Pozvat ke sdílení přístupu
Můžete udělit přístup k úpravám stránky. Pozvaná osoba obdrží odkaz na nastavení hesla a bude mít přístup na vaši stránku s přihlašovacími údaji uvedenými v e-mailové pozvánce.
Cancel

Marina Prudenskaya, mezzosoprán

Marina Prudenskaya
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
VI-VII 2021
Ne 20, So 26, Út 29 VI 2021
02 VII 2021
Babylon
Der Euphrat
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Ward
R: Kriegenburg
VI-VII 2021
Út 15, Čt 17, So 19, St 23, Ne 27m, Út 29 VI 2021
Čt 01, So 03 VII 2021
Parsifal
Kundry/ Stimme aus der Höhe
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Altinoglu
R: Castellucci
VI-VII 2021
Ne 06 VI 2021
Ne 11, So 17 VII 2021
Babylon
Der Euphrat
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Horne
R: Kerck
V 2021
So 01, Ne 09 V 2021
BabylonPremiéra
Der Euphrat
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Horne
R: Kerck
III-IV 2021
Ne 28 III 2021
02m, Po 05m IV 2021
Parsifal
Kundry
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Barenboim
R: Tcherniakov
XII 2020-IV 2021
Ne 27 XII 2020
06, 08, Čt 14 I 2021
So 13, Čt 18 II 2021
Čt 08, So 10, Čt 15, 16, St 21, 23 IV 2021
Die Zauberflöte
3. Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Lyniv
R: Everding
XII 2020
Út 22, St 23 XII 2020
8. Sinfonie
alto
Cité de la Musique-Philharmonie, Paris
Philharmonie de Paris
Grande Salle Pierre Boulez
D: Harding
XI 2020-V 2021
Ne 29 XI 2020
Ne 06, 11 XII 2020
09, Ne 31 I 2021
Ne 21 II 2021
Ne 02 V 2021
Il trovatorePremiéra
Azucena
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Fogliani
R: Peters-Messer
X 2020-IV 2021
Ne 25, Čt 29m X 2020
Ne 01m XI 2020
11m, So 17m, So 24m IV 2021
Tannhäuser
Venus
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Guggeis
R: Waltz
X 2020
Ne 04, 09, St 14, Út 20, 23 X 2020
Chowanschtschina cancelled
Marfa
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Jurowski
R: Guth
X 2020
Ne 04, 09, St 14, Út 20, 23 X 2020
Macbeth
Lady Macbeth
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Young
R: Kupfer
X 2020-I 2021
02, Út 06, Čt 08, So 10 X 2020
17, St 20, So 23 I 2021
Salome
Herodias
Wiener Staatsoper
D: Soddy
R: Barlog
VI 2020
Ne 07, 12, Ne 14, Ne 21, So 27, Út 30 VI 2020
ChowanschtschinaPremiéra cancelled
Marfa
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Jurowski
R: Guth
IV 2020
Po 13, 17, Ne 19, St 22, Čt 30 IV 2020
Die Zauberflöte cancelled
Dritte Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Lyniv
R: Everding
IV 2020
Čt 09, Ne 12, St 15 IV 2020
Parsifal cancelled
Kundry
Wiener Staatsoper
D: Haenchen
R: Hermanis
III 2020
Ne 01, So 07, Čt 12, So 14x, St 18x, So 21x, St 25x, Ne 29x III 2020
Il trovatorePremiéra
Azucena
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 2
D: Humburg
R: Tscherniakov
II 2020
So 08, St 12, So 15, 21 II 2020
Medea
Néris
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Lyniv
R: Breth
I-V 2020
St 15 I 2020
St 20x V 2020
Das Rheingold
Erda
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Schirmer
