Zaproś do udostępniania dostępu
Możesz przyznać dostęp do edycji swojej strony. Zaproszona osoba otrzyma link do ustawienia hasła i będzie mogła uzyskać dostęp do Twojej strony przy użyciu poświadczeń podanych w zaproszeniu e-mail.
Cancel

Manuela Uhl, sopran

Manuela Uhl
  • |
  • |
  • |
Informacja z teatru
Terminy
Informacja z agencji / od artysty
Terminy wycieczek
od / do
Opera
Rola
Zespół / Miejsce
Zespół produkcji
VI 2022
czw 16 VI 2022
Das Liebesverbot
Isabella
Opernhaus, Leipzig
D: Schirmer
R: Stiehl
VI-VII 2021
nie 06 VI 2021
pią 16 VII 2021
Das Liebesverbot
Isabella
Opernhaus, Leipzig
D: Schirmer
R: Stiehl
VI 2020
nie 28 VI 2020
Straussgala
Die Kaiserin/ Marschallin/ Salome
Opernhaus, Graz
D: Lyniv
IV-VII 2020
nie 19 IV 2020
nie 12 VII 2020
Die Frau ohne Schatten
Die Kaiserin
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Schirmer
R: Kovalik
II 2020
pią 21, sob 22, nie 23 II 2020
Te Deum
Sopran
Auditorio Nacional de Musica, Madrid
Sala Sinfonica
D: Halffter
I 2020
sob 18, wto 21, pią 24, pon 27 I 2020
Der fliegende Holländer
Senta
ABAO, Bilbao
Palacio Euskaldana
D: Halffter
R: Montavon
X 2019
nie 20 X 2019
Concert
1.Sopran/ Mahler 8.
National Concert Hall, Taipeh
D: Inbal
IX 2019
nie 15, pon 16 IX 2019
Salome Schlussgesang/Vier letze Lieder
Salome
Tonhalle, Düsseldorf
Mendelssohn-Saal
D: Fogliani
IX 2019
nie 08 IX 2019
Tristan und Isolde (reduction)Concert performance
Isolde
Volkstheater Rostock
D: Bosch
V-VI 2019
pią 31 V 2019
wto 04 VI 2019
Die tote Stadt
Marietta
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Jurowski
R: Bösch
V 2019
sob 11, nie 12, czw 16, pią 17, sob 18 V 2019
Die Walküre
Sieglinde
Teatro di San Carlo, Napoli
D: Valčuha
R: Tiezzi
III-VI 2019
nie 10, nie 17, sob 23 III 2019
sob 06, pią 12 IV 2019
czw 02, nie 12 V 2019
nie 02, czw 13 VI 2019
ElektraPremiere
Chrysothemis
Theater Bonn
Opernhaus
D: Kaftan
R: Lübbe
I-II 2019
pon 21, śro 23, sob 26, wto 29 I 2019
śro 06 II 2019
Der fliegende Holländer
Senta
HNK Zagreb
D: Bareza / Skender
R: Py
I-IV 2019
nie 13 I 2019
nie 24 II 2019
sob 27 IV 2019
Salome
Salome
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Schirmer
R: Stiehl
XI-XII 2018
nie 18 XI 2018
nie 09 XII 2018
Tannhäuser
Elisabeth
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Bender
R: Bieito
X-XII 2018
sob 06, czw 11, nie 21, nie 28, śro 31 X 2018
pią 09, śro 14, wto 20 XI 2018
wto 11, pią 21 XII 2018
Die tote StadtPremiere
Marietta/ Die Erscheinung Mariens
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Thorau / Huestege
R: Stiehl
X 2018
czw 04 X 2018
Die Walküre
Sieglinde
Philharmonie, Bratislava
D: Valčuha
X 2018
wto 02, pią 05, śro 10, sob 13 X 2018
Die tote Stadt
Marietta/ Die Erscheinung Mariens
