Simone Schröder, mez+cont

Simone Schröder
  • |
  • |
  • |
  • |
Informatie van het operahuis
Data
Informatie van de agent/artiets
Tourdata
Van / Tot
Opera
Rol
Gezelschap / Locatie
Productieteam
Aug 2020
Sat 01, Thu 13, Sat 29 Aug 2020
Götterdämmerung
2. Norn/ Floßhilde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Inkinen
R: Schwarz
Jul-Aug 2020
Tue 28 Jul 2020
Sun 09, Tue 25 Aug 2020
Die Walküre
Roßweiße
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Inkinen
R: Schwarz
Jul-Aug 2020
Mon 27 Jul 2020
Sat 08, Mon 17, Mon 24 Aug 2020
Das Rheingold
Flosshilde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Inkinen
R: Schwarz
Feb-Mei 2020
Sun 23 Feb 2020
Fri 10 Apr 2020
Thu 21 Mei 2020
Die Walküre
Fricka/ Roßweiße
Theater Chemnitz
Opernhaus
ML: Calvo
R: Wagemakers
Jan-Mei 2020
Fri 31 Jan 2020
Thu 09 Apr 2020
Wed 20 Mei 2020
Das Rheingold
Fricka
Theater Chemnitz
Opernhaus
ML: Calvo
R: Stoiber
Jul-Aug 2019
Tue 30 Jul 2019
Fri 02, Mon 05, Thu 15, Mon 19, Thu 22, Mon 26 Aug 2019
Parsifal
Altsolo
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Bychkov
R: Laufenberg
Dec 2018
Sun 02, Wed 05, Sat 08, Wed 12, Fri 14 Dec 2018
Ariadne auf NaxosPremière
Dryade
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
ML: Thielemann
R: Hermann
Sep 2018-Jun 2019
Sat 29 Sep 2018
Sat 20 Okt 2018
Sat 10 Nov 2018
19 Jan 2019
Sat 20 Apr 2019
Sat 08 Jun 2019
SiegfriedPremière
Erda
Theater Chemnitz
Opernhaus
ML: Bender / Calvo
R: Hartmannshenn
Jul-Aug 2018
Tue 31 Jul 2018
Sat 18, Wed 29 Aug 2018
Die Walküre
Waltraute
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Domingo
R: Castorf
Mei 2018
Sun 27 Mei 2018
Götterdämmerung
1. Norn
Koncerthus, Odense
ML: Vedernikov
R: Koerselman
Mei-Jun 2018
Sun 27 Mei 2018
Sun 03 Jun 2018
Götterdämmerung
1. Norn
Odense Symfoniorkester
ODEON
ML: Vedernikov
R: Koerselman
Mei 2018
Fri 25 Mei 2018
Siegfried
Erda
Koncerthus, Odense
ML: Vedernikov
R: Koerselman
Mei-Jun 2018
Fri 25 Mei 2018
Fri 01 Jun 2018
Siegfried
Erda
Odense Symfoniorkester
ODEON
ML: Vedernikov
R: Koerselman
Mei 2018
Wed 23 Mei 2018
Die Walküre
Schwertleite
Koncerthus, Odense
ML: Vedernikov
R: Koerselman
Mei 2018
Wed 23, Wed 30 Mei 2018
Die Walküre
Schwertleite
Odense Symfoniorkester
ODEON
ML: Vedernikov
Mei 2018
Tue 22 Mei 2018
Das Rheingold
Flosshilde
Koncerthus, Odense
ML: Vedernikov
R: Koerselman
Mei 2018
Tue 22, Tue 29 Mei 2018
Das Rheingold
Erda
Odense Symfoniorkester
ODEON
ML: Vedernikov
R: Koerselman
Jan 2018
Sun 14, Tue 30 Jan 2018
Die Walküre
Roßweiße
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
ML: Thielemann
R: Decker
Jan 2018
Sat 13, Mon 29 Jan 2018
Das Rheingold
Flosshilde
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
ML: Thielemann
R: Decker
Okt 2017-Feb 2018
Sun 29 Okt 2017
Wed 01, Sun 05 Nov 2017
20 Jan 2018
Sun 04 Feb 2018
Götterdämmerung
2. Norn/ Floßhilde
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
ML: Thielemann
R: Decker
Jul-Aug 2017
Sun 30 Jul 2017
Wed 09, Fri 18, Thu 24 Aug 2017
Die Walküre
