Pozvat ke sdílení přístupu
Můžete udělit přístup k úpravám stránky. Pozvaná osoba obdrží odkaz na nastavení hesla a bude mít přístup na vaši stránku s přihlašovacími údaji uvedenými v e-mailové pozvánce.
Cancel

Musa Nkuna, tenor

Musa Nkuna
  • |
  • |
  • |
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
VII 2020
Čt 23, So 25 VII 2020
I due Foscari cancelled
Barbarigo
Opernfestspiele Heidenheim
Festpielhaus Congress Centrum
D: Bosch
R: Torell
IV-VI 2020
So 04, St 15, Čt 23 IV 2020
St 06, So 16, So 23, Ne 31 V 2020
05 VI 2020
SalomePremiéra cancelled
Narraboth
Theater Hagen
D: Trafton
R: Fuchsberger
II-V 2020
So 01, So 08, St 12, 21 II 2020
Ne 01, Čt 12, 20, Čt 26 III 2020
St 22 IV 2020
So 02 V 2020
Zar und ZimmermannPremiéra
Chateauneuf
Theater Hagen
D: Tomillo
R: Potocki
IX-X 2019
Ne 29 IX 2019
So 19, St 23 X 2019
Everest
Rob Hall
Theater Hagen
D: Trafton
R: Erath
VII 2019
05, Ne 07, 12, So 13, St 17, 19, Čt 25, So 27 VII 2019
Pique Dame
Tschaplizki
Opernfestspiele Heidenheim
Schloss Hellenstein
D: Bosch
R: Heyder
V 2019
So 18, 24, Čt 30 V 2019
Dido and AeneasPremiéra
Sailor
Theater Hagen
D: Tomillo
R: Hüsers
IV 2019
Čt 18, So 20 IV 2019
Il combattimento di Tancredi e Clorinda
Tancredi
Theater Hagen
D: Doynikov
R: Hüsers
XII 2018-V 2019
So 08, 14, 21, Po 31m, Po 31 XII 2018
04 I 2019
Ne 03m, 08, So 23 II 2019
So 09 III 2019
St 17 IV 2019
Ne 12m V 2019
Die Großherzogin von GerolsteinPremiéra
Prinz Paul
Oper Halle
D: Stromberg / Schedding
R: Hahn
XI 2018
Ne 18 XI 2018
In terra pax
Tenor
Sankt Jacobkirche, Göttingen
D: Kordes
IX 2018
14 IX 2018
String Quartet
Composer
Anthroposophisches Zentrum, Kassel

IX 2018-VI 2019
So 08, St 12, So 29 IX 2018
Ne 14, So 27 X 2018
09, 23 XI 2018
St 19, Čt 27 XII 2018
27 II 2019
Ne 10 III 2019
19 IV 2019
St 12 VI 2019
L'orfeoPremiéra
Tenor-Hirte/ 1. Geist/ Chortenor 1
Staatstheater Darmstadt
Kammerspiele
D: Enders / Croonenbroeck
R: Bode
VII 2018
Ne 22 VII 2018
Stabat Mater
Tenor
Paléo Festival Nyon
D: Mayer
VI-VII 2018
29, So 30 VI 2018
06, So 07, 13, So 14, St 18, So 21, Čt 26, 27 VII 2018
NabuccoPremiéra
Abdallo
Opernfestspiele Heidenheim
Schloss Hellenstein
D: Bosch
R: Malkowsky
V-VII 2018
So 05, 18 V 2018
01, 08, Čt 21, Út 26 VI 2018
Ne 01m VII 2018
EverestPremiéra
Rob Hall
Theater Hagen
D: Trafton
R: Erath
II-VI 2018
So 03, Čt 08, St 14, 23 II 2018
St 07 III 2018
So 07, So 21, Čt 26 IV 2018
Ne 03 VI 2018
Ritter RolandPremiéra
Medoro
Theater Hagen
D: Trafton
R: Wilgenbus
IX 2017-I 2018
15, Út 19, So 23 IX 2017
Ne 01, Ne 15, Ne 22 X 2017
Čt 02, Ne 26 XI 2017
05 I 2018
Antigona
Adrasto
Staatstheater Kassel
Opernhaus
D: Halubek
R: Müller
VIII 2017
So 12 VIII 2017
Requiem
Tenor
Gold Reef City, Johannesburg
Theatre
D: Mhlongo
VIII 2017
So 12 VIII 2017
The Crucifixion
Tenor
Gold Reef City, Johannesburg
Theatre
D: Mhlongo
VI 2017
So 03, So 10, Čt 15, Ne 18m, St 28 VI 2017
AntigonaPremiéra
Adrasto
Staatstheater Kassel
Opernhaus
D: Halubek
R: Müller
V 2017
St 03 V 2017
Recital
Tenor
Haus der Kirche, Kassel

IV 2017
So 29, Ne 30 IV 2017
Messa di Gloria
Tenor Solo
Théâtre du Jorat, Mézières
D: Mayer
IV-VI 2017
So 22m, Ne 30m IV 2017
Ne 14m, Čt 25m V 2017
Čt 15m VI 2017
TannhäuserPremiéra
Heinrich der Schreiber
Staatstheater Darmstadt
D: Humburg
R: Koohestani
XI 2016
Ne 20 XI 2016
Requiem
Tenor
Theater Bielefeld
Rudolf-Oetker-Halle
D: Kalajdzic
XI 2016
So 19 XI 2016
Requiem
Tenor
Christuskirche, Kassel
D: Herrmann
XI 2016
St 02, So 12 XI 2016
Idomeneo
Arbace
Mainfranken Theater Würzburg
D: Jacquot
R: Suschkes
VII 2016
01, So 02, Ne 03 VII 2016
Liedfestival Kassel
Tenor
Musikakademie Louis Spohr, Kassel

V 2016
St 18, 20, Ne 22, Út 24 V 2016
Die Zauberflöte
Tamino
Joburg Theatre, Johannesburg
Nelson Mandela Stage
D: Sulejmani
R: Dammann
V-VI 2016
So 14, Čt 26m, Út 31a V 2016
So 04 VI 2016
Der Mond
3. Bursche
Staatstheater Kassel
Opernhaus
D: Hannemann
R: Fegran
III 2016
Ne 27 III 2016
Osteroratorium BWV 249
Tenor
St Martinskirche, Kassel
D: Manz
III 2016
Ne 27 III 2016
Christus
Tenor
St Martinskirche, Kassel
D: Manz
II 2016
So 06, Čt 11, 19 II 2016
Saul
Jonathan
Staatstheater Kassel
Opernhaus
D: Halubek
R: Thoma
VII 2015
03, Ne 05, So 11, Ne 12m, Út 21, Čt 23 VII 2015
Der MondPremiéra
3. Bursche
Staatstheater Kassel
Opernhaus
D: Hannemann
R: Fegran
I-IV 2015
09, Ne 18m, So 24 I 2015
Út 17, 27 II 2015
Ne 05, Út 07m IV 2015
Die ZauberflötePremiéra
Tamino
Staatstheater Kassel
Opernhaus
D: Tan
R: Thoma
XI 2014
14 XI 2014
In Terra Pax
Tenor
Basilica St Margareta, Düssel
D: Maczewski
VI 2014
St 11, 13, So 14, Ne 15 VI 2014
Don GiovanniPremiéra
Don Ottavio
Greek National Opera, Athens
Odeon of Herodes Atticus
D: Karytinos
R: Houvardas
V-VI 2014
Čt 15, Čt 22 V 2014
Ne 01, St 04 VI 2014
VivierPremiéra
Harry/ San Sebastian/ Rustichello
Staatstheater Braunschweig
Kleines Haus
D: Beckedorf
R: Beer
Vivier
Harry/ San Sebastian/ Rustichello
Münchener Biennale
D: Beckedorf
R: Beer,
II-V 2014
07, So 15, Ne 23 II 2014
07, Ne 23 III 2014
Ne 06 IV 2014
Ne 04 V 2014
Die Zauberflöte
Tamino
Staatstheater Kassel
Opernhaus
D: Hannemann / Tan
R: Thoma
XII 2013-III 2014
So 14, So 21, Čt 26 XII 2013
08, Ne 12, St 15, 24 I 2014
Ne 09, So 22, 28 II 2014
Čt 13, Út 18, Čt 27 III 2014
SaülPremiéra
Jonathan
Staatstheater Kassel
Opernhaus
D: Halubek
