Zaproś do udostępniania dostępu
Możesz przyznać dostęp do edycji swojej strony. Zaproszona osoba otrzyma link do ustawienia hasła i będzie mogła uzyskać dostęp do Twojej strony przy użyciu poświadczeń podanych w zaproszeniu e-mail.
Cancel

Elena Fink, sopran

Elena Fink
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
Informacja z teatru
Terminy
Informacja z agencji / od artysty
Terminy wycieczek
od / do
Opera
Rola
Zespół / Miejsce
Zespół produkcji
III-IV 2020
sob 14, śro 18, pią 27 III 2020
czw 02, nie 05 IV 2020
Endstation Sehnsucht cancelled
Blanche Du Bois
Stadttheater Bremerhaven
Grosses Haus
D: Niemann
R: Götz
II 2020
sob 01 II 2020
Concert
Leonore/ Fidelio
Aichi Arts Center, Nagoya
Aichi Arts Center

I-VI 2020
sob 25, czw 30 I 2020
wto 11, pią 14, pią 21 II 2020
sob 14 III 2020
czw 02, nie 12, nie 26, śro 29 IV 2020
nie 03, sob 09 V 2020
sob 13, nie 21, nie 28 VI 2020
Die FledermausPremiere
Rosalinde
Theater Kiel
Opernhaus
D: Carlberg / Roca
R: Strieb
XI 2019
sob 02 XI 2019
Idomeneo
Elettra
darmstadtium, Halle
Konzertchor Darmstadt
D: Seeliger
II-III 2019
sob 16, sob 23, śro 27 II 2019
pią 08, nie 10m, nie 17 III 2019
Schade, dass sie eine Hure warWorld premiere
Annabella
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf
Opernhaus
D: Beikircher
R: Hermann
II-VI 2019
pią 15, nie 24 II 2019
wto 09, sob 13 IV 2019
pią 17 V 2019
nie 02 VI 2019
Ariadne auf Naxos
Najade
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf
Opernhaus
D: Kober / Beikircher
R: Hilsdorf
XII 2018
pią 07 XII 2018
Recital
No role
Studio Fiorire, Nagoya

