Pozvat ke sdílení přístupu
Můžete udělit přístup k úpravám stránky. Pozvaná osoba obdrží odkaz na nastavení hesla a bude mít přístup na vaši stránku s přihlašovacími údaji uvedenými v e-mailové pozvánce.
Cancel

Cornelia Zink, soprán

Cornelia Zink
  • |
  • |
  • |
  • |
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
II-VI 2020
So 01, Ne 09, Ne 16m, Čt 20 II 2020
Ne 01m, 06 III 2020
So 04x, So 11x, Út 28x IV 2020
Ne 03x V 2020
Ne 21x VI 2020
Der Bettelstudent
Laura
Stadttheater Bremerhaven
Grosses Haus
D: Brüsch
R: Ecker
XII 2019-II 2020
So 21, Po 23, 27 XII 2019
06 I 2020
So 01 II 2020
Hänsel und Gretel
Gretel
Nationaltheater Mannheim
D: Rohde
R: Blum(original)
VII 2019
So 06, St 10, 12, Ne 14 VII 2019
Liliom
Marie
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Gärtnerplatztheater
D: Brandstätter
R: Köpplinger
IV 2019
St 03, Čt 04, So 06, Ne 07 IV 2019
Die FledermausPremiéra
Adele
Classionata Solothurn
Rythalle
D: Spörri
R: Tschiedl
XII 2018-II 2019
21, Út 25, Po 31 XII 2018
04, So 12, St 16, Ne 27 I 2019
22 II 2019
La bohème
Musetta
Nationaltheater Mannheim
D: Soddy / Wengenroth
R: Meyer-Oertel
XII 2018-I 2019
Ne 02, Ne 16, Ne 23, So 29 XII 2018
13 I 2019
Hänsel und Gretel
Gretel
Nationaltheater Mannheim
D: Toogood / Wengenroth
R: Blum
IX-XII 2018
Ne 23, So 29 IX 2018
So 13, Ne 21 X 2018
Ne 04, Čt 22 XI 2018
So 08 XII 2018
Werther
Sophie
Nationaltheater Mannheim
D: Wengenroth
R: Mouchtar-Samorai
IX-XII 2018
21-, Ne 30m IX 2018
19, 26 X 2018
16, So 24, Čt 29 XI 2018
St 05, 14, So 22, St 26, Ne 30m XII 2018
La Cenerentola
Clorinda
Nationaltheater Mannheim
D: Cremonesi / Toogood
R: Däuper, Plaßwich
VI-VII 2018
So 02, Čt 07, Ne 17, 22 VI 2018
Ne 15, Po 23 VII 2018
Die Zauberflöte
Pamina
Nationaltheater Mannheim
D: Reiners / Toogood
R: Schloemer
II-V 2018
So 03, 09, Ne 25 II 2018
Ne 25 III 2018
So 07 IV 2018
So 12 V 2018
Hercules
Iole
Nationaltheater Mannheim
D: Forck
R: Lowery
XII 2017-I 2018
Čt 21, Po 25, Čt 28 XII 2017
06, 19, Ne 28 I 2018
Hänsel und Gretel
Gretel
Nationaltheater Mannheim
D: Toogood / Wengenroth
R: Blum
XI 2017-IV 2018
St 01, So 04, Ne 12 XI 2017
Ne 03, So 16, Ne 17 XII 2017
03, St 10 I 2018
16, 23 II 2018
So 10, St 28 III 2018
Ne 08 IV 2018
AschenputtelPremiéra
Clorinda
Nationaltheater Mannheim
D: Cremonesi / Toogood
R: Däuper
IX 2017-I 2018
Ne 17 IX 2017
Čt 12, Ne 15 X 2017
Čt 23 XI 2017
So 30 XII 2017
05 I 2018
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny
Jenny
Nationaltheater Mannheim
D: Reiners
R: Dietz
VII 2017
07, So 08, Čt 13, 14, So 15, Čt 20, 21, So 22, Čt 27, 28, So 29 VII 2017
Der VogelhändlerPremiéra
Kurfürstin Marie
Seefestspiele Mörbisch
Seebühne Mörbisch
D: Prießnitz / Fruhmann
R: Köhler
II-IV 2017
Čt 16 II 2017
Čt 02, Ne 05, So 11, 17 III 2017
07 IV 2017
Candide
Cunegonde
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D: Burns
R: Davids
I-V 2017
So 28, Ne 29m I 2017
So 04, Ne 05m III 2017
St 10 V 2017
Wiener Blut
Franziska Cagliari
Oper Leipzig
Musikalische Komödie
D: Engeli
R: Vogel
XI 2016
18, Ne 20, Út 22, Čt 24, So 26 XI 2016
Così fan tutte
Despina
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Cuvilliés-Theater
D: Ptashnikov
R: Tambosi
XI 2016
04, Ne 06, Út 08, 11, St 16, Čt 17, So 19 XI 2016
