Būsimi pasirodymai Šiandien Pirmyn
Ankstesni pasirodymai 2016 – vakar
Der goldene Brunnen, Leipold
Schleswig-Holsteinische LandestheaterKostja + 2 vaidmenų
Peržiūrėti atlikėjus ir komandąDer arme Jonathan (The Poor Jonathan), Millöcker
Schleswig-Holsteinische LandestheaterBrostolone
Peržiūrėti atlikėjus ir komandąLa Traviata (La traviata), Verdi
Schleswig-Holsteinische LandestheaterIl dottor Grenvil (The doctor Grenvil)
Peržiūrėti atlikėjus ir komandą-
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (Sweeney Todd), Sondheim
Schleswig-Holsteinische LandestheaterJudge Turpin
Peržiūrėti atlikėjus ir komandą-
Lustigen Nibelungen (Die lustigen Nibelungen), Straus
Schleswig-Holsteinische LandestheaterDankwart
Peržiūrėti atlikėjus ir komandąProdaná nevěsta (The Bartered Bride), Smetana
Schleswig-Holsteinische LandestheaterKecal
Peržiūrėti atlikėjus ir komandąDer goldene Brunnen, Leipold
Schleswig-Holsteinische LandestheaterKostja + 2 vaidmenų
Peržiūrėti atlikėjus ir komandąDer arme Jonathan (The Poor Jonathan), Millöcker
Schleswig-Holsteinische LandestheaterBrostolone
Peržiūrėti atlikėjus ir komandąLa Traviata (La traviata), Verdi
Schleswig-Holsteinische LandestheaterIl dottor Grenvil (The doctor Grenvil)
Peržiūrėti atlikėjus ir komandą-
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (Sweeney Todd), Sondheim
Schleswig-Holsteinische LandestheaterJudge Turpin
Peržiūrėti atlikėjus ir komandą-
Lustigen Nibelungen (Die lustigen Nibelungen), Straus
Schleswig-Holsteinische LandestheaterDankwart
Peržiūrėti atlikėjus ir komandąDer arme Jonathan (The Poor Jonathan), Millöcker
Schleswig-Holsteinische LandestheaterBrostolone
Peržiūrėti atlikėjus ir komandąDer goldene Brunnen, Leipold
Schleswig-Holsteinische LandestheaterKostja + 2 vaidmenų
Peržiūrėti atlikėjus ir komandąPeter Grimes, Britten
Schleswig-Holsteinische LandestheaterSwallow
Peržiūrėti atlikėjus ir komandąšeš19:30
Flensburg, Germanyant19:30
Flensburg, Germanytre19:30
Flensburg, Germanypen19:30
Flensburg, GermanyDer goldene Brunnen, Leipold
Schleswig-Holsteinische LandestheaterKostja + 2 vaidmenų
Peržiūrėti atlikėjus ir komandąsek16:00
Flensburg, GermanyPeter Grimes, Britten
Schleswig-Holsteinische LandestheaterSwallow
Peržiūrėti atlikėjus ir komandąpen19:30
Flensburg, GermanyDer goldene Brunnen, Leipold
Schleswig-Holsteinische LandestheaterKostja + 2 vaidmenų
Peržiūrėti atlikėjus ir komandąsek19:00
Rendsburg, GermanySweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (Sweeney Todd), Sondheim
Schleswig-Holsteinische LandestheaterJudge Turpin
Peržiūrėti atlikėjus ir komandąket19:30
Flensburg, GermanyDer goldene Brunnen, Leipold
Schleswig-Holsteinische LandestheaterKostja + 2 vaidmenų
Peržiūrėti atlikėjus ir komandąPeter Grimes, Britten
Schleswig-Holsteinische LandestheaterSwallow
Peržiūrėti atlikėjus ir komandąsek16:00
Flensburg, GermanySweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (Sweeney Todd), Sondheim
Schleswig-Holsteinische LandestheaterJudge Turpin
Peržiūrėti atlikėjus ir komandąPeter Grimes, Britten
Schleswig-Holsteinische LandestheaterSwallow
Peržiūrėti atlikėjus ir komandąant19:30
Flensburg, GermanyDer goldene Brunnen, Leipold
Schleswig-Holsteinische LandestheaterKostja + 2 vaidmenų
Peržiūrėti atlikėjus ir komandątre19:30
Flensburg, GermanyPeter Grimes, Britten
Schleswig-Holsteinische LandestheaterSwallow
Peržiūrėti atlikėjus ir komandąket19:30
Flensburg, GermanySweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (Sweeney Todd), Sondheim
Schleswig-Holsteinische LandestheaterJudge Turpin
Peržiūrėti atlikėjus ir komandąšeš19:30
Flensburg, Germany