Pozvat ke sdílení přístupu
Můžete udělit přístup k úpravám stránky. Pozvaná osoba obdrží odkaz na nastavení hesla a bude mít přístup na vaši stránku s přihlašovacími údaji uvedenými v e-mailové pozvánce.
Cancel

Wilhelm Schwinghammer, bas

Wilhelm Schwinghammer
  • |
  • |
  • |
  • |
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
VI-VII 2021
Út 15, Čt 17, So 19, St 23, Ne 27, Út 29 VI 2021
Čt 01, So 03 VII 2021
Parsifal
Gurnemanz
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Altinoglu
R: Castellucci
XI 2020
Po 23, Po 30 XI 2020
Das Rheingold
Fasolt
Opéra National de Paris
Opéra Bastille
D: Jordan
R: Bieito
VII-VIII 2020
31 VII 2020
St 12, 21, Čt 27 VIII 2020
Siegfried
Fafner
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Inkinen
R: Schwarz
VII-VIII 2020
Po 27 VII 2020
So 08, Po 17, Po 24 VIII 2020
Das Rheingold
Fafner
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Inkinen
R: Schwarz
VII-VIII 2020
Ne 26 VII 2020
St 05, Ne 16, Čt 20, Ne 23 VIII 2020
Tannhäuser
Reinmar von Zweter
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Kober
R: Kratzer
VII-VIII 2020
So 25, Čt 30 VII 2020
Po 03, 07, Út 11, St 19, So 22 VIII 2020
Die Meistersinger von Nürnberg
Ein Nachtwächter
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Jordan
R: Kosky
IV 2020
Čt 02, Ne 05, St 08, So 11, St 15, Čt 23, Čt 30 IV 2020
Das RheingoldPremiéra
Fasolt
Opéra National de Paris
Opéra Bastille
D: Jordan
R: Bieito
II-III 2020
Út 18, 21, Čt 27 II 2020
Ne 01 III 2020
Der fliegende Holländer
Daland
Staatsoper Hamburg
D: Perick
R: Marelli
I 2020
So 18, Út 21, 24, Po 27 I 2020
Der fliegende Holländer
Daland
ABAO, Bilbao
Palacio Euskalduna
D: Halffter
R: Montavon
XI 2019
01, Út 05, 08, Út 12 XI 2019
Le nozze di Figaro
Figaro
Staatsoper Hamburg
D: Minasi
R: Herheim
X 2019
Čt 03, So 05, St 09, 11, Ne 13, So 19 X 2019
Die lustigen Weiber von WindsorPremiéra
Herr Reich
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Barenboim
R: Bösch
VII-VIII 2019
Út 30 VII 2019
02, Po 05, Čt 15, Po 19, Čt 22, Po 26 VIII 2019
Parsifal
Titurel
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Bychkov
R: Laufenberg
VII-VIII 2019
So 27, St 31 VII 2019
Út 06, So 10, So 24, Út 27 VIII 2019
Die Meistersinger von Nürnberg
Ein Nachtwächter
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Jordan
R: Kosky
VII-VIII 2019
Čt 25, Ne 28 VII 2019
Út 13, So 17, St 21, Ne 25 VIII 2019
Tannhäuser
Reinmar von Zweter
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Gergiev
R: Kratzer
V 2019
Út 21, St 22 V 2019
8. Sinfonie
Bass
Brucknerhaus, Linz
D: Poschner
V 2019
17, So 18 V 2019
Messe c-Moll
Bass
Teatro alla Scala, Milano
D: Mehta
IV 2019
19 IV 2019
Johannes-Passion
Christus
Frauenkirche, Dresden
D: Grünert
IV 2019
St 17 IV 2019
Ein deutsches Requiem
Bass
Grand Théatre de Provence Aix-en-Provence
D: Janowski
IV 2019
Út 16 IV 2019
Ein deutsches Requiem
Bass
Teatro Grande, Brescia
D: Janowski
IV 2019
Út 09, 12, Ne 14, Ne 21, St 24 IV 2019
Fidelio
Rocco
Staatsoper Hamburg
D: Nagano
R: Delnon
III 2019
15 III 2019
Ein deutsches Requiem
Bass
Teatro Sociale, Bergamo
D: Janowski
I-II 2019
So 26, Čt 31 I 2019
St 06, Ne 10, Út 12, So 16, 22 II 2019
Elektra
Orest
Canadian Opera Company, Toronto
Four Seasons Centre
D: Debus
R: Robinson
XII 2018
St 19, Čt 20, So 22, Út 25 XII 2018
Weihnachtsoratorium
Bass
Staatsoper Hamburg
D: Capuano
XII 2018
So 01, Út 04, Ne 09, Čt 13, So 15 XII 2018
Die ZauberflötePremiéra
Sarastro
Palau de les Arts, Valencia
Palau de les Arts Reina Sofía
D: Koenigs
R: Vick
X 2018
19, So 20, Ne 21 X 2018
Gurre-Lieder
Bass
Auditorio Nacional de Musica, Madrid
D: Afkham
X 2018