XII 2018
śro 05 XII 2018
Beethoven's Ninth
Sopran
Aichi Arts Center, Nagoya
Big Concert Hall
D: Long
XI-XII 2018
pon 05 XI 2018
nie 16, nie 23, sob 29 XII 2018
Hänsel und Gretel
Gretel
Anhaltisches Theater Dessau
D: Kluge
R: Weigand
I 2018
sob 27 I 2018
Die lustigen Weiber von Windsor
Frau Fluth
Stadttheater Fürth
D: Gogou
R: Prins
XII 2017-V 2018
sob 09, czw 14, pią 29 XII 2017
07, czw 11 I 2018
sob 03, sob 17 II 2018
wto 13 III 2018
nie 06, śro 16 V 2018
ArabellaPremiere
Die Fiakermilli
Theater Kiel
Opernhaus
D: Fritzsch
R: Schwarz
XII 2017-I 2018
pią 01, sob 16, sob 23 XII 2017
06 I 2018
Hänsel und Gretel
Gretel
Anhaltisches Theater Dessau
D: Kluge
R: Weigand
Die lustigen Weiber von Windsor
Frau Fluth
Anhaltisches Theater Dessau
D: Gogou
R: Prins,
X-XII 2017
nie 22 X 2017
sob 04, sob 25 XI 2017
nie 31m, nie 31 XII 2017
Lady Hamilton
Amy Lyons
Anhaltisches Theater Dessau
D: Gogou
R: Weigand
X 2017-III 2018
sob 14, śro 18, pią 20, pią 27, nie 29m X 2017
pią 03, nie 05, nie 12, sob 18, czw 23 XI 2017
wto 12 XII 2017
21, śro 31 I 2018
nie 25 II 2018
sob 24 III 2018
CandidePremiere
Cunegunde
Theater Bremen
Theater am Goetheplatz
D: Ward
R: Štorman
II-IV 2017
czw 16 II 2017
czw 02, nie 05, sob 11, pią 17 III 2017
pią 07 IV 2017
Candide
Cunegonde
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D: Burns
R: Davids
XI 2016-II 2017
sob 05, sob 12m, pią 25 XI 2016
sob 03m, nie 25m XII 2016
07m I 2017
nie 19m II 2017
Hänsel und GretelPremiere
Gretel
Anhaltisches Theater Dessau
D: Kluge
R: Weigand
XI 2016-IV 2017
sob 05, pią 11, czw 17m XI 2016
nie 18m, pon 26 XII 2016
07 I 2017
pią 14, nie 16, sob 22 IV 2017
Der MessiasPremiere
Sopran
Volkstheater Rostock
D: Lehner
R: Taranu
X-XI 2016
pią 07, sob 22 X 2016
pią 25 XI 2016
Die Entführung aus dem Serail
Konstanze
Volkstheater Rostock
D: Andrews / Borck
R: Bartz
IX 2016-III 2017
nie 18, sob 24 IX 2016
nie 02m, czw 06m, pią 28 X 2016
sob 19 XI 2016
pią 02 XII 2016
01, sob 21 I 2017
czw 30 III 2017
Paris, ParisPremiere
Sopran
Volkstheater Rostock
D: Lehner
R: Bartz
IX-XII 2016
pią 16 IX 2016
pią 14, sob 29 X 2016
sob 26 XI 2016
pią 16 XII 2016
Candide
Cunegonde
Volkstheater Rostock
D: Lehner
R: Schall
VI-VII 2016
nie 26, czw 30 VI 2016
nie 03m, śro 06m, nie 10 VII 2016
CandidePremiere
Cunegonde
Volkstheater Rostock
D: Lehner
R: Schall
IV 2016
nie 10 IV 2016
Die Entführung aus dem Serail (reduction)
Konstanze
Oper am Rhein, Düsseldorf
D: Stöcker
R: Westerbarkei, Vohn
III-IV 2016
nie 27 III 2016
nie 10 IV 2016
Ariadne auf Naxos
Najade
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf
Opernhaus
D: Chien
R: Hilsdorf
II-III 2016
czw 25 II 2016
czw 03, nie 13m, sob 19 III 2016
Ariadne auf NaxosPremiere
Najade
Deutsche Oper am Rhein, Duisburg
Theater Duisburg
D: Chien
R: Hilsdorf
II 2016
pią 05 II 2016
Concert
No role
Alte Oper, Frankfurt
Alte Oper
D: Falk
2016II 2017
czw 04, sob 04 II 2016
04 II 2017
Concert
No role
Konzerthaus Dortmund
D: Anton
X 2015-I 2016
nie 25, śro 28, pią 30 X 2015
pią 27 XI 2015
sob 12, nie 20, wto 22, sob 26 XII 2015
02, nie 10, sob 16 I 2016
Die Entführung aus dem SerailPremiere
Konstanze
Volkstheater Rostock
D: Andrews / Borck
R: Bartz
IX 2015-VI 2016
wto 15 IX 2015
nie 04m, sob 17m X 2015
nie 01m, pią 13 XI 2015
sob 05m, pią 25m XII 2015
24m I 2016
pią 12 II 2016
nie 10m IV 2016
sob 11m VI 2016
Le convenienze ed inconvenienze teatraliPremiere
Daria
Anhaltisches Theater Dessau
D: Carlberg
R: Potocki
XI 2014-I 2015
nie 09, sob 22m XI 2014
śro 03m, nie 28m XII 2014
10m, sob 31 I 2015
Hänsel und Gretel
Gretel
Theater Bonn
Opernhaus
D: Pell / Klewitz
R: Severin, Hirsch
III-IV 2014
nie 23, sob 29 III 2014
czw 03, nie 06, pon 07, pią 11, nie 13 IV 2014
AlcinaPremiere
Alcina
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Brinkmann
R: Weigand
I-V 2014
27m I
Le Toréador
Caroline
Wuppertaler Bühnen
D: Deutschmann
R: Reinke,
I-IV 2014
sob 11, pią 17, nie 19, sob 25, pią 31 I 2014
nie 09m, nie 16, śro 19 III 2014
sob 19 IV 2014
AlcinaPremiere
Alcina
Luzerner Theater
D: Arman
R: Loschky
IX 2013-IV 2014
pią 27, nie 29m IX 2013
nie 06, nie 20, czw 24 X 2013
pią 15 XI 2013
nie 08, sob 14, czw 26 XII 2013
04 I 2014
nie 16, sob 22 II 2014