LiliomSvětová premiéra
Marie
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Reithalle
D: Brandstätter
R: Köpplinger
V-VII 2016
Ne 22, Ne 29 V 2016
So 11, 17 VI 2016
Čt 07 VII 2016
Geschichten aus dem Wiener WaldPremiéra
Marianne
Komische Oper Berlin
D: Vestmann
R: Zadara
IV 2016
So 23 IV 2016
Peer Gynt
Solveig
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
XII 2015-I 2016
Čt 17, So 19, Ne 20, Út 22, St 23, Ne 27, Po 28, St 30, Čt 31 XII 2015
02, Ne 03 I 2016
CandidePremiéra
Cunegonde
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Reithalle
D: Comin
R: Cooper
X 2015-I 2016
So 24, St 28 X 2015
So 07, Ne 15, Út 17 XI 2015
So 05 XII 2015
06, Ne 10m I 2016
CandidePremiéra
Cunegonde
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D: Kamensek
R: Davids
IX-XI 2015
Ne 27 IX 2015
Ne 11, 30 X 2015
13 XI 2015
Peer Gynt
Solveig/ 1. Vogel
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Hein
R: Hilsdorf
V-VI 2015
22, Ne 24, So 30 V 2015
Ne 07, Út 09, So 13 VI 2015
Peer GyntPremiéra
Solveig/ 1. Vogel
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Hein
R: Hilsdorf
II-V 2015
St 18 II 2015
Ne 08m, 20 III 2015
So 18 IV 2015
Ne 03 V 2015
Hoffmanns Erzählungen
Antonia
Staatstheater Cottbus
D: Christ / Hentschel
R: Schüler
II 2015
So 07 II 2015
Madame Pompadour
Belotte
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Mottl
I 2015
16, Ne 18m I 2015
La traviata
Violetta
Brandenburger Theater
D: Christ
R: Schweigkofler
XII 2014-I 2015
St 10, 12, Po 22 XII 2014
04, 09 I 2015
Des Kaisers neue Kleider
Culifinda
Komische Oper Berlin
D: Sandner
R: Steier
X 2014-V 2015
Út 07 X 2014
14 XI 2014
St 17, So 20 XII 2014
29 I 2015
Ne 01 III 2015
So 04 IV 2015
Ne 10m, 15 V 2015
Carmen
Micaëla
Staatstheater Cottbus
D: Niemann / Hentschel
R: Oldag
X 2014-IV 2015
So 04 X 2014
St 12, Ne 23m XI 2014
26 XII 2014
11 II 2015
St 18 III 2015
Po 06 IV 2015
La traviata
Violetta
Staatstheater Cottbus
D: Christ / Hentschel
R: Schweigkofler
X-XII 2014
Čt 02 X 2014
So 01, Ne 16 XI 2014
Út 02, Ne 28m XII 2014
Peer Gynt
Solveig
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
IX-X 2014
Čt 25a, Po 29a IX 2014
Út 14a X 2014
Das Geheimnis der Wolfsschlucht
Ännchen
Staatstheater Cottbus
D: Bernard
R: Tesch
III-VI 2014
So 29 III 2014
Út 01, So 19 IV 2014
Út 06 V 2014
So 14, Ne 22 VI 2014
La traviataPremiéra
Violetta
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schweigkofler
II-III 2014
Ne 02 II 2014
So 01m, Ne 16m III 2014
Götterdämmerung
3. Norn/ Woglinde
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
I-V 2014
So 25 I 2014
Út 04 II 2014
St 05, 14 III 2014
So 03 V 2014
Peer GyntPremiéra
Solveig
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
XII 2013-II 2014
Út 31 XII 2013
01 I 2014
07, So 08, Ne 09, Út 11, St 12, Čt 13, 14, So 15 II 2014
Madame Pompadour
Belotte
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Mottl
XII 2013
Čt 12, Po 16, So 21m, So 21 XII 2013
Hänsel und Gretel
Gretel
Staatsoper Hamburg
D: Carter
R: Beauvais
XII 2013
Út 03, Ne 08a, Út 17, Čt 26a XII 2013
Hänsel und Gretel
Gretel
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
XI 2013-VI 2014
Ne 03, So 09, 15 XI 2013
Ne 01, Út 10, Ne 15, Čt 19 XII 2013
01, 09, So 31 V 2014
So 28 VI 2014
Così fan tutte
Despina
Komische Oper Berlin
D: Nánási
R: Hermanis
X-XII 2013
Ne 20 X 2013
Čt 12 XII 2013
Lucia di Lammermoor
Lucia
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Tesch
X 2013-I 2014
11, Ne 13 X 2013
St 06 XI 2013
Čt 05, St 25 XII 2013
19 I 2014
CarmenPremiéra
Micaëla
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Oldag
IX-XII 2013
Út 17 IX 2013
So 05 X 2013
St 27 XI 2013
Ne 22 XII 2013
Hoffmanns Erzählungen
Antonia
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
VII-VIII 2013
Čt 11, 12, So 13, Ne 14, Čt 18, 19, So 20, Ne 21, St 24, Čt 25, 26, So 27, Ne 28 VII 2013
Čt 01, 02, So 03, Ne 04, Čt 08, 09, So 10, Ne 11, St 14, Čt 15, 16, So 17, Ne 18, 23, So 24 VIII 2013
Der Bettelstudent
Laura
Seefestspiele Mörbisch
Seebühne Mörbisch
D: Theimer / Fruhmann
R: Nürnberger
V 2013
24c, Ne 26c V 2013
Das RheingoldKoncertní provedení
Woglinde
Staatstheater Cottbus
D: Christ
V-VI 2013
St 01 V 2013
Ne 02 VI 2013
Jekyll und Hyde
Lisa Carew
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
III-IV 2013
So 30 III 2013
So 06, Ne 28 IV 2013
GötterdämmerungPremiéra
3. Norn/ Woglinde
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
I-II 2013
So 26, Ne 27, Út 29, St 30 I 2013
01, Ne 03, Út 05, St 06, 08, So 09, Ne 10m II 2013
Madame PompadourPremiéra
Belotte
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Mottl
I 2013
So 12, Ne 13 I 2013
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Brandenburger Theater
D: Möbius
R: Schüler
XII 2012-II 2013
Út 25, 28, Ne 30 XII 2012
02 I 2013
So 09, Út 12, 15 II 2013
Die Fledermaus
Adele
Staatsoper Hamburg
D: Soddy / Eschwé
R: Hollmann
XII 2012-IV 2013
So 22 XII 2012
16 III 2013
Út 30 IV 2013
Lucia di Lammermoor
Lucia
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Tesch
XII 2012
Čt 06, 14, 28 XII 2012
Aida
1. Priesterin
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Nürnberger
XI-XII 2012
Čt 22 XI 2012
Ne 09, Út 18, Ne 23, Út 25 XII 2012
Hänsel und Gretel
Gretel
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
X-XII 2012
Út 30 X 2012
Po 10, Po 17 XII 2012
Das Geheimnis der Wolfsschlucht
Ännchen
Staatstheater Cottbus
D: Bernard
R: Tesch
X 2012-IV 2013
So 27 X 2012
Ne 18m XI 2012
Ne 16m, St 26 XII 2012
18 I 2013
Ne 24m III 2013
Čt 11 IV 2013
Hoffmanns ErzählungenPremiéra
Antonia
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
X 2012
St 10a, Čt 11a X 2012
Hexe Hillary geht in die Oper
Maria Bellacanta
Staatstheater Cottbus
D: Georgi
R: Tesch
IX 2012-II 2013
Ne 23 IX 2012
Út 30 X 2012
16 XI 2012
So 29 XII 2012
23 II 2013
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
IV-VI 2012
Ne 29m IV 2012
Ne 20m V 2012
So 16m VI 2012
Siegfried
Waldvogel
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
II 2012
St 01a, Ne 05a II 2012
Hexe Hillary geht in die Oper
Maria Bellacanta
Staatstheater Cottbus
Kammerbühne
D: Georgi
R: Tesch
X 2011-I 2012
Čt 20, Út 25 X 2011
So 19 XI 2011
St 14, Út 27 XII 2011
26 I 2012
Così fan tutte
Despina
Staatstheater Cottbus
Kammerbühne
D: Christ
R: Tesch
IX 2011-I 2012
So 24, Čt 29 IX 2011
St 05, Ne 23m X 2011
Čt 03 XI 2011
St 07, Út 20, So 31 XII 2011
01 I 2012
Orpheus in der UnterweltPremiéra
Eurydike
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
IX 2011-III 2012
Ne 11 IX 2011
So 29 X 2011
09, Čt 22 XII 2011
14 I 2012
St 21 III 2012
Aida
1. Priesterin
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Nürnberger
IX-XII 2011
09, Ne 18, Út 27 IX 2011
So 15 X 2011
Ne 06, 25 XI 2011
30 XII 2011
Jekyll und Hyde
Lisa Carew
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
III-IV 2011
So 26m III 2011
So 02m, Ne 17m IV 2011
SiegfriedPremiéra
Waldvogel
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Schüler
II-VI 2011
St 16 II 2011
Čt 03 III 2011
So 23 IV 2011
So 07, Ne 15m V 2011
03, Ne 19 VI 2011
Candide
Cunegonde
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Niemann
R: Lachnitt
XII 2010-II 2011
Út 28, St 29, 31 XII 2010
01, Ne 02 I 2011
Út 22, St 23, 25, So 26, Ne 27m II 2011
Die Fledermaus
Adele
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Piontek
X 2010-I 2011
So 09, Čt 14, So 23 X 2010
St 17 XI 2010
Ne 12m XII 2010
15 I 2011
Jekyll und HydePremiéra
Lisa Carew
Staatstheater Cottbus
D: Niemann
R: Schüler
IX-XII 2010
St 15 IX 2010
So 16 X 2010
10 XII 2010
Così fan tutte
Despina
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Tesch
VI-IX 2010
So 19, Ne 20, So 26, Ne 27 VI 2010
So 03, Ne 04, 09, 16, Út 27, St 28 VII 2010
Út 03, So 14, 20, 27 VIII 2010
03, So 04 IX 2010
Wiener Blut
No role
Stadttheater Baden, Baden bei Wien
Sommerarena
D: Ostermann
R: Wallner
I-II 2010
So 30, Ne 31 I 2010
Út 02, St 03, 05, So 06, Ne 07m, Út 09, St 10, 12, So 13, Ne 14 II 2010
Die Fledermaus
Adele
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ / Niemann
R: Piontek
XII 2009-VI 2010
So 19, Ne 27 XII 2009
15, St 17 III 2010
So 15 V 2010
25 VI 2010
Die Welt auf dem MondPremiéra
Flaminia
Staatstheater Cottbus
Kammerbühne
D: Niemann / Wingrich
R: Tesch
XI 2009
20, Ne 22 XI 2009
Die Walküre
Helmwige
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Schüler
IX 2009-III 2010
St 30 IX 2009
St 21 X 2009
Čt 05 XI 2009
So 05 XII 2009
20 III 2010
Der Bettelstudent
Laura
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Möbius
R: Tesch
IX 2009-VI 2010
St 23 IX 2009
So 10, 23 X 2009
Út 03, Ne 29 XI 2009
Čt 31 XII 2009
01 I 2010
Ne 09 V 2010
Út 01 VI 2010
Anything Goes
Hope Harcourt
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Bernard
R: Schneider
IX 2009-V 2010
So 12, 18 IX 2009
Ne 11 X 2009
So 28 XI 2009
28 II 2010
St 03, Čt 25 III 2010
So 22 V 2010
Così fan tutte
Despina
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Tesch
III-IV 2009
Čt 05 III 2009
So 11 IV 2009
Der Freischütz
Ännchen
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Niemann
R: Lachnitt
II-VI 2009
So 07, Ne 08 II 2009
So 14 III 2009
Čt 07 V 2009
12 VI 2009
Anything GoesPremiéra
Hope Harcourt
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Niemann
R: Schneider
XII 2008-III 2009
St 31 XII 2008
01 I 2009
Ne 08 III 2009
Der Bettelstudent
Laura
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Niemann
R: Tesch
X-XII 2008
So 04, So 25, Čt 30 X 2008
So 08 XI 2008
26 XII 2008
Die WalkürePremiéra
Helmwige
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Schüler
XII 2007-II 2008
Čt 20, So 22 XII 2007
20 I 2008
St 27 II 2008
Die Zauberflöte
Papagena
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Kubitz
R: Malunat
XI 2007-IV 2008
30 XI 2007
So 15 XII 2007
12 I 2008
Ne 16 III 2008
Út 15 IV 2008
La bohème
Musetta
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Petersen
X 2007-V 2008
So 27 X 2007
21 II 2008
St 21, Út 27 V 2008
Der Bettelstudent
Bronislawa
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Möbius
R: Tesch
IX 2007-I 2008
So 29 IX 2007
12, Ne 14 X 2007
So 10, Ne 18 XI 2007
Út 04, Út 25, So 29 XII 2007
16 I 2008
Der Freischütz
Ännchen
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Petersen
R: Lachnitt
II-IV 2007
So 03, Út 06, St 07, 09, So 10, Ne 11, 16, So 17, Ne 18 II 2007
So 07, Ne 08, Čt 12, So 14 IV 2007
Zar und ZimmermannPremiéra
Marie
Staatstheater Cottbus
Theater am Bonnaskenplatz
D: Kubitz
R: Lachnitt
XII 2006-I 2007
Čt 28, 29, So 30, Ne 31 XII 2006
01 I 2007
Die lustige Witwe
Valencienne
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Möbius
R: Schüler
XII 2006
15c, Ne 17c XII 2006
L'enfance du ChristKoncertní provedení
Maria
Staatstheater Cottbus
D: Petersen
XI-XII 2006
So 04 XI 2006
St 20, So 23, Po 25 XII 2006
La bohème
Musetta
Staatstheater Cottbus
D: Petersen
R: Schüler
X-XII 2006
Ne 29 X 2006
So 11 XI 2006
Út 12 XII 2006
Die Zauberflöte
Papagena
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Kubitz
R: Malunat
VII-VIII 2006
14 VII 2006
Ne 27 VIII 2006
Wiener Blut
Franziska Cagliari
Musik Theater Schönbrunn, Wien
Schlosstheater
D: Mogg
R: Vogel
IV-V 2006
So 15, So 29 IV 2006
05, St 10 V 2006
Die Zauberflöte
Papagena
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Kubitz
R: Malunat
II 2006
So 18, Ne 19, Út 21, St 22, Čt 23, 24, So 25, Po 27, Út 28 II 2006
Die lustige Witwe
Valencienne
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Möbius
R: Schüler
XI-XII 2005
Čt 10a, Po 21a, Ne 27a XI 2005
Po 05a, Út 06a, Út 06m, St 07a, Út 13a, Út 13m, So 17m, Po 19a, Po 19m, St 21a, Po 26a XII 2005
Der kleine Muck
Ein Mädchen
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Kubitz
R: Tesch
VII-VIII 2005
15 VII 2005
Ne 28 VIII 2005
Wiener Blut
Franziska Cagliari
Musik Theater Schönbrunn, Wien
Schlosstheater
D: Mogg
R: Vogel
VII-VIII 2005
08, So 09, 15, 22, Út 26, So 30 VII 2005
Út 02, So 06, Ne 07, 12, Ne 14, 19, 26 VIII 2005
Eva
Pepita Desirée Paquerette
Lehár Festival Bad Ischl
Kongress und TheaterHaus
D: Bozic
R: Prinsloo
IV-V 2005
So 16, St 27 IV 2005
06 V 2005
Das Rheingold
Woglinde
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Petersen
R: Schüler
VII-VIII 2003
11, So 12, 18, Ne 20, Čt 24, Ne 27, St 30 VII 2003
So 02, Ne 03, Čt 07, 08, St 13, 15g, Čt 21, Ne 24m, So 30 VIII 2003
Die Fledermaus
Adele
Lehár Festival Bad Ischl
Kongress und TheaterHaus
D: Bauer-Theussl
R: Meyer
VII-VIII 2002
12, So 13, 19, Ne 21, Čt 25, 26, St 31 VII 2002
So 03, Ne 04, 09, So 10, St 14, Čt 22, Ne 25m, Čt 29 VIII 2002
Das Land des Lächelns
Mi
Lehár Festival Bad Ischl
Kongress und TheaterHaus
D: Bauer-Theussl
R: Dale
VII-IX 2001
13, So 14, 20, Ne 22, 27, So 28 VII 2001
Čt 02, Ne 05, 10, So 11, Čt 16, Čt 23, Ne 26m, 31 VIII 2001
So 01 IX 2001
Der VogelhändlerPremiéra
Christel
Lehár Festival Bad Ischl
Kongress und TheaterHaus
D: Bauer-Theussl
R: Fallheier