Čt 04, So 06, Ne 07, Po 08, Út 09, St 10, 12, So 13, Ne 14, Po 15 X 2018
Krönungsmesse
Bass
Charles-Bronfman-Auditorium, Tel Aviv
D: Mehta
Lohengrin
Heinrich der Vogler
Opera Vlaanderen
D: Pérez
R: Alden,
IX-XI 2018
Út 04, Čt 06 IX 2018
Ne 28 X 2018
Čt 15, So 17 XI 2018
Die Entführung aus dem Serail
Osmin
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Moulds
R: Dijkema
VII 2018
07, 10, 14m, 17, 20, 23 X
Der Rosenkavalier
Baron Ochs
Israel Philharmonic Orchestra
D: Mehta
VI 2018
29, So 30 VI 2018
Symphony 9
Bass
Sala sinfónica, Madrid
D: Afkham
V-VI 2018
So 26, Út 29 V 2018
01, Po 04, Čt 07, Ne 10 VI 2018
Der Rosenkavalier
Baron Ochs auf Lerchenau
Kungliga Operan, Stockholm
D: Gilbert
R: Loy
III 2018
Ne 18 III 2018
AriodanteKoncertní provedení
The King
Teatro Real de Madrid
D: Christie
III 2018
16 III 2018
AriodanteKoncertní provedení
Il Re di Scozia
Baluarte, Pamplona
Palacio de Congresos
D: Christie
III 2018
St 14 III 2018
AriodanteKoncertní provedení
King of Scotland
Gran Teatre del Liceu, Barcelona
D: Christie
III 2018
So 10, Ne 11 III 2018
Ariodante
Il Re di Scozia
Philarmonie de Paris
D: Christie
III 2018
So 10 III 2018
AriodanteKoncertní provedení
Il Re di Scozia
Cité de la musique, Paris
Philharmonie de Paris
Grand Salle Pierre Boulez
D: Christie
II-III 2018
So 24, Po 26 II 2018
Čt 01, Ne 04, Čt 08 III 2018
AriodantePremiéra
Il Re di Scozia
Wiener Staatsoper
D: Christie
R: McVicar
XII 2017-IV 2018
Út 26 XII 2017
11 I 2018
16, So 24 II 2018
Čt 22 III 2018
Čt 05, So 07, Čt 12 IV 2018
Die Zauberflöte
Sarastro
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Salemkour / Cohen
R: Everding
XII 2017-I 2018
St 20, So 23, Út 26, So 30 XII 2017
01 I 2018
Weihnachtsoratorium
Bass
Staatsoper Hamburg
D: Marchi
XI 2017-V 2018
24, Ne 26, St 29, Čt 30 XI 2017
Ne 03, Ne 03, Út 05, Čt 07 XII 2017
06, Út 08, Čt 10 V 2018
Die Zauberflöte
Sarastro
Staatsoper Hamburg
D: Müller
R: Steckel
X 2017
Út 24, 27, Po 30 X 2017
Fidelio
Rocco
Teatro de la Maestranza, Sevilla
D: Halffter
R: Plaza
IX 2017
So 23, Po 25 IX 2017
FidelioKoncertní provedení
Rocco
Teatro di San Carlo, Napoli
D: Mehta
IX 2017
Ne 10, Po 11 IX 2017
Requiem (Verdi)
Basso
Deutsches Nationaltheater, Weimar
D: Karabits
IX 2017
08 IX 2017
Requiem (Verdi)
Basso
Dom St, Erfurt
Marien
D: Karabits
VII 2017
So 08 VII 2017
9. Sinfonie
Basso
Teatro Massimo di Palermo, Taormina
Teatro Antico
D: Mehta
VI 2017
23 VI 2017
9. Sinfonie
bajo
Festival Internacional de Música y Danza de Granada
D: Mehta
VI 2017
Ne 18 VI 2017
Gurre-Lieder
Bauer
Elbphilharmonie, Hamburg
Großer Saal
D: Nagano
VI 2017
St 14, 16, St 21, So 24, Út 27, Čt 29 VI 2017
Die Entführung aus dem Serail
Osmin
Staatsoper Hamburg
D: Fritzsch
R: Schaaf
V 2017
St 10 V 2017
Te Deum
Bass
Opera di Firenze
Maggio Musicale Fiorentino
D: Mehta
IV 2017
28 IV 2017
Symphony 8
Bass
Elbphilharmonie, Hamburg
Großer Saal
D: Nagano
III-IV 2017
Čt 16, Ne 19, Čt 23, Ne 26, Čt 30 III 2017
Ne 02, St 05 IV 2017
Die Meistersinger von Nürnberg
Ein Nachtwächter
Teatro alla Scala, Milano
D: Gatti
R: Kupfer
I-II 2017
Út 10, Čt 12, Ne 15, St 18, So 21, Út 24 I 2017
So 11 II 2017
Le nozze di Figaro
Figaro
Staatsoper Hamburg
D: Gamba
R: Herheim
I 2017
St 04, Ne 08, 13, 20 I 2017
Der Freischütz
Der Eremit
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Gedschold
R: Köhler
XI 2016-IV 2017
Čt 17, Ne 27 XI 2016
02, So 10, Ne 18, 23, Ne 25, Út 27, 30 XII 2016
01 I 2017
Čt 09, Čt 16 II 2017
Po 17, 21, Ne 23 IV 2017
Die Zauberflöte
Sarastro
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
D: Soddy / Wendeberg / Rouland
R: Everding
XI 2016
Ne 13, 18, Čt 24, Ne 27 XI 2016
Lohengrin
König Heinrich
