Operabase Home
····
Vai esat jauns Operabase?

Kopš 1996. gada

Operabase Casting Tool ir skatuves mākslas nozares uzticamība

Pasaulē vadošais visaptverošais precīzas informācijas resurss skatuves mākslai.

Opera,
Orķestri,
Balets,
Mūziķi,
Teātris.
····

Ko saka mūsu klienti

Casting Tool

Jūs varētu spēlēt bez Operabase liešanas rīka, bet kāpēc jūs to darītu?
Casting Tool

Operabase arhīvs

Piekļūstiet operas lielākajai datu bāzei un vēsturiskajiem arhīviem
Operabase arhīvs

Bieži uzdotie jautājumi - Casting Tool

Vai Operabase Casting Tool atbalsta aktieru atlasi operai, baletam, klasikai, mūzikliem, teātrim, koncertiem?
Jā, Casting Tool ir paredzēts operai, baletam, klasikai, mūzikliem, teātrim un koncertiem. Tā piedāvā izvērstus meklēšanas filtrus, kas ļauj efektīvi novērtēt dažādas lomas un iestudējumus dažādos žanros.
Vai Casting Tool var man palīdzēt atrast talantus aktieriem, komandai, instrumentālistiem un citiem?
Jā, Casting Tool ir paredzēts plašai meklēšanai. Ar 700 000+ priekšnesumiem un 150 000+ mākslinieku, tas piedāvā visaptverošus datus par skatuves mākslu. Apraides profesionāļi var izpētīt plašu iespēju klāstu, kas regulāri tiek atjaunināti ar jauniem izpildītājiem un apraides informāciju.
Kādas profesijas man ļauj meklēt Casting Tool ?
Liešanas rīkā varat meklēt vairākas profesijas, piemēram: Uz skatuves māksliniekiem patīk dziedātāji un aktieri. Ārpus skatuves mākslinieki un komandas locekļi, tostarp komponisti un režisori. Instrumentālisti, piemēram, pianisti un vijolnieki. Apraides rīkā ir pieejamas vairāk nekā 20 000 darba lomu, kuras varat izpētīt.
Kā Casting Tool palīdz sezonas plānošanā?
Casting Tool racionalizē apraidi, izmantojot lietotājam draudzīgu saskarni un izvērstos meklēšanas filtrus, padarot talantu meklēšanu efektīvu, lai ātri atrastu ideālus māksliniekus.
Kā Casting Tool palīdz pēdējā brīža aizstāšanai?
Operabase Casting Tool ļauj pielāgot meklēšanu atbilstošiem talantiem. Izmantojiet paplašinātus filtrus, piemēram, valodas prasmes un izrādes pieredzi, lai ātri atrastu māksliniekus, kas atbilst jūsu konkrētajām vajadzībām. Efektīvi sašauriniet rezultātus laicīgai aizvietošanai.
Cik izpildītāju ir norādīti laukā Casting Tool ?
Casting Tool sarakstā ir vairāk nekā 150 000 mākslinieku. Tas ietver dziedātājus/izpildītājus, ārpus skatuves māksliniekus, komandas locekļus, instrumentālistus un citus mūziķus.