Statistieken

10 meest gespeelde titels
TitelComponistVoorstellingenProducties
The Magic FluteMozart700122
La BohèmePuccini560100
CarmenBizet532111
The Fallen WomanVerdi523134
The Marriage of FigaroMozart49779
ToscaPuccini494116
RigolettoVerdi39579
Madam ButterflyPuccini39387
The Barber of SevilleRossini34089
Don GiovanniMozart32876
10 meest gespeelde componisten
ComponistVoorstellingenProducties
Mozart2436493
Verdi2253533
Puccini2131453
Rossini859215
Wagner,Richard739193
Donizetti715185
Bizet630137
Händel622202
Strauss II,J48990
Tchaikovsky,P483139
Statistieken per stad
StadVoorstellingenProducties
Vienna904162
Berlin765155
St. Louis684275
Munich620124
London532102
Zurich45964
Paris452120
Moscow404173
Saint Petersburg397149
Hamburg29965
Statistieken per land
LandVoorstellingenProducties
Germany75911303
Austria1937330
United States1672402
France1536444
United Kingdom1407270
Italy1301405
Russia1216585
Switzerland1203177
Spain741211
Czech Republic692143
Operabase
Operabase heeft sinds 1996 wereldwijd de Opera activiteit gedocumenteerd, met meer dan 500.000 voorstellingen in ons archief te kunnen vinden. Operabase registreert het werk van artiesten in meer dan 900 theaters en maakt het seizoensinformatie voor operabezoekers in 23 talen beschikbaar.
Neem contact op
© 2021 Operabase Media Limited or its affiliated companies. All rights reserved.