Staatsoper Hamburg
D: Nagano
R: Konwitschny
X 2016
28, Ne 30 X 2016
Il flauto magicoPremiéra
No role
Teatro Verdi di Padova
D: Michailidis
R: Bertolani
X 2016-VIII 2017
Ne 09, Ne 09, Út 11, 14, Čt 27 X 2016
Po 07, Út 08, Po 14, 18 XI 2016
Ne 25, Ne 25 XII 2016
03, 06, Čt 12 I 2017
Ne 05, Čt 09 II 2017
So 01 VII 2017
Út 08, Út 08 VIII 2017
Die Zauberflöte
Sarastro
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Gnann / Klingele / Darlington / Repušić
R: Freyer
X 2016
So 01, St 05, Ne 09, Čt 13, Ne 16, So 22 X 2016
Das RheingoldPremiéra
Fasolt
Lyric Opera of Chicago
Civic Opera House
D: Davis
R: Pountney
IX-XII 2016
23, Ne 25, Út 27, Čt 29 IX 2016
Po 03, Čt 06, St 12 X 2016
Út 29 XI 2016
Čt 01, Čt 08, Ne 11, St 14 XII 2016
Die ZauberflötePremiéra
Sarastro
Staatsoper Hamburg
D: Spinosi / Brock
R: Steckel
VIII 2016
Ne 28 VIII 2016
Symphony 9Koncertní provedení
Bass
Tanglewood
Symphony Hall
D: Nelsons
VII 2016
Út 19 VII 2016
FidelioKoncertní provedení
Rocco
Auditorium, Haifa
D: Mehta
VII 2016
Ne 10, St 13, So 16, 22, Ne 24 VII 2016
FidelioKoncertní provedení
Rocco
Israel Philharmonic Orchestra, Tel Aviv
Charles Bronfman Auditorium
D: Mehta
VI 2016
Ne 05, St 08, So 11, Čt 16, Ne 19, Čt 23 VI 2016
DaphnePremiéra
Peneios
Staatsoper Hamburg
D: Boder
R: Loy
V 2016
Čt 19, Ne 22, Čt 26, Ne 29, Út 31 V 2016
Der Freischütz
Ein Eremit
Staatsoper Hamburg
D: Prick
R: Konwitschny
IV-V 2016
Ne 17, 22 IV 2016
Ne 01, Čt 05, Ne 08 V 2016
Tristan und Isolde
König Marke
Staatsoper Hamburg
D: Nagano
R: Berghaus
II-III 2016
So 13, So 20, St 24, Ne 28 II 2016
St 02, Ne 06 III 2016
The Magic Flute
Sarastro
LA Opera, Los Angeles
Dorothy Chandler Pavilion
D: Conlon
R: Andrade
I 2016
So 23 I 2016
FidelioKoncertní provedení
Rocco
Konserthus, Malmö
D: Soustrot
I 2016
So 23 I 2016
FidelioKoncertní provedení
Rocco
Malmö Live Konserthus
D: Soustrot
XII 2015-I 2016
Ne 27, Čt 31 XII 2015
02, Út 05 I 2016
Die Fledermaus
Frank
Staatsoper Hamburg
D: Wächter
R: Hollmann
XII 2015
Út 22 XII 2015
Concert
Bass
Teatro alla Scala, Milano
D: Welser-Möst
XI 2015-IV 2016
Ne 29, Ne 29 XI 2015
So 05, Ne 06, Ne 06, St 30 XII 2015
01, Ne 03, Ne 03, St 06, 15 I 2016
Čt 10, So 12 III 2016
15 IV 2016
Die Zauberflöte
Sarastro
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
D: Soltesz
R: Everding
XI 2015-V 2016
Ne 15, Út 17, 20, Ne 22, Čt 26, Ne 29 XI 2015
Čt 03 XII 2015
20, Út 26, Čt 28 IV 2016
Út 03 V 2016
Le nozze di FigaroPremiéra
Figaro
Staatsoper Hamburg
D: Dantone / Ward / Gedschold
R: Herheim
X 2015-VI 2016
So 03, St 07, So 10, Čt 15 X 2015
25, St 29 VI 2016
Elektra
Orest
Staatsoper Hamburg
D: Nagano
R: Everding
IX-X 2015
Ne 27, Út 29 IX 2015
02, Út 06, St 14, 16, Po 19, Čt 22 X 2015
Der Freischütz
Ein Eremit
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
D: Soddy
R: Thalheimer
VII-VIII 2015
Po 27 VII 2015
Ne 09, 21 VIII 2015
Das Rheingold
Fasolt
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Petrenko
R: Castorf
VII-VIII 2015
Ne 26 VII 2015
Út 04, Ne 16, Čt 20, Čt 27 VIII 2015
Lohengrin
Heinrich der Vogler
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Altinoglu
R: Neuenfels
IV-V 2015
Čt 30 IV 2015
Ne 03, So 09, Ne 17 V 2015
Die Entführung aus dem Serail
Osmin
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
D: Moulds
R: Thalheimer
IV 2015
Út 14, 17, Ne 19, St 22, So 25 IV 2015
Die Entführung aus dem Serail
Osmin
Staatsoper Hamburg
D: Poska
R: Schaaf
III 2015
Po 09 III 2015
Requiem (Verdi)
Bass
Lincoln Center Festival, New York
D: Sidlin
II 2015
Út 03, 06, Ne 08, Čt 12 II 2015
Le nozze di Figaro
Figaro
Staatsoper Hamburg
D: Soltesz
R: Schaaf
XII 2014-I 2015
Ne 21, Ne 28 XII 2014