Grimgerde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Janowski
R: Castorf
Mei 2017
Tue 23 Mei 2017
Das Rheingold
Flosshilde
Elbphilharmonie, Hamburg
ML: Janowski
Apr 2017
Sat 08, Mon 17 Apr 2017
Die WalküreConcertante uitvoering
Roßweiße
Osterfestspiele Salzburg
Großes Festspielhaus
ML: Thielemann
Nov 2016
Fri 18 Nov 2016
The Rhinegold
Flosshilde
Suntory Hall, Tokyo
Main Hall
ML: Thielemann
R: Krief
Okt 2016
Sat 15, Tue 18, Sat 22 Okt 2016
Das Rheingold
Flosshilde
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
ML: Thielemann
R: Decker
Jun 2016
Sun 12, Sun 26 Jun 2016
Die Walküre
Rossweiße
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
ML: Barenboim
R: Cassiers
Feb 2016
Sat 20, Tue 23, Sun 28 Feb 2016
Die Walküre
Roßweiße
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
ML: Thielemann
R: Decker
Okt 2015
Thu 01, Sun 04, Wed 07, Sat 10, Wed 14, Sat 17 Okt 2015
Das RheingoldPremière
Fricka
New National Theatre Tokyo
ML: Iimori
R: Friedrich
Jul-Aug 2015
Tue 28 Jul 2015
Mon 10, Sat 22 Aug 2015
Die Walküre
Grimgerde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Petrenko
R: Castorf
Jul-Aug 2014
Mon 28 Jul 2014
Tue 05, Mon 11, Sat 23 Aug 2014
Die Walküre
Grimgerde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Petrenko
R: Castorf
Jan-Feb 2014
Fri 31 Jan 2014
Mon 03, Thu 06, Sun 09, Tue 11 Feb 2014
ElektraPremière
3. Magd
Fondazione Petruzzelli, Bari
Teatro Petruzzelli
ML: Nott
R: Amelio
Dec 2013
Thu 12, Wed 18, Thu 26, Sun 29 Dec 2013
Der fliegende Holländer
Mary
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
ML: Harding
R: Stölzl, Kurotschka
Nov 2013
Sun 03, Wed 06, Fri 08, Sat 16 Nov 2013
Die Walküre
Roßweiße
Palau de les Arts, Valencia
Palau de les Arts Reina Sofía
ML: Mehta
R: Padrissa
Sep-Nov 2013
Sun 22 Sep 2013
Sun 10 Nov 2013
Das Rheingold
Erda
Oper Leipzig
Opernhaus
ML: Schirmer
R: Gilmore
Jul 2013
Tue 23 Jul 2013
Die WalküreConcertante uitvoering
Roßweiße
BBC Proms, London
Royal Albert Hall
ML: Barenboim
Jun 2013
Tue 18, Tue 25 Jun 2013
Die WalkürePremière
Roßweiße
Teatro alla Scala, Milano
ML: Barenboim
R: Cassiers
Apr-Mei 2013
Sun 28 Apr 2013
Wed 01, Sat 04, Fri 10, Thu 16, Sun 19, Wed 22 Mei 2013
Der fliegende HolländerPremière
Mary
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
ML: Harding
R: Stölzl, Kurotschka
Apr-Jun 2013
Thu 11 Apr 2013
Wed 22 Mei 2013
Fri 07, Fri 28 Jun 2013
Das Rheingold
Erda
Nationaltheater Mannheim
ML: Ettinger
R: Freyer
Nov-Dec 2012
Tue 27, Fri 30 Nov 2012
Tue 04, Fri 07 Dec 2012
Colón-RingWereldpremiere
Fricka
Teatro Colón, Buenos Aires
ML: Paternostro
R: Carrasco
Nov 2012-Mei 2013
Fri 09, Sun 11, Fri 16, Sun 18, Sun 18 Nov 2012
Wed 26, Wed 26, Sat 29, Sat 29 Dec 2012
12, Fri 24 Mei 2013
Die Zauberflöte
3. Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
ML: Soddy / Salemkour
R: Everding
Okt 2012-Apr 2013
Thu 04, Sun 07, Sun 14 Okt 2012
24 Maa 2013
Fri 05, Sun 14 Apr 2013
Die Walküre
Rossweiße
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
