Zaproś do udostępniania dostępu
Możesz przyznać dostęp do edycji swojej strony. Zaproszona osoba otrzyma link do ustawienia hasła i będzie mogła uzyskać dostęp do Twojej strony przy użyciu poświadczeń podanych w zaproszeniu e-mail.
Cancel

Romina Boscolo, mezzo

Romina Boscolo
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
Informacja z teatru
Terminy
Informacja z agencji / od artysty
Terminy wycieczek
od / do
Opera
Rola
Zespół / Miejsce
Zespół produkcji
III-VII 2021
sob 13, pią 19 III 2021
śro 07, sob 10, czw 29 IV 2021
pią 04, pią 11 VI 2021
czw 15 VII 2021
Der MantelPremiere
La Frugola
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Joel / Horne
R: Laufenberg
III-VII 2021
sob 13, pią 19 III 2021
śro 07, sob 10, czw 29 IV 2021
pią 04, pią 11 VI 2021
czw 15 VII 2021
Gianni SchicchiPremiere
Zita
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Joel / Horne
R: Laufenberg
III-VII 2021
sob 13, pią 19 III 2021
śro 07, sob 10, czw 29 IV 2021
pią 04, pią 11 VI 2021
czw 15 VII 2021
Schwester AngelicaPremiere
Die Fürstin
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Joel / Horne
R: Laufenberg
XI 2020-IV 2021
sob 28 XI 2020
śro 02, nie 13, sob 19, śro 23, czw 31 XII 2020
04 III 2021
pią 23 IV 2021
Der ZigeunerbaronPremiere
Czipra
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Pointner
R: Štorman
VIII 2020
nie 09c, wto 11c VIII 2020
Cavalleria rusticanaConcert performance
Mamma Lucia
Teatro Massimo di Palermo
D: Goldstein
VI-VII 2020
pią 05, sob 06 VI 2020
czw x VII 2020
West Side Story cancelled
Anita
Opéra Nice Côte d'Azur
D: Ráth
IV-V 2020
sob 11 IV 2020
śro 20, sob 23 V 2020
Der fliegende Holländer cancelled
Mary
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Lange
R: Dijkema
II-VI 2020
czw 27 II 2020
śro 17 VI 2020
Peter Grimes
Mrs Sedley
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Horne
R: Krenn
II-III 2020
czw 06, nie 16m II 2020
czw 05 III 2020
Der fliegende Holländer
Mary
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Lange / Stiller
R: Weingut
XI 2019-III 2020
sob 30 XI 2019
24 I 2020
pią 06 III 2020
Suor AngelicaPremiere
La Badessa
Tiroler Landestheater, Innsbruck
D: Beikircher / Hong / Turchetta
R: Wagner
XI 2019-VI 2020
pią 15, sob 30 XI 2019
pią 20 XII 2019
19 I 2020
nie 23 II 2020
pią 27x III 2020
czw 09x, nie 26x IV 2020
pią 01x, nie 24x V 2020
czw 11x, pią 19x VI 2020
RusalkaPremiere
Ježibaba
Theater Lübeck
D: Vladar
R: Katzameier
IX 2019-III 2020
sob 28 IX 2019
czw 03, czw 10, śro 16 X 2019
pią 01, nie 24 XI 2019
śro 25, wto 31 XII 2019
04 I 2020
sob 15, pią 28 II 2020
sob 07, nie 29x III 2020
FalstaffPremiere
Quickly
Theater Freiburg
D: Bollon
R: Mahler
IX-XII 2019
pią 20, sob 28 IX 2019
czw 03 X 2019
sob 02, sob 09, nie 24 XI 2019
sob 07, czw 19, nie 22 XII 2019
Die Zauberflöte
3. Dame
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Junghänel
R: Kochan
III-VI 2019
śro 13, czw 21, pią 29 III 2019
sob 13, nie 28 IV 2019
nie 12 V 2019
czw 13, nie 16 VI 2019
Madama Butterfly
Suzuki
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Domnick
R: Weingut
I-VI 2019
nie 27 I 2019
nie 10m II 2019
nie 03, nie 24 III 2019
sob 06, śro 17 IV 2019
pią 07 VI 2019
Candide
Alte Lady
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Horne
R: Mottl
XI 2018-II 2019
sob 10, nie 18 XI 2018
sob 01 XII 2018
25 I 2019
nie 03, czw 07 II 2019
Eugen Onegin
Larina
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Lange
R: Barkhatov
X 2018-I 2019
nie 21, pią 26, wto 30 X 2018
czw 01, śro 07, sob 17, nie 25 XI 2018
śro 05, nie 23m, wto 25 XII 2018
19 I 2019
Un ballo in mascheraPremiere
Ulrica
Theater Bremen
Theater am Goetheplatz
D: Comin / Gursky
R: Talke