R: Gilmore
XII 2019
Ne 01, St 04, Út 10, 13, Ne 15 XII 2019
Salome
Herodias
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Guggeis
R: Neuenfels
X-XI 2019
25, Po 28, Čt 31 X 2019
Po 04, Čt 07, Po 11, Čt 14, Ne 17m, St 20, So 23 XI 2019
Don Carlo
La Principessa Eboli
Opéra National de Paris
Opéra Bastille
D: Luisi
R: Warlikowski
X 2019
11+, So 12, Ne 13m, Út 15, St 16, Čt 17, So 19, Ne 20m, Út 22 X 2019
AidaPremiéra
Amneris
Grand-Théâtre de Genève
D: Fogliani
R: McDermott
VII 2019
St 03+, Čt 04, So 06, Po 08, Út 09, 12, So 13, Út 16, Čt 18, 19, Ne 21, Út 23, Čt 25 VII 2019
Il trovatorePremiéra
Azucena
Teatro Real de Madrid
D: Benini
R: Negrín
VI-VII 2019
21, Ne 23, Čt 27, Ne 30m VI 2019
Út 02, Čt 04, So 06 VII 2019
Macbeth
Lady Macbeth
Opera Vlaanderen, Antwerpen
Opera Antwerpen
D: Carignani
R: Thalheimer
III 2019
So 09, Po 11, St 20, 22, Ne 24 III 2019
BabylonPremiéra
The Euphrates
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Ward
R: Kriegenburg
I-II 2019
Ne 27 I 2019
Ne 03, So 16, Ne 24 II 2019
Elektra
2. Magd/ Die Schleppträgerin
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Barenboim
R: Chéreau
XII 2018-I 2019
14, Út 18, 21, So 22m, Čt 27, So 29 XII 2018
05, Ne 06m, So 12 I 2019
Hänsel und Gretel
Gertrud
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Moulds / Guggeis
R: Freyer
XI 2018-IV 2019
Ne 18, Čt 22, Ne 25m XI 2018
St 12a, Čt 13a, So 15a, Ne 23a, St 26m, Ne 30m XII 2018
18a, Ne 20m, Ne 27m I 2019
Ne 17m II 2019
Ne 24m III 2019
So 20, Po 22m, Čt 25 IV 2019
Hänsel und GretelPremiéra
Gertrud/ Die Knusperhexe
Opernhaus Zürich
D: Poschner / Richter
R: Carsen
X 2018
Ne 07, 12, St 17, So 20, Čt 25, Ne 28 X 2018
MedeaPremiéra
Néris
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Barenboim
R: Breth
VII-VIII 2018
Út 31 VII 2018
So 18m, St 29m VIII 2018
Die Walküre
Fricka/ Schwertleite
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Domingo
R: Castorf
III 2018
St 07, Čt 08, 09, So 10, Ne 11, Út 13, St 14, Čt 15, 16, So 17, Po 19, Út 20, St 21, Čt 22, 23, So 24, Ne 25 III 2018
Aida
Amneris
Teatro Real de Madrid
D: Luisotti
R: Ana
III 2018
Ne 04, Čt 08, So 10, St 14, So 17 III 2018
SalomePremiéra
Herodias
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Mehta / Guggeis
R: Neuenfels
I 2018
12, Ne 14, 19 I 2018
Ariadne auf Naxos
Der Komponist
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Kim
R: Neuenfels
XII 2017
08, Po 11, Út 12, So 23m, So 23, Po 25m, Po 25, 29m, 29 XII 2017
Hänsel und GretelPremiéra
Gertrud
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Weigle
R: Freyer
XI 2017
So 04m, St 08, Čt 09, 10, So 11m, Po 13, Út 14, St 15 XI 2017
Aida
Amneris
Teatro Municipal de Santiago
D: Battistoni / Prudencio
R: Ana
IX 2017
So 09, Ne 10m, St 13, 15, So 16, Ne 17m, Po 18, Čt 21, So 23 IX 2017
Aida
Amneris
Washington National Opera
Kennedy Center Opera House
D: Rogister
R: Zambello, Meeker
VIII 2017
Čt 03m, Ne 13m, Po 28m VIII 2017
Götterdämmerung
Waltraute
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Janowski
R: Castorf