Vse
Casting Tool
Najemi
Posodobi profil
sl
Vpiši se
Pro/Casting
sl
Iskanje: Predstave, Umetniki, Podjetja, Festivali, Manager, Lokacija, Glasbena dela, Videoposnetki
Glavna
Predstave
Umetniki
Podjetja
Festivali
Vodstvo
Lokacija
Več
Sezona
Petje natečaji
Skladatelj
Glasbena dela
Videoposnetki
Pro Tools
za strokovnjake v industriji
Za občinstvo
Yuri Alexandrov, Stage director
Videoposnetki
Ogled v
Casting Tool
Yuri Alexandrov
/ Videoposnetki
Vstopnice
Pazi
Deliti
Pogosta vprašanja
Ogled v
Casting Tool
Stage director
Pregled
Predstave
Repertoar
Videoposnetki
Fotografije
Ocene
Biografija
Vstopnice
Pazi
Deliti
Pogosta vprašanja
Ogled v
Casting Tool
Oglejte si več v Operabase
Casting Tool
Kontakt
Agent
Karierni grafi
Prihodnji repertoar
Napredni filtri
Ogled v spletu (pretok v živo in VOD)
Poglej vse
Videoposnetki prejšnje produkcije
78
Tsarskaya Nevesta
(The Tsar's Bride)
,
Nikolai Rimsky-Korsakov
Oct - Dec 2022
Estonian National Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Kaspar Mänd
Khovanshchina
,
Modest Petrovich Mussorgsky
Sep 2022 - Jul 2023
Mariinsky Theatre
D:
Leonid Baratov
Yuri Alexandrov
Yuri Laptev
C:
Valery Gergiev
Le nozze di Figaro
(The Marriage of Figaro)
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Sep 2022 - Apr 2023
Mariinsky Theatre
D:
Yuri Alexandrov
C:
Valery Gergiev
Zaurbek Gugkaev
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Mar - May 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Oglejte si še videoposnetkov
Oglejte si še videoposnetkov
Knyaz Igor
(Prince Igor)
,
Alexander Porfir'yevich Borodin
Feb - Jun 2022
Samara Academic Theatre of Opera and Ballet
D:
Yuri Alexandrov
C:
Vladimir Kovalenko
Don Giovanni
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Feb - Apr 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Elektra
(Electra)
,
Richard Strauss
Jan - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Tatyana Karpacheva
C:
Maxim Valkov
Les Pêcheurs de perles
(The Pearl Fishers)
,
Georges Bizet
Jan - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Maxim Valkov
L'elisir d'amore
(The Elixir of Love)
,
Gaetano Donizetti
Dec 2021 - Mar 2022
Novaya Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Eri Klas
Dmitry Volosnikov
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Nov 2021 - Jan 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Oglejte si še videoposnetkov
Oglejte si še videoposnetkov
Pagliacci
,
Ruggero Leoncavallo
Nov 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Tsarskaya Nevesta
(The Tsar's Bride)
,
Nikolai Rimsky-Korsakov
Nov 2021 - Dec 2022
Estonian National Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Kaspar Mänd
Lucia di Lammermoor
(Lucia of Lammermoor)
,
Gaetano Donizetti
Oct 2021 - Mar 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Oglejte si še videoposnetkov
Oglejte si še videoposnetkov
Il barbiere di Siviglia
(The Barber of Seville)
,
Gioachino Rossini
Oct 2021 - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Cavalleria rusticana
(Rustic Chivalry)
,
Pietro Mascagni
Oct 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Darya Modzalevskaya
Natalya Chernikova
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
La Bohème
,
Giacomo Puccini
Oct 2021 - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Hetag Tedeev
Puss in Boots
,
César Antonovich Cui
Oct 2021 - May 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Red Hat
(The Red Hat)
,
César Antonovich Cui
Sep 2021 - Mar 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Die Fledermaus
(The Bat)
,
Johann Strauss II
Sep 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Maxim Valkov
Faust
,
Charles-François Gounod
Sep 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
Die Csárdásfürstin
(The Gypsy Princess)
,
Emmerich Kálmán
Sep 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Alexander Goikhman
Il barbiere di Siviglia
(The Barber of Seville)
,
Gioachino Rossini
May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
La Bohème
,
Giacomo Puccini
Apr - May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Semyon Kotko
(Semjon Kotko)
,
Sergey Sergeyevich Prokofiev
Apr 2021
Mariinsky Theatre
D:
Yuri Alexandrov
C:
Valery Gergiev
La Traviata
(La traviata)
,
Giuseppe Verdi
Feb - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Alexander Goikhman
Olga Mityokina
Naloži več
Raziščite več o Yuri Alexandrov
Pregled
Predstave
Repertoar
Fotografije
Ocene
Biografija
Koledar
Pro
Organizacijski graf
Pro
Graf vlog
Pro
Poglej vse