Staatsoper Hamburg
D: Kluttig
R: Gruber
IX 2018-III 2019
sob 22, nie 23 IX 2018
czw 11, czw 18, nie 21 X 2018
nie 11, czw 22 XI 2018
16, pią 22, nie 24 III 2019
FidelioPremiere
Leonore
National Theatre Prague, Praha
D: Weiser
R: Nemirova
IX-X 2018
sob 15 IX 2018
Fidelio
Leonore
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Darlington
R: Mielitz
VII 2018
pią 06, nie 08, pon 09 VII 2018
Concert
Mahler 8. Sopran 1
Tonhalle, Düsseldorf
Mendelssohn-Saal
D: Fischer
V 2018
wto 08 V 2018
FidelioConcert performance
Leonore
Suntory Hall, Tokyo
Main Hall
D: Chung
Fidelio
Leonore
Tokyo Philharmonic Orchestra
D: Chung
III-IV 2018
sob 03, czw 08, nie 11, śro 14, sob 17, śro 21 III 2018
pią 06, pią 13, nie 22 IV 2018
Ariane et Barbe-bleuePremiere
Ariane
Oper Graz
Opernhaus
D: Kluttig / Burkert
R: Loschky
I 2018
czw 11, pią 12 I 2018
Salome
Salome
Auditorio Toscanini, Torino
D: Valčuha
XII 2017
pią 29 XII 2017
Concert
Beethoven 9. Sopran
Liederhalle, Stuttgart
Beethoven-Saal
D: Zur
XII 2017-II 2018
sob 16, śro 20 XII 2017
02, nie 07, nie 21 I 2018
pią 02 II 2018
Die tote StadtPremiere
Marietta
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Tate
R: Bösch
X 2017-III 2018
sob 14, pią 20 X 2017
sob 16 XII 2017
10 III 2018
Salome
Salome
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Schirmer
R: Stiehl
VII 2017
wto 18, pią 21, sob 22, nie 23, wto 25 VII 2017
El Caballero de la Rosa
La Mariscala
Teatro Colón, Buenos Aires
D: Pérez
R: Carsen, Ravella
IV 2017
nie 09, wto 11, czw 13, sob 15 IV 2017
Elektra
Crisotemide
Teatro di San Carlo, Napoli
D: Valčuha
R: Grüber, Hammer
III-V 2017
nie 19, sob 25 III 2017
czw 20, nie 23 IV 2017
nie 07 V 2017
Doktor FaustPremiere
Herzogin von Parma
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Netopil
R: Warner
XII 2016-II 2017
nie 04, nie 11, sob 17 XII 2016
02, nie 05 II 2017
Lohengrin
Elsa von Brabant
Deutsche Oper Berlin
D: Kober / Runnicles
R: Holten
XI 2016-II 2017
pią 18, wto 22 XI 2016
pią 02 XII 2016
13, pon 20 II 2017
Salome
Salome
Deutsche Oper Berlin
D: Tate
R: Guth
X-XI 2016
pią 21, pią 28 X 2016
czw 03, nie 06, pią 11 XI 2016
Lohengrin
Elsa von Brabant
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Blunier
R: Herzog
IX 2016
pią 23, pon 26 IX 2016
Elektra
Chrysothemis
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Kober
R: Frey
VI-VII 2016
sob 25 VI 2016
pią 08 VII 2016
Der Rosenkavalier
Feldmarschallin
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf
Opernhaus
D: Kober
R: Schenk
V-VI 2016
pon 23, czw 26, nie 29 V 2016
śro 01, sob 04 VI 2016
Lohengrin
Elsa Von Brabant
New National Theatre Tokyo
D: Iimori
R: Stegmann
V 2016
pią 13, sob 21, nie 29 V 2016
Der Rosenkavalier
Feldmarschallin
Deutsche Oper am Rhein, Duisburg
Theater Duisburg
D: Kober
R: Schenk
IV 2016
nie 17, wto 19 IV 2016
Salome
Salome
Théâtres de la Ville de Luxembourg
Grand Théâtre
Grande Salle
D: Soltesz
R: Guth
IV-VI 2016
nie 03, czw 07 IV 2016
czw 23, nie 26 VI 2016
Elektra
Chrysothemis
Deutsche Oper Berlin
D: Runnicles
R: Harms
III-IV 2016
sob 12, pią 18 III 2016
sob 09 IV 2016
Die Liebe der Danae
Danae
Deutsche Oper Berlin
D: Weigle
R: Harms
II-III 2016
pią 19, pon 22, czw 25, sob 27, nie 28 II 2016
wto 01, czw 03, pią 04, sob 05 III 2016
La prohibición de amarPremiere
Isabella
Teatro Real de Madrid
D: Bolton
R: Holten
I-V 2016
nie 31 I 2016
nie 14 II 2016
czw 05, nie 08 V 2016
Lohengrin
Elsa von Brabant
Deutsche Oper Berlin
D: Runnicles / Kober
R: Holten
2016I 2017
wto 12, śro 13, czw 12 I 2016
12, pią 13 I 2017
Concert
R.Strauss 4 letzte Lieder
Janáčkovo divadlo, Brno
D: Liebreich
XI 2015
śro 18, pią 20, nie 22 XI 2015
Der fliegende HolländerPremiere
Senta
Korea National Opera, Seoul
Seoul Arts Center
Opera Theater
D: Weikert
R: Lawless
V-VI 2015
nie 17, nie 24 V 2015
czw 04, nie 07 VI 2015
Der Rosenkavalier
Feldmarschallin
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf
Opernhaus
D: Kober
R: Schenk
V 2015
sob 09 V 2015
Concert
Sopran
Theater Bonn
Opernhaus
D: Blunier
IV-V 2015
sob 11, nie 26 IV 2015
nie 03, czw 14 V 2015
Lohengrin
Elsa von Brabant
Deutsche Oper am Rhein, Duisburg
Theater Duisburg
D: Chien
R: Hartmannshenn
II 2015
śro 04, sob 07 II 2015
Elektra
Chrysothemis
Deutsche Oper Berlin
D: Runnicles
R: Harms
II-VI 2015
nie 01, czw 05, nie 08, sob 21 II 2015
nie 08, pią 20 III 2015
sob 11 IV 2015
sob 02, śro 06, pią 15, nie 24 V 2015
nie 14 VI 2015
Salome
Salome
Theater Bonn
Opernhaus
D: Blunier / Vestmann
R: Parditka, Szemerédy
XII 2014-I 2015
nie 21, nie 28 XII 2014
04, sob 17 I 2015
Tannhäuser
Elisabeth/ Venus
Staatsoper Hamburg
D: Billy
R: Kupfer
XI-XII 2014
pią 28 XI 2014
pon 15 XII 2014
Elektra
Chrysothemis
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Koenigs
R: Frey
XI 2014
nie 09, śro 12, sob 15, czw 20 XI 2014
Die Frau ohne Schatten
The Empress
Hungarian State Opera, Budapest
Operahaz
D: Halász
R: Szikora
X-XI 2014
wto 28, pią 31 X 2014
sob 01, nie 02, wto 04 XI 2014
ElektraPremiere
Chrysothemis
Teatro Colón, Buenos Aires
D: Paternostro
R: Caffi
IX 2014-V 2015
pią 12, czw 18, nie 21, czw 25, nie 28 IX 2014
pią 03, sob 11 X 2014
03 V 2015
Die Frau ohne SchattenPremiere
Die Kaiserin
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Hamar
R: Laufenberg
V-VI 2014
sob 24, czw 29 V 2014
nie 01, pon 09, nie 15 VI 2014
LohengrinPremiere
Elsa von Brabant
Deutsche Oper am Rhein, Duisburg
Theater Duisburg
D: Kober
R: Hartmannshenn
IV-V 2014
sob 19, sob 26 IV 2014
nie 04 V 2014
Die Walküre
Sieglinde
Deutsche Oper am Rhein, Duisburg
Theater Duisburg
D: Beikircher
R: Horres
III-V 2014
nie 30 III 2014
nie 06, sob 12 IV 2014
śro 07, nie 11, pią 30 V 2014
Der Traum ein LebenPremiere
Mirza
Theater Bonn
Opernhaus
D: Humburg
R: Weber
II-VI 2014
sob 15, nie 23 II 2014
nie 27 IV 2014
nie 08 VI 2014
Der Rosenkavalier
Die Feldmarschallin
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Schirmer
R: Kirchner, Nowack
I-II 2014
nie 26, wto 28, czw 30 I 2014
nie 02, wto 04, sob 08, wto 18, pią 21, wto 25, pią 28 II 2014
Der fliegende Holländer
Senta
Royal Danish Opera, København
Det Kongelige Teater
D: Boder
R: Kent
I-VI 2014
nie 19, śro 22, sob 25, wto 28, pią 31 I 2014
nie 22, nie 29 VI 2014
ElektraPremiere
Chrysothemis
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Thielemann
R: Frey
I-II 2014
sob 18, czw 23, nie 26, czw 30 I 2014
nie 02, sob 08, nie 16 II 2014
LohengrinPremiere
Elsa von Brabant
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf
Opernhaus
D: Kober
R: Hartmannshenn
XI 2013-VI 2014
czw 28 XI 2013
nie 01, wto 03 XII 2013
29 V 2014
nie 01 VI 2014
Salome
Salome
Hungarian State Opera, Budapest
Operahaz
D: Steinberg
R: Szikora
X 2013
czw 10, pią 11, sob 12, nie 13 X 2013
The Flying Dutchman
Senta
Opera Hong Kong
Hong Kong Cultural Centre
Grand Theatre
D: Schaefer
R: Dresen, Böhm
IX 2013-I 2014
nie 22 IX 2013
09 I 2014
Die Walküre
Gerhilde
Deutsche Oper Berlin
D: Rattle / Runnicles
R: Friedrich
IX 2013-I 2014
sob 21 IX 2013
08 I 2014
Das Rheingold
Freia
Deutsche Oper Berlin
D: Rattle / Runnicles
R: Friedrich
VI 2013
wto 11, pią 14, nie 16, wto 18 VI 2013
Die Frau ohne Schatten
Emperatriz
Teatro Colón, Buenos Aires
D: Levin
R: Homoki
V 2013
pią 10, nie 12, wto 14, czw 16, sob 18 V 2013
RienziPremiere
Irene
Teatro dell'Opera di Roma
Teatro Costanzi
D: Soltesz
R: Ana
V 2013
pią 10, nie 12, wto 14, czw 16, sob 18 V 2013
Rienzi, der letzte der TribunenPremiere
Irene
Teatro dell'Opera di Roma
Teatro Costanzi
D: Soltesz
R: Ana
IV 2013
pią 19, nie 21, śro 24, pią 26, nie 28 IV 2013
Der fliegende Holländer
Senta
Teatro di San Carlo, Napoli
D: Steinberg
R: Kokkos
II-III 2013
nie 10, sob 16 II 2013
sob 16, czw 21 III 2013
Lohengrin
Elsa von Brabant
Deutsche Oper Berlin
D: Runnicles
R: Holten
I 2013
sob 05, nie 13, pią 18 I 2013
Rienzi, der letzte der Tribunen
Irene
Deutsche Oper Berlin
D: Lang-Lessing
R: Stölzl, Kurotschka
XII 2012
śro 12, nie 16, śro 19, nie 23, pią 28 XII 2012
Mathis der MalerPremiere
Ursula
Theater an der Wien
D: Billy
R: Warner
X 2012-III 2013
pią 12, nie 21, sob 27 X 2012
nie 11, pią 30 XI 2012
czw 13, pią 21 XII 2012
19 I 2013
sob 09 II 2013
czw 14 III 2013
ElektraPremiere
Chrysothemis
Theater Lübeck
D: Brogli-Sacher
R: Nickler
IX 2012
sob 01, wto 04, czw 06, nie 09, śro 12, sob 15, śro 19, nie 23 IX 2012
Der SchatzgräberPremiere
Els
De Nationale Opera, Amsterdam
Het Muziektheater
D: Albrecht
R: Hove
V 2012
sob 19, śro 23 V 2012
Salome
Salome
Theater Lübeck
D: Brogli-Sacher
R: Brogli-Sacher
IV 2012
pią 20, czw 26, pon 30 IV 2012
Rienzi, der letzte der Tribunen
Irene
Deutsche Oper Berlin
D: Lang-Lessing
R: Stölzl, Kurotschka
III-VI 2012
pią 16 III 2012
sob 09 VI 2012
Iphigenie in Aulis
Iphigenie
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Foremny
R: Konwitschny
I-III 2012
sob 07, pią 13 I 2012
czw 23, nie 26 II 2012
sob 03, śro 07 III 2012
Turandot
Liù
Deutsche Oper Berlin
D: Fiore / López-Cobos
R: Fioroni
XI-XII 2011
pią 25, nie 27, wto 29 XI 2011
czw 01, sob 03 XII 2011
Der fliegende HolländerPremiere
Senta
Opéra Royal de Wallonie, Liège
Palais Opéra
D: Arrivabeni
R: Ionesco
X-XII 2011
nie 30 X 2011
nie 13 XI 2011
nie 18, śro 21 XII 2011
Tannhäuser
Venus/ Elisabeth
Deutsche Oper Berlin
D: Runnicles
R: Harms
IX-X 2011
pią 30 IX 2011
nie 02, pon 03, czw 06, pią 07, nie 09, wto 11, śro 12, pią 14, sob 15 X 2011
ElektraPremiere
Chrysothemis
Teatro Real de Madrid
D: Bychkov
R: Grüber, Hammer
VI 2011
śro 01, sob 04, sob 11, sob 18 VI 2011
Turandot
Liù
Deutsche Oper Berlin
D: Valčuha
R: Fioroni
V 2011
czw 19, nie 22, śro 25, sob 28 V 2011
Elektra
Chrysothémis
Opéra Nice Côte d'Azur
D: Güttler
R: Kent
IV-V 2011
sob 16, sob 23 IV 2011
sob 07 V 2011
Der fliegende Holländer
Senta
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf
Opernhaus
D: Fritzsch
R: Dresen
III 2011
pią 25, pon 28, czw 31 III 2011
Der Freischütz
Ágata
Teatro de la Maestranza, Sevilla
D: Spering
R: Thorwald
I-IV 2011
nie 23, czw 27 I 2011
sob 05, nie 13 II 2011
sob 19 III 2011
czw 07 IV 2011
Die Liebe der DanaePremiere
Danae
Deutsche Oper Berlin
D: Litton
R: Harms
XII 2010
nie 12, pią 17, czw 23, czw 23 XII 2010
Hänsel und Gretel
Gertrud
Deutsche Oper Berlin
D: Runnicles / Rogister
R: Homoki
XII 2010-VII 2011
czw 09, wto 14, sob 18 XII 2010
16, sob 22 I 2011
sob 09 VII 2011
Tannhäuser
Venus/ Elisabeth
Deutsche Oper Berlin
D: Runnicles / Rogister / NN
R: Harms
XI 2010-I 2011
sob 20, pią 26 XI 2010
nie 05, wto 21 XII 2010
16 I 2011
Iphigenie in AulisPremiere
Iphigenie
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Kok / Lacey
R: Konwitschny
IX 2010
nie 19, śro 22, sob 25 IX 2010
Elektra
Chrysothemis
Deutsche Oper Berlin
D: Runnicles
R: Harms
VI 2010
pon 14, wto 15, czw 17, pią 18, pon 21, czw 24, nie 27, pon 28, śro 30 VI 2010
Die tote Stadt
Marietta/ Marie
Teatro Real de Madrid
D: Steinberg
R: Decker
V-VI 2010
sob 08, czw 13, nie 23 V 2010
sob 05 VI 2010
Turandot
Liù
Deutsche Oper Berlin
D: Campellone
R: Fioroni
IV 2010
nie 18, czw 29 IV 2010
Die Walküre
Gerhilde
Deutsche Oper Berlin
D: Runnicles
R: Friedrich
IV 2010
sob 17, śro 28 IV 2010
Das Rheingold
Freia
Deutsche Oper Berlin
D: Runnicles
R: Friedrich
II 2010
pon 01, czw 11 II 2010
Der fliegende Holländer
Senta
Deutsche Oper Berlin
D: Lacombe
R: Gürbaca
I-II 2010
pią 29 I 2010
pon 01, czw 04 II 2010
Elektra
Chrysothemis
Festspielhaus Baden-Baden
D: Thielemann
R: Wernicke
XII 2009
nie 20, wto 22, śro 23, nie 27 XII 2009
Hänsel und Gretel
Gertrud
Deutsche Oper Berlin
D: Frank
R: Homoki
XII 2009-II 2010
nie 20, wto 22, wto 29 XII 2009
03, nie 10, czw 14, śro 20, nie 24 I 2010
pon 01 II 2010
TannhäuserPremiere
Elisabeth
Royal Danish Opera, København
Operaen
D: Layer
R: Holten
X-XI 2009
śro 07, pią 16, śro 21 X 2009
śro 25, sob 28 XI 2009
Salome
Salome
Saarländisches Staatstheater, Saarbrücken
D: Trinks
R: Alden
IX-XII 2009
nie 27 IX 2009
czw 01, czw 08, nie 11, nie 18 X 2009
sob 05, nie 13 XII 2009
Die Frau ohne SchattenPremiere
Die Kaiserin
Deutsche Oper Berlin
D: Schirmer / Rogister / Kober
R: Harms
IX 2009-II 2010
nie 20, sob 26 IX 2009
10, nie 31 I 2010
pią 12 II 2010
Tannhäuser
Venus/ Elisabeth
Deutsche Oper Berlin
D: Runnicles / Schirmer
R: Harms
V-VI 2009
wto 26, pią 29 V 2009
pon 15, czw 18 VI 2009
Der Freischütz
Agathe
Deutsche Oper Berlin
D: Windfuhr
R: Pfeil
IV 2009
czw 16, sob 18, nie 19, wto 21, śro 22, czw 23 IV 2009
Die tote StadtPremiere
Marietta
Teatro Massimo di Palermo
D: Humburg
R: Pizzi
II-VI 2009
pią 06, nie 15, śro 18, sob 28 II 2009
czw 05, pią 13, nie 22 III 2009
śro 01, czw 16, pią 17 IV 2009
wto 05, pią 22 V 2009
czw 18 VI 2009
Salome
Salome
Theater Lübeck
D: Brogli-Sacher
R: Brogli-Sacher
I-II 2009
śro 28, sob 31 I 2009
pią 13 II 2009
Elektra
Chrysothemis
Deutsche Oper Berlin
D: Ono
R: Harms
I-II 2009
nie 25 I 2009
nie 01, wto 10 II 2009
Salome
Salome
Deutsche Oper Berlin
D: Schirmer
R: Freyer
XII 2008-I 2009
śro 17, sob 27, sob 27 XII 2008
09 I 2009
Das schlaue Füchslein
Füchslein Schlaukopf
Deutsche Oper Berlin
D: Zagrosek
R: Thalbach
XII 2008
nie 14, nie 14, sob 20, nie 28, nie 28 XII 2008
Hänsel und Gretel
Gertrud
Deutsche Oper Berlin
D: Foremny
R: Homoki
X 2008-II 2009
śro 22 X 2008
pon 17 XI 2008
03 I 2009
śro 25 II 2009
Salome
Salome
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Ott
R: Beilharz
IX 2008-V 2009
nie 21 IX 2008
pią 17 X 2008
wto 04, sob 22 XI 2008
czw 04, sob 06 XII 2008
01, nie 11, sob 24 I 2009
sob 02 V 2009
Die Zauberflöte
1. Dame
Deutsche Oper Berlin
D: NN / Rösner / Foremny / Zagrosek
R: Krämer
IX 2008-III 2009
nie 14, śro 17 IX 2008
nie 19, sob 25 X 2008
19, nie 22 III 2009
Der fliegende Holländer
Senta
Deutsche Oper Berlin
D: Klajner / Lacombe
R: Gürbaca
V-VI 2008
czw 15, pią 23 V 2008
nie 15 VI 2008
Der Traumgörge
Prinzessin/ Gertraud
Deutsche Oper Berlin
D: Lacombe
R: Schloemer
V 2008
czw 01, śro 07, nie 11, nie 18, czw 22 V 2008
Pagliacci
Nedda
Deutsche Oper Berlin
D: Palumbo
R: Pountney
II 2008
sob 09, czw 21, nie 24 II 2008
Nabucco
Anna
Deutsche Oper Berlin
D: Rizzo
R: Neuenfels
I 2008
sob 12 I 2008
Götterdämmerung
3. Norn
Deutsche Oper Berlin
D: Franck
R: Friedrich
I-II 2008
nie 06 I 2008
nie 10, czw 21 II 2008
Die Walküre
Gerhilde
Deutsche Oper Berlin
D: Franck / Runnicles
R: Friedrich
I 2008
sob 05 I 2008
Das Rheingold
Freia
Deutsche Oper Berlin
D: Franck
R: Friedrich
XII 2007
nie 16, nie 16, nie 23, nie 23, czw 27 XII 2007
Hänsel und Gretel
Gertrud
Deutsche Oper Berlin
D: Debus
R: Homoki
XI 2007-I 2008
sob 03, czw 08, pią 16 XI 2007
19 I 2008
ElektraPremiere
Chrysothemis
Deutsche Oper Berlin
D: Hager
R: Harms
X 2007-VI 2008
nie 21, pią 26 X 2007
25 I 2008
pią 15 II 2008
sob 01, sob 08 III 2008
pią 04 IV 2008
czw 08, pią 30 V 2008
pią 20 VI 2008
Die Zauberflöte
1. Dame
Deutsche Oper Berlin
D: Foremny / Frank / König
R: Krämer
X 2007-II 2008
sob 20, śro 24, sob 27 X 2007
nie 25, czw 29 XI 2007
pon 17 XII 2007
18 I 2008
czw 14 II 2008
Der Freischütz
Agathe
Deutsche Oper Berlin
D: Palumbo / Tomasello
R: Pfeil
VII 2007
czw 12 VII 2007
GermaniaConcert performance
Ricke
Deutsche Oper Berlin, Montpellier
Le Corum
Opéra Berlioz
D: Palumbo
VI 2007
śro 06 VI 2007
Recital
soloist
Deutsche Oper Berlin

V-VI 2007
nie 27, czw 31 V 2007
pon 04, wto 12, sob 16 VI 2007
Der TraumgörgePremiere
Prinzessin/ Gertraud
Deutsche Oper Berlin
D: Lacombe
R: Schloemer
III-V 2007
sob 24, wto 27, pią 30 III 2007
wto 03, pon 09, pią 13 IV 2007
nie 06, śro 09, pią 18 V 2007
Der FreischützPremiere
Agathe
Deutsche Oper Berlin
D: Palumbo / Tomasello
R: Pfeil
II 2007
nie 18, nie 25 II 2007
Götterdämmerung
3. Norn
Deutsche Oper Berlin
D: Runnicles
R: Friedrich
II 2007
sob 10, śro 21 II 2007
Die Walküre
Gerhilde
Deutsche Oper Berlin
D: Runnicles
R: Friedrich
II 2007
pią 09, wto 20 II 2007
Das Rheingold
Freia
Deutsche Oper Berlin
D: Runnicles
R: Friedrich
XI 2006-I 2007
sob 25 XI 2006
nie 03, sob 23, pon 25 XII 2006
20 I 2007
Das schlaue Füchslein
Füchslein Schlaukopf
Deutsche Oper Berlin
D: Windfuhr
R: Thalbach
X 2006-I 2007
nie 15, czw 19, pon 23, pią 27, wto 31 X 2006
sob 04, pią 17 XI 2006
pią 22 XII 2006
05, nie 21 I 2007
GermaniaPremiere
Ricke
Deutsche Oper Berlin
D: Palumbo / Tomasello
R: Harms
IX 2006-V 2007
sob 30 IX 2006
nie 22 X 2006
pią 03, nie 19 XI 2006
nie 10 XII 2006
12, czw 25 I 2007
czw 01 II 2007
czw 05, pią 27 IV 2007
sob 26 V 2007
Die Zauberflöte
1. Dame
Deutsche Oper Berlin
D: Foremny / Willig / Frank / Rossi
R: Krämer
IX 2006
sob 16 IX 2006
Concert
Sopran
Deutsche Oper Berlin
D: Palumbo
XI-XII 2005
nie 27 XI 2005
czw 01, sob 03 XII 2005
SalomePremiere
Salome
Opéra National de Montpellier
Le Corum
Opéra Berlioz
D: Layer
R: Wagner
IX 2005
nie 18, nie 25 IX 2005
Die Walküre
Helmwige
Staatsoper Stuttgart
Opernhaus
D: Zagrosek
R: Schloemer
IX-X 2005
sob 03, czw 08, pią 16, wto 20, pią 23, wto 27 IX 2005
sob 01, nie 09, śro 19 X 2005
Otello
Desdemona
Theater Münster
D: Mühlbach
R: Wyrsch
V-VI 2005
nie 22, czw 26 V 2005
nie 05 VI 2005
Die Walküre
Helmwige
Staatsoper Stuttgart
Opernhaus
D: Zagrosek
R: Nel
XI 2004-II 2005
sob 13, śro 17, sob 20, wto 23, pią 26 XI 2004
pią 03, czw 09, pią 10, nie 19, śro 29 XII 2004
02, sob 15 I 2005
śro 09, czw 17, nie 27 II 2005
Don CarloPremiere
Elisabeth de Valois
Tiroler Landestheater, Innsbruck
D: Klajner
R: Nickler
VI 2002
nie 23, pią 28 VI 2002
ChristophorusPremiere
Lisa
Theater Kiel
Opernhaus
D: Windfuhr
R: Harms
V-VI 2002
nie 12, czw 16, śro 22, sob 25, czw 30 V 2002
nie 02, pią 07, nie 16, wto 25 VI 2002
Cyrano de BergeracPremiere
Roxane
Theater Kiel
Opernhaus
D: Frank
R: Pfeil
III-IV 2002
sob 09 III 2002
czw 25 IV 2002
Faust
Marguerite
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D: Sandner
R: Schulte-Michels
I-V 2002
nie 27, śro 30 I 2002
czw 07, czw 14, sob 23 II 2002
pią 22, nie 31 III 2002
pią 05 IV 2002
pią 17 V 2002
Die schweigsame FrauPremiere
Aminta
Theater Kiel
Opernhaus
D: Windfuhr
R: Harms
X 2001-III 2002
nie 28 X 2001
sob 03, sob 17 XI 2001
nie 09 XII 2001
10 I 2002
czw 21 III 2002
Flammen
Irmgard
Theater Kiel
Opernhaus
D: Windfuhr
R: Bothe
VI 2001
śro 13 VI 2001
Radamisto
Tigrane
Handelfestspielorchester, Halle
Oper Halle
D: Curtis
R: Hume
III 2001
nie 18 III 2001
Die tote Stadt
Juliette
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D: Sandner
R: Haag
II 2001
wto 27 II 2001
Der Triumph der Ehre
Doralice
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Kleines Haus
D: Spering
R: Severin
I-IV 2001
nie 28, śro 31 I 2001
czw 08, czw 15, nie 18 II 2001
wto 06, nie 11 III 2001
nie 01, pią 27 IV 2001
Die Liebe der Danae
Danae
Theater Kiel
Opernhaus
D: Windfuhr
R: Harms
XI 2000
nie 26, śro 29 XI 2000
FaustPremiere
Marguerite
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D: Sandner
R: Schulte-Michels
XI 2000
nie 05 XI 2000
Die Walküre
Helmwige
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D: Ono
R: Martinoty
II 2000
czw 24 II 2000
Il trionfo dell'onore
No role
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D: Spering
R: Severin
XI 1999
nie 21 XI 1999
Daphne
No role
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D: Sandner
R: Mielitz
X 1999
sob 16 X 1999
Die Zauberflöte
No role
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
D: Sandner
R: Peters