2013/14 > Slovakije 
*Publieke site     >Operabase Professional 
2013/14 > Slovakije

 Wereldpremiere
 Rariteit
 Nieuwe productie
 Nieuwe productie voor dit operahuis

  
Tsjechische Republiek Polen

Slovakije
 
Oekraïne
Oostenrijk Hongarije Roemenië

Banska Bystrica, State Opera Banská Bystrica  / 

Macbeth (Verdi) 14 Sep-28 JunML: Marián Vach; R: Peter Gábor
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 17 Sep-5 MeiML: Igor Bulla; R: Anna Osipenko
Die lustige Witwe (Lehár) 21 Sep-25 JanML: Igor Bulla, Marián Vach; R: Dana Dinková
Coriolanus (Cikker) 26 SepML: Marián Vach; R: Roman Polák
Der Tsarevich (Lehar) 28 Sep-10 MeiML: Marián Vach; R: Dagmar Hlúbková
Nabucco (Verdi) 1 Okt-1 MaaML: Marián Vach; R: Michal Babiak
Fedora (Giordano) 3 Okt-15 MeiML: Marián Vach; R: Michal Tarant
Così fan tutte (Mozart) 29 Okt-27 MaaML: Igor Bulla; R: Jana Andělová Pletichová
Zigeunerliebe (Lehár) 9 Nov-5 AprML: Igor Bulla; R: Dana Dinková
Die Herzogin von Chicago (Kálmán) 12 Nov-17 MeiR: Jozef Krasula
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 14 Nov
Madama Butterfly (Puccini) 19 Nov-11 FebML: Marián Vach; R: Barbara Klimo
Hrnčiarsky bál (Dusík) 13 Dec-1 AprML: Ján Procházka; R: Jaroslav Moravčík
Rusalka (Dvořák,A) 14 Maa-13 MeiML: Marián Vach; R: Jana Pletichová Andělová
Krútňava (Suchon) 3 AprML: Marián Vach, Ján Procházka; R: Roman Polák
Messa di Gloria (concert) (Puccini) 20 Apr
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 22 JunML: Igor Bulla; R: Andrea Hlinková
Maria di Rohan (concert) (Donizetti) 24 JunML: Ondrej Olos; R: Barbara Klimo
Tancredi (concert) (Rossini) 27 Jun
Bratislava, Slovenské národné divadlo / Slovak National Theatre  / 
Svätopluk (Suchon) 7 Sep-28 NovML: Dušan Štefánek; R: Juraj Jakubisko
Manon Lescaut (Puccini) 10 Sep-4 AprML: Martin Leginus / Rastislav Stur; R: Jiří Nekvasil
La traviata (Verdi) 12 Sep-16 MeiML: Rastislav Stur / Pavol Selecký / Paolo Gatto / Michailo Dutčak / Friedrich Haider; R: Marián Chudovský
Lohengrin (Wagner) 13 Sep-5 DecML: Martin Leginus / Friedrich Haider; R: Andrejs Žagars
Veľká doktorská rozprávka (Dubovský) 20 Sep-19 MeiML: Peter Valentovic; R: Andrea Hlinková
Nabucco (Verdi) 21 Sep-23 JunML: Rastislav Stur / Pavol Selecký / Martin Leginus; R: Zuzana Gilhuus
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 Sep-18 JunML: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Carmen (Bizet) 25 Sep-12 MeiML: Rastislav Stur / Dušan Štefánek; R: Marián Chudovský
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 26 Sep-25 JunML: Jaroslav Kyzlink / Peter Valentovic; R: Peter Konwitschny
Rigoletto (Verdi) 4 Okt-10 JunML: Martin Leginus / Friedrich Haider; R: Martin Schüler
Macbeth (Verdi) 16 Okt-15 AprML: Martin Leginus / Sebastiano Rolli / Friedrich Haider; R: Marián Chudovský
Aida (Verdi) 26 Okt-17 JunML: Rastislav Stur / Jaroslav Kyzlink; R: Miroslav Fischer
Otello (Verdi) 29 Okt-7 FebML: Martin Leginus / Ondrej Lenárd / Friedrich Haider; R: Josef Průdek
Dorian Gray (Čekovská) 8 Nov-5 JunML: Peter Valentovic / Christopher Ward; R: Nicola Raab