ML: Barenboim
R: Cassiers
Jul-Aug 2012
Sun 29 Jul 2012
Sun 05, Sat 11, Thu 16, Wed 22, Tue 28 Aug 2012
Parsifal
Altsolo
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Jordan
R: Herheim
Apr 2012
Sun 01 Apr 2012
Die Walküre
Roßweiße
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
ML: Barenboim
R: Cassiers
Feb-Jun 2012
Fri 17 Feb 2012
Sat 03, Sun 11 Maa 2012
Sat 02 Jun 2012
Genoveva
Margaretha
Staatstheater Cottbus
ML: Christ
R: Schüler
Feb 2012
Sat 04, Tue 07, Fri 10, Sun 12, Wed 15, Sat 18 Feb 2012
Eugen Onegin
Larina
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
ML: Inkinen
R: Freyer
Okt 2011-Jan 2012
Fri 28, Sun 30 Okt 2011
Tue 01, Sun 20 Nov 2011
06 Jan 2012
Das RheingoldPremière
Erda
Nationaltheater Mannheim
ML: Ettinger
R: Freyer
Jul-Aug 2011
Thu 28 Jul 2011
Wed 03, Tue 09, Mon 15, Sun 21, Sat 27 Aug 2011
ParsifalPremière
Altsolo
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Gatti
R: Herheim
Mei-Jun 2011
Thu 26, Mon 30 Mei 2011
Fri 03 Jun 2011
Elektra
3. Magd
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Debus
R: Dorn
Apr 2011
Sun 17, Fri 22, Mon 25 Apr 2011
Die WalkürePremière
Roßweiße
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Barenboim
R: Cassiers
Maa-Apr 2011
Tue 29 Maa 2011
Wed 20 Apr 2011
Genoveva
Margaretha
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
ML: Christ
R: Schüler
Feb-Apr 2011
Fri 11, Mon 14, Thu 17, Sun 20, Sat 26 Feb 2011
Sun 06 Maa 2011
Sun 03, Sun 10 Apr 2011
La traviata
Annina
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Steffens
R: Mussbach
Dec 2010-Jan 2011
Tue 07, Fri 10, Tue 14, Fri 17, Tue 21, Tue 28 Dec 2010
02 Jan 2011
Die WalkürePremière
Roßweiße
Teatro alla Scala, Milano
ML: Barenboim
R: Cassiers
Dec 2010-Mei 2011
Wed 01, Sun 05, Wed 08, Thu 16, Sun 19, Sun 26, Tue 28 Dec 2010
29 Apr 2011
Sun 15, Sun 22 Mei 2011
Die Zauberflöte
3. Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Soddy / Salemkour
R: Everding
Aug 2010
Sun 01, Fri 13, Wed 25 Aug 2010
Götterdämmerung
1. Norn/ Floßhilde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Thielemann
R: Dorst
Jul-Aug 2010
Thu 29 Jul 2010
Sat 07, Tue 10, Sat 14, Wed 18, Thu 26 Aug 2010
Parsifal
Stimme aus der Höhe
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Gatti
R: Herheim
Jul-Aug 2010
Wed 28 Jul 2010
Mon 09, Sat 21 Aug 2010
Die Walküre
Schwertleite
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Thielemann
R: Dorst
Jul-Aug 2010
Tue 27 Jul 2010
Sun 08, Fri 20 Aug 2010
Das Rheingold
Floßhilde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Thielemann
R: Dorst
Feb 2010
Thu 11, Sun 14, Wed 17, Sat 20, Tue 23 Feb 2010
Siegfried
Erda
New National Theatre Tokyo
Opera house

R: Warner
Dec 2009-Jan 2010
Wed 09, Sat 12, Tue 15, Mon 21, Sat 26, Mon 28, Wed 30 Dec 2009
07, Sat 09 Jan 2010
Die Zauberflöte
3. Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Beermann / Salemkour
R: Everding
Okt 2009-Apr 2010
Thu 01, Fri 09, Fri 23 Okt 2009
10, Sat 17, Fri 23 Apr 2010
Salome
Page
