Zaproś do udostępniania dostępu
Możesz przyznać dostęp do edycji swojej strony. Zaproszona osoba otrzyma link do ustawienia hasła i będzie mogła uzyskać dostęp do Twojej strony przy użyciu poświadczeń podanych w zaproszeniu e-mail.
Cancel

Patrick Simper, bas

Patrick Simper
  • |
  • |
  • |
  • |
Informacja z teatru
Terminy
Informacja z agencji / od artysty
Terminy wycieczek
od / do
Opera
Rola
Zespół / Miejsce
Zespół produkcji
V 2021
sob 08, sob 15, nie 16 V 2021
Nabucco
Zaccaria
Heilig Kreuz, Würzburg
D: Willwohl
R: Rootering
VII-VIII 2020
nie 26, pon 27 VII 2020
sob 01, nie 02, sob 08, nie 09, sob 15, nie 16, wto 18, nie 23, wto 25 VIII 2020
Der Schwanenprinz
Klingsor
Suite 31 Productions, Füssen
MS Füssen
D: Raine
R: Chvatal
VII-VIII 2019
czw 25, pią 26, sob 27, nie 28, wto 30 VII 2019
pią 02, sob 03, nie 04, pią 09, sob 10, nie 11, pią 16, sob 17, nie 18, pią 23, nie 25, wto 27 VIII 2019
Der Schwanenprinz
Klingsor
Suite 31 Productions, Füssen
D: Raine
R: Chvatal
Le Vaisseau fantôme
Daland
Angers Nantes Opéra
D: Piehlmayer
R: Blankenship, Blankenship,
V 2019
pią 03, nie 05, wto 07, czw 09, sob 11 V 2019
Le Vaisseau fantôme
Daland
Opéra de Rennes
D: Piehlmayer
R: Blankenship, Blankenship
II 2019
śro 06 II 2019
Recital
Osmin/ Sarastro...
Grand Théâtre, Angers
D: Ribes
R: Surrans
I 2019
czw 31 I 2019
Recital
Osmin-Sarastro...
Théâtre Graslin, Nantes
D: Ribes
R: Surans
I 2019
śro 30 I 2019
Recital
Osmin-Sarastro...
Opéra, Rennes
D: Ribes
R: Surrans
XI 2018
nie 18 XI 2018
Die Schöpfung
Raphaël
St, Somborn
Anna Kirche
D: Smola
XI 2018
nie 11 XI 2018
Recital
No role
St, Mainbernheim
Johanniskirche

X 2018-II 2019
nie 14, nie 21, wto 23 X 2018
czw 01, nie 18 XI 2018
nie 16, sob 29 XII 2018
05 I 2019
sob 09, pią 15 II 2019
DaliborPremiere
Benesch
Staatstheater Augsburg
martini-Park
D: Héja
R: Schwab
VII-VIII 2018
pią 27, sob 28, nie 29 VII 2018
pią 03, sob 04, nie 05, wto 07, pią 10, sob 11, nie 12, wto 14, pią 17, nie 19, sob 25, nie 26 VIII 2018
Der Schwanenprinz
Klingsor
Suite 31 Productions, Füssen
D: Raine
R: Chvatal
III 2018
nie 25 III 2018
Johannes-Passion
Jesus
Sankt Andrä, Salzburg
D: Hefele
III 2018
sob 24 III 2018
Johannes-Passion
Jesus
Sankt Markus, München
D: Hefele
XII 2017
pią 29 XII 2017
Die Zauberflöte
Sarastro
Konzerthaus, Freiburg
D: Szolnoki
R: Juhász
XII 2017
czw 28 XII 2017
Die Zauberflöte
Sarastro
Kongress am Park, Augsburg
D: Szolnoki
R: Juhász
XII 2017
śro 27 XII 2017
Die Zauberflöte
Sarastro
Die Glocke, Bremen
D: Szolnoki
R: Juhász
X 2017
nie 22 X 2017
Recital
Moabiter Sonette
Toskanasaal der Residenz, Würzburg

X 2017
sob 21 X 2017
Moabiter Sonette
Moabiter Sonette
Siebold Museum, Würzburg

VII-VIII 2017
pią 28, sob 29, nie 30 VII 2017
wto 01, pią 04, sob 05, nie 06, wto 08, sob 12, nie 13, pon 14, pią 18, sob 19, nie 20, wto 22 VIII 2017
DER SCHWANENPRINZ
KLINGSOR