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 Nov-27 MaaML: Dušan Štefánek / Friedrich Haider; R: Miro Grisa
Die Zauberflöte (Mozart) 11 Dec-10 MeiML: Dušan Štefánek / Martin Leginus / Friedrich Haider; R: Svetozár Sprušanský
The Bartered Bride (Smetana) 9 Jan-13 MeiML: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Pavel Mikuláštík
La bohème (Puccini) 31 Jan-12 JunML: Martin Leginus / Friedrich Haider; R: Peter Konwitschny, Verena Graubner
Turandot (Puccini) 21 Feb-3 JunML: Paolo Gatto / Rastislav Stur / Ondrej Lenárd; R: Jozef Bednárik
L'elisir d'amore (Donizetti) 26 Feb-14 MeiML: Dušan Štefánek; R: Pavol Smolík
La clemenza di Tito (Mozart) 21 Maa-16 JunML: Friedrich Haider; R: Jiří Nekvasil
Don Giovanni (Mozart) 2 Apr-28 JunML: Dušan Štefánek; R: Jozef Bednárik
Pagliacci (Leoncavallo) 17 Apr-26 JunML: Jaroslav Kyzlink; R: Marián Chudovský
Cavalleria rusticana (Mascagni) 17 Apr-26 JunML: Jaroslav Kyzlink; R: Marián Chudovský
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 23 Mei-20 JunML: Rastislav Stur / Pavol Tužinský; R: Marián Chudovský
The Little Sweep (Britten) 1-25 JunML: Dušan Štefánek / Pavol Tužinský; R: Ján Uličiansky
Simon Boccanegra (Verdi) 8 JunML: Jaroslav Kyzlink; R: David Pountney
Punch and Judy (Birtwistle) 9 Jun
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 11 Jun
Mirandolina (Martinů) 15 Jun
Salome (Strauss) 14 Nov-14 FebML: Friedrich Haider; R: Hans-Joachim Ruckhäberle
Das Land des Lächelns (Lehár) 17 Jan-14 JunML: Peter Valentovic; R: Juraj Nvota
Romeo a Julia (Gounod) 6 Maa-20 JunML: Rastislav Stur; R: Diego de Brea
I gioielli della Madonna (Wolf-Ferrari) 29 Mei-27 JunML: Friedrich Haider
Il re Teodoro in Venezia (Paisiello) 24-26 JunML: Marián Lejava; R: Lenka Horinková
Kosice, Štátne Divadlo Košice  / 
Rigoletto (Verdi) 10 Sep-7 AprML: Igor Dohovič / Maroš Potokár / Peter Valentovic; R: Peter Gábor
Nabucco (Verdi) 18 Sep-29 MeiML: Jakub Žídek; R: Václav Věžník
La traviata (Verdi) 24 Sep-20 MeiML: Igor Dohovič; R: Božena Hanáková
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 2 Okt-29 AprML: Igor Dohovič; R: Imre Halasi
La sonnambula (Bellini) 18 Okt-2 JunML: Marek Prášil / Peter Valentovic; R: Václav Málek
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 29 Okt-16 AprML: Ondrej Olos / Maroš Potokár; R: Linda Keprtová
Le nozze di Figaro (Mozart) 5-6 NovML: Jakub Žídek; R: Gustáv Herényi
Carmen (Bizet) 9 Nov-8 FebML: Igor Dohovič / Jiří Štrunc; R: Blažena Hončarivová
Jenůfa (Janáček) 10 DecML: Igor Dohovič / Robert Jindra; R: Michael Tarant
Orfeus v Podsvětí (Offenbach) 28 DecML: Igor Dohovič; R: Lumír Olšovský
Il tabarro (Puccini) 18 JanML: Igor Dohovič / Ondrej Olos; R: Ján Antonín Pitínský
Gianni Schicchi (Puccini) 18 JanML: Igor Dohovič / Ondrej Olos; R: Ján Antonín Pitínský
Madama Butterfly (Puccini) 28 Jan-27 MeiML: Jiří Štrunc; R: Andrea Hlinková
Ariadne auf Naxos (Strauss) 14 Maa-5 JunML: Konrad Leitner / Igor Dohovič; R: Linda Keprtová
Cavalleria rusticana (Mascagni) 16 Mei-21 JunML: Igor Dohovič / Peter Valentovic; R: Michael Tarant
Pagliacci (Leoncavallo) 16 Mei-21 JunML: Igor Dohovič / Peter Valentovic; R: Michael Tarant