IX 2018-III 2019
pią 28 IX 2018
sob 13, czw 25 X 2018
pią 07 XII 2018
09, śro 20 II 2019
czw 07, nie 17 III 2019
Eugen OneginPremiere
Larina
Theater Freiburg
D: Bollon / Carter
R: Carp
IV-VI 2018
pon 30 IV 2018
sob 05, pią 18 V 2018
sob 02, czw 07, nie 10 VI 2018
Un ballo in mascheraPremiere
Ulrica
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Lange
R: Savić
III-V 2018
nie 18, nie 25, sob 31 III 2018
nie 08m, sob 14 IV 2018
sob 19 V 2018
Der fliegende Holländer
Mary
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Lange
R: Dijkema, Weingut
III-V 2018
nie 11, śro 14, sob 17, pią 23, czw 29 III 2018
nie 01, śro 18 IV 2018
wto 22 V 2018
ArabellaPremiere
Adelaide
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Lange
R: Laufenberg
XII 2017-V 2018
sob 09, czw 14, pią 29 XII 2017
07, czw 11 I 2018
sob 03, sob 17 II 2018
wto 13 III 2018
nie 06, śro 16 V 2018
ArabellaPremiere
Adelaide
Theater Kiel
Opernhaus
D: Fritzsch
R: Schwarz
XII 2017-VI 2018
pią 08, sob 16, czw 21, śro 27 XII 2017
04, sob 06, sob 13 I 2018
pią 13, czw 19 IV 2018
nie 24 VI 2018
Die Zauberflöte
Dritte Dame
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Junghänel
R: Kochan
XI 2017-III 2018
sob 11, pią 17 XI 2017
śro 13, czw 21, pią 29 XII 2017
07m, sob 20, wto 30 I 2018
pią 16 II 2018
nie 18 III 2018
RusalkaPremiere
Die Hexe Jezibaba
Theater Bremen
Theater am Goetheplatz
D: Keil / Vogel / Farrell
R: Mahler
IX-XI 2017
nie 17 IX 2017
nie 15, sob 28 X 2017
sob 11, czw 23 XI 2017
Ariodante
Polinesso
Theater Lübeck
D: Papadopoulos
R: Widder
IX-X 2017
sob 16, pią 29 IX 2017
wto 03, nie 08, sob 14, czw 19, śro 25 X 2017
SchönerlandWorld premiere
Aliyah
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Horne
R: Wehner
VI 2017
czw 01, śro 14, pią 16, pią 23 VI 2017
Eugen Onegin
Larina
Staatstheater Darmstadt
D: Musca
R: Barkhatov
IV-VII 2017
pią 28 IV 2017
pią 05, nie 28 V 2017
pią 30 VI 2017
pią 07 VII 2017
AriodantePremiere
Polinesso
Theater Lübeck
D: Wolf
R: Widder
III-IV 2017
sob 11, pią 17, sob 25, pią 31 III 2017
sob 08, śro 19, sob 22 IV 2017
Eugen OneginPremiere
Larina
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Musca
R: Barkhatov
II-III 2017
sob 04, czw 09, nie 12, czw 16, sob 18, pią 24 II 2017
śro 01, sob 04 III 2017
Peter GrimesPremiere
Mrs Sedley
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Horne
R: Krenn
I-V 2017
nie 15, nie 22, nie 29 I 2017
pią 10 II 2017
sob 18 III 2017
pią 14, czw 27 IV 2017
śro 24 V 2017
Die WalkürePremiere
Schwertleite
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Joel
R: Laufenberg
XI 2016-V 2017
nie 13, śro 16, sob 19, pią 25 XI 2016
sob 03, czw 08 XII 2016
13, śro 26 IV 2017
wto 23 V 2017
Das RheingoldPremiere
Erda
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Joel
R: Laufenberg
X 2016-VI 2017
pią 14, nie 23, nie 30 X 2016
nie 06, pią 18, nie 27 XI 2016
śro 07, pon 26, czw 29 XII 2016
07 I 2017
śro 01 II 2017
sob 27 V 2017
nie 04 VI 2017
Die ZauberflötePremiere
3. Dame
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Junghänel
R: Kochan
IX 2016-I 2017
pią 16, nie 18, śro 21, sob 24 IX 2016
sob 01, pią 07, czw 13, śro 26 X 2016
pią 04, pią 11, sob 26 XI 2016
sob 10, sob 31m, sob 31 XII 2016
08 I 2017
Die FledermausPremiere
Prinz Orlofsky
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Helmrath / Kao-Speth
R: Rech
VI-VII 2016
sob 25, wto 28 VI 2016
pią 01, pon 04, śro 06 VII 2016
FalstaffPremiere
Mrs Quickly
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: McFall
R: Spuck, Savić
V-VI 2016
nie 22, czw 26 V 2016
czw 02, czw 09, nie 12, śro 15 VI 2016
Die Macht des Schicksals
Preziosilla
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Stiller
R: Karaman, Weingut
II-VI 2016
pią 19, sob 27 II 2016
śro 02, nie 06, sob 12, sob 19, czw 24, nie 27 III 2016
sob 02 IV 2016
sob 04, śro 15 VI 2016
Madama ButterflyPremiere
Suzuki
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Horne
R: Dew
X 2015-I 2016
pią 30 X 2015
sob 07 XI 2015
śro 09 XII 2015
10 I 2016
Ein Maskenball
Ulrica
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Ward / Neubert
R: Ryser
IX 2015-V 2016
pią 25, wto 29 IX 2015
pią 02, czw 08, nie 11, pią 16, pią 23 X 2015
01 V 2016
Der fliegende HolländerPremiere
Mary
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Hamar
R: Dijkema
VI-VII 2015
sob 13, pią 19, śro 24, wto 30 VI 2015
pią 03, nie 19, czw 23, sob 25 VII 2015
Ein MaskenballPremiere
Ulrica
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Milton
R: Ryser
IV-VI 2015
sob 11, pią 17, pią 24 IV 2015
nie 03m, nie 17, czw 28 V 2015
sob 13 VI 2015
Suor AngelicaPremiere
Die Fürstin
Theater Lübeck
D: Wolf
R: Chevroton
I-II 2015
pią 30 I 2015
nie 01, sob 07, czw 12, nie 15, czw 19, pią 27 II 2015
Les contes d'HoffmannPremiere
Stimme der Mutter
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Helmrath
R: Peters-Messer
XII 2014
nie 21, wto 23 XII 2014
Messiah
contralto
Fondazione Petruzzelli, Bari
Teatro Petruzzelli
D: Alessandrini
X-XII 2014
pią 31 X 2014
nie 02, czw 06, nie 09, nie 16, wto 18, czw 20, sob 22, wto 25, pią 28 XI 2014
sob 06, pią 12 XII 2014
CandidePremiere
Alte Lady
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Horne
R: Mottl
IX 2014-V 2015
pią 12, czw 18, nie 21, czw 25, nie 28 IX 2014
pią 03, sob 11 X 2014
03 V 2015
Die Frau ohne SchattenPremiere
Eine Stimme von oben
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Hamar
R: Laufenberg
IV 2014
sob 12, nie 13, wto 15, czw 17, sob 19, nie 20, wto 22, czw 24 IV 2014
Falstaff
Mrs Quickly
Theatro Municipal de São Paulo
Teatro Municipal
D: Neschling / Mazza
R: Livermore
I 2014
nie 12, sob 18, wto 21, pią 24, nie 26 I 2014
Gianni Schicchi
La Ciesca
Teatro Regio di Parma
D: Ciampa
R: Grazzini
XI 2013
pią 22+, nie 24m XI 2013
FalstaffPremiere
Mrs Quickly
Fondazione Pergolesi Spontini, Jesi
Teatro G B Pergolesi
D: Bisanti
R: Spada
X 2013
pią 11, wto 15 X 2013
Falstaff
Mrs Quickly
Ente Concerti Marialisa de Carolis, Sassari
Teatro Verdi
D: Beltrami
R: Spada
VII 2013
sob 13, czw 25 VII 2013
Crispino e la comarePremiere
La Comare
Festival della Valle d'Itria, Martina Franca
Palazzo Ducale
D: Bignamini
R: Talevi
V 2013
czw 09, sob 11, pią 17, nie 19, pią 24, nie 26, czw 30 V 2013
Schwester AngelicaPremiere
La Badessa
Oper Köln
Oper am Dom
D: Humburg
R: Hartmannshenn, Höckmayr
V 2013
czw 09, sob 11, pią 17, nie 19, pią 24, nie 26, czw 30 V 2013
Gianni SchicchiPremiere
Ciesca
Oper Köln
Oper am Dom
D: Humburg
R: Hartmannshenn, Rech, Höckmayr
I 2013
pią 11, sob 12, nie 13m, wto 15, czw 17, sob 19m I 2013
Il corsaroPremiere
Eunuco
Teatro Verdi di Trieste
D: Gelmetti
R: Gelmetti
XI 2012
pon 19, czw 22, nie 25m XI 2012
La fanciulla del West
Wowkle
Opéra de Monte-Carlo
Grimaldi Forum
D: Steinberg
R: Monaco
IV 2012
czw 12, pią 13, nie 15m IV 2012
Jakob Lenz
2. mezzo
Teatro Comunale di Bologna
D: Angius
R: Brockhaus
VII 2011
nie 24, wto 26 VII 2011
Das Geheime KönigreichPremiere
3. Dame
Festival della Valle d'Itria, Martina Franca
Palazzo Ducale
D: Brogli-Sacher
R: Meana
X-XI 2010
sob 16, wto 19, czw 21, nie 24, śro 27, pią 29, sob 30 X 2010
pon 01, śro 03, pią 05, nie 07 XI 2010
L'incoronazione di PoppeaPremiere
Ottavia
Oper Köln
Gerling Konzern
D: Junghänel
VII 2010
czw 15, sob 17 VII 2010
Napoli milionaria
Donna Peppenella
Festival della Valle d'Itria, Martina Franca
Palazzo Ducale
D: Grazioli
R: Cirillo