Pr 11, Tr 13, Št 16, An 19, Pn 22, An 26, Pn 29 Lapkr 2013
An 03 Gruod 2013
Die tote Stadt
Lucienne
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Franck
P: Holten
Rugs-Spal 2013
Št 07, An 10, Kt 12, Št 14, Pn 20, Tr 25, Št 28 Rugs 2013
Kt 03 Spal 2013
Carmen
Carmen
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Hold-Garrido
P: Bernard
Liep 2013
Št 20, Sk 21 Liep 2013
NorppaoopperaWorld premiere
Molly Mollusk
Savonlinna Opera Festival
Olavinlinna Castle
C: Almila
P: Vainikainen
Bal-Geg 2013
Pn 12, Tr 17, Pn 19, Št 20, An 23, Kt 25, Št 27 Bal 2013
Št 04, An 07, Pn 10 Geg 2013
A Kékszákallú herceg váraPremiere
Judit
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Franck / Stasevska
P: Kiljunen
Gruod 2012-Vas 2013
Pr 31 Gruod 2012
04, Št 12, Kt 17, Kt 24 Saus 2013
Tr 06, Pn 08, An 12, Kt 14 Vas 2013
La traviata
Flora
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Beermann / Kopecky
P: Monaco, Erkkilä
Gruod 2012-Saus 2013
Pr 03, Pn 07, Pr 10, Tr 12, Pn 14, An 18, Pn 21, Pn 28 Gruod 2012
02 Saus 2013
Rigoletto
Maddalena
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Franck / NN
P: Rootering
Rugpj-Rugs 2012
Pn 31 Rugpj 2012
Pr 03, Pn 07, An 11, Št 15, An 18, Št 22 Rugs 2012
Vec MakropulosPremiere
Siivooja/ Kamarineiti
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Franck
P: Tambosi
Liep 2012
Pr 09, Kt 12, Pr 16, Tr 18, An 24, Pn 27 Liep 2012
The Magic Flute
2. Lady
Savonlinna Opera Festival
Olavinlinna Castle

P: Everding
Bal-Geg 2012
Pn 20, An 24 Bal 2012
Kt 03, Št 05, An 08, Kt 10, Št 12, An 15, Kt 17, Št 19, Pr 21, Tr 23, Pn 25 Geg 2012
PuhdistusWorld premiere
Zara
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House

Saus-Vas 2012
Pn 20, Pr 23, Tr 25, Pr 30, An 31 Saus 2012
Pn 03, Kt 16, Št 18, Tr 22, Tr 29 Vas 2012
Julius Caesar
Sextus
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Arman
P: Saukkonen
Spal-Lapkr 2011
Št 22, Pn 28 Spal 2011
Tr 02, Kt 10, Št 19 Lapkr 2011
Boris Godunov
Nurse to Xenia
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: NN
P: Meyer-Oertel
Rugs-Spal 2011
Pr 26, Pn 30 Rugs 2011
Kt 06, Št 08, An 11, Kt 13 Spal 2011
Suor Angelica
The Abbess
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Franck
P: Freundlich
Rugs-Spal 2011
Št 17, Pr 19, An 20, Kt 22, Tr 28 Rugs 2011
Pn 07, Tr 12, An 18, Kt 20 Spal 2011
Carmen
Mercédès
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Tikka
P: Bernard
Rugs 2011
Št 03, Sk 11 Rugs 2011
Götterdämmerung
2. Norna
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Segerstam
P: Friedrich
Rugpj-Rugs 2011
Št 13 Rugpj 2011
Tr 07 Rugs 2011
Die Walküre
Rossweisse
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Segerstam
P: Friedrich
Liep 2011
Št 23, Pr 25 Liep 2011
Cavalleria rusticana
Lola
Nationaltheater Mannheim
C: Tomasello
P: Velte
Liep 2011
Pn 08 Liep 2011
Die ZauberflötePremiere
2. Dame
Nationaltheater Mannheim
C: Ettinger
P: Schloemer
Birz-Liep 2011
Št 11 Birz 2011
Sk 03 Liep 2011
Salome
Page
Nationaltheater Mannheim
C: Seidlmeier
P: Rech
Vas 2011
Št 12, Št 19, Sk 27 Vas 2011
Eugen OneginPremiere
Olga
Nationaltheater Mannheim
C: Ettinger
P: Gerber
Gruod 2010-Birz 2011
Kt 23 Gruod 2010
18 Vas 2011
Pn 06, Pn 13 Geg 2011
Tr 15 Birz 2011
La traviata
Flora Bervoix
Nationaltheater Mannheim
C: Tomasello
P: Freyer
Gruod 2010-Saus 2011
Št 04, Tr 22, Pr 27 Gruod 2010
04 Saus 2011
Hänsel und Gretel
Hänsel
Nationaltheater Mannheim
C: Seidlmeier
P: Blum
Gruod 2010-Vas 2011