Suite 31 Productions, Füssen
D: Raine
R: Bleck
XII 2016
pon 26 XII 2016
Christmas Gala
Basso
Martinskirche Hochdorf, Stuttgart

VII-VIII 2016
sob 30, nie 31 VII 2016
wto 02, pon 08, pią 12, nie 14, czw 18, sob 20, nie 21, wto 23, czw 25, sob 27 VIII 2016
DER SCHWANENPRINZ
KLINGSOR
Suite 31 Productions, FÜSSEN
D: Raine
R: Bleck
IV 2016
sob 09, sob 16, nie 17 IV 2016
L'Orfeo
CARONTE
Kantorei Heilig Kreuz, Würzburg
D: Willwohl
R: Rootering
II-III 2016
pią 26, nie 28 II 2016
wto 01 III 2016
L'Enlèvement au sérail
Osmin
Opéra de Tours
Grand Théâtre de Tours
D: Rösner
R: Ryser
I 2016
wto 26 I 2016
Recital
Prince Igor: Kontschak
Conservatoire Rachmaninov, Paris

V 2015
nie 10 V 2015
Recital
Moabiter Sonette
Ehemalige Synagoge Leutershausen, Heidelberg

III-IV 2015
sob 21 III 2015
czw 09, sob 25 IV 2015
Die Entführung aus dem Serail
OSMIN
Stadttheater, Pforzheim
D: Hannus
R: Raabe
XI 2014
nie 09 XI 2014
Dvorak Requiem
Basso
Johanniskirche, Würzburg
D: Göttemann
I-III 2014
czw 30 I 2014
nie 02, pon 03, śro 05, czw 06, sob 08, pon 24, wto 25, czw 27, pią 28 II 2014
nie 02, pon 03, śro 05 III 2014
Die Entführung aus dem SerailPremiere
Osmin
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Cuvilliés-Theater
D: Comin
R: Mohr
XII 2013
pon 09, śro 11 XII 2013
Der fliegende Holländer
Daland
Teatro Fraschini di Pavia
D: Brogli-Sacher
R: Grazzini
XI-XII 2013
pią 29 XI 2013
nie 01m XII 2013
Der fliegende Holländer
Daland
Teatro Grande di Brescia
D: Brogli-Sacher
R: Grazzini
XI 2013
pią 15, nie 17m XI 2013
Der fliegende Holländer
Daland
Teatro Ponchielli di Cremona
D: Brogli-Sacher
R: Grazzini
IV 2013
sob 20 IV 2013
Requiem
Basso
TOKYO SYMPHONY ORCHESTRA, Tokyo
SUNTORY HALL
D: Soudant
IV 2013
nie 14 IV 2013
Mozart Gala
SARASTRO OSMIN BARTOLO
TOKYO SYMPHONY ORCHESTRA, Kawazaki
Muza Kawazaki Concert Hall
D: Soudant
IV 2013
nie 07 IV 2013
Te Deum
Basso
TOKYO SYMPHONY ORCHESTRA, Kawazaki
Muza Kawazaki Concert Hall
D: Soudant
R: ORCHESTRA
II 2013
czw 07c, sob 09c, pon 11c, śro 13c II 2013
Die WalküreConcert performance
Hunding
Opéra de Rennes
D: Schnitzler
IX-X 2012
pią 28, sob 29 IX 2012
pon 01, śro 03, pią 05, nie 07m X 2012
NabuccoPremiere
Zaccaria
Teatro Lirico di Cagliari
Anfiteatro Romano
D: Renzetti
R: Muscato
VIII 2012
pon 20 VIII 2012
Die Zauberflöte
Sarastro
Freilichtspiele, Tecklenburg
D: Todorov
R: Hristo
VII 2012
nie 22 VII 2012
Die Zauberflöte
SARASTRO
Burg Monschau
D: Kollár
R: Juhász
V 2012
sob 12 V 2012
Das Rheingold
Fafner
Landestheater Detmold
D: Wächter
R: Metzger
IV-VI 2012
sob 21, nie 29 IV 2012
sob 05, sob 26 V 2012
pią 08 VI 2012
ArabellaPremiere
Graf Waldner
Deutsches Nationaltheater und Staatskapelle Weimar
D: Solyom / Hoff
R: Wiegand, Schwarz
II 2012
sob 11, nie 12m II 2012
SalomePremiere
5. Ebrei
Teatro Comunale di Modena
Teatro Comunale Luciano Pavarotti
D: Bareza
R: Schweigkofler
