Operabase Home
····
Ste novým používateľom Operabase?

Od roku 1996

Nájdite umelcov pre svoju ďalšiu produkciu alebo nájdite náhrady na poslednú chvíľu

Opera
Orchestre
Balet
Muzikály
Divadlo
796,768 Vystúpenia2,696 Spoločnosti916 Festivaly187,233 Umelci707 Manažéri
Dôveryhodné a používané
Pittsburgh Opera
NorrlandsOpera
Mascarade Emerging Artists
Bayerische Staatsoper
La Fenice
Opera on the Avalon
Latvian National Symphony Orchestra
Teatro Lirico Giuseppe Verdi di Trieste
MusikTheater an der Wien
Theater Kiel
Sofia Philharmonic
Theater Freiburg

undefined.LP_WHAT_CUSTOMERS_SAY

Ste umelec alebo profesionál? Nárokujte si profil teraz.

Svoj profesionálny profil môžete spravovať tak, aby ste profesionálom v castingu prezentovali presný obraz svojej kariéry.

Používajú ho kastingoví režiséri a umeleckí administrátori v odvetví scénického umenia vo viac ako 31 jazykoch na celom svete.

Často kladené otázky - Funkcie Casting Tool
Čo je to Operabase Casting Tool a ako môže byť prínosom pre mňa ako profesionála v tomto odvetví?
Operabase Casting Tool je špičkový nástroj v tomto odvetví na plánovanie budúcej sezóny a výmenu na poslednú chvíľu. Poskytuje efektívny proces pre úvahy o obsadení a nájdenie dokonalého talentu pre produkciu. Casting Tool tiež slúži ako cenný zdroj pre agentúry a osobných manažérov na zlepšenie viditeľnosti zoznamov a rozšírenie ich zoznamov.
Ako Operabase Casting Tool zjednodušuje a zefektívňuje proces prenášania?
Casting Tool zjednodušuje a zefektívňuje proces prenášania tým, že poskytuje efektívne funkcie a funkcie. Užívateľsky prívetivé rozhranie zjednodušuje vyhľadávanie talentov a pomáha vám efektívne nájsť dokonalé talenty. Vďaka vylepšeným filtrom vyhľadávania a funkcii záložiek môžete ušetriť čas zúžením vyhľadávania na základe konkrétnych kritérií a nájsť najvhodnejších umelcov a vytvoriť si užší zoznam umelcov pre budúce sezóny alebo náhrady na poslednú chvíľu.
Môže mi Operabase Casting Tool pomôcť nájsť tých správnych interpretov pre konkrétne roly alebo produkcie?
Áno, Casting Tool je navrhnutý tak, aby vám pomohol nájsť najvhodnejších umelcov pre vaše produkcie. Rozsah filtrov vám umožňuje zefektívniť vyhľadávanie a zúžiť možnosti. Prostredníctvom zobrazenia Artist Pro môžete vyhodnotiť interpretovu históriu výkonu, debutové roly a aktuálne angažmán. S týmito zdrojmi, ktoré máte k dispozícii, môžete efektívne hodnotiť umelcov a robiť informované rozhodnutia pri obsadzovaní konkrétnych rolí alebo inscenácií.
Čo odlišuje Operabase Casting Tool od iných platforiem alebo nástrojov na prenášanie dostupných v tomto odvetví?
Operabase Casting Tool je postavená na najväčšej a najspoľahlivejšej databáze operných a umeleckých aktivít na svete. S viac ako 23 rokmi vývoja sa etablovala ako dôveryhodný zdroj pre odlievacích profesionálov na celom svete. Okrem toho je to neustále aktualizovaný systém, ktorý poskytuje spoľahlivé a viacjazyčné informácie. Profesionáli v oblasti castingu sa môžu spoľahnúť na presnosť dostupných údajov.
Aká obsiahla je databáza interpretov a umelcov na Operabase Casting Tool ? Aktualizuje sa Operabase Casting Tool pravidelne o nových interpretov a informácie o castingu?
Naša databáza obsahuje +700 000 predstavení a +150 000 umelcov. Údaje v Casting Tool sú zvýraznené komplexne a zahŕňajú širokú škálu umelcov v odvetví scénického umenia. Profesionáli v oblasti castingu môžu preskúmať množstvo možností, aby našli perfektné prispôsobenie ich produkcii. Operabase Casting Tool sa pravidelne aktualizuje o nových interpretov a informácie o castingu. Náš tím zaisťuje, že databáza zostáva presná a aktuálna, čím umožňuje castingovým profesionálom prístup k najaktuálnejším informáciám pri rozhodovaní o obsadení.
Môžem prispôsobiť svoje kritériá vyhľadávania na Operabase Casting Tool aby som našiel ideálne talenty pre svoje produkcie?
Áno. Operabase Casting Tool vám umožňuje prispôsobiť kritériá vyhľadávania tak, aby ste našli najvhodnejší talent pre vašu produkciu. S našimi funkciami rozšíreného vyhľadávania môžete spresniť vyhľadávanie na základe konkrétnych požiadaviek, ako sú jazykové znalosti, skúsenosti s výkonom a ďalšie. Prispôsobením kritérií vyhľadávania môžete efektívne zúžiť výsledky a nájsť umelcov, ktorí presne zodpovedajú vašim potrebám.

Casting Tool

€ 1500/ rok + DPH - Vyúčtované ročne
Opera
Orchestre
Balet
Muzikály
Divadlo

  • Objavovanie talentov pre programovanie budúcej sezóny a skoky do hry
  • Získajte úplný prístup k archívom Operabase v 31 jazykoch
  • Schopnosť prispôsobiť vyhľadávanie podľa regiónu na identifikáciu umelcov a členov kreatívneho tímu, ktorí sa podieľali na konkrétnej produkcii
  • Harmonogram vystúpení a história umelcov a členov produkčného tímu

Operabase dôverujú špičkoví profesionáli v oblasti scénického umenia

Theater Bielefeld
Dutch National Opera & Ballet
Staatstheater Mainz
Fondazione Haydn di Bolzano e Trento
Aalto-Musiktheater Essen
Anhaltisches Theater Dessau
New York Festival of Song
Salzburger Landestheater
Philharmonia Baroque Orchestra & Chorale
MusikTheater an der Wien
New National Theatre Tokyo
Welsh National Opera ( WNO )
Stuttgart Opera
Opera West Society
Teatro Goldoni
Ars Minerva
English National Opera
Teatr Wielki - Opera Narodowa
Victorian Opera
Berliner Philharmoniker
Royal Danish Opera
Cincinnati Opera
Houston Grand Opera
Teatro Verdi di Salerno