Kollha
Casting Tool
Kirjiet
Aġġorna l-Profil
mt
Idħol
Pro/Casting
mt
Fittex: Prestazzjonijiet, Artisti, Kumpaniji, Festivals, Maniġer, Postijiet, Xogħlijiet mużikali, Vidjows
Ewlenija
Prestazzjonijiet
Artisti
Kumpaniji
Festivals
Maniġers
Postijiet
Aktar
Staġun
Konkorsi kant
Kompożituri
Xogħlijiet mużikali
Vidjows
Pro Tools
għall-professjonisti tal-industrija
Għall-udjenza
Larisa Pominova
/ Vidjows
Għassa
Aqsam
FAQ's
Ara fi
Casting Tool
Mezzo-soprano
Ħarsa ġenerali
Prestazzjonijiet
Repertorju
Vidjows
Ritratti
Larisa Pominova, Mezzo-soprano
Vidjows
Ara fi
Casting Tool
Ħarsa ġenerali
Prestazzjonijiet
Repertorju
Vidjows
Ritratti
Għassa
Aqsam
FAQ's
Ara fi
Casting Tool
Ara aktar f'Operabase
Casting Tool
Kuntatt
Aġent
Graffs tal-karriera
Repertorju Futur
Filtri avvanzati
Watch Online (Livestream u VOD)
Ara kollox
Vidjows tal-Produzzjoni tal-Passat
21
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Mar - May 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Ara aktar vidjows
Ara aktar vidjows
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Nov 2021 - Jan 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Ara aktar vidjows
Ara aktar vidjows
Lucia di Lammermoor
(Lucia of Lammermoor)
,
Gaetano Donizetti
Oct 2021 - Mar 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Ara aktar vidjows
Ara aktar vidjows
Elektra
(Electra)
,
Richard Strauss
Jan - May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Tatyana Karpacheva
C:
Maxim Valkov
Lucia di Lammermoor
(Lucia of Lammermoor)
,
Gaetano Donizetti
Nov 2020 - May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Faust
,
Charles-François Gounod
Sep 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
Yana Zubova
Don Giovanni
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Sep 2020 - May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Yevgeny Onegin
(Eugene Onegin)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Sep 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Robert Luter
Maxim Valkov
Nina Zhukovskaya
Esplora aktar dwar Larisa Pominova
Ħarsa ġenerali
Prestazzjonijiet
Repertorju
Ritratti
Grafika tal-Organizzazzjoni
Pro
Grafika tar-Rwol
Pro
Fdat u użat minn
Ara kollox