II 2012
sob 04, nie 05 II 2012
SalomePremiere
Ebrei
Fondazione Teatri di Piacenza
Teatro Municipale
D: Bareza
R: Schweigkofler
I 2012
śro 25, czw 26 I 2012
SalomePremiere
Ebrei
Fondazione Haydn di Bolzano e Trento
Teatro Comunale
D: Bareza
R: Schweigkofler
X 2011
sob 29, nie 30 X 2011
The Lighthouse
Arthur
Bottroper Kammerorchester
Malakoff-Turm
D: Röhrig
R: Grandoch
V-VI 2011
czw 26, sob 28, pon 30 V 2011
śro 01, pią 03 VI 2011
L'Enlèvement au sérailPremiere
Osmin
Opéra de Rennes
D: Bedford
R: Vittoz
VII 2010
sob 24, nie 25 VII 2010
Die Zauberflöte
Sarastro
Wilhelma Theater, Stuttgart
D: Ellenberger
R: Lahann
V-VII 2010
nie 16, pią 28 V 2010
sob 12, nie 20, sob 26 VI 2010
czw 01 VII 2010
Der RevisorPremiere
Kurator
Stadttheater Giessen
D: Gietzen
R: Miville
XI 2009-I 2010
sob 21 XI 2009
czw 03, wto 29, śro 30 XII 2009
29 I 2010
Rigoletto
Sparafucile
Landestheater Coburg
D: Seidlmeier
R: Pichler
IX 2009
pią 18 IX 2009
Wozzeck
1. Handwerksbursch
Theater Koblenz
D: Delamboye
R: Wiesmüller
X-XI 2008
05, 07, 09, 11, 13 VI
Requiem (Verdi)
Basso
Landesbühnen Sachsen
D: Carulli
IX 2008-I 2009
sob 27 IX 2008
sob 20, czw 25 XII 2008
17 I 2009
Das Rheingold
Fafner
Landestheater Coburg
D: Seidlmeier
R: Altenbeck
VI 2008
sob 14, śro 18, pią 20, nie 22, czw 26, sob 28 VI 2008
Carmen
Zuniga
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Trinks
R: Levant
V-VI 2008
sob 03, czw 08, pią 16, śro 21, sob 31 V 2008
nie 08 VI 2008
Lohengrin
4. Edler
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Trinks
R: Sturm
II-IV 2008
nie 24, pią 29 II 2008
nie 02, pią 07, wto 11, nie 16, czw 20 III 2008
sob 05, wto 08, nie 13, pon 14, pią 18, czw 24, wto 29 IV 2008
Agrippina
Pallante
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Junghänel
R: Lund
XI-XII 2007
sob 03, śro 07, nie 18 XI 2007
pią 21 XII 2007
Die Zauberflöte
Sarastro
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Trinks
R: Gergen
X-XII 2007
sob 27 X 2007
czw 01, nie 11, pią 16, sob 24, pią 30 XI 2007
wto 04, sob 08 XII 2007
Eis und StahlPremiere
No role
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Humburg
R: Karaman
X 2007
nie 07 X 2007
Die Entführung aus dem Serail
Osmin
Schwetzingen Festspiele
Rokokotheater
D: Ullrich
IX-XI 2007
pią 21 IX 2007
wto 02, śro 10, nie 14, śro 17, nie 21 X 2007
czw 22 XI 2007
Der Wildschütz
Baculus
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Hellmann
R: Sturm
IX 2007-III 2008
sob 15, nie 23, czw 27 IX 2007
czw 04, sob 06, wto 09, pią 19 X 2007
wto 06, pią 09, śro 14, śro 28 XI 2007
nie 02, czw 06, śro 19, wto 25, sob 29 XII 2007
18, nie 20, nie 27 I 2008
sob 02, wto 26 II 2008
wto 04 III 2008
La traviataPremiere
Barone Douphol
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Trinks
R: Schlingmann
VI 2007
pią 15, nie 17, wto 19, sob 23, wto 26, czw 28 VI 2007
Die Zauberflöte
2. geharnischter Mann
Théâtre du Capitole, Toulouse
Halle aux Grains
D: Flor
R: Joël
VI-VII 2007
sob 09, pią 15, wto 19, czw 21, sob 23 VI 2007
nie 01 VII 2007
Der WildschützPremiere
Baculus
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Hellmann
R: Sturm
V-VI 2007
pią 25, nie 27, wto 29 V 2007
pią 01 VI 2007
FaustPremiere
Wagner/ Le moine
Théâtre du Capitole, Toulouse
D: Kontarsky
R: Halmen
III-V 2007
nie 04, czw 08, pią 16, wto 20, sob 24 III 2007
śro 18, pią 27 IV 2007
sob 12, śro 16, nie 20, śro 30 V 2007
KullervoPremiere
Kalervo
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Trinks
R: Levant
II 2007
nie 04m, wto 06 II 2007
Der fliegende Holländer
Daland
Opéra de Rouen Haute-Normandie
Théâtre des Arts
D: Sallaberger
R: Garichot
XII 2006-VII 2007
pon 25, pią 29 XII 2006
03, sob 06, pią 12, nie 14, czw 18, wto 23, śro 31 I 2007
sob 03, nie 11m, nie 11, śro 14, wto 27 II 2007
sob 10, śro 14, nie 18 III 2007
śro 04 VII 2007
Die ZauberflötePremiere
Sarastro
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Trinks
R: Gergen
XI 2006-VII 2007
nie 05, sob 11, śro 15, czw 23, nie 26, wto 28 XI 2006
śro 06, pią 15, śro 20 XII 2006
07, czw 11, śro 24 I 2007
sob 24 II 2007
czw 29 III 2007
pią 20, wto 24 IV 2007
sob 05, pią 25 V 2007
nie 03m, nie 03, nie 24, sob 30 VI 2007
śro 04 VII 2007
Die Blume von HawaiiPremiere
Kaluna
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Hellmann
R: Horstkotte
IX-XII 2006
sob 23, wto 26 IX 2006
nie 01, wto 03, pią 06, nie 15, czw 19, sob 21, śro 25 X 2006
śro 01, czw 09, pią 17, pią 24 XI 2006
pią 01 XII 2006
Das RheingoldPremiere
Fafner
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Trinks
R: Pöppelreiter
IV-VI 2006
pią 28, nie 30 IV 2006
nie 07, wto 16, pią 26, wto 30 V 2006
sob 17, pon 19 VI 2006
Don Giovanni
Il Commendatore
Staatstheater, Mainz
D: Rückwardt
R: Delnon
II-V 2006
sob 25 II 2006
wto 07, nie 12, pią 17, czw 23, śro 29 III 2006
nie 09, czw 27 IV 2006
wto 02, sob 06, pią 12, sob 20 V 2006
ElektraPremiere
Orest
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Grin
R: Alexander
XI 2005-I 2006
sob 12, wto 15, pią 18, nie 20, czw 24 XI 2005
sob 03, sob 10, śro 14, pią 16, śro 28 XII 2005
08 I 2006
Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyPremiere
Alaskawolfjoe
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Grin
R: Schildknecht
X-XI 2005
sob 08, pią 21, śro 26, nie 30 X 2005
śro 16 XI 2005
Dalibor
Benes
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Grin
R: Fischer
X 2005-IV 2006
sob 01, pon 03, czw 06, czw 13, pią 21, sob 29 X 2005
wto 01, pią 11 XI 2005
sob 03, czw 08 XII 2005
27 I 2006
czw 06 IV 2006
Don GiovanniPremiere
Komtur
Theater und Orchester Heidelberg
Marguerre-Saal
D: Meister
R: Leupold
IX 2005-II 2006
sob 24, wto 27 IX 2005
wto 11, sob 15, czw 20, pią 28 X 2005
nie 27, śro 30 XI 2005
