Statistika

10 visvairāk atskaņotie muzikālie darbi
Muzikālā darba nosaukumsKomponistsIzrādesIestudējumi
The Magic FluteMozart686119
CarmenBizet547111
La BohèmePuccini52996
The Fallen WomanVerdi503126
The Marriage of FigaroMozart49579
ToscaPuccini473111
RigolettoVerdi38477
Madam ButterflyPuccini37885
Così fan tutteMozart34674
The Barber of SevilleRossini34388
10 visvairāk atskaņotie komponisti
KomponistsIzrādesIestudējumi
Mozart2407489
Verdi2200518
Puccini2049443
Rossini890219
Wagner,Richard748196
Donizetti702181
Bizet647137
Händel617201
Tchaikovsky,P472133
Strauss,R37787
Statistika pa pilsētām
PilsētaIzrādesIestudējumi
Vienna916165
Berlin758156
Munich620124
London526100
Paris472128
Zurich45964
Budapest41060
Moscow377172
Saint Petersburg349133
Hamburg29465
Statistika pa valstīm
ValstsIzrādesIestudējumi
Germany75141319
Austria1954336
United States1642402
France1579456
United Kingdom1418275
Italy1234389
Switzerland1220179
Russia1112550
Spain740208
Czech Republic658139
© 2021 Operabase Media Limited or its affiliated companies. All rights reserved.