sob 05 IV 2014
Die Fledermaus
Rosalinde/ Adele
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Frannek
R: Weigand
VII 2013
pią 05, nie 07m VII 2013
L'elisir d'amorePremiere
Adina
Anhaltisches Theater Dessau
D: Carlberg
R: Eimer
II-VI 2013
nie 24 II 2013
sob 02, czw 14, pią 22, nie 24, sob 30 III 2013
nie 07 IV 2013
czw 06, sob 08, nie 16, sob 22 VI 2013
Ein MaskenballPremiere
Oscar
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Frannek
R: Weigand
I-V 2013
nie 27 I 2013
nie 03, sob 16 II 2013
nie 10, sob 23, czw 28 III 2013
nie 14, śro 17 IV 2013
sob 04, nie 12 V 2013
Der Barbier von BarmenPremiere
Elena Hagenkötter
Wuppertaler Bühnen
Kleines Schauspielhaus
D: Brinkmann
R: Reinke
I-V 2013
sob 19, śro 23, pią 25 I 2013
pią 15, czw 21, wto 26 II 2013
pią 29 III 2013
nie 07 IV 2013
sob 04, sob 11, czw 16 V 2013
Der LiebestrankPremiere
Adina
Stadttheater Osnabrück
Theater am Domhof
D: Inbal / Song
R: Amaya
XII 2012-VI 2013
sob 01, pią 07, czw 13, pią 21, pią 28, pon 31m, pon 31 XII 2012
03, nie 06, śro 09, pią 11, nie 27m I 2013
sob 09, wto 12, sob 23, czw 28m, czw 28 II 2013
nie 24m III 2013
pon 01 IV 2013
wto 21, śro 29 V 2013
sob 08 VI 2013
Orpheus in der UnterweltPremiere
Eurydike
Stadttheater Osnabrück
Theater am Domhof
D: Inbal
R: Sutcliffe
XI 2012-II 2013
sob 10-, wto 13, nie 18, pią 30 XI 2012
śro 19, czw 27, pon 31m, pon 31 XII 2012
07, nie 13m, czw 31 I 2013
pią 08, pon 11 II 2013
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Staatstheater Nürnberg
Opernhaus
D: Káli
R: Scozzi
X 2012-III 2013
śro 31 X 2012
sob 03, nie 18, sob 24 XI 2012
nie 02, sob 08, sob 22, pon 31 XII 2012
12 I 2013
pią 01, nie 10 II 2013
nie 03, nie 10, czw 21 III 2013
Glückliche ReisePremiere
Lona Vonderhoff
Wuppertaler Bühnen, Remscheid
Teo-Otto-Theater
D: Caspari
R: Weigand
X 2012-I 2013
sob 20, czw 25 X 2012
nie 04, czw 08, sob 10 XI 2012
pią 14, śro 26 XII 2012
06 I 2013
Der Barbier von Sevilla
Rosina
Wuppertaler Bühnen, Solingen
Theater und Konzerthaus
D: Frannek
R: Weigand
IX 2012-I 2013
pią 14, nie 16, sob 29 IX 2012
nie 14, nie 28 X 2012
pią 02 XI 2012
sob 01, czw 06, nie 23 XII 2012
05 I 2013
Der FreischützPremiere
Ännchen
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Frannek
R: Schwalbach
VII 2012
pią 06, sob 07, wto 10, śro 18, czw 19, nie 22 VII 2012
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Theater Heilbronn
D: Kowalewitz / Andresen
R: Schall
XI 2011-V 2012
sob 26 XI 2011
pią 02, sob 10, sob 17, wto 20, pon 26 XII 2011
18, śro 25, pią 27 I 2012
nie 04m III 2012
czw 05, sob 21 IV 2012
nie 13m, nie 20 V 2012
Hänsel und GretelPremiere
Gretel
Theater Hagen
D: Ludwig
R: Borowczak
IV-VII 2011
sob 16, sob 23, wto 26, pią 29 IV 2011
sob 18, nie 26 VI 2011
nie 10 VII 2011
IdomeneoPremiere
Elektra
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Griffiths
R: Kreusch
XI 2010-IV 2011
nie 07, nie 14 XI 2010
sob 18 XII 2010
09, pią 28 I 2011
czw 10 II 2011
nie 06, czw 17 III 2011
nie 17 IV 2011
Der Vetter aus DingsdaPremiere
Julia de Werth
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Deutschmann
R: Telfer
IV 2010
nie 11, pią 30 IV 2010
ProserpinaWorld premiere
Proserpina
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Frannek
R: Neuenfels
III-VII 2010
nie 07, sob 13, pią 19, wto 30 III 2010
pią 09, nie 18, sob 24 IV 2010
sob 08 V 2010
sob 12, śro 23 VI 2010
pią 02 VII 2010
L'elisir d'amorePremiere
Adina
Theater Bonn
Opernhaus
D: Sprenger
R: Nemirova
II-V 2010
pią 12, nie 14, sob 20, wto 23 II 2010
śro 03, pią 12, wto 30 III 2010
nie 18, czw 22 IV 2010
nie 16 V 2010
Orpheus in der UnterweltPremiere
Eurydike
Staatstheater am Gärtnerplatz, München
Gärtnerplatztheater
D: Kowalewitz
R: Schall
XI 2009-V 2010
sob 14, śro 18, pią 27 XI 2009
pią 04, czw 10, wto 15 XII 2009
09, nie 24, sob 30 I 2010
śro 10, nie 21 II 2010
pią 12, nie 21 III 2010
nie 02 V 2010
Orpheus in der UnterweltPremiere
Eurydike
Theater Hagen
D: Steiner
R: Weber-Schallauer
XI 2009
nie 08 XI 2009
Hänsel und GretelPremiere
Gretel
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Griffiths
R: Weigand
X 2009
nie 04, pią 16 X 2009
Der LiebestrankPremiere
Adina
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus

R: Schmalöer
IX-X 2009
nie 27 IX 2009
sob 03, nie 11m, śro 14, sob 17 X 2009
FidelioPremiere
Marzelline
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Griffiths
R: Weigand
IX 2009-I 2010
sob 19 IX 2009
nie 04, wto 06, czw 08, pią 16, nie 18, śro 21, pią 23, nie 25m X 2009
nie 01, pią 06, nie 15m, nie 29 XI 2009
sob 05, śro 09, czw 10, sob 19, pią 25 XII 2009
09, sob 30 I 2010
Die ZauberflötePremiere
Königin der Nacht
Landestheater Coburg
D: Seidlmeier
R: Altenbeck
IX 2009-I 2010
sob 05, wto 08, czw 17, śro 23 IX 2009
śro 14, nie 18 X 2009
śro 04, nie 08, nie 29 XI 2009
pią 11, sob 19, nie 27 XII 2009
08 I 2010
Street ScenePremiere
Greta Fiorentino
Theater Hagen
D: Ludwig
R: Hovenbitzer
VI 2009
pią 05, sob 06, pią 19, sob 20 VI 2009
Der LiebestrankPremiere
Adina
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus

R: Köhl
II-V 2009
sob 07, czw 12, nie 15, sob 21 II 2009
pią 06, czw 12, sob 21, pią 27 III 2009
sob 18 IV 2009
nie 10, pią 22 V 2009
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus

R: Treskow
Iphigenie auf Tauris
Tomiri
Wuppertaler Bühnen
D: Braun
R: Quetes,
IX 2008
sob 06c IX 2008
LakméConcert performance
Lakmé
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Siberski
VIII-XII 2008
pią 22 VIII 2008
śro 31m, śro 31 XII 2008
Der Vogelhändler
Christel
Wuppertaler Bühnen
Schauspielhaus
D: Stapel
R: Robert
IX 2007-VI 2008
15, 17, 26 V
28 VI
03 VII
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Oper Halle
D: Knauff
R: Halmen,
IX 2007
sob 15 IX 2007
Don Pasquale
Norina
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Christ
R: Robert
IX 2007
pią 07, sob 08, pią 21 IX 2007
Carmen
Frasquita
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Christ
R: Carpentries
X-XII 2006
czw 26 X 2006
czw 02, śro 15 XI 2006
pią 08, nie 10, sob 16, pon 25, czw 28 XII 2006
Hänsel und Gretel
Gretel
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Kamioka / Stapel
R: Weigand
VI 2006
sob 10, wto 13, czw 15, nie 18, sob 24 VI 2006
Macbeth
No role
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Christ / Wendeberg
R: Dreißigacker, Kehr
V-VI 2006
pon 01m, pią 05, sob 06m, nie 07m, sob 20, nie 21m V 2006
sob 10, nie 11 VI 2006
Die ZauberflötePremiere
Königin der Nacht
Oper Halle, Bad Lauchstädt
Goethe-Theater
D: Weise
R: Halmen
Zaïde
Zaide
Wuppertaler Bühnen
D: Pfund / Christ
R: Angele, Kim,
XI 2004-IV 2005
pią 12, śro 17, pią 26, nie 28 XI 2004
sob 04, nie 12 XII 2004
26, pon 28 III 2005
nie 03 IV 2005
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Jones / Böer / Debus
R: Kirchner
IV 2004
sob 10, czw 15, nie 18, śro 21, pią 23, nie 25m IV 2004
FlightPremiere
Controller
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Axelrod
R: Nürnberger
XII 2003-V 2004
wto 02, pią 05, pon 15, wto 23, czw 25m XII 2003
06 I 2004
nie 21, pią 26 III 2004
pon 12, nie 18 IV 2004
sob 01, czw 20 V 2004
Die Zauberflöte
Königin der Nacht
Komische Oper Berlin

R: Kupfer
VI 2003
czw 12 VI 2003
Hoffmanns ErzählungenPremiere
Olympia
Oldenburgisches Staatstheater
Grosses Haus

XI 2002-VII 2003
sob 23, sob 30 XI 2002
nie 08, pią 27, pon 30 XII 2002
16m, nie 16, nie 23 II 2003
pią 21 III 2003
wto 01m, wto 01, sob 12 IV 2003
pią 16 V 2003
wto 24 VI 2003
pią 18 VII 2003
Die Zauberflöte
Queen of the Night
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Kurz / Zimmer
R: Kirst