Pozvat ke sdílení přístupu
Můžete udělit přístup k úpravám stránky. Pozvaná osoba obdrží odkaz na nastavení hesla a bude mít přístup na vaši stránku s přihlašovacími údaji uvedenými v e-mailové pozvánce.
Cancel

Peter Bording, baryton

Peter Bording
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
VI-VIII 2020
26, Ne 28 VI 2020
03, So 04, So 11, Ne 12, 17, 24, So 25, 31 VII 2020
So 08, Ne 09, Čt 13, 21, Ne 23 VIII 2020
La cage aux follesPremiéra
Albin
Neue Eutiner Festspiele
Freilichtbühne am Schlossgarten
D: Pfund
R: Materna
IX-XII 2019
13, So 14 IX 2019
Ne 20 X 2019
Po 30, Út 31 XII 2019
Die Fledermaus
Gabriel von Eisenstein
Oper Leipzig
Westbad
D: Klingele
R: Vogel
VI-VIII 2019
28, Ne 30 VI 2019
Čt 04, 05, So 06, Ne 14, Čt 18, So 27, Ne 28 VII 2019
Čt 01, 02, So 10, Ne 11, 16, 23, So 24 VIII 2019
Kiss me, KatePremiéra
Fred Graham/ Petruchio
Neue Eutiner Festspiele
Freilichtbühne am Schlossgarten
D: Pfund
R: Rudolz
XII 2018
Po 31, Po 31 XII 2018
Die lustige WitweKoncertní provedení
Danilo
Staatstheater Braunschweig
D: López-Reynoso
XI 2018-V 2019
So 10, So 17 XI 2018
St 12, Čt 20, Po 31 XII 2018
13, Čt 17, So 26 I 2019
So 23 II 2019
Čt 28, Ne 31 III 2019
05 IV 2019
Ne 05, 17 V 2019
Die FledermausPremiéra
Eisenstein
Theater Freiburg
D: Markson / Carter
R: Baron
VIII 2018
So 04 VIII 2018
Pagliacci
Tonio
L'Opera nel Borgo, Castelfrentano
D: Moresco
R: Crisante
II-V 2018
So 17 II 2018
Čt 15, 30 III 2018
20 IV 2018
So 19 V 2018
Tosca
Baron Scarpia
Theater Magdeburg
Opernhaus
D: Ishii / Borisov
R: Stone
I-III 2018
St 31 I 2018
Ne 04, Út 13, Čt 15, So 24 II 2018
So 10, St 21, Ne 25, 30 III 2018
Die Perlen der Cleopatra
Silvius
Komische Oper Berlin
D: Benzwi
R: Kosky
I-IV 2018
So 20, So 27 I 2018
Ne 11, So 24 II 2018
02 III 2018
Po 02, So 21 IV 2018
Dantons TodPremiéra
Georges Danton
Theater Magdeburg
Opernhaus
D: Ishii
R: Stone
XII 2017-III 2018
So 16, So 30, Ne 31 XII 2017
06, St 17, 26 I 2018
02, Ne 18, Ne 25 II 2018
09, 23 III 2018
Die lustige WitwePremiéra
Danilo
Theater Erfurt
D: Mallwitz / Chung
R: Köhler
XI 2017
10, So 11, Ne 12 XI 2017
Concert
Solist & Host
Rotterdam Philharmonic Orchestra
De Doelen - Grote Zaal
D: Schoots
IX-X 2017
So 09, Út 12, So 16, St 20, 22, Ne 24, Čt 28, So 30 IX 2017
Čt 05, Po 09, St 11, Ne 15, St 18, So 21 X 2017
Die lustige Witwe
Bogdanowitsch
Opéra National de Paris
Opéra Bastille
D: Hrůša / Stieghorst
R: Lavelli
V-VI 2017
Čt 25, St 31 V 2017
Ne 11, Út 13 VI 2017
Cavalleria rusticanaKoncertní provedení
Alfio
Staatstheater Braunschweig
D: Hein
V-VI 2017
Čt 25, St 31 V 2017
Ne 11, Út 13 VI 2017
PagliacciKoncertní provedení
Tonio
Staatstheater Braunschweig
D: Hein
I-V 2017
So 21 I 2017
Ne 05, So 11, Ne 19, Út 21 II 2017
Ne 19, St 22 III 2017
Út 25 IV 2017
05 V 2017
WertherPremiéra
Albert
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Hein
R: Prins
XII 2016
16, Ne 18, 30 XII 2016
Marinka
Bratfisch
Komische Oper Berlin
D: Schoots
XII 2016-II 2017
02, Čt 08, Čt 22 XII 2016
12, 24 II 2017
Rigoletto
Rigoletto
Staatstheater Braunschweig
D: Prior
R: Strassberger
XI 2016-VII 2017
Ne 20 XI 2016
So 03, St 07, So 10, Út 13, Čt 15, Po 19, St 21, St 28, So 31 XII 2016
20 I 2017
Čt 02, So 11 II 2017
St 12 VII 2017
Die Perlen der CleopatraPremiéra
Silvius
Komische Oper Berlin
D: Benzwi
R: Kosky
X 2016-I 2017
Ne 09, 28 X 2016
St 16 XI 2016
St 21 XII 2016
06 I 2017
The Crucible
John Proctor
Staatstheater Braunschweig
D: Hein
R: Hudson
IX 2016-I 2017
16, Ne 18, St 21, So 24 IX 2016
So 01, 07, Čt 13, St 26 X 2016
04, 11, So 26 XI 2016
So 10, So 31, So 31 XII 2016
08 I 2017
Die FledermausPremiéra
Gabriel von Eisenstein
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Helmrath / Kao-Speth
R: Rech
V-VI 2016
So 28 V 2016
St 01, So 25 VI 2016
The CruciblePremiéra
John Proctor
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Hein
R: Hudson
I-II 2016
Čt 07, So 16, Ne 17, 29, So 30 I 2016
Ne 21, Po 22 II 2016
Kiss me, Kate
Fred Graham/ Petruchio
Komische Oper Berlin
D: Schoots / Feigel
R: Kosky
I-II 2016
Čt 07, So 16, Ne 17, 29, So 30 I 2016
Ne 21, Po 22 II 2016
Kiss me, Kate
Fred Graham/ Petruchio
Komische Oper Berlin
D: Schoots / Feigel
R: Kosky
XI-XII 2015
06, Čt 19, Ne 29 XI 2015
11, 25 XII 2015
Anna Karenina
Oblonskij
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Hein
R: Kochheim
X 2015-I 2016
So 24 X 2015
Ne 01, Ne 15, Út 17, So 21 XI 2015
St 09, So 19, 25, Ne 27 XII 2015
07, 15 I 2016
RigolettoPremiéra
Rigoletto
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Prior / Ward / Hein / Menskes
R: Strassberger
X 2015-VI 2016
Čt 22, St 28 X 2015
06, Ne 15, 27 XI 2015
04, 11, Ne 13, Čt 17, Ne 27 XII 2015
07, St 13, Ne 24 I 2016
So 06 II 2016
Ne 24, So 30 IV 2016
St 18 V 2016
03 VI 2016
Il barbiere di SivigliaPremiéra
Figaro
Oper Graz
Opernhaus
D: Engelen / Merkel
R: Köhler
IX-XI 2015
Ne 27 IX 2015
Ne 11, 30 X 2015
13 XI 2015
Peer Gynt
Peer Gynt
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Hein
R: Hilsdorf
V-VI 2015
22, Ne 24, So 30 V 2015
Ne 07, Út 09, So 13 VI 2015
Peer GyntPremiéra
Peer Gynt
Staatstheater Braunschweig
Großes Haus
D: Hein
R: Hilsdorf
II 2015
So 28 II 2015
Die lustige Witwe
Graf Danilo
Ishikawa Ongakudo, Kanazawa
Concert Hall
D: Balke
R: Shigeyama
II 2015
Ne 22 II 2015
Die lustige Witwe
Danilo Danilowitsch
Metropolitan Theatre, Tokyo
D: Balke
XII 2014-I 2015
Čt 18, So 27 XII 2014
03, Ne 25, Čt 29 I 2015
Die Fledermaus
Gabriel von Eisenstein
Komische Oper Berlin
D: Soltesz
R: Homoki
X 2014
24, So 25, Ne 26 X 2014
Lady SarashinaPremiéra
barítono
Teatro Nacional de São Carlos, Lisboa
D: Amaral
R: Zaharia
IX-XI 2014
Čt 18, Ne 21 IX 2014
03, 10, Ne 19 X 2014
Ne 16, Ne 23 XI 2014
LohengrinPremiéra
Der Heerrufer des Königs
Theater Magdeburg
Opernhaus
D: Engel
R: Baesler
VIII 2014
Čt 14 VIII 2014
Il barbiere di SivigliaKoncertní provedení
Figaro
NTR ZaterdagMatinee, Amsterdam
Concertgebouw
D: Fogliani
V 2014
So 17, Ne 18, Čt 22, 23, So 24, Čt 29, 30, So 31 V 2014
Die Fledermaus
Gabriel von Eisenstein
Fondazione Haydn di Bolzano e Trento
Teatro Comunale
Sala Grande
D: Burkert
R: Schmiedleitner
II 2014
Čt 20 II 2014
Die Fledermaus
Gabriel von Eisenstein
Metropolitan Theatre, Tokyo
D: Richter
R: Sato
II 2014
So 15 II 2014
Die Fledermaus
Gabriel von Eisenstein
Ishikawa Ongakudo, Kanazawa
Concert Hