Pozvat ke sdílení přístupu
Můžete udělit přístup k úpravám stránky. Pozvaná osoba obdrží odkaz na nastavení hesla a bude mít přístup na vaši stránku s přihlašovacími údaji uvedenými v e-mailové pozvánce.
Cancel

Eleonore Marguerre, soprán

Eleonore Marguerre
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
III-V 2020
St 04 III 2020
Ne 24 V 2020
FidelioPremiéraKoncertní provedení
Leonore
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Merzyn
I-IV 2020
So 18, Út 28 I 2020
Ne 02, Čt 06, St 12, Ne 16, Po 24 II 2020
Ne 01, Ne 22, So 28 III 2020
10 IV 2020
ManonPremiéra
Manon Lescaut
Staatstheater Nürnberg
Opernhaus
D: Rumstadt / Huestege
R: Gürbaca
X 2019
25 X 2019
La traviata
Violetta Valery
Opernhaus, Düsseldorf
D: Fogliani
R: Homoki
IX 2019
Ne 22 IX 2019
Concert
Soprano
Philharmonie, Köln
D: Steiner
R: Steiner
IX 2019-VI 2020
So 07, Čt 12, So 14, So 21 IX 2019
Ne 06, So 12, 25, St 30 X 2019
04, Ne 26 I 2020
Čt 06 II 2020
03, 24 IV 2020
St 06, Čt 21 V 2020
Čt 04 VI 2020
La traviata
Violetta Valéry
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf
Opernhaus
D: Fogliani / Crescenzi / Jacquot / Reiners / Joel
R: Homoki
VII 2019
Po 29 VII 2019
8. Sinfonie
Mater gloriosa
Chorégies d'Orange
Théâtre Antique
D: Saraste
V 2019
St 22 V 2019
Concert
Soprano
Ruhrfestspielhaus, Recklinghausen
D: Paternostro
R: Ruhrfestspiele
III 2019
08, Ne 10, Út 12, Čt 14, 15, Ne 17, Út 19, St 20 III 2019
Frankenstein
Elizabeth
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Akiki
R: Ollé
XII 2018
21, Ne 23, Čt 27, 28, Ne 30, Po 31 XII 2018
La Chauve-sourisPremiéra
Rosalinde
Opéra de Lausanne
D: Beermann
R: Sinivia
X 2018-IV 2019
19 X 2018
21 XII 2018
24 III 2019
So 20 IV 2019
Der Freischütz
Agathe
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Bender
R: Götz
IX 2018-VI 2019
Ne 30 IX 2018
St 03, Ne 07, So 13, Ne 21, So 27 X 2018
Čt 01, Ne 11, So 17 XI 2018
14 VI 2019
Krieg und FriedenPremiéra
Natascha Rostowa
Staatstheater Nürnberg
Opernhaus
D: Mallwitz / Huestege
R: Herzog
VI 2018
Po 11 VI 2018
Béatrice et Bénédict
Beatrice
Theater Solingen
D: Kuhn
R: Kuhn
V 2018
18 V 2018
Ève
Sopran
Klangvokal Musikfestival Dortmund
St Reinoldikirche
D: Walker
IV-VII 2018
So 09 VI 2018
20 VII 2018
La traviata
Violetta Valery
Staatstheater Nürnberg
Opernhaus
D: Bosch / Croonenbroeck
R: Konwitschny
III-V 2018
Ne 11, St 14, So 17, 23, Čt 29 III 2018
Ne 01, St 18 IV 2018
Út 22 V 2018
ArabellaPremiéra
Arabella
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Lange
R: Laufenberg
XII 2017-I 2018
15, Ne 17, Út 19, Čt 21, So 23, St 27, 29, Ne 31 XII 2017
02, Čt 04, So 06 I 2018
Le Baron tziganePremiéra
Saffi
Grand-Théâtre de Genève
Opéra des Nations
D: Blunier
R: Rath
X-XII 2017
06, Ne 15, Ne 22 X 2017
So 04, Ne 12 XI 2017
So 09, 15, Čt 28 XII 2017
La traviata
Violetta Valéry
Theater Dortmund
Opernhaus
D: Kobayashi / Stadtmüller
R: Lanik
IX-XI 2017
Ne 24 IX 2017
Út 03, Ne 08, So 14, 20, St 25, So 28 X 2017
17, Ne 26 XI 2017
ArabellaPremiéra
Arabella
Theater Dortmund
Opernhaus
D: Feltz / Kobayashi
R: Herzog
IV-VII 2017
So 29 IV 2017
05, Čt 11, Ne 14, So 20, Čt 25, Ne 28 V 2017
So 03 VI 2017
Ne 02, 07 VII 2017
Don GiovanniPremiéra
Donna Anna
Musiktheater im Revier, Gelsenkirchen
D: Baumann / Yang
R: Baur
III-IV 2017
17, Ne 19, Út 21, Čt 23, So 25, St 29, 31 III 2017
Ne 02, Út 04 IV 2017
Lucio Silla
Lucio Cinna
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
Théâtre Royal
D: Manacorda
R: Kratzer
III-IV 2017
17, Ne 19, Út 21, Čt 23, So 25, Út 28, Čt 30, 31 III 2017
Ne 02 IV 2017
The Cunning Little Vixen
Zlatohřbítek
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
Palais de la Monnaie
D: Manacorda
R: Coppens
I-VI 2017
Ne 15, 27 I 2017
10 II 2017
02 VI 2017
Die Entführung aus dem Serail
Konstanze
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Bramall
R: Hilsdorf
IX 2016
So 24 IX 2016
Manon
Manon Lescaut
Grand-Théâtre, Genève
Opera
D: Letonja
R: Py
IX-XI 2016
So 17, St 21, 30 IX 2016
Ne 02, Ne 09, So 15, So 22 X 2016
Čt 03, 11 XI 2016
FaustPremiéra
Marguerite
Theater Dortmund
Opernhaus
D: Kobayashi / Armbruster
R: Fulljames
IX 2016
Po 12, Čt 15, So 17, Po 19, St 21, 23, Ne 25, Út 27 IX 2016
ManonPremiéra
Manon Lescaut
Grand-Théâtre de Genève
Opéra des Nations
D: Letonja
R: Py
V 2016
27, So 28 V 2016
Die Zauberflöte
1. Dame
Konzerthaus Berlin
D: Fischer
R: Fischer
V 2016
St 18 V 2016
Die ZauberflöteKoncertní provedení
1. Dame
Het Concertgebouw, Amsterdam
D: Fischer
I-II 2016
So 09, Ne 24, 29 I 2016
So 06, Ne 14, Čt 18, Ne 28 II 2016
Rinaldo
Armida
Theater Dortmund
Opernhaus
D: Kobayashi / Marchi
R: Herzog
XI 2015-III 2016
So 28 XI 2015
Ne 06, 11, St 16 XII 2015
02, 15, 22, Ne 31 I 2016
05, So 20, 26 II 2016
Ne 06, Čt 31 III 2016
La traviataPremiéra
Violetta Valéry
Theater Dortmund
Opernhaus
D: Kobayashi / Armbruster
R: Lanik
VII 2015
Čt 09, 10, So 11, Ne 12, Út 14, St 15, Čt 16, 17, So 18, Ne 19, St 22, Čt 23, 24, So 25, Ne 26 VII 2015
Der Freischütz
Agathe
Theater Erfurt
Domstufen
D: Bächli
R: Montavon
V 2015
St 20, 22, Ne 24, Út 26 V 2015
La traviata
Violetta Valéry
Opéra de Tours
Grand Théâtre de Tours
D: Ossonce
R: Duffaut
III-VI 2015
Ne 08, 13, Ne 22, 27 III 2015
St 01, Čt 09, So 18 IV 2015
Ne 03, Ne 10, 15, 22 V 2015
Ne 28 VI 2015
Don GiovanniPremiéra
Donna Anna
Theater Dortmund
Opernhaus
D: Feltz
R: Herzog
I 2015
