Pozvat ke sdílení přístupu
Můžete udělit přístup k úpravám stránky. Pozvaná osoba obdrží odkaz na nastavení hesla a bude mít přístup na vaši stránku s přihlašovacími údaji uvedenými v e-mailové pozvánce.
Cancel

Edna Prochnik, mezzosoprán

Edna Prochnik
  • |
  • |
  • |
  • |
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
III-IV 2020
20, Ne 22, Po 23, St 25, Čt 26, 27, So 28, Út 31 III 2020
St 01 IV 2020
Yevgeny Onegin
Filippyevna
Israeli Opera, Tel Aviv
Performing Arts Center
D: Callegari
R: Auvray, Alexandrovskaya
Symphony No. 1 Jeremiah
Mezzosopran
Stuttgarter Philharmoniker
D: Ettinger
I-V 2020
17, 24 I 2020
Ne 02, Ne 09, 21 II 2020
Čt 12, Ne 22, 27, Ne 29 III 2020
Út 21 IV 2020
So 09, 22 V 2020
Eugen Onegin
Larina
Staatstheater Braunschweig
D: Dinić
R: Ostermann
XI 2019
22, So 23 XI 2019
2. Sinfonie
Mezzosopran
Calgary Philharmonic Orchestra
D: Bergmann
IX-X 2019
So 14, So 21, So 28 IX 2019
So 05, So 26 X 2019
SiegfriedPremiéra
Erda
Staatstheater Kassel
Opernhaus
D: Angelico
R: Dietz
V-VI 2019
24, Čt 30 V 2019
Ne 02, St 05 VI 2019
Salome
Herodias
Spoleto Festival USA, Charleston
Gaillard Municipal Auditorium
D: Sloane
R: Caurier, Leiser
IV 2019
St 03, Čt 04, So 06, Ne 07 IV 2019
Die FledermausPremiéra
Prinz Orlofsky
Classionata Solothurn
Rythalle
D: Spörri
R: Tschiedl
II 2019
Čt 14 II 2019
Poème de l'amour et de la mer
Mezzo-soprano
Kultur- und Kongresszentrum Liederhalle, Stuttgart
Stuttgarter Philharmoniker
D: Ettinger
I 2019
Út 08, St 09, 11, So 12, Út 15, St 16, 18, So 19, Po 21, Čt 24 I 2019
Salome
Herodias
Israeli Opera, Tel Aviv
Performing Arts Center
D: Ettinger
R: Tiran
X 2018
Ne 21 X 2018
Wesendonck Lieder
Mezzo-soprano
MUZA Kawasaki Symphony Hall, Tokyo
Tokyo Symphony Orchestra
D: Ettinger
IX 2018-II 2019
So 01, 07, So 15 IX 2018
Ne 07, St 17 X 2018
Út 25 XII 2018
12 I 2019
Ne 10 II 2019
Das RheingoldPremiéra
Erda
Staatstheater Kassel
Opernhaus
D: Angelico
R: Dietz
III-VI 2018
16, Čt 22, 30 III 2018
St 04, Ne 08 IV 2018
So 26 V 2018
01 VI 2018
ElektraPremiéra
Klytämnestra
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Dinić / Lichtenstein
R: Altaras
IX-X 2017
So 09, Út 12, So 16, St 20, 22, Ne 24, Čt 28, So 30 IX 2017
Čt 05, Po 09, St 11, Ne 15, St 18, So 21 X 2017
Die lustige Witwe
Olga
Opéra National de Paris
Opéra Bastille
D: Hrůša / Stieghorst
R: Lavelli
VI 2017
01 II
Le nozze di Figaro
Marcellina
Israel Philharmonic Orchestra
D: Ettinger
V 2017
So 06, Ne 07 V 2017
The HogboonPremiéra
Die gute Hexe
Théâtres de la Ville de Luxembourg
Grand Théâtre
D: Canellakis
R: Sugao
III 2017
Po 20, St 22, Čt 23 III 2017
Le malentendu
Mutter
Teatros del Canal, Madrid
Sala Roja
D: Kobéra
R: Zauner
II 2017
Út 21, 24, So 25, Po 27 II 2017
Le malentenduSvětová premiéra
Mutter
Neue Oper Wien
Semperdepot
D: Kobéra
R: Zauner
VI-VII 2016
So 18 VI 2016
So 02, Čt 28 VII 2016
Götterdämmerung
Waltraute/ 1. Norne
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Freyer
VI 2016
Ne 05, Ne 26 VI 2016
Siegfried
Erda
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Freyer
