Pozvat ke sdílení přístupu
Můžete udělit přístup k úpravám stránky. Pozvaná osoba obdrží odkaz na nastavení hesla a bude mít přístup na vaši stránku s přihlašovacími údaji uvedenými v e-mailové pozvánce.
Cancel

Tatiana Larina, soprán

Tatiana Larina
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
V-VI 2020
08, So 16, Ne 31 V 2020
Ne 07, So 13 VI 2020
Die Entführung aus dem SerailPremiéra cancelled
Konstanze
Theater Chemnitz
Opernhaus
D: Etxebarria
R: Pölzgutter
III-VI 2020
So 14, 20, 27 III 2020
24 IV 2020
Čt 14 V 2020
12 VI 2020
CarmenPremiéra cancelled
Micaela
Theater Chemnitz
Opernhaus
D: Calvo / Brenner
R: Siegert
III 2020
Čt 12 III 2020
Carmen
Micaëla
Theater Chemnitz
Opernhaus
D: Calvo / Brenner
R: Siegert
II-V 2020
Ne 23 II 2020
10 IV 2020
Čt 21 V 2020
Die Walküre
Ortlinde
Theater Chemnitz
Opernhaus
D: Calvo
R: Wagemakers
XI 2019-III 2020
Čt 07, 15 XI 2019
27 XII 2019
03 I 2020
Ne 01m III 2020
Die Fledermaus
Rosalinde
Theater Chemnitz
Opernhaus
D: Ratiu
R: Pölzgutter
X 2019-III 2020
11, Čt 31m X 2019
So 23 XI 2019
Ne 29m XII 2019
14 II 2020
So 07 III 2020
Die Zauberflöte
1. Dame
Theater Chemnitz
Opernhaus
D: Brenner / Müllner
R: Schilhan
III-VI 2019
So 23, Čt 28, Ne 31m III 2019
St 03, Ne 07, St 10 IV 2019
03, 10, So 18, St 22, So 25 V 2019
Ne 02m, 14 VI 2019
Lucia di LammermoorPremiéra
Lucia
Oper Graz
Opernhaus
D: Sanguineti / Lyniv / Merkel
R: Stoiber
XII 2018
Ne 09, Ne 16m, Ne 16, Po 17a, St 19m, Čt 20, St 26m, St 26 XII 2018
Hänsel und Gretel
Gretel
Theater Chemnitz
Opernhaus
D: Brenner
R: Piontek
XI 2018-V 2019
So 03+, Ne 18m XI 2018
So 08 XII 2018
18 I 2019
Ne 17m, So 23 III 2019
Ne 28m IV 2019
Ne 05 V 2019
AmletoPremiéra
Ofelia
Theater Chemnitz
Opernhaus
D: Prießnitz
R: Tambosi
Die Fledermaus
Rosalinde
Theater Chemnitz
D: Brenner
R: Pölzgutter,
IX 2018
So 08 IX 2018
Concert
No role
Theater Chemnitz
Theaterplatz
D: Brenner / Bilz
I-VI 2018
Ne 28 I 2018
Ne 04, Ne 11, So 17 II 2018
Ne 11, Čt 22 III 2018
Ne 08m, St 25, 27 IV 2018
So 05, 11, So 19 V 2018
Út 12, Ne 17, Út 26 VI 2018
Lucia di LammermoorPremiéra
Lucia
Theater Bremen
Theater am Goetheplatz
D: Boman / Gursky
R: Dittrich
VII-VIII 2017
St 12, Čt 13, 14, So 15, Čt 20, 21, So 22, Čt 27, 28, So 29, Ne 30 VII 2017
Čt 03, 04, So 05, 11, So 12, Ne 13, 18, So 19 VIII 2017
RigolettoPremiéra
Gilda
Oper im Steinbruch, St Margarethen
Römersteinbruch
D: Bihlmaier
R: Arlaud
IV-V 2017
Ne 30 IV 2017
05 V 2017
Lucia di Lammermoor
Lucia
Theater Chemnitz
Opernhaus
D: Bender
R: Malkowsky
I 2017
Ne 15, Po 16, St 18, Čt 19 I 2017
Requiem (Verdi)
Soprano
Novosibirsk Academic Symphony Orchestra
D: Rinkevicius
X 2016-IV 2017
Ne 16 X 2016
04 XI 2016
Ne 04 XII 2016
15 II 2017
Čt 06 IV 2017
Silva
Sylva Varescu
Samara Academic Theatre of Opera and Ballet
Opera House
D: Benkogenov
VI-VII 2016
Ne 12, Čt 16, So 18, St 22, St 29 VI 2016
Ne 03, So 09 VII 2016
Lucia di LammermoorPremiéra
Lucia