St 21, Čt 22, 23, Ne 25 I 2015
Le Journal de NijinskyPremiéra
Soprano
Opéra National de Bordeaux
Grand-Théâtre
D: Ang
R: Sittig
La finta giardiniera
Arminda
Glyndebourne
D: Moulds
R: Wake-Walker,
V-VII 2014
So 17, 23, 30 V 2014
So 07, 13, 20, Ne 22 VI 2014
04 VII 2014
Die Entführung aus dem SerailPremiéra
Konstanze
Theater Dortmund
Opernhaus
D: Kobayashi / Armbruster
R: Herzog
III-IV 2014
Út 11, 14, Po 17, Čt 20, So 22, Út 25, So 29 III 2014
Út 01, Ne 06, Čt 10, Ne 13, Út 15 IV 2014
Die ZauberflötePremiéra
1. Dame
Opéra National de Paris
Opéra Bastille
D: Jordan
R: Carsen
XI 2013
25m, 27m XI
Rinaldo
Soprano
Lautten Compagney Berlin
D: Katschner
XI 2013
Út 19, 22, Ne 24 XI 2013
L'Or du RhinPremiéra
Woglinde
Opéra de Monte-Carlo
Grimaldi Forum
D: Gelmetti
R: Grinda
IX-X 2013
Po 23, Ne 29 IX 2013
Út 01, Čt 03 X 2013
Lucio Silla
Lucio Cinna
Opéra National de Bordeaux
Grand-Théâtre
D: Glover
R: Bastet
IX-XII 2013
Ne 15 IX 2013
Ne 13, Čt 24 X 2013
Ne 24 XI 2013
Čt 26 XII 2013
Le nozze di Figaro
Gräfin Almaviva
Theater Dortmund
Opernhaus
D: Steen / Kobayashi
R: Clément
VI 2013
21, Ne 23, Út 25, Čt 27, So 29 VI 2013
Der ZwergPremiéra
Ghita
Opéra national de Lorraine, Nancy
D: Arming
R: Himmelmann
XII 2012-I 2013
Ne 16 XII 2012
13 I 2013
ManonKoncertní provedení
Manon
Theater Dortmund
Opernhaus
D: Fuhry
XII 2012-I 2013
So 01, 07, Čt 13, So 22, Ne 30 XII 2012
20, 25 I 2013
L'incoronazione di PoppeaPremiéra
Poppea
Theater Dortmund
Opernhaus
D: Nardi
R: Herzog
IX 2012-V 2013
Ne 23, Čt 27 IX 2012
05 X 2012
28 XII 2012
20 III 2013
17, Ne 26, 31 V 2013
Die Entführung aus dem Serail
Konstanze
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Poppen / Perplies
R: Mijnssen
V 2012
Ne 20, Út 22, Čt 24, 25 V 2012
RosamundePremiéra
Rosamunde
Schwetzingen Festspiele
Rokokotheater
D: Vriend
R: Herzog
I-V 2012
So 21, So 28 I 2012
Ne 05, 10, Ne 19 II 2012
Ne 04, So 31 III 2012
Čt 05, Čt 19 IV 2012
Čt 03 V 2012
Così fan tuttePremiéra
Fiordiligi
Theater Dortmund
Opernhaus
D: Kobayashi
R: Herzog
X-XII 2011
Ne 09, So 15, 21 X 2011
04, St 16 XI 2011
09, Čt 15 XII 2011
EliogabaloPremiéra
Flavia Gemmira
Theater Dortmund
Opernhaus
D: Nardi
R: Thoma
II 2010
19, Ne 21, Út 23 II 2010
Lucio SillaPremiéra
Lucia Cinna
Opéra Nice Côte d'Azur
D: NN
R: Kaegi
X 2009-II 2010
So 10, 16, Ne 18, 23, St 28 X 2009
Ne 01, So 14, So 28 XI 2009
St 02, 25, Čt 31 XII 2009
19, Čt 21, Čt 28 I 2010
So 06, Út 16, Ne 28 II 2010
Don GiovanniPremiéra
Donna Anna
Oldenburgisches Staatstheater
Grosses Haus
D: Dorsch
R: Majer
IX 2009
So 26 IX 2009
Die Entführung aus dem Serail
Konstanze
Staatstheater Braunschweig
D: Mark
R: Clément
I 2009
23, Ne 25, Út 27, Čt 29, So 31 I 2009
