Statistika

10 titli l-aktar lagħbu
TitoluKompożiturRappreżentazzjonijietProduzzjonijiet
The Magic FluteMozart700122
La BohèmePuccini560100
CarmenBizet533112
The Fallen WomanVerdi523134
The Marriage of FigaroMozart49779
ToscaPuccini496117
RigolettoVerdi39579
Madam ButterflyPuccini39387
The Barber of SevilleRossini34089
Don GiovanniMozart32876
10 kompożituri li lagħbu l-iktar
KompożiturRappreżentazzjonijietProduzzjonijiet
Mozart2436493
Verdi2253533
Puccini2133454
Rossini859215
Wagner,Richard739193
Donizetti720188
Bizet631138
Händel622202
Strauss II,J48990
Tchaikovsky,P483139
Statistika skont il-belt
BeltRappreżentazzjonijietProduzzjonijiet
Vienna904162
Berlin765155
St. Louis684275
Munich620124
London532102
Zurich45964
Paris452120
Moscow404173
Saint Petersburg397149
Hamburg29965
Statistika skont il-pajjiż
PajjiżRappreżentazzjonijietProduzzjonijiet
Germany75911303
Austria1937330
United States1672402
France1536444
United Kingdom1407270
Italy1301405
Russia1216585
Switzerland1203177
Spain741211
Czech Republic692143
© 2021 Operabase Media Limited or its affiliated companies. All rights reserved.