Operabase Home
····
Ste novým používateľom Operabase?

Od roku 1996

Operabase Casting Tool je dôveryhodný v odvetví scénického umenia

Popredný svetový komplexný zdroj presných informácií pre scénické umenie.

Opera,
Orchestre,
Balet,
Muzikály,
Divadlo.
····
Dôveryhodné a používané
Malmö Opera
National Moravian-Silesian Theatre
State Opera Plovdiv
The Jerusalem Opera
Opéra National du Rhin
Fundación Baluarte
Teatro de la Zarzuela
Theater Erfurt
HNK Zagreb
Opernhaus Zürich
Theater und Orchester Heidelberg
Fondazione Haydn di Bolzano e Trento

Čo hovoria naši zákazníci

Archívy operabase

Získajte prístup k najväčšej databáze a historickým archívom opery
Archívy operabase

Casting Tool

Môžete hádzať bez odlievacieho nástroja Operabase, ale prečo by ste?
Casting Tool

Export výkonu (na vyžiadanie)

Získajte podrobné informácie z Operabase pre časopisy a online publikácie
Export výkonu (na vyžiadanie)

Často kladené otázky - Casting Tool

Čo je to Operabase Casting Tool a ako môže byť prínosom pre mňa ako profesionála v tomto odvetví?
Operabase Casting Tool je špičkový nástroj v tomto odvetví na plánovanie budúcej sezóny a výmenu na poslednú chvíľu. Poskytuje efektívny proces pre úvahy o obsadení a nájdenie dokonalého talentu pre produkciu. Casting Tool tiež slúži ako cenný zdroj pre agentúry a osobných manažérov na zlepšenie viditeľnosti zoznamov a rozšírenie ich zoznamov.
Ako Operabase Casting Tool zjednodušuje a zefektívňuje proces prenášania?
Casting Tool zjednodušuje a zefektívňuje proces prenášania tým, že poskytuje efektívne funkcie a funkcie. Užívateľsky prívetivé rozhranie zjednodušuje vyhľadávanie talentov a pomáha vám efektívne nájsť dokonalé talenty. Vďaka vylepšeným filtrom vyhľadávania a funkcii záložiek môžete ušetriť čas zúžením vyhľadávania na základe konkrétnych kritérií a nájsť najvhodnejších umelcov a vytvoriť si užší zoznam umelcov pre budúce sezóny alebo náhrady na poslednú chvíľu.
Môže mi Operabase Casting Tool pomôcť nájsť tých správnych interpretov pre konkrétne roly alebo produkcie?
Áno, Casting Tool je navrhnutý tak, aby vám pomohol nájsť najvhodnejších umelcov pre vaše produkcie. Rozsah filtrov vám umožňuje zefektívniť vyhľadávanie a zúžiť možnosti. Prostredníctvom zobrazenia Artist Pro môžete vyhodnotiť interpretovu históriu výkonu, debutové roly a aktuálne angažmán. S týmito zdrojmi, ktoré máte k dispozícii, môžete efektívne hodnotiť umelcov a robiť informované rozhodnutia pri obsadzovaní konkrétnych rolí alebo inscenácií.
Čo odlišuje Operabase Casting Tool od iných platforiem alebo nástrojov na prenášanie dostupných v tomto odvetví?
Operabase Casting Tool je postavená na najväčšej a najspoľahlivejšej databáze operných a umeleckých aktivít na svete. S viac ako 23 rokmi vývoja sa etablovala ako dôveryhodný zdroj pre odlievacích profesionálov na celom svete. Okrem toho je to neustále aktualizovaný systém, ktorý poskytuje spoľahlivé a viacjazyčné informácie. Profesionáli v oblasti castingu sa môžu spoľahnúť na presnosť dostupných údajov.
Aká obsiahla je databáza interpretov a umelcov na Operabase Casting Tool ? Aktualizuje sa Operabase Casting Tool pravidelne o nových interpretov a informácie o castingu?
Naša databáza obsahuje +700 000 predstavení a +150 000 umelcov. Údaje v Casting Tool sú zvýraznené komplexne a zahŕňajú širokú škálu umelcov v odvetví scénického umenia. Profesionáli v oblasti castingu môžu preskúmať množstvo možností, aby našli perfektné prispôsobenie ich produkcii. Operabase Casting Tool sa pravidelne aktualizuje o nových interpretov a informácie o castingu. Náš tím zaisťuje, že databáza zostáva presná a aktuálna, čím umožňuje castingovým profesionálom prístup k najaktuálnejším informáciám pri rozhodovaní o obsadení.
Môžem prispôsobiť svoje kritériá vyhľadávania na Operabase Casting Tool aby som našiel ideálne talenty pre svoje produkcie?
Áno. Operabase Casting Tool vám umožňuje prispôsobiť kritériá vyhľadávania tak, aby ste našli najvhodnejší talent pre vašu produkciu. S našimi funkciami rozšíreného vyhľadávania môžete spresniť vyhľadávanie na základe konkrétnych požiadaviek, ako sú jazykové znalosti, skúsenosti s výkonom a ďalšie. Prispôsobením kritérií vyhľadávania môžete efektívne zúžiť výsledky a nájsť umelcov, ktorí presne zodpovedajú vašim potrebám.

Operabase dôverujú špičkoví profesionáli v oblasti scénického umenia

Minnesota Opera
Biwako Hall
Oper Köln
Malmö Opera
Civitanova all'Opera
National Moravian-Silesian Theatre
Greek National Opera
Staatstheater Braunschweig
Dutch National Opera & Ballet
Oldenburgisches Staatstheater
Theater und Orchester Heidelberg
Deutsche Oper am Rhein
Athens Philharmonic
The Shepherd School of Music Rice University
New National Theatre Tokyo
Musikverein Graz
Théâtre du Châtelet
Theater Basel
Opéra de Lausanne
San Francisco Opera
Polish National Radio Symphony Orchestra
Kilden Opera
HNK Zagreb
Ulm Theater