R: Thoma
XI 2013
Ne 03, Ne 17 XI 2013
Mass in B minor
Tenor
Berner Münster
D: Fink
X-XI 2013
So 12c, So 19c, So 26c X 2013
St 06c, 08c, Ne 17c XI 2013
Samson und DalilaKoncertní provedení
1. Philister
Staatstheater Kassel
Opernhaus
D: Gamzou
VI 2013
Ne 09, Út 11 VI 2013
Der fliegende Holländer
Der Steuermann Dalands
Greek National Opera, Athens
D: Karytinos
R: Kokkos
IV-VI 2013
Út 16, So 27 IV 2013
So 04, Čt 09m, So 25 V 2013
So 01, So 08, Ne 16m, So 22 VI 2013
TannhäuserPremiéra
Heinrich
Staatstheater Kassel
Opernhaus
D: Ringborg
R: Fioroni
2013III 2017
Čt 28, Út 28 III 2013
28 III 2017
Die Zauberflöte
Tamino
Greek National Opera, Athens
D: Voudouris
R: Bernard
II 2013
St 27 II 2013
Pagliacci
Beppe
Opera Zuid, Tilburg
D: Johansson
R: Bergh
II 2013
Út 05 II 2013
Così fan tutte
Ferrando
Staatsoper, Hannover
D: Reiners
R: Charim
I-IV 2013
So 12, 18, Ne 27m I 2013
15, So 23 II 2013
So 16 III 2013
Ne 07m IV 2013
Die Zauberflöte
Tamino
Staatstheater Kassel
Opernhaus
D: Ringborg / Hannemann
R: Thoma
XII 2012
Ne 30 XII 2012
Symphony No. 9
Tenor
Meistersingerhalle, Nürnberg
D: Müller-Lorenz
XII 2012-V 2013
So 08, 14, So 22, St 26 XII 2012
19 I 2013
Čt 07, Ne 17 II 2013
Ne 03, Út 19, So 30 III 2013
So 13, 26 IV 2013
St 22 V 2013
Così fan tuttePremiéra
Ferrando
Staatstheater Kassel
Opernhaus
D: Ringborg / Hannemann
R: Schlösser
X 2012-V 2013
So 27 X 2012
Čt 01, 09, 16, 23 XI 2012
So 01, So 15, 21, Po 31m, Po 31 XII 2012
08, So 16 II 2013
01, 08, Út 12m, Ne 24m III 2013
So 06, Ne 14, 19 IV 2013
Ne 05, St 08, Ne 26, 31 V 2013
Die CsárdásfürstinPremiéra
Edwin Ronald
Staatstheater Kassel
Opernhaus
D: Hannemann / Rimes / Tan
R: Mentha
IX-XI 2012
St 26 IX 2012
05, Ne 14, Ne 21 X 2012
02, So 10 XI 2012
A Midsummer Night's Dream
Schnauz
Staatstheater Kassel
Opernhaus
D: Hannemann
R: Loschky
IX 2012-V 2013
So 22, So 29 IX 2012
Út 02, So 13, Ne 28 X 2012
St 14, Ne 18, Ne 25, 30 XI 2012
St 19, Út 25 XII 2012
05, Ne 20 I 2013
Čt 14 III 2013
So 18 V 2013
FidelioPremiéra
Jaquino
Staatstheater Kassel
Opernhaus
D: Gamzou
R: Gehlen
VI-VII 2012
15, So 16, Ne 17, Ne 17, Út 19, St 20, Čt 21, 22, So 23, Ne 24, Čt 28, 29, So 30 VI 2012
Ne 01, Ne 01, St 04, Čt 05, 06, So 07, Ne 08, St 11, Čt 12, 13, So 14, Ne 15, St 18, Čt 19, 20, So 21, Ne 22 VII 2012
Der Bajazzo
Beppe
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin
Schweriner Schloss
Alter Garten
D: Foremny / Pommer / Huppert / Schelhaas / Prießnitz
R: Lotschak, Paul
I-V 2012
20, Ne 29 I 2012
Ne 26m II 2012
So 10 III 2012
Ne 22m IV 2012
So 12 V 2012
TannhäuserPremiéra
Walther von der Vogelweide
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin
Grosses Haus
D: Foremny
R: Gama
X 2011-III 2012
St 19 X 2011
04 XI 2011
22 I 2012
So 03, So 24 III 2012
Così fan tutte
Ferrando
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin
Grosses Haus
D: Kubitz / Schelhaas
R: Gama
X 2011-I 2012
Ne 16, So 22 X 2011
So 03, Čt 15 XII 2011
06, 13 I 2012
Der Bettelstudent
Symon Rymanowicz
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin
Grosses Haus
D: Huppert
R: Baesler
IX 2011-IV 2012
So 10 IX 2011
Ne 09 X 2011
So 12 XI 2011
12 I 2012
Čt 15 III 2012
06, St 18 IV 2012
Lucia di Lammermoor
Arturo
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin
Grosses Haus
D: Foremny / Schelhaas
R: Gama
VIII 2011
Čt 11, 12, So 13, Ne 14, Čt 18, 19, So 20, Ne 21, St 24, Čt 25, So 27, Ne 28 VIII 2011
Die ZauberflötePremiéra
Tamino
Seefestspiele Berlin
Seebühne Wannsee
D: Kubitz
R: Thalbach
I-IV 2011
21, Ne 30 I 2011
Čt 03 II 2011
So 12 III 2011
Ne 03, Čt 28 IV 2011
Der BettelstudentPremiéra
Symon Rymanowicz
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin
Grosses Haus
D: Kubitz
R: Baesler
VI 2010
Čt 17, So 19m, Po 21, St 23, 25, Ne 27m, Út 29 VI 2010
Eugene Onegin
Lenskij
Teatro Nacional de São Carlos, Lisboa
D: Jurowski / Stert
R: Konwitschny
III-IV 2010
Čt 25, So 27m, Ne 28m, Út 30, St 31 III 2010
Po 05 IV 2010
Niobe, Regina di TebePremiéra
Tiberino
Teatro Nacional de São Carlos, Lisboa
D: Rouland
R: Hemleb
I 2010
St 27c, 29c I 2010
St 1031 2010
Dona brancaKoncertní provedení
Don Nuno
Teatro Nacional de São Carlos, Lisboa
D: Stert
V-VI 2009
So 30 V 2009
Po 01, St 03, 05, Ne 07m, Út 09, 12, Ne 14m VI 2009
Don GiovanniPremiéra
Don Ottavio
Teatro Nacional de São Carlos, Lisboa
D: Stert
R: Correia
IV 2009
17, Ne 19m, Út 21, 24, Ne 26m, Čt 30 IV 2009
AgrippinaPremiéra
Nerone
Teatro Nacional de São Carlos, Lisboa
D: Kok
R: Hampe
III-IV 2009
Čt 26+, So 28m, Po 30 III 2009
St 01, Ne 05m, Po 27, St 29 IV 2009
SalomePremiéra
Narraboth
Teatro Nacional de São Carlos, Lisboa
D: Jones
R: Gruber
XII 2008
So 20 XII 2008
Fidelio
Jaquino
Fundação Centro Cultural de Belém, Lisboa
D: Jones
VI 2008
06, Ne 08, Út 10, So 14, St 18 VI 2008
Turandot
Pong
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Dovico
R: Krämer
III-V 2008
Čt 20, So 22 III 2008
So 12, Ne 27 IV 2008
02, Ne 11 V 2008
Fidelio
Jaquino
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Dovico
R: Stückl
III-V 2008
So 15, Ne 23, 28 III 2008
04, Ne 06, 18 IV 2008
So 03, So 10, 16 V 2008
TannhäuserPremiéra
Walther von der Vogelweide
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Stenz
R: Solfaghari
I 2008
So 05, Ne 27, Út 29 I 2008
Das MärchenSvětová premiéra