V-VI 2016
Čt 26 V 2016
24 VI 2016
Die Walküre
Fricka/ Schwertleite
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Freyer
V-VI 2016
So 21, Ne 29 V 2016
Út 21 VI 2016
Das Rheingold
Fricka
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Freyer
III-V 2016
25 III 2016
Čt 05 V 2016
Parsifal
Kundry
Nationaltheater Mannheim
D: Seidlmeier
R: Schüler
III-VII 2016
So 05, So 12, Ne 27 III 2016
08 IV 2016
Ne 08, St 18, St 25 V 2016
Ne 05 VI 2016
St 06 VII 2016
Die Liebe zu den drei OrangenPremiéra
Prinzessin Clarisse
Staatstheater Kassel
Opernhaus
D: Ringborg
R: Mentha
II-VII 2016
So 27 II 2016
04, St 16 III 2016
So 09 IV 2016
13 V 2016
St 08 VI 2016
Po 25 VII 2016
Der SpielerPremiéra
Babuschka
Nationaltheater Mannheim
D: Seidlmeier
R: Knabe
II-IV 2016
Čt 11 II 2016
St 02, 18 III 2016
Ne 24 IV 2016
Médée
Néris
Nationaltheater Mannheim
D: Gergov
R: Freyer
XI 2015-IV 2016
St 04, Čt 12, Čt 19, 27 XI 2015
St 23 XII 2015
23 I 2016
Po 01 II 2016
Čt 03, Po 28 III 2016
Čt 07 IV 2016
Die Zauberflöte
3. Dame
Nationaltheater Mannheim
D: Seidlmeier / Trafton
R: Schloemer
X 2015-IV 2016
So 31 X 2015
Ne 13 XII 2015
13 I 2016
Ne 28 II 2016
So 05 III 2016
01 IV 2016
Die Fledermaus
Prinz Orlofsky
Nationaltheater Mannheim
D: Seidlmeier
R: Meyer-Oertel
X-XII 2015
23, Ne 25 X 2015
Čt 05, St 18 XI 2015
Čt 10, Ne 20 XII 2015
Die BassaridenPremiéra
Beroe
Nationaltheater Mannheim
D: Gergov
R: Hilbrich
IX 2015-IV 2016
Ne 20 IX 2015
Ne 04, Ne 11 X 2015
So 14 XI 2015
20 II 2016
Ne 20 III 2016
So 02 IV 2016
Der Ring an einem Abend
Fricka/ Waltraute/ Schwertleite
Nationaltheater Mannheim
D: Seidlmeier
VII 2015
10, Ne 12, St 15, Út 28 VII 2015
Der ferne Klang
Ein alter Weib
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger / Seidlmeier
R: Gürbaca
IV-V 2015
Ne 26 IV 2015
Po 25 V 2015
Die Walküre
Fricka/ Schwertleite
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Freyer
IV-VI 2015
03 IV 2015
Čt 04 VI 2015
Parsifal
Kundry
Nationaltheater Mannheim
D: Seidlmeier
R: Schüler
II-VI 2015
Ne 01, Čt 05, Ne 08, So 21 II 2015
Ne 08, 20 III 2015
So 11 IV 2015
So 02, St 06, 15, Ne 24 V 2015
Ne 14 VI 2015
Salome
Herodias
Theater Bonn
Opernhaus
D: Blunier / Vestmann
R: Parditka, Szemerédy
I-III 2015
So 03, Út 06 I 2015
St 04 II 2015
Čt 05, Ne 29 III 2015
Salome
Herodias
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Rech
XII 2014-V 2015
So 27 XII 2014
15, Út 24 II 2015
20 III 2015
Po 06 IV 2015
So 23 V 2015
Die Fledermaus
Prinz Orlofsky
Nationaltheater Mannheim
D: Seidlmeier
R: Meyer-Oertel
XI 2014-I 2015
Ne 23 XI 2014
Po 01, Ne 07, Út 23 XII 2014
05 I 2015
Hänsel und Gretel
Gertrud
Nationaltheater Mannheim
D: Trafton
R: Blum
XI 2014-VII 2015
Ne 16 XI 2014
05, St 17, 26, Út 30 XII 2014
11 I 2015
Ne 24 V 2015
Ne 05 VII 2015
Die Zauberflöte
3. Dame
Nationaltheater Mannheim
D: Seidlmeier / Trafton
R: Schloemer
XI 2014-I 2015
So 01, So 15, So 29 XI 2014
09, Út 13, St 21 I 2015
Falstaff
Mrs. Quickly
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger / Seidlmeier
R: Nel
X 2014-III 2015
24, 31 X 2014
St 05, Čt 13, So 22 XI 2014
Čt 04, 19 XII 2014
17 I 2015
Ne 01 II 2015
Ne 08 III 2015
La WallyPremiéra
Afra
Nationaltheater Mannheim
D: Seidlmeier
R: Knabe
IX 2014-II 2015
So 27 IX 2014
Ne 05, So 11, Po 27 X 2014
Čt 20 XI 2014
24 I 2015
06 II 2015
Die Liebe zu drei Orangen
Prinzessin Clarice
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger / Crans
R: Däuper
IX-XII 2014
Ne 21, St 24 IX 2014
So 04, So 18, Út 28 X 2014
Po 24 XI 2014
So 06 XII 2014
Carmen
Carmen
Nationaltheater Mannheim
D: Trafton
R: Rech
VII 2014
So 26 VII 2014
Carmen
Carmen
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger / Trafton
R: Rech
III 2014
14, Čt 20, Ne 23, Čt 27 III 2014
Elektra
Klytämnestra
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Berghaus
II-VII 2014
14, Ne 16 II 2014
So 08, So 15, Ne 30 III 2014
Ne 13, St 30 IV 2014
Ne 01, Út 24 VI 2014
04, Út 22, St 30 VII 2014
Die Liebe zu den drei OrangenPremiéra
Clarice
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Däuper
II-VII 2014
Ne 09, So 22 II 2014
04 IV 2014
Ne 18 V 2014
St 02 VII 2014
Die Zauberflöte
3. Dame
Nationaltheater Mannheim
D: Trafton
R: Schloemer
XII 2013-VI 2014
Ne 29 XII 2013
26 I 2014
So 08 II 2014
St 02, 25 IV 2014
St 11, Ne 29 VI 2014
Don Carlo
Prinzessin Eboli
Nationaltheater Mannheim
D: Trafton
R: Herzog
XII 2013-VI 2014
So 14, 20, 27 XII 2013
10 I 2014
Ne 02 II 2014
Čt 03 IV 2014
09, 16, Čt 22 V 2014
St 04 VI 2014
FalstaffPremiéra
Mrs. Quickly
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Nel
XI 2013-I 2014
So 23, So 30 XI 2013
Čt 05, So 07, So 21, Po 23 XII 2013
06 I 2014
Hänsel und Gretel
Gertrud
Nationaltheater Mannheim
D: Seidlmeier
R: Blum
XI 2013
Ne 03, 08 XI 2013
Das Rheingold
Fricka
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Freyer
X 2013-II 2014
St 02, Ne 06, So 12, Ne 27 X 2013
06 XII 2013
02, So 11 I 2014
So 15 II 2014
Madama Butterfly
Suzuki
Nationaltheater Mannheim
D: Trafton
R: Blum
IV-VI 2013
Čt 25 IV 2013
So 25 V 2013
So 08, Ne 30 VI 2013
Die Walküre
Fricka/ Schwertleite
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Freyer
IV-VI 2013
Čt 11 IV 2013
St 22 V 2013
07, 28 VI 2013
Das Rheingold
Fricka
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Freyer
III-VII 2013
22 III 2013
Po 01, So 06 IV 2013
Ne 02, Ne 16 VI 2013
Ne 07 VII 2013
GötterdämmerungPremiéra
Waltraute/ 1. Norn
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Freyer
II-VII 2013
So 02, So 09, 22 II 2013
Ne 03, Ne 10, 15, St 27 III 2013
St 10, 19, So 27 IV 2013
So 22, St 26 VI 2013
Čt 11, Čt 18, Út 23 VII 2013
Don CarloPremiéra
Prinzessin Eboli
Nationaltheater Mannheim
D: Seidlmeier
R: Herzog
I 2013
18 I 2013
ToscaKoncertní provedení
No role
Suntory Hall, Tokyo
Main Hall
D: Ettinger
I-V 2013
St 09, Ne 20 I 2013
So 23 III 2013
Po 20 V 2013
Eugen Onegin
Larina
Nationaltheater Mannheim
D: Trafton
R: Gerber
XII 2012-II 2013
Čt 06, 14, So 22, St 26, So 29 XII 2012
06 I 2013
01 II 2013
Hänsel und Gretel
Gertrud
Nationaltheater Mannheim
D: Trafton
R: Blum
XII 2012-VII 2013
So 01, Ne 09, Ne 23 XII 2012
17 II 2013
31 V 2013
14 VI 2013
Čt 04 VII 2013
SiegfriedPremiéra
Erda
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Freyer, Bauer
XI 2012-I 2013
Ne 18 XI 2012
07, St 19 XII 2012
02, Ne 13 I 2013
Un ballo in maschera
Ulrica
Nationaltheater Mannheim
D: Trafton
R: Schroeter
XI 2012-VII 2013
Ne 11, 23 XI 2012
Po 31 XII 2012
26 I 2013
Po 11 II 2013
So 09 III 2013
So 06 VII 2013
Die Fledermaus
Prinz Orlofsky
Nationaltheater Mannheim
D: Seidlmeier
R: Meyer-Oertel
X 2012-VI 2013
Út 30 X 2012
16, Čt 29 XI 2012
So 15 XII 2012
12, 25 I 2013
Ne 10, Čt 28 II 2013
Ne 31 III 2013
Čt 23 V 2013
Ne 09 VI 2013
Die Zauberflöte
3. Dame
Nationaltheater Mannheim
D: Trafton
R: Schloemer
III-VI 2012
Ne 25 III 2012
Ne 01, Ne 22 IV 2012
Ne 27 V 2012
Ne 24 VI 2012
Die WalkürePremiéra
Fricka/ Schwertleite
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Freyer
XII 2011-II 2012
Čt 22 XII 2011
11 I 2012
Ne 26 II 2012
Cavalleria rusticana
Santuzza
Nationaltheater Mannheim
D: Trafton
R: Velte
XII 2011
Ne 04, Út 06, Čt 15, Po 26, Čt 29 XII 2011
Hänsel und Gretel
Gertrud
Nationaltheater Mannheim
D: Seidlmeier
R: Blum
XII 2011
Čt 01, Ne 04, St 07, 09, Ne 11 XII 2011
Die Fledermaus
Prinz Orlofsky
new national theater tokyo, Tokyo
D: Ettinger
R: Zednik
XI-XII 2011
11 XI 2011
So 03 XII 2011
Die Fledermaus
Prinz Orlofsky
Nationaltheater Mannheim
D: Seidlmeier
R: Meyer-Oertel
X 2011-I 2012
28, Ne 30 X 2011
Út 01, Ne 20 XI 2011
06 I 2012
Das RheingoldPremiéra
Fricka
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Freyer
X 2011-III 2012
Ne 09, So 15, So 29 X 2011
19 I 2012
So 10 III 2012
La GiocondaKoncertní provedení
La Cieca
Nationaltheater Mannheim
D: Trafton
IX 2011-I 2012
23 IX 2011
Po 03, Ne 23 X 2011
Ne 13, St 23 XI 2011
26 I 2012
Eugen Onegin
Larina
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Gerber
IX 2011-VII 2012
St 21, 30 IX 2011
Ne 02, So 08 X 2011
04, Ne 20 XI 2011
Ne 18, Ne 25 XII 2011
21 I 2012
St 04 IV 2012
Po 28 V 2012
Po 04 VI 2012
Čt 12 VII 2012
Die Zauberflöte
3. Dame
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger / Bar
R: Schloemer
VII 2011
08 VII 2011
Die ZauberflötePremiéra
3. Dame
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Schloemer
VI-VII 2011
So 11 VI 2011
Ne 03 VII 2011
Salome
Herodias
Nationaltheater Mannheim
D: Seidlmeier
R: Rech
V 2011
Ne 08 V 2011
La GiocondaKoncertní provedení
Die Blinde
Nationaltheater Mannheim
D: Tomasello
II 2011
So 12, So 19, Ne 27 II 2011
Eugen OneginPremiéra
Larina
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Gerber
I 2011
So 01 I 2011
Symphony 9
Alt
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
XII 2010-I 2011
So 04, St 22, Po 27 XII 2010
04 I 2011
Hänsel und Gretel
Gertrud
Nationaltheater Mannheim
D: Seidlmeier
R: Blum
XI 2010-IV 2011
So 20 XI 2010
09 IV 2011
Madama Butterfly
Suzuki
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Blum
X 2010-IV 2011
So 16, Čt 28 X 2010
Čt 25 XI 2010
16 I 2011
11 II 2011
So 16, Ne 24 IV 2011
Carmen
Carmen
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger / Tomasello
R: Rech
X 2010-II 2011
So 02, St 06, Ne 10, Ne 31 X 2010
19 I 2011
Ne 06 II 2011
Les contes d'HoffmannPremiéra
La Muse/ Nicklausse
Nationaltheater Mannheim
D: Seidlmeier
R: Nel
VII 2010
16 VII 2010
Die Walküre
Schwertleite
Nationaltheater Mannheim
D: Kober
VII 2010
Ne 11, 30 VII 2010
Götterdämmerung
1. Norne
Nationaltheater Mannheim
D: Kober
R: Schüler
III-VII 2010
So 13 III 2010
Út 27 VII 2010
Siegfried
Erda
Nationaltheater Mannheim
D: Kober
R: Schüler
XII 2009-VI 2010
So 05, 11, Út 22, St 30 XII 2009
21, Čt 25 II 2010
Čt 25 III 2010
Čt 15 IV 2010
Čt 06, Čt 20 V 2010
18, 25 VI 2010
Carmen
Carmen
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger / Tomasello
R: Rech
X 2009-VII 2010
Čt 22 X 2009
14 VII 2010
Das Rheingold
Erda
Nationaltheater Mannheim

R: Schüler
X 2009-V 2010
Ne 18, So 24 X 2009
So 19 XII 2009
17 V 2010
Die Fledermaus
Prinz Orlofsky
Nationaltheater Mannheim
D: Koloseus
R: Meyer-Oertel
XII 2008
St 03, 05, So 06, Po 08 XII 2008
A Journey to the End of the Millennium
1. Wife
Israeli Opera, Tel Aviv
Performing Arts Center
D: Stern
R: Nitzan
II 2008
08, So 09, Po 11, St 13, 15 II 2008
A Journey to the End of the Millennium
1. Wife
Israeli Opera, Tel Aviv
Performing Arts Center
D: Fisch
R: Nitzan
VII-VIII 2007
Čt 12, 13, So 14, Ne 15, St 18, Čt 19, 20, So 21, Ne 22, St 25, Čt 26, 27, So 28, Ne 29 VII 2007
Čt 02, 03, So 04, Ne 05, St 08, Čt 09, 10, So 11, Ne 12, Út 14, St 15, Čt 16, 17, So 18, Ne 19, St 22, Čt 23, 24, So 25, Ne 26 VIII 2007
Nabucco
Fenena
Oper im Steinbruch, St Margarethen
Römersteinbruch
D: Märzendorfer / Schoots / Gröhs / Schmelzer / Pollak
R: Herzl
XII 2006
08, So 09, Ne 10, Po 11 XII 2006
Cavalleria rusticana
Santuzza
Palm Beach Opera, West Palm Beach
Kravis Center
D: Aprea
R: Lawless
VI-VII 2006
So 24, Ne 25, Po 26, Út 27, St 28, 30 VI 2006
So 01, Čt 06, 07 VII 2006
Giulio Cesare in EgittoPremiéra
Cornelia
Israeli Opera, Tel Aviv
Performing Arts Center
D: Stern
R: Peters-Messer
V-VI 2006
St 24, Čt 25, 26, So 27, Po 29, Út 30, St 31 V 2006
Čt 01, So 03, Ne 04, Po 05, Út 06 VI 2006
Die Zauberflöte
3. Lady
Israeli Opera, Tel Aviv
Performing Arts Center
D: Ettinger / Wellber
R: Kentridge
V 2005
So 21, Po 23, St 25, 27, So 28 V 2005
A Journey to the End of the Millennium
1. Wife
Israeli Opera, Tel Aviv
Performing Arts Center
D: Bertini
R: Nitzan
IV-V 2003
Čt 17, 18, So 19, Po 21, Čt 24, 25, So 26, Ne 27, Út 29, St 30 IV 2003
02, So 03, Ne 04 V 2003
AidaPremiéra
Amneris
Israeli Opera, Tel Aviv
Performing Arts Center
D: Fisch / Ettinger
R: Monaco
X 2002-II 2003
04, So 05, Po 07, St 09, 11, So 12, Ne 13, Po 14, Čt 17, 18, So 19, Út 22 X 2002
11, St 12, Čt 13, 14, So 15 II 2003
Peter Grimes
Auntie
Israeli Opera, Tel Aviv
Performing Arts Center
D: Bertini / Globerson
R: Radok, Helin
IX-X 2001
28, So 29, Ne 30 IX 2001
Út 02, St 03, 05, So 06, Ne 07, Út 09, St 10, Čt 11, 12, So 13 X 2001
Katya Kabanova
Varvara
Israeli Opera, Tel Aviv
Performing Arts Center
D: Kout / Globerson
I 2000
21, St 26, So 29, Po 31 I 2000
Die Zauberflöte
3. Dame
Salzburger Landestheater
D: Soudant
R: Kupfer