czw 08, nie 18 XII 2005
21 I 2006
sob 04 II 2006
Don CarloPremiere
Filippo II/ Der Großinquisitor
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Trinks
R: Blankenship
VI-VII 2005
sob 11, śro 15, sob 18, czw 23, nie 26 VI 2005
nie 03, sob 09 VII 2005
DaliborPremiere
Benes
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Grin
R: Fischer
IV 2005
nie 17, wto 19, czw 21, nie 24 IV 2005
Siegfried
Fafner
Ópera de Bellas Artes, Mexico City
Palacio de Bellas Artes
D: Guida
R: Vela
II-V 2005
sob 26 II 2005
śro 02, pią 11, nie 20 III 2005
nie 03, sob 09, wto 26, czw 28 IV 2005
śro 04, wto 10, pią 13 V 2005
ArabellaPremiere
Graf Waldner
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Grin
R: Schildknecht
I 2005
pon 17c, śro 19c, pią 21c I 2005
sob 0523 2005
Der fliegende HolländerConcert performance
Daland
Opéra de Rennes
D: Schnitzler
X 2004-I 2005
nie 03 X 2004
sob 18 XII 2004
02, śro 05, sob 08 I 2005
Concert
No role
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Carulli
VI 2004
nie 13 VI 2004
Der Troubadour
Ferrando
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Carulli
R: Young
IV 2004
sob 24 IV 2004
Pique DamePremiere
Surin
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Grin
R: Kaiser
III 2004
nie 07 III 2004
Der fliegende Holländer
Daland
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Carulli
R: Dew
XI 2003
nie 02 XI 2003
Viva la MammaPremiere
Mamma Agatha
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Trinks
R: Spohr
VI 2003
pią 13 VI 2003
Der Freischütz
Kaspar
Aalto Theater, Essen
D: Ringborg
R: Schulz
III-IV 2003
pią 07, śro 12, pią 14, śro 19 III 2003
wto 01, czw 10, nie 13 IV 2003
SenjaWorld premiere
Tichon
Theater Münster
D: Humburg
R: Hilsdorf
II-VII 2003
nie 02 II 2003
czw 03, wto 29 IV 2003
pią 09 V 2003
sob 14, sob 28 VI 2003
sob 05 VII 2003
The Rake's Progress
Trulove
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Grin
R: Cox
X 2002-V 2003
sob 19 X 2002
04 V 2003
Die Entführung aus dem Serail
Osmin
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Carulli
R: Lotschak
IX 2002-VI 2003
sob 14, pią 20 IX 2002
nie 06 X 2002
nie 10 XI 2002
sob 21, pią 27 XII 2002
12, czw 30 I 2003
sob 08 III 2003
nie 06 IV 2003
pią 13 VI 2003
Der Freischütz
Kaspar
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Ringborg
R: Schulz
V-VI 2002
nie 12, śro 15, sob 18, nie 26, czw 30 V 2002
sob 01, nie 09, nie 16, pią 21 VI 2002
Die verkaufte Braut
Kezal
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Bosch
R: Gruber
I-III 2002
sob 12, wto 15, pią 18, czw 24, nie 27 I 2002
nie 03, sob 09, sob 16, czw 21, sob 23, śro 27 II 2002
nie 03m, czw 21, pią 29 III 2002
Faust
Méphisto
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Varon
R: Dew
XI 2000
śro 15, pią 17, nie 19m, wto 21 XI 2000
L'Enlèvement au sérail
No role
Opéra de Rennes
D: Trottein
R: Lheureux