2. Fogo-Fátuo/ Rei de Prata
Teatro Nacional de São Carlos, Lisboa
D: Rundel
R: Gruber
I 2008
So 05 I 2008
Symphony No. 9
Tenor
Kulturhaus, Hagen
Philharmonische Orchester Hagen
D: Hermus
XI 2007-II 2008
So 17, Čt 22, St 28, 30 XI 2007
07, 14, Ne 16, St 19, Út 25 XII 2007
08, Ne 10, Čt 14, 22, Ne 24 II 2008
L'italiana in Algeri
Lindoro
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Delamboye
R: Ponnelle
X-XII 2007
So 27 X 2007
Čt 01, So 10, Ne 25 XI 2007
St 05, Čt 13, 21, 28 XII 2007
Pagliacci
Beppe
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Kocsár / Dovico
R: Alden
IX 2007
So 08 IX 2007
The Magic Flute
Tamino
Cape Town Opera
Artscape
Opera House
D: Maxim
R: Kentridge
V 2007
So 05, So 12, Čt 17, So 19, 25, Ne 27 V 2007
Billy Budd
Der Neuling
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Dovico
R: Decker
II 2007
Po 19 II 2007
Salome
No role
NTR ZaterdagMatinee, Amsterdam
Concertgebouw
D: Stenz
II-V 2007
So 17, 23, So 24 II 2007
So 21, St 25 IV 2007
11 V 2007
Symphony No. 9
Tenor
Zaantheater, Zaandam
D: Proost
I-IV 2007
So 13, Čt 18, 26 I 2007
23, Ne 25 II 2007
02, Ne 04, So 17, Ne 25, So 31 III 2007
Čt 05, Po 09, So 14 IV 2007
Il barbiere di Siviglia
Graf Almaviva
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Delamboye
R: Schuller
XI 2006-I 2007
So 11, 17, So 18, Čt 23, So 25 XI 2006
01, Čt 07, St 13, Ne 17, 22, Po 25, 29, Ne 31m, Ne 31 XII 2006
06, 12 I 2007
Die lustige Witwe
Camille de Rosillon
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Dovico
R: Solfaghari
XI 2006
10 XI 2006
9. Sinfonie
Tenor
Goudse schouwburg, Gouda
D: Proost
IX-X 2006
Ne 10, Čt 14, 22, Ne 24, Čt 28 IX 2006
Ne 01, 06, Ne 08, So 14 X 2006
La cifra
Milord
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Haselböck / Battaglin
R: Stückl
VI 2006
Po 05, St 07, St 14, Ne 18, Čt 22 VI 2006
Don Pasquale
Ernesto
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Delamboye
R: Hergenröder
IV-V 2006
Po 17, Ne 23, 28, Ne 30 IV 2006
05, 12, St 17, 19, Čt 25, So 27 V 2006
Carmen
Le Remendado
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Dovico
R: Loy
I-III 2006
Čt 19, So 21, St 25, Ne 29 I 2006
St 01, 03, Ne 05, So 11 II 2006
So 04, 10, Ne 12, So 25 III 2006
AriadnePremiéra
Burun
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Dovico
R: Götz
I-III 2006
Čt 19, So 21, St 25, Ne 29 I 2006
St 01, 03, Ne 05, So 11 II 2006
So 04, 10, Ne 12, So 25 III 2006
Die Brüste des TiresiasPremiéra
Lacouf
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Dovico
R: Götz
XI 2005-I 2006
Čt 24, So 26 XI 2005
So 03, 09, Čt 15, Čt 29 XII 2005
06, 13 I 2006
Salome
2. Jude
