Kollha
Casting Tool
Kirjiet
Aġġorna l-Profil
mt
Idħol
Pro/Casting
mt
Fittex: Prestazzjonijiet, Artisti, Kumpaniji, Festivals, Maniġer, Postijiet, Xogħlijiet mużikali, Vidjows
Ewlenija
Prestazzjonijiet
Artisti
Kumpaniji
Festivals
Maniġers
Postijiet
Aktar
Staġun
Konkorsi kant
Kompożituri
Xogħlijiet mużikali
Vidjows
Pro Tools
għall-professjonisti tal-industrija
Għall-udjenza
Alexander Goikhman
/ Vidjows
Biljetti
Aqsam
FAQ's
Ara fi
Casting Tool
Conductor
Ħarsa ġenerali
Prestazzjonijiet
Repertorju
Vidjows
Ritratti
Bijografija
Alexander Goikhman, Conductor
Vidjows
Ara fi
Casting Tool
Ħarsa ġenerali
Prestazzjonijiet
Repertorju
Vidjows
Ritratti
Bijografija
Biljetti
Aqsam
FAQ's
Ara fi
Casting Tool
Ara aktar f'Operabase
Casting Tool
Kuntatt
Aġent
Graffs tal-karriera
Repertorju Futur
Filtri avvanzati
Vidjows tal-Produzzjoni tal-Passat
39
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Mar - May 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Ara aktar vidjows
Ara aktar vidjows
Don Giovanni
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Feb - Apr 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Nov 2021 - Jan 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Ara aktar vidjows
Ara aktar vidjows
Pagliacci
,
Ruggero Leoncavallo
Nov 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Lucia di Lammermoor
(Lucia of Lammermoor)
,
Gaetano Donizetti
Oct 2021 - Mar 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Ara aktar vidjows
Ara aktar vidjows
Il barbiere di Siviglia
(The Barber of Seville)
,
Gioachino Rossini
Oct 2021 - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Cavalleria rusticana
(Rustic Chivalry)
,
Pietro Mascagni
Oct 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Darya Modzalevskaya
Natalya Chernikova
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
La Bohème
,
Giacomo Puccini
Oct 2021 - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Hetag Tedeev
Die Csárdásfürstin
(The Gypsy Princess)
,
Emmerich Kálmán
Sep 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Alexander Goikhman
Il barbiere di Siviglia
(The Barber of Seville)
,
Gioachino Rossini
May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
La Bohème
,
Giacomo Puccini
Apr - May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
La Traviata
(La traviata)
,
Giuseppe Verdi
Feb - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Alexander Goikhman
Olga Mityokina
Lucia di Lammermoor
(Lucia of Lammermoor)
,
Gaetano Donizetti
Nov 2020 - May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Oct 2020 - Mar 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Nina Zhukovskaya
Don Giovanni
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Sep 2020 - May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Pagliacci
,
Ruggero Leoncavallo
Sep 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Die Csárdásfürstin
(The Gypsy Princess)
,
Emmerich Kálmán
Sep 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Alexander Goikhman
Nina Zhukovskaya
Yevgeny Onegin
(Eugene Onegin)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Sep 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Robert Luter
Maxim Valkov
Nina Zhukovskaya
Pietro il Grande
(Peter the Great)
,
Gaetano Donizetti
Oct - Nov 2016
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Esplora aktar dwar Alexander Goikhman
Ħarsa ġenerali
Prestazzjonijiet
Repertorju
Ritratti
Bijografija
Kalendarju
Pro
Grafika tal-Organizzazzjoni
Pro
Grafika tar-Rwol
Pro
Fdat u użat minn
Ara kollox