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Jordan
R: Kupfer
Aug 2009
Sun 02, Wed 05, Sat 15, Wed 19, Thu 27 Aug 2009
Parsifal
Stimme aus der Höhe
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Gatti
R: Herheim
Aug 2009
Sat 01, Wed 12, Sun 16, Tue 25 Aug 2009
Götterdämmerung
1. Norn/ Flosshilde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Thielemann
R: Dorst
Jul-Aug 2009
Tue 28 Jul 2009
Sat 08, Fri 21 Aug 2009
Die Walküre
Schwertleite
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Thielemann
R: Dorst
Jul-Aug 2009
Mon 27 Jul 2009
Fri 07, Thu 20 Aug 2009
Das Rheingold
Flosshilde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Thielemann
R: Dorst
Jun 2009
Fri 12, Tue 16, Fri 19 Jun 2009
Salome
Page
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Caro
R: Kupfer
Mei-Jun 2009
Mon 25 Mei 2009
Tue 02 Jun 2009
Elektra
3. Magd
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Boder
R: Dorn
Maa 2009
Sat 07, Tue 10, Fri 13, Sun 15, Wed 18 Maa 2009
Das Rheingold
Erda
New National Theatre Tokyo
Opera house
ML: Ettinger
R: Warner
Maa 2009
Fri 06, Mon 09 Maa 2009
Parsifal
Stimme aus der Höhe/ Stimme aus der Höhe
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Barenboim
R: Eichinger
Dec 2008-Jul 2009
Fri 19, Thu 25, Sat 27, Mon 29 Dec 2008
04, Fri 09 Jan 2009
Sat 25 Apr 2009
Sat 27 Jun 2009
Fri 03, Mon 06 Jul 2009
Die Zauberflöte
3. Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Ettinger / Salemkour / Beermann
R: Everding
Nov-Dec 2008
Sun 30 Nov 2008
Wed 03, Sat 06, Thu 18, Sun 21 Dec 2008
L'italiana in Algeri
Zulma
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Dantone
R: Lowery, Hosseinpour
Okt-Dec 2008
Tue 07, Fri 10, Tue 21, Fri 24 Okt 2008
Thu 04 Dec 2008
La traviata
Annina
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Arrivabeni
R: Mussbach
Aug 2008
Sat 02, Wed 13, Mon 25 Aug 2008
Götterdämmerung
1. Norn/ Flosshilde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Thielemann
R: Dorst
Jul-Aug 2008
Tue 29 Jul 2008
Sat 09, Thu 21 Aug 2008
Die Walküre
Schwertleite
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Thielemann
R: Dorst
Jul-Aug 2008
Mon 28 Jul 2008
Fri 08, Wed 20 Aug 2008
Das Rheingold
Flosshilde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Thielemann
R: Dorst
Jul-Aug 2008
Fri 25 Jul 2008
Sun 03, Wed 06, Sun 10, Sat 16, Thu 28 Aug 2008
Parsifal
Stimme aus der Höhe
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Gatti
R: Herheim
Mei-Jun 2008
Sat 03, Wed 07, Fri 16 Mei 2008
Sun 15, Thu 19 Jun 2008
La traviata
Annina
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Ettinger / Allemandi
R: Mussbach
Jan-Feb 2008
Sat 19, Wed 23, Sat 26 Jan 2008
Fri 01, Fri 08 Feb 2008
Die Zauberflöte
3. Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Ettinger
R: Everding
Dec 2007-Jan 2008
Sun 16, Thu 20, Tue 25, Fri 28 Dec 2007
08, Mon 14 Jan 2008
Madama Butterfly
Suzuki
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Letonja
R: Gramss
Aug 2007
Thu 02, Mon 06, Mon 13, Wed 22, Sun 26 Aug 2007