04, So 17 I 2015
Tannhäuser
Landgraf Hermann
Staatsoper Hamburg
D: Billy
R: Kupfer
XII 2014-VII 2015
So 06, Po 08 XII 2014
18 I 2015
Čt 19, 20 II 2015
So 21, Ne 22 III 2015
So 04, Po 06 IV 2015
So 23, So 30 V 2015
So 06, Ne 14 VI 2015
Po 13 VII 2015
Die Zauberflöte
Sarastro
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Darlington
R: Freyer
XI-XII 2014
Ne 23, So 29 XI 2014
St 03, Ne 14, Čt 18, So 20 XII 2014
Die Zauberflöte
Sarastro
Staatsoper Hamburg
D: Tzigane / Carter
R: Freyer
XI 2014
So 15, Út 18, 21 XI 2014
Fidelio
Rocco
Staatsoper Hamburg
D: Bosch
R: Neuenfels
X 2014
Ne 19 X 2014
Jeanne d'Arc au bûcherKoncertní provedení
2. Héraut/ Un autre Paysan/ Une Voix
Staatsoper Hamburg
D: Young
X-XI 2014
Čt 16, Čt 23, Ne 26, St 29 X 2014
So 01 XI 2014
Jenůfa
Altgesell
Staatsoper Hamburg
D: Mälkki
R: Tambosi
X 2014
St 01, So 04, 10 X 2014
SalomeKoncertní provedení
1. Nazarener
Staatsoper Hamburg
D: Gaffigan
VII-VIII 2014
Čt 31 VII 2014
Ne 03, St 06, So 09, Ne 17 VIII 2014
Lohengrin
Heinrich der Vogler
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Nelsons
R: Neuenfels, Arnold
VII-VIII 2014
Ne 27 VII 2014
Ne 10, 22 VIII 2014
Das Rheingold
Fasolt
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Petrenko
R: Castorf
V 2014
Ne 04, So 10, Čt 15, So 17 V 2014
Lear
König von Frankreich
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Gruber
IV 2014
St 16, Ne 20 IV 2014
Parsifal
Titurel
Bayerische Staatsoper, München
Nationaltheater
D: Fisch
R: Konwitschny
IV 2014
Ne 13, Čt 17 IV 2014
Simon Boccanegra
Pietro
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
D: Barenboim
R: Tiezzi
IV 2014
11, Út 15, Út 22, 25 IV 2014
Salome
1. Nazarener
Staatsoper Hamburg
D: Weigle
R: Decker
III 2014
21, Ne 23 III 2014
Lohengrin
King Heinrich
Savonlinna Opera Festival, Hong Kong
Hong Kong Cultural Centre
Grand Theatre
D: Hämäläinen
R: Hovenbitzer
II 2014
So 08, Čt 13, Ne 16, St 19, So 22 II 2014
Fidelio
Rocco
Staatsoper Hamburg
D: Märkl
R: Neuenfels
XII 2013
20, 27, Út 31 XII 2013
Die Fledermaus
Frank
Staatsoper Hamburg
D: Soddy
R: Hollmann
XI-XII 2013
So 23, So 30 XI 2013
13, Út 17, St 25 XII 2013
Die Zauberflöte
Sarastro
Staatsoper Hamburg
D: Trinks
R: Freyer
XI 2013
Ne 10, St 13, Ne 17, 22, Čt 28 XI 2013
I lombardi alla prima crociataPremiéra
Acciano
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Alden
IX 2013
Ne 15, St 18, So 21, Út 24, 27 IX 2013
Tristan and Isolde
King Marke
Washington National Opera
Kennedy Center Opera House
D: Auguin
R: Armfield
VIII 2013
02, Po 05, Čt 08, Ne 11, Po 26 VIII 2013
Lohengrin
Heinrich der Vogler
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Nelsons
R: Neuenfels
V 2013
Ne 19 V 2013
Parsifal
Titurel
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Wilson
IV-V 2013
Ne 14, So 20 IV 2013
So 11 V 2013
Figaros Hochzeit
Figaro
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Märtig
R: Schaaf
IV-V 2013
Ne 07, Ne 14, Út 23, Ne 28 IV 2013
17 V 2013
Die Meistersinger von Nürnberg
Ein Nachtwächter
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Konwitschny
III-IV 2013
Čt 28, So 30 III 2013
Út 02, 05, 12 IV 2013
FidelioPremiéra
Rocco
Opéra de Lyon
D: Ono
R: Hill
II 2013
01, 08, So 16, 22 II 2013
Tosca
Sagrestano
Staatsoper Hamburg
D: Poschner
R: Carsen
I 2013
Ne 13, St 16, 18 I 2013
Rienzi, der letzte der TribunenKoncertní provedení
Steffano Colonna
Staatsoper Hamburg
Laeiszhalle Hamburg
D: Young
XII 2012-II 2013
Út 25, 28, Ne 30 XII 2012
02 I 2013
So 09, Út 12, 15 II 2013
Die Fledermaus
Frank
Staatsoper Hamburg
D: Soddy / Eschwé
R: Hollmann
XI 2012-I 2013
St 21, 23, Čt 29 XI 2012
So 15, Ne 23, Ne 23, So 29 XII 2012
01, So 05, Čt 10 I 2013
Die Zauberflöte
Sarastro
Staatsoper Hamburg
D: Carter / Bühl
R: Freyer
XI 2012-V 2013
Út 13, Ne 18, So 24, Út 27 XI 2012
15 V 2013
Der fliegende Holländer
Daland
Staatsoper Hamburg
D: Bosch / Young
R: Marelli
X 2012
Po 22 X 2012
Requiem (Mozart)Koncertní provedení
basse
Théâtre des Champs-Elysées, Paris
D: Beck
IX-X 2012
So 22, Čt 27 IX 2012
12, Ne 14, St 17, 19 X 2012
Le nozze di Figaro
Figaro
Staatsoper Hamburg
D: Soltesz
R: Schaaf
IX 2012
Ne 02, St 05 IX 2012
LohengrinKoncertní provedení
Heinrich
Gran Teatre del Liceu, Barcelona
D: Weigle
VII-VIII 2012
27 VII 2012
Čt 02, St 08, Po 13, Ne 19, So 25 VIII 2012
Lohengrin
Heinrich der Vogler
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Nelsons
R: Neuenfels, Arnold
V 2012
So 26, Po 28, Čt 31 V 2012
Simon Boccanegra
Pietro
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
D: Barenboim
R: Tiezzi
IV-V 2012
06, Ne 22 IV 2012
Ne 06 V 2012
Parsifal
Titurel
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Wilson
IV 2012
Po 02 IV 2012
La Passion selon Saint MatthieuKoncertní provedení
Christ
Théâtre des Champs-Elysées, Paris
D: Cao
II-III 2012
Ne 12 II 2012
St 07 III 2012
Siegfried
Fafner
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Guth
I-III 2012
So 28 I 2012
Čt 01 III 2012
Das Rheingold
Fasolt
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Guth
I-II 2012
Ne 15, St 18, So 21, Út 24, 27, Po 30 I 2012
03 II 2012
LearPremiéra
König von Frankreich
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Gruber
XI 2011
So 19, Čt 24, Ne 27 XI 2011
Salome
1. Nazarener
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Decker
XI 2011
Čt 17, St 23, 25, Út 29 XI 2011
Bliss
Reverend Des/ Neighbour/ Nurse/ 5. Managing Director
Staatsoper Hamburg
D: Soddy
R: Gray
X 2011-VI 2012
Út 25, Ne 30 X 2011
St 02 XI 2011
09, St 13 VI 2012
Der fliegende Holländer
Daland
Staatsoper Hamburg
D: Soltesz
R: Marelli
X 2011
Ne 02, Čt 06, Ne 09, Ne 16 X 2011
Palestrina
Der Kardinal von Lothringen/ Fünf Kapellsänger von St. Maria Maggiore
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Stückl
IX 2011-III 2012
Ne 25, Čt 29 IX 2011
So 26, St 30 XI 2011
Čt 01, Út 13, Út 27, 30 XII 2011
03 III 2012
Die Zauberflöte
Sarastro
Staatsoper Hamburg
D: Alber / Csizmadia
R: Freyer
IX 2011-IV 2012
Ne 18, St 21, So 24, Út 27, 30 IX 2011
St 05, 07, 14, Út 18 X 2011
05, St 11 IV 2012
Don Giovanni
Leporello
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Dörrie
VI 2011
Ne 05, St 08, Po 13, Čt 16 VI 2011
PalestrinaPremiéra
Der Kardinal von Lothringen/ Kapellsänger
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Stückl
IV 2011
So 16, Po 25 IV 2011
SalomePremiéra
2. Soldat
Osterfestspiele Salzburg
Großes Festspielhaus
D: Rattle
R: Herheim
I-III 2011
So 22, 28 I 2011
So 05, Čt 24 II 2011
St 02, So 05, Ne 20 III 2011
Don Giovanni
Leporello
Theater Bremen
Theater am Goetheplatz
D: Poschner
R: Moses
I-V 2011
Ne 09, St 12, Ne 23 I 2011
Po 25 IV 2011
Ne 01 V 2011
Parsifal
Titurel
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Wilson
XII 2010
Út 14, 17, Út 21, So 25, St 29 XII 2010
Die Fledermaus
Frank
Staatsoper Hamburg
D: Eschwé
R: Hollmann
XI 2010-I 2011
Čt 11, St 17, 26, Út 30 XI 2010
26, So 29 I 2011
Le nozze di Figaro
Figaro
Staatsoper Hamburg
D: Joel
R: Schaaf
X-XII 2010
So 16, 22 X 2010
Čt 02, Čt 09, Čt 16, Čt 30 XII 2010
Die Zauberflöte
Sarastro
Staatsoper Hamburg
D: Csizmadia
R: Freyer
IX-X 2010
Ne 12, St 15, Ne 19, Út 21, So 25 IX 2010
So 02 X 2010
BlissPremiéra
Reverend Des/ Neighbour/ Nurse/ 5. Managing Director
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Gray
IX 2010-V 2011
St 08, 24 IX 2010
Ne 24, Čt 28 X 2010
Čt 04, Po 08, 12 XI 2010
St 15, Ne 19 XII 2010
04, So 26 II 2011
So 16 IV 2011
So 07 V 2011
La traviata
Dottore Grenvil
Staatsoper Hamburg
D: Young / Martino
R: Abenius
V-VI 2010
Ne 16, St 19, So 22, Út 25, 28 V 2010
St 02, So 05, Čt 10 VI 2010
AidaPremiéra
Il Re
Staatsoper Hamburg
D: Montanaro
R: Joosten
IV 2010
So 03, St 07, Ne 11, St 14, Ne 18 IV 2010
Chowanschtschina
Strechnjew/ 1. Strelez
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Kupfer
III 2010
Ne 21, Ne 28, St 31 III 2010
Salome
Nazarener
Staatsoper Hamburg
D: Young
III-V 2010
Út 09, Čt 11 III 2010
Út 27, Čt 29 IV 2010
So 01 V 2010
Le nozze di Figaro
Figaro
Staatsoper Hamburg
D: Schneider
R: Schaaf
II 2010
Ne 21, 26, Ne 28 II 2010
Death in Venice
Russian Father/ Guide in Venice
Staatsoper Hamburg
D: Brabbins
R: Gray
II-VI 2010
So 06, St 10, 12, Ne 14, St 17, So 20, St 24 II 2010
05, Ne 07, Ne 14, So 27 III 2010
So 03, Ne 11, 16, Ne 25 IV 2010
Čt 03 VI 2010
Don GiovanniPremiéra
Leporello
Theater Bremen
Theater am Goetheplatz
D: Poschner
R: Moses
I-III 2010
Út 19, 22, Út 26 I 2010
So 13, St 17, So 20 II 2010
Út 02 III 2010
Don Giovanni
Leporello
Staatsoper Hamburg
D: Ráth
R: Halmen
XII 2009-I 2010
Ne 20, Út 29 XII 2009
08, Út 12 I 2010
Rigoletto
Sparafucile
Staatsoper Hamburg
D: Kocsár
R: Homoki
X 2009-VI 2010
30 X 2009
So 07, St 11, So 21 XI 2009
04, St 09 VI 2010
Der Freischütz
Ein Eremit
Staatsoper Hamburg
D: Foster
R: Konwitschny
X 2009-VII 2010
St 07, So 10, So 24 X 2009
So 28 XI 2009
Čt 03, St 16 XII 2009
08 VI 2010
02 VII 2010
La traviata
Dottore Grenvil
Staatsoper Hamburg
D: Martino / Young
R: Abenius
X-XII 2009
So 03 X 2009
Čt 12, Ne 29 XI 2009
St 02, Út 15, So 19 XII 2009
Die Zauberflöte
Sarastro
Staatsoper Hamburg
D: Soddy / Csizmadia
R: Freyer
IX-X 2009
Čt 17, Út 22, So 26 IX 2009
St 14, So 17, St 21 X 2009
Tosca
Sagrestano
Staatsoper Hamburg
D: Chichon
R: Carsen
IX 2009
So 05, Út 08, Čt 10 IX 2009
Arabella
Graf Lamoral
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Bechtolf
VI 2009
Ne 14, Čt 18, Ne 21 VI 2009
Der Rosenkavalier
Polizeikommissar
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Marelli
V 2009
01, 08, Čt 14 V 2009
Otello
Lodovico
Staatsoper Hamburg
D: Kamensek
R: Everding
IV-V 2009
Ne 19, St 22, Ne 26, St 29 IV 2009
So 02, Út 05, Ne 10 V 2009
Death in VenicePremiéra
Russian Father/ Guide in Venice
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Gray
III 2009
Út 10, Út 17, Út 24 III 2009
Dialogues des Carmélites
2. Commissaire
Staatsoper Hamburg
D: Kildea
R: Lehnhoff
II-VI 2009
So 28 II 2009
Ne 03, 15 V 2009
Ne 07, So 20, Út 23, Čt 25 VI 2009
Il barbiere di Siviglia
Basilio
Staatsoper Hamburg
D: Winterson
R: Deflo
II 2009
13, So 21, Po 23, St 25 II 2009
Der Freischütz
Ein Eremit
Staatsoper Hamburg
D: Bosch
R: Konwitschny
I-II 2009
St 14, Út 20, Út 27, Čt 29 I 2009
Po 16, St 18, 20 II 2009
La bohème
Colline
Staatsoper Hamburg
D: Hewett / Joel
R: Joosten
XII 2008-VI 2009
Ne 21, 26 XII 2008
04 I 2009
Čt 21 V 2009
Po 01 VI 2009
Die Meistersinger von Nürnberg
Hans Schwarz
Staatsoper Hamburg
D: Schønwandt
R: Konwitschny
X 2008-II 2009
24 X 2008
Ne 02, 14, Út 18, Ne 23 XI 2008
So 06, 12, Út 16, So 20 XII 2008
21 I 2009
Čt 12 II 2009
RigolettoPremiéra
Sparafucile
Theater Lübeck
D: Bach
R: Nickler
X 2008-III 2009
Čt 09, So 11 X 2008
14, 20 III 2009
Tosca
Sagrestano
Staatsoper Hamburg
D: Kamensek
R: Carsen
IX 2008-V 2009
Út 16, Čt 25 IX 2008
08, Čt 12 II 2009
So 09, So 16, Út 26, 29 V 2009
La traviata
Dottore Grenvil
Staatsoper Hamburg
D: Young / Bach
R: Abenius
IX 2008-I 2009
Ne 14, St 17, So 20 IX 2008
08, Ne 11 I 2009
Macbeth
Un Medico
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Pimlott
IX 2008-IV 2009
St 10, 19 IX 2008
31 III 2009
So 04 IV 2009
Rigoletto
Sparafucile
Staatsoper Hamburg
D: Kamensek
R: Homoki
IX-XII 2008
Ne 07, 12 IX 2008
St 26, Ne 30 XI 2008
Út 02, So 13, Út 16, Čt 18 XII 2008
Un ballo in maschera
Il Conte di Ribbing
Staatsoper Hamburg
D: Ráth / Soltesz
R: Schulin
VI 2008
Ne 08, St 11, So 14, Čt 19, So 21 VI 2008
Turandot
Un Mandarino
Staatsoper Hamburg
D: Nelsons
R: Erath
V-VI 2008
Ne 18, Čt 22, Ne 25 V 2008
Ne 01 VI 2008
Macbeth
Un Medico
Staatsoper Hamburg
D: Jones
IV-V 2008
So 26, St 30 IV 2008
Ne 04, So 17 V 2008
Salome
2. Soldat
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Decker
IV 2008
Ne 13, Čt 17, Ne 20, Čt 24 IV 2008
DaphneKoncertní provedení
4. Schäfer
Staatsoper Hamburg
D: Young
III 2008
Út 18, 21, Út 25, Ne 30 III 2008
Don GiovanniPremiéra
Masetto
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Halmen
II 2008
Ne 03, St 06, So 09, Út 12, 15, Ne 24 II 2008
ArabellaPremiéra
Graf Lamoral
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Bechtolf
I 2008
18, Ne 20, Ne 27 I 2008
Dialogues des CarmélitesPremiéra
M Javelinot
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Lehnhoff
XII 2007-I 2008
So 15, 21, 28, Po 31 XII 2007
04 I 2008
La Fille du régiment
Un Caporal
Staatsoper Hamburg
D: Meister
R: Pfeil
XII 2007
So 08, Čt 13, Ne 16 XII 2007
Tannhäuser
Reinmar von Zweter
Staatsoper Hamburg
D: Schneider
R: Panzer
XI-XII 2007
23, 30 XI 2007
07 XII 2007
Elektra
Pfleger des Orest
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Everding
XI-XII 2007
Ne 18, St 21, Ne 25, St 28 XI 2007
Ne 09, St 12 XII 2007
Der RosenkavalierPremiéra
Polizeikommissar
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Marelli
IX 2007-III 2008
Ne 30 IX 2007
Čt 04, Ne 14, So 27 X 2007
So 08, Út 18, So 22 XII 2007
25 I 2008
Čt 14 II 2008
Ne 30 III 2008
FidelioPremiéra
Rocco
Theater Kiel
Opernhaus
D: Fritzsch
R: Neuner
IX 2007-VI 2008
Po 24 IX 2007
28 III 2008
So 19 IV 2008
Po 05, St 14, Út 20, 23 V 2008
Ne 15, Út 24, Čt 26 VI 2008
La traviata
Il Dottor Grenvil
Staatsoper Hamburg
D: Hewett / Martino / Meister
R: Abenius
IX 2007
21 IX 2007
Die Zauberflöte
Sarastro
Schleswig-Holsteinische Landestheater, Flensburg
D: Oskamp
R: Reinhardt
IX 2007-III 2008
Út 04, 07, 21 IX 2007
10, St 13, So 16 II 2008
07 III 2008
Tosca
Cesare Angelotti
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Carsen
IV 2007
Ne 15, St 18, Ne 22, St 25 IV 2007
Eugen Onegin
Saretzki
Staatsoper Hamburg
D: Soltesz
R: Dresen
III-VI 2007
Ne 04, Čt 08, Ne 11 III 2007
Čt 21, St 27 VI 2007
Otello
Lodovico
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Everding
II-III 2007
Ne 18, St 21, Út 27 II 2007
02, Út 06, Ne 18 III 2007
Die Frau ohne SchattenPremiéra
Der Einarmige/ Die Stimmen der Wächter der Stadt
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Warner
I-II 2007
Út 30 I 2007
02, 09, So 17 II 2007
La Fille du régiment
Un Caporal
Staatsoper Hamburg
D: Plasson
R: Pfeil
XII 2006-III 2007
St 27 XII 2006
05, Čt 11, Ne 14 I 2007
16, St 21 III 2007
Tosca
Cesare Angelotti
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Carsen
XII 2006-VI 2007
01, Čt 07 XII 2006
13, 22, Út 26 VI 2007
Jenůfa
Dorfrichter
Staatsoper Hamburg
D: Ráth
XI 2006-II 2007
Ne 19, Ne 26 XI 2006
04 II 2007
Parsifal
2. Gralsritter
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Wilson
XI 2006
Út 07, 10, Ne 12, 17, St 22 XI 2006
A Midsummer Night's Dream
Theseus
Staatsoper Hamburg
D: Kildea
R: Phillips
IX 2006-I 2007
08, St 20, St 27, So 30 IX 2006
07, 12, St 17 I 2007
Don Giovanni
Masetto
Staatsoper Hamburg
D: Foster / Hewlett
R: Halmen
VI 2006
Ne 04, St 07, 09, Ne 11, Čt 15, Ne 18, Út 20, Čt 22 VI 2006
La Fille du régimentPremiéra
Un Caporal
Staatsoper Hamburg
D: Plasson
R: Pfeil
III 2006
Ne 05, Čt 09, So 18, Út 21 III 2006
Tri Sestri
Kulygin
Staatsoper Hamburg
D: Brabbins
R: Nordey
I-II 2006
St 11, Čt 19, 27, Út 31 I 2006
03 II 2006
Alcina
Melisso
Staatsoper Hamburg
D: Haselböck
R: Loy
XI 2005
Út 15, 18, St 23, 25 XI 2005
Dialogues des Carmélites
M Javelinot
Staatsoper Hamburg
D: Plasson
R: Lehnhoff
XI 2005-I 2006
Ne 06, Čt 10, Ne 13, Ne 27 XI 2005
22, Ne 29 I 2006
Tristan und Isolde
Ein Steuermann
Staatsoper Hamburg
D: Schneider
R: Berghaus
X 2005
14, Út 18, So 22, So 29 X 2005
Pique Dame
Narumoff
Staatsoper Hamburg
D: Ráth
R: Decker
IX-X 2005
30 IX 2005
St 05, So 08, St 19, St 26 X 2005
Rigoletto
Un Usciere di Corte
Staatsoper Hamburg
D: Ettinger
R: Homoki
IX 2005
02, Ne 04, St 07, So 10, Čt 15 IX 2005
Giulio Cesare in Egitto
Curio
Staatsoper Hamburg
D: Marchi
R: Gruber
V-VI 2005
Po 30 V 2005
Po 13 VI 2005
Dialogues des Carmélites
2. Kommissar
Staatsoper Hamburg
D: Metzmacher
R: Lehnhoff
V-VI 2005
Po 16, Ne 22 V 2005
So 18 VI 2005
Lohengrin
4. Edler
Staatsoper Hamburg
D: Metzmacher
R: Konwitschny
III-IV 2005
So 26, St 30 III 2005
So 02, Út 05 IV 2005
Salome
2. Soldat
Staatsoper Hamburg
D: Auguin
R: Decker
II-III 2005
Po 21, Út 22 II 2005
Út 01, Čt 03, So 05, So 12 III 2005
Zar und Zimmermann
Lord Syndham
Staatsoper Hamburg
D: Eschwé
R: Bunzel
II-III 2005
Ne 13, St 16, Ne 20, Čt 24, Ne 27 II 2005
St 02, Ne 06, Po 28, Čt 31 III 2005
Giulio Cesare in Egitto
Curio
Staatsoper Hamburg
D: Marchi
R: Gruber
XI-XII 2004
Ne 14, Čt 18, So 20, Út 23, Ne 28 XI 2004
03, Ne 05 XII 2004
Moses und Aron
6. Solostimme
Staatsoper Hamburg
D: Metzmacher
R: Konwitschny
X-XI 2004
29 X 2004
Čt 04 XI 2004
Elektra
Pfleger des Orest
Staatsoper Hamburg
D: Layer
R: Everding
X-XII 2004
Út 12, Čt 14, Ne 17, 22 X 2004
So 04, Čt 16, So 18 XII 2004
Fidelio
2. Gefangener
Staatsoper Hamburg
D: Metzmacher
R: Neuenfels
IX-X 2004
Út 21, So 25 IX 2004
01, St 06, So 09 X 2004
Tosca
Sciarrone
Staatsoper Hamburg
D: Chaslin
R: Carsen
IX-X 2004
Ne 12, Ne 19, St 22, St 29 IX 2004
So 02, Ne 10 X 2004
Parsifal
2. Gralsritter
Staatsoper Hamburg
D: Metzmacher
R: Wilson, Panzer
VIII 2004-III 2005
So 21, St 25, Ne 29 VIII 2004
Út 07, Čt 09 IX 2004
So 06 XI 2004
23, Čt 27 I 2005
Út 15, So 19 II 2005
Út 22 III 2005
La traviata
Marquis von Obigny
Staatsoper Hamburg
D: Bareza
R: Abenius
VI 2004
Čt 17, So 19, Ne 20, Út 22, Čt 24, So 26 VI 2004
Gloria von JaxtbergPremiéra
Rodrigo, Frosch
Staatsoper Hamburg
D: Schäfer
R: Müller
IV-V 2004
30 IV 2004
St 05, So 08, St 12 V 2004
Rigoletto
Graf von Ceprano/ Gerichtsdiener
Staatsoper Hamburg
D: Renes
R: Homoki
IV-V 2004
Ne 04, St 07, 09, Út 13, So 17, St 21, Po 26 IV 2004
Út 04, Čt 06 V 2004
FidelioPremiéra
2. Gefangener
Staatsoper Hamburg
D: Metzmacher
R: Neuenfels
XII 2003-IV 2004
Út 30 XII 2003
02, St 07 I 2004
St 17, So 20 III 2004
Út 06 IV 2004
La traviata
Marquis von Obigny
Staatsoper Hamburg
D: Bareza
R: Abenius
XI 2003-III 2004
Čt 27, Ne 30 XI 2003
St 17, Po 22 XII 2003
21, 26 III 2004
Tosca
Sciarrone
Staatsoper Hamburg
D: Soltesz
R: Carsen
XI 2003
Út 18, 21 XI 2003
Elektra
Pfleger des Orest
Staatsoper Hamburg
D: Soltesz
R: Everding
IX-X 2003
Ne 21, Ne 28 IX 2003
Ne 05 X 2003
Lohengrin
4. Edler
Staatsoper Hamburg
D: Metzmacher
R: Konwitschny
IX-XII 2003
Ne 14, 19 IX 2003
Út 16, 19, So 27 XII 2003
Die Zauberflöte
2. Geharnischter
Staatsoper Hamburg
D: Eschwé
R: Freyer
II 2015
Út 03, 06, Ne 08, Čt 12 II 2015
Le nozze di Figaro
Figaro
Staatsoper Hamburg
D: Soltesz
R: Schaaf