Предстоящи изпълнения Днес нататък
Минали изпълнения 1970 — Вчера
Das Land des Lächelns (The Land of Smiles), Lehár
Slezské divadloTschang
Преглед на артистите и постановъчната трупа-
La Traviata (La traviata), Verdi
Slezské divadloIl barone Douphol (The Baron Douphol)
Преглед на артистите и постановъчната трупа-
La Traviata (La traviata), Verdi
Slezské divadloIl barone Douphol (The Baron Douphol)
Преглед на артистите и постановъчната трупаDas Land des Lächelns (The Land of Smiles), Lehár
Slezské divadloTschang
Преглед на артистите и постановъчната трупаNovoroční Operní Galavečer, Various
Slezské divadloSoloist
Преглед на артистите и постановъчната трупаDas Land des Lächelns (The Land of Smiles), Lehár
Slezské divadloTschang
Преглед на артистите и постановъчната трупа-
La Traviata (La traviata), Verdi
Slezské divadloIl barone Douphol (The Baron Douphol)
Преглед на артистите и постановъчната трупа-
La Traviata (La traviata), Verdi
Slezské divadloIl barone Douphol (The Baron Douphol)
Преглед на артистите и постановъчната трупаDas Land des Lächelns (The Land of Smiles), Lehár
Slezské divadloTschang
Преглед на артистите и постановъчната трупаKát'a Kabanová (Katya Kabanova), Janáček
Slezské divadloKuligin
Преглед на артистите и постановъчната трупасъб10:00
Opava, Czech Republicнед19:00
Opava, Czech Republicвто19:00
Opava, Czech RepublicPolenblut (Polish Blood), Nedbal
Slezské divadloSenowicz
Преглед на артистите и постановъчната трупаThe Sound of Music (My Favorite Things), Rodgers
Slezské divadloMax Dettweiler
Преглед на артистите и постановъчната трупасъб18:00
Opava, Czech RepublicProdaná nevěsta (The Bartered Bride), Smetana
Slezské divadloKrušina (Krusina)
Преглед на артистите и постановъчната трупачет19:00
Opava, Czech RepublicJakobín (The Jacobin), Dvořák
Slezské divadloAdolf z Harasova (Adolf of Harasov)
Преглед на артистите и постановъчната трупаKát'a Kabanová (Katya Kabanova), Janáček
Slezské divadloKuligin
Преглед на артистите и постановъчната трупачет19:00
Opava, Czech Republicсъб18:00
Opava, Czech RepublicKarlstejn Night, Svoboda, K.
Slezské divadloCharles IV
Преглед на артистите и постановъчната трупаNabucco, Verdi
Slezské divadloIl Gran Sacerdote di Belo (The High Priest of Ba'al)
Преглед на артистите и постановъчната трупаKát'a Kabanová (Katya Kabanova), Janáček
Slezské divadloKuligin
Преглед на артистите и постановъчната трупавто19:00
Opava, Czech RepublicProdaná nevěsta (The Bartered Bride), Smetana
Slezské divadloKrušina (Krusina)
Преглед на артистите и постановъчната трупачет19:00
Opava, Czech RepublicKát'a Kabanová (Katya Kabanova), Janáček
Slezské divadloKuligin
Преглед на артистите и постановъчната трупаThe Sound of Music (My Favorite Things), Rodgers
Slezské divadloMax Dettweiler
Преглед на артистите и постановъчната трупапет18:00
Opava, Czech RepublicProdaná nevěsta (The Bartered Bride), Smetana
Slezské divadloKrušina (Krusina)
Преглед на артистите и постановъчната трупапон19:00
Opava, Czech RepublicThe Sound of Music (My Favorite Things), Rodgers
Slezské divadloMax Dettweiler
Преглед на артистите и постановъчната трупа