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 2
D: Kim
R: Höckmayr
XII 2015-III 2016
03, 04, 05, 06 VII
La straniera
Alaide
Landestheater Niederbayern
D: Coleman
R: Jona,
VII-VIII 2015
So 04, 10, Ne 19, So 25 VII 2015
So 01, 07 VIII 2015
Hoffmanns Erzählungen
Olympia/ Antonia/ Giulietta/ Stella
Immling Festival, Halfing
Gut Immling
Festivalhaus
D: Kerssenbrock
R: Kerssenbrock
V-VI 2015
So 30c V 2015
Čt 04c VI 2015
La battaglia di LegnanoKoncertní provedení
Lida
Stadttheater Giessen
D: Hofstetter
III-VI 2015
Ne 15 III 2015
Ne 21 VI 2015
Les contes d'Hoffmann
Stella/ Olympia/ Antonia/ Giulietta
Theater Bonn
Opernhaus
D: Vestmann / Pell
R: Doucet
XI 2014-VI 2015
So 08, 14, So 15, Ne 16, St 19, So 22, 28, So 29, Ne 30 XI 2014
05, So 06, Ne 07 VI 2015
Don GiovanniPremiéra
Donna Anna
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Kowalewitz
R: Schulte-Michels
III-VII 2014
So 01, Út 04, Čt 06, Čt 20, Ne 23, 28 III 2014
Út 03, Ne 08, St 18 VI 2014
St 02, So 05, Út 08, Ne 13 VII 2014
Hoffmanns ErzählungenPremiéra
Olympia/ Antonia/ Giulietta
Theater Pforzheim
Stadttheater
Grosses Haus
D: Huber
R: Lell
XII 2013-VI 2014
Út 31 XII 2013
07, So 11, 17 I 2014
Ne 02m, Ne 09, Čt 20 II 2014
So 08, Út 18 III 2014
04, Út 22, Ne 27m IV 2014
St 07, Ne 25m V 2014
Čt 19 VI 2014
Gräfin MarizaPremiéra
Gräfin Mariza
Theater Pforzheim
Stadttheater
Grosses Haus
D: Hannus
R: Widder
XI 2013-III 2014
So 09, Út 12, Út 19, Út 26 XI 2013
Ne 08, Ne 15m, St 18 XII 2013
03, So 18, Čt 23 I 2014
14 III 2014
Così fan tuttePremiéra
Fiordiligi
Theater Pforzheim
Stadttheater
Grosses Haus
D: Hannus
R: Burkhardt
VII-VIII 2013
So 06, So 13, 19, So 27 VII 2013
Ne 04 VIII 2013
Lucia di Lammermoor
Lucia
Immling Festival, Halfing
Gut Immling
Festivalhaus
D: Kerssenbrock
R: Kerssenbrock
II-III 2013
St 13, 15, Ne 17m, Čt 21, So 23, Po 25, St 27 II 2013
01, Ne 03m, Út 05 III 2013
La traviata
Violetta
Vorarlberger Landestheater, Bregenz
Grosses Haus
D: Platzgummer
R: Kubelka
XI 2012-III 2013
So 17, St 21, 30 XI 2012
Čt 06, Ne 09, 21 XII 2012
09, So 12, St 16 I 2013
Út 05, Čt 07 II 2013
Út 05, Út 12 III 2013
ManonPremiéra
Manon
Theater Pforzheim
Stadttheater
Grosses Haus
D: Hannus
R: Severin
X-XI 2011
Ne 30 X 2011
Čt 03, So 05, 11, Ne 13, St 16, So 19 XI 2011
Requiem (Verdi)Premiéra
Sopran
Oper Köln
Opernhaus
D: Bollon
R: Bechtel
X 2011
So 22, Út 25, Čt 27, So 29 X 2011
Eugène Onéguine
Tatiana
Opéra de Québec
Grand Théâtre
D: Lipton
R: Racine
X-XI 2011
Ne 09, St 12, So 15, St 19, 21, Ne 23 X 2011
04, Ne 06, Čt 10, So 12, 18, Ne 20 XI 2011
La clemenza di TitoPremiéra
Vitellia
Oper Köln
Opernhaus
D: Junghänel
R: Laufenberg
VII-VIII 2011
15, So 16, So 23, Čt 28 VII 2011
05, Ne 07 VIII 2011
Don Giovanni
Zerlina
Neue Eutiner Festspiele
Freilichtbühne am Schlossgarten
D: Piehlmayer / Neely
R: Fallheier
VII 2010
Čt 15c, 16c, So 17c VII 2010
FeveyKoncertní provedení
Zarin
Kammeroper Schloss Rheinsberg
Schlosstheater
D: Eder