Pn 03, Št 11, Kt 16, Sk 19, An 21 Gruod 2010
29 Saus 2011
Kt 24 Vas 2011
Il barbiere di SivigliaPremiere
Marzelline
Nationaltheater Mannheim
C: Tomasello / Seidlmeier
P: Wagemakers
Spal 2010-Bal 2011
Št 16, Kt 28 Spal 2010
Kt 25 Lapkr 2010
16 Saus 2011
Pn 11 Vas 2011
Št 16, Sk 24 Bal 2011
Carmen
Mercédès
Nationaltheater Mannheim
C: Ettinger / Tomasello
P: Rech
Spal 2010-Vas 2011
Sk 10, Št 30 Spal 2010
An 23 Lapkr 2010
29 Saus 2011
Št 26 Vas 2011
Die Zauberflöte
2. Dame
Theater und Orchester Heidelberg
Marguerre-Saal
C: Meister / Holm / Mallwitz / Hentschel / Schweiger
P: Kratzer
Geg 2010
Sk 30 Geg 2010
Noah und die FlutPremiere
Noahs Frau
Staatstheater Darmstadt
Stadtkirche
C: Berzonsky
P: Geyer
Kov-Bal 2010
Sk 28 Kov 2010
Pn 02 Bal 2010
Parsifal
Blumenmädchen/ 2. Knappe
Staatstheater Darmstadt
C: Trinks
P: Dew
Saus-Geg 2010
Št 30 Saus 2010
Pr 01, Pn 05, Št 20, Sk 28 Vas 2010
Kt 18, Tr 24 Kov 2010
Sk 04, Pn 23 Bal 2010
Pn 07, Sk 16 Geg 2010
De temporum fine comoediaPremiere
Die neun Sibyllen
Staatstheater Darmstadt
C: Trinks
P: Dew
Lapkr 2009
Sk 22 Lapkr 2009
Hänsel und Gretel
Hänsel
Staatstheater Darmstadt
C: Beikircher
P: Geyer
Spal 2009-Bal 2010
Sk 04, Kt 08, Tr 21, Pn 30 Spal 2009
Kt 05, Tr 11, Št 28 Lapkr 2009
10, Pn 16 Bal 2010
Die ZauberflötePremiere
2. Dame
Staatstheater Darmstadt
C: Beikircher
P: Geyer
Rugs-Lapkr 2009
Sk 27 Rugs 2009
Pn 09, Št 24, Tr 28 Spal 2009
Sk 08, Pn 27 Lapkr 2009
Katja KabanowaPremiere
Fekluscha
Staatstheater Darmstadt
C: Meister
P: Dew
Rugs-Gruod 2009
Sk 20 Rugs 2009
Sk 18 Spal 2009
Sk 15 Lapkr 2009
Št 26 Gruod 2009
Die Meistersinger von Nürnberg
Magdalene
Staatstheater Darmstadt
C: Trinks
P: Dew
Geg-Birz 2009
Sk 10, Tr 13, Pn 22, Sk 31 Geg 2009
Št 06, Št 13, Št 27 Birz 2009
Die verkaufte BrautPremiere
Kathinka
Staatstheater Darmstadt
C: Beikircher
P: Mound
Bal 2009
Pn 10, Sk 19 Bal 2009
Parsifal
Blumenmädchen
Staatstheater Darmstadt
C: Trinks
P: Dew
Lapkr 2008-Kov 2009
Št 15, Sk 16, Št 22 Lapkr 2008
An 02, Kt 04, Pn 12, Kt 18, Št 20, Pn 26, Sk 28 Gruod 2008
04, Pn 09, Tr 14, Št 17, Št 24, Pn 30 Saus 2009
Kt 26, Št 28 Vas 2009
Pn 06, Št 14 Kov 2009
Hänsel und GretelPremiere
Hänsel
Staatstheater Darmstadt
C: Beikircher
P: Geyer
Spal 2008-Birz 2009
Sk 12, Št 18 Spal 2008
Sk 09 Lapkr 2008
Sk 07, Št 27 Gruod 2008
18 Saus 2009
Sk 01, Sk 22 Kov 2009
Sk 21 Birz 2009
Die Meistersinger von NürnbergPremiere
Magdalene
Staatstheater Darmstadt
C: Trinks
P: Dew
Rugs-Spal 2008
Pr 29 Rugs 2008
Tr 01, Pn 03, Sk 05 Spal 2008
Piero
Mezzosopran
Oper Frankfurt
Bockenheimer Depot
C: Zorn
P: Thoma
Rugs-Lapkr 2008
Sk 14, Pn 19 Rugs 2008
Št 04, Pn 17, Kt 30 Spal 2008
Pn 07, Št 15, Sk 23 Lapkr 2008
Rigoletto
Maddalena
Staatstheater Darmstadt
C: Blunier / Meister
P: Kochheim
Liep 2008
Št 05, Tr 09, Pn 11, Kt 17, Tr 23, Št 26 Liep 2008
Rigoletto
Page
Savonlinna Opera Festival
Olavinlinna Castle
C: Guidarini
P: Långbacka
Piero - Ende der Nacht
mezzo soprano
Münchener Biennale
C: Zorn
P: Thoma,
Rugs 2007-Vas 2008
Sk 30 Rugs 2007
Št 06, Št 13 Spal 2007
Sk 04, Sk 25 Lapkr 2007
Tr 12 Gruod 2007
16, Sk 20 Saus 2008
Kt 21 Vas 2008
Adriana LecouvreurConcert performance
Mlle Dangeville
Staatstheater Darmstadt
Großes Haus
C: Blunier
Rugs 2007-Saus 2008
Št 01, Tr 05, Št 08, Pn 14, Sk 16, Pn 28 Rugs 2007
Pr 01 Spal 2007
Kt 06, Kt 13, Pr 17, Kt 20, Sk 23, An 25, Pr 31 Gruod 2007
05 Saus 2008
Le nozze di Figaro
Marzelline
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Nielsen / Böer / Debus / Keil
P: Bernardi