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Stenz
R: Thalbach
X-XII 2005
Út 25, 28 X 2005
Út 01, So 05, 11, Ne 13, Ne 20 XI 2005
02, St 07, Ne 18, 30 XII 2005
Das schlaue Füchslein
Der Schulmeister
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Epple
R: Fischer
X 2005-IV 2006
Čt 20, So 22, St 26, Čt 27, So 29 X 2005
Čt 03, Ne 06, Čt 10, So 12, St 16, 18, Ne 27 XI 2005
Čt 08, So 10, St 14, 16, Ne 25, So 31, So 31 XII 2005
05, So 07, So 14, 20 I 2006
03, Ne 05, So 11, 17 III 2006
So 08, Ne 16, St 19, So 22, Čt 27 IV 2006
Orpheus in der Unterwelt
Orpheus
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Delamboye
R: Weikl
IX-X 2005
16, Ne 18, Ne 25 IX 2005
So 01, So 08, Ne 16 X 2005
Idomeneo
Arbace
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Stenz
R: Nel
VI-VII 2005
Čt 16, So 18, Čt 23, So 25 VI 2005
Ne 03, St 06, 08, So 09, Ne 10 VII 2005
Das schlaue FüchsleinPremiéra
Der Schulmeister
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Epple
R: Fischer
V-VI 2005
Čt 12, So 14, Út 17, 27, Ne 29 V 2005
St 01, 03, Ne 05, Čt 09, So 11, Ne 12, St 15, Ne 19 VI 2005
Rappresentazione di anima e di corpoPremiéra
Der Verstand
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Willis
R: Hergenröder
IV-VII 2005
Čt 07, Ne 10, Čt 14, So 23, St 27 IV 2005
St 04, So 07, 13, Po 16, Ne 22, So 28 V 2005
So 04, St 08, Ne 26, St 29 VI 2005
Čt 07 VII 2005
Fidelio
Jaquino
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Stenz / Debus
R: Stückl
X-XII 2004
22, St 27 X 2004
Po 01, So 06, Ne 14 XI 2004
So 04 XII 2004
Die Gärtnerin aus Liebe
Contino Belfiore
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Stert
R: Schuller
IX 2004-III 2005
Čt 16, So 18, 24, Ne 26 IX 2004
So 02, St 06, Ne 10, Čt 14 X 2004
27 II 2005
Čt 03, So 05, So 12, Čt 17, Ne 20 III 2005
SalomePremiéra
2. Jude
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Stenz
R: Thalbach
IX 2002
20 IX 2002
A Child of Our Time
Tenor
Cathédrale de Lausanne
D: Mayer
VI 2002
So 15 VI 2002
Messe en Do Majeur
Tenor
Eglise St, Annecy
Bernadette
D: Martinez
VI 2002
Čt 13 VI 2002
Mass in C Major
Tenor
Temple de la Madeleine, Genève
D: Martinez
V 2002
03, Ne 05 V 2002
Mass in E Flat Major
Tenor
Cathédrale Saint-Pierre, Genève
D: Pernoud
XII 2001
Ne 16 XII 2001
Carmina Burana
Tenor
Victoria Hall, Genève
D: Maurer
VIII 2000
Ne 13 VIII 2000
La Traviata (Concert)
Alfredo
Roodepoort City Opera
D: Doubell
II 1999
St 10, Čt 11 II 1999
A Faust Symphony
Tenor
Linder Auditorium, Johannesburg
D: Dausgaard
X-XI 1998
Čt 01 X 1998
Ne 01 XI 1998
Serenade op. 31
Tenor
Durban City Hall
D: Tien
VI 1996
Čt 06 VI 1996
Requiem
Tenor
Durban City Hall
D: Thomas