Die tote StadtPremiéra
Juliette
La Fenice, Venezia
Teatro La Fenice
D: Inbal
R: Pizzi
XII 2008-II 2009
So 06 XII 2008
11, So 14, So 21 II 2009
Die Entführung aus dem SerailPremiéra
Konstanze
Staatstheater Braunschweig
D: Mark
R: Clément
IX-XI 2008
Ne 14, 19 IX 2008
So 04, 17, Čt 30 X 2008
07, So 15, Ne 23 XI 2008
Rigoletto
Gilda
Staatstheater Darmstadt
D: Blunier / Meister
R: Kochheim
V 2008
Ne 04, So 10, St 21, Ne 25, 30 V 2008
Rigoletto
Gilda
Staatstheater Darmstadt
Großes Haus
D: Meister
R: Kochheim
XII 2007
14, So 15, Po 17, Út 18, St 19, Čt 20, 21, So 22, St 26, Čt 27, 28, So 29, Ne 30, Po 31 XII 2007
La flûte enchantéePremiéra
La Reine de la Nuit
Grand-Théâtre de Genève
D: Ferro
R: Porras
XII 2006
01, Út 05, Po 18, 29 XII 2006
L'oca del Cairo
Celidora
Deutsche Oper Berlin
D: Debus
R: Schwab
XII 2006-VI 2007
01, Ne 03, Út 26 XII 2006
18, Ne 28 I 2007
So 10, So 24 II 2007
St 14 III 2007
So 14 IV 2007
04 V 2007
So 09 VI 2007
Così fan tutte
Fiordiligi
Deutsches Nationaltheater und Staatskapelle Weimar
D: Clair / Comin
R: Klimek
V-VI 2006
Čt 25 V 2006
Út 06, Ne 25 VI 2006
Die Entführung aus dem Serail
Konstanze
Deutsches Nationaltheater und Staatskapelle Weimar

X 2005-III 2006
Čt 27 X 2005
11 XI 2005
02, So 31, So 31 XII 2005
16 III 2006
Die Fledermaus
Rosalinde
Deutsches Nationaltheater und Staatskapelle Weimar

R: Mahler
X 2005-III 2006
So 22, St 26 X 2005
Ne 06, 11, Út 22 XI 2005
Ne 11, St 14 XII 2005
19, So 25 III 2006
Die Entführung aus dem SerailPremiéra
Konstanze
Staatstheater Darmstadt
D: Chadik
R: Kochheim
IX 2005-IV 2006
09, So 24 IX 2005
So 29 X 2005
18 XI 2005
04 II 2006
So 04 III 2006
Ne 02 IV 2006
Melusine
Melusine
Deutsches Nationaltheater und Staatskapelle Weimar
D: Steen
R: Schulz
VII 2005
Ne 03, Čt 07 VII 2005
MelusinePremiéra
Melusine
Deutsches Nationaltheater und Staatskapelle Weimar
D: Steen
R: Schulz
XI 2004-V 2005
So 20 XI 2004
So 11, Ne 12, So 25, 31, 31 XII 2004
01, St 12, Čt 13 I 2005
So 19, So 26, Ne 27 III 2005
St 06 IV 2005
So 28 V 2005
Die Fledermaus
Rosalinde
Deutsches Nationaltheater und Staatskapelle Weimar
E-werk
D: Sobe
R: Mahler
IV-VI 2004
St 21 IV 2004
Čt 20 V 2004
11 VI 2004
Die Entführung aus dem Serail
Konstanze
Deutsches Nationaltheater und Staatskapelle Weimar
D: Klieme
R: Sidler
I-VII 2004
So 17 I 2004
St 31 III 2004
Čt 06 V 2004
So 05, Út 22 VI 2004
St 07 VII 2004
Sitten und Unsitten am Theater
Daria Garbinati
Deutsches Nationaltheater und Staatskapelle Weimar
D: Hoff
R: Rech
IX 2001-IV 2002
Po 17, St 19, Čt 27 IX 2001
03 II 2002
15, 22 III 2002
Ne 14, Ne 28 IV 2002
Orpheus in der Unterwelt
Eurydike
Komische Oper Berlin
D: Ban / Foremny
R: Kupfer