Parsifal
Stimme aus der Höhe
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Fischer
R: Schlingensief
Aug 2007
Wed 01, Tue 14, Sat 25 Aug 2007
Götterdämmerung
1. Norn
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Thielemann
R: Dorst
Jul-Aug 2007
Sat 28 Jul 2007
Sun 05, Fri 10, Tue 21 Aug 2007
Die Walküre
Schwertleite
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Thielemann
R: Dorst
Jun 2007
Sat 09, Thu 14 Jun 2007
Elektra
3. Magd
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
ML: Boder
R: Dorn
Apr-Jun 2007
Sat 28 Apr 2007
Fri 04, Sun 20, Mon 28 Mei 2007
Tue 05 Jun 2007
Salome
Page
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Jordan
R: Kupfer
Apr-Mei 2007
Thu 19, Sun 22, Wed 25, Fri 27 Apr 2007
Tue 01 Mei 2007
Le nozze di Figaro
Marcellina
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Ettinger
R: Langhoff
Feb-Maa 2007
Sat 24, Wed 28 Feb 2007
Sat 03, Sat 10, Mon 12, Fri 16, Tue 20 Maa 2007
Falstaff
Mrs Quickly
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Ettinger
R: Miller
Feb-Jun 2007
Thu 08, Sun 11 Feb 2007
Sun 18, Sun 25, Thu 29 Maa 2007
Sun 24, Fri 29 Jun 2007
Parsifal
Stimme aus der Höhe/ Stimme aus der Höhe
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Barenboim
R: Eichinger
Dec 2006-Jan 2007
Fri 22, Tue 26, Sat 30 Dec 2006
07, Thu 11 Jan 2007
La traviata
Annina
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Ettinger
R: Mussbach
Okt 2006-Jan 2007
Sat 21, Mon 23 Okt 2006
Thu 02, Sun 05 Nov 2006
Fri 08, Thu 21, Wed 27 Dec 2006
01, Sat 06, Mon 22, Wed 31 Jan 2007
Die Zauberflöte
3. Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Salemkour / Ettinger
R: Everding
Aug 2006
Wed 02, Sun 06, Thu 10, Sun 13, Sat 19 Aug 2006
Parsifal
Stimme aus der Höhe
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Fischer
R: Schlingensief
Mei-Jun 2006
Thu 18, Sun 21, Sat 27 Mei 2006
Thu 01, Fri 09, Sat 24 Jun 2006
La traviata
Annina
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Arrivabeni
R: Mussbach
Feb 2006
Sun 05, Tue 07, Sat 11, Wed 15, Fri 17 Feb 2006
L'italiana in Algeri
Zulma
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Zanetti
R: Lowery, Hosseinpour
Okt-Nov 2005
Sat 22, Tue 25, Sat 29 Okt 2005
Tue 01 Nov 2005
Otello
Emilia
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Fischer
R: Flimm
Okt 2005
Thu 13, Fri 21, Wed 26 Okt 2005
Salome
Page
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Weigle
R: Kupfer
Sep-Dec 2005
Mon 12, Sun 18, Fri 23, Sun 25 Sep 2005
Mon 24 Okt 2005
Wed 02 Nov 2005
Sat 17, Mon 19, Mon 26, Mon 26, Wed 28 Dec 2005
Die Zauberflöte
3. Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Ettinger / Salemkour
R: Everding
Sep 2005-Apr 2006
Sun 11 Sep 2005
09, Fri 14 Apr 2006
Parsifal
Stimme aus der Höhe/ Stimme aus der Höhe
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Barenboim
R: Eichinger
Jul-Aug 2005
Fri 29 Jul 2005
Thu 04, Thu 11, Wed 17, Tue 23 Aug 2005
Parsifal
Stimme aus der Höhe
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Boulez
R: Schlingensief
Mei-Jun 2005
Sat 21, Tue 24, Sat 28 Mei 2005
Wed 01, Sun 05, Fri 10, Tue 14, Wed 22, Sat 25 Jun 2005
L'italiana in Algeri
Zulma
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Zanetti
R: Lowery, Hosseinpour
Maa 2005
Fri 11, Tue 15, Fri 18 Maa 2005
Elektra
3. Magd
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Boder
R: Dorn
Okt 2004-Maa 2005
Thu 28 Okt 2004
Mon 01, Thu 04, Sun 07, Fri 12 Nov 2004
04, Sun 06, Wed 09, Sat 12 Maa 2005
La traviata
Annina
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
ML: Ettinger / Barenboim
R: Mussbach
Okt 2004-Jan 2005
Tue 19, Sat 23, Mon 25, Sun 31 Okt 2004
Thu 23, Tue 28, Thu 30 Dec 2004
01, Sun 02, Fri 07, Sun 09 Jan 2005
Die Zauberflöte
3. Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Salemkour
R: Everding
Okt 2004
Wed 06, Sun 10, Fri 15 Okt 2004
Ariadne auf Naxos
Dryade
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Epple
R: Hoffmann
Aug 2004
Sun 01, Thu 12, Wed 25 Aug 2004
Götterdämmerung
1. Norn
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Fischer
R: Flimm
Jul-Aug 2004
Fri 30 Jul 2004
Tue 10, Mon 23 Aug 2004
Siegfried
Erda
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Fischer
R: Flimm
Jul-Aug 2004
Wed 28 Jul 2004
Sun 08, Sat 21 Aug 2004
Die Walküre
Schwertleite
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Fischer
R: Flimm
Jul-Aug 2004
Tue 27 Jul 2004
Sat 07, Fri 20 Aug 2004
Das Rheingold
Erda
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Fischer
R: Flimm
Jul-Aug 2004
Sun 25 Jul 2004
Tue 03, Fri 06, Sun 15, Wed 18, Thu 26 Aug 2004
ParsifalPremière
Stimme aus der Höhe
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Boulez
R: Schlingensief
Okt-Nov 2003
Sun 19, Sat 25, Tue 28, Fri 31 Okt 2003
Wed 05, Sat 08 Nov 2003
Pelléas et Mélisande
Geneviève
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Gielen
R: Berghaus
Okt 2003
Fri 10, Tue 14, Sat 18, Thu 23 Okt 2003
Elektra
3. Magd
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Weigle
R: Dorn
Okt 2003-Jun 2004
Wed 01, Tue 07 Okt 2003
Tue 04 Nov 2003
Sun 21, Sun 21, Sun 28, Sun 28 Dec 2003
02 Jan 2004
Thu 27, Sun 30 Mei 2004
Thu 10, Sat 12 Jun 2004
Die Zauberflöte
3. Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Weigle / Salemkour
R: Everding
Aug-Sep 2003
Sat 30 Aug 2003
Tue 02, Thu 04, Sun 07, Tue 09 Sep 2003
La traviata
Annina
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Barenboim
R: Mussbach
Aug 2003
Fri 01, Mon 11, Sun 17, Mon 25 Aug 2003
Götterdämmerung
1. Norn
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Fischer
R: Flimm
Jul-Aug 2003
Wed 30 Jul 2003
Sat 09, Sat 23 Aug 2003
Siegfried
Erda
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Fischer
R: Flimm
Jul-Aug 2003
Mon 28 Jul 2003
Thu 07, Thu 21 Aug 2003
Die Walküre
Grimgerde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Fischer
R: Flimm
Jul-Aug 2003
Sun 27 Jul 2003
Wed 06, Wed 20 Aug 2003
Das Rheingold
Erda
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Fischer
R: Flimm
Jun 2003
Sat 14, Mon 16, Wed 18, Sun 22 Jun 2003
Lulu
Theatergarderobiere/ Gymnasiast/ Groom
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Gielen
R: Mussbach
Jun 2003
Thu 05, Mon 09, Wed 11, Fri 13, Tue 17, Thu 19, Sat 21, Thu 26 Jun 2003
Ariadne auf NaxosPremière
Dryade
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Luisi
R: Hoffmann
Apr 2003
Sat 12, Tue 15, Sun 20 Apr 2003
La traviataPremière
Annina
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Barenboim
R: Mussbach
Nov-Dec 2002
Thu 28 Nov 2002
Sun 01, Thu 05, Mon 09, Fri 13 Dec 2002
Salome
Page
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Weigle
R: Kupfer
Sep 2002-Jan 2003
Sat 07, Tue 10, Fri 13, Fri 27 Sep 2002
Mon 16, Thu 19, Sun 22, Sun 22, Thu 26, Thu 26, Sat 28 Dec 2002
05 Jan 2003
Die Zauberflöte
3. Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Weigle / Salemkour
R: Everding
Sep 2002
Fri 06, Wed 11, Sat 14 Sep 2002
Elektra
3. Magd
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Weigle
R: Dorn
Aug 2002
Thu 01, Sun 11, Mon 26 Aug 2002
Götterdämmerung
1. Norn
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Fischer
R: Flimm
Jul-Aug 2002
Tue 30 Jul 2002
Fri 09, Sat 17, Sat 24 Aug 2002
Siegfried
Erda
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Fischer
R: Flimm
Jul-Aug 2002
Sun 28 Jul 2002
Wed 07, Thu 22 Aug 2002
Die Walküre
Grimgerde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Fischer
R: Flimm
Jul-Aug 2002
Sat 27 Jul 2002
Tue 06, Wed 21 Aug 2002
Das Rheingold
Erda
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Fischer
R: Flimm
Maa-Apr 2002
Fri 29 Maa 2002
Thu 18 Apr 2002
Die Walküre
Roßweiße
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Barenboim
R: Kupfer
Nov 2001-Apr 2002
Sun 04, Wed 07, Sun 11 Nov 2001
06, Sun 28 Apr 2002
Parsifal
Stimme aus der Höhe/ Stimme aus der Höhe/ Stimme aus der Höhe
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Barenboim
R: Kupfer
Aug 2001
Fri 03, Mon 06, Sun 12, Wed 15, Tue 28 Aug 2001
Parsifal
1. Knappe/ Blumenmädchen/ Altsolo
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Thielemann
R: Wagner
Mei 2001
Sat 12, Sat 19, Thu 24, Sun 27 Mei 2001
Salome
Page
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Weigle
R: Kupfer
Jul-Aug 2000
Tue 25 Jul 2000
Thu 03, Mon 07, Fri 18 Aug 2000
Parsifal
1. Knappe/ Blumenmädchen
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Eschenbach
R: Wagner
Jan 2000
Thu 06, Sun 09 Jan 2000
Salome
Page
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Weigle
R: Kupfer
Okt 1999
Sat 09, Sun 17 Okt 1999
Elektra
3. Magd
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Young
R: Dorn
Jul-Aug 1999
Tue 27 Jul 1999
Tue 03, Sun 08, Thu 12, Fri 20 Aug 1999
Parsifal
1. Knappe/ Blumenmädchen
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
ML: Sinopoli
R: Wagner
Feb-Apr 1999
Wed 24 Feb 1999
Sat 10, Thu 15 Apr 1999
Elektra
3. Magd
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
ML: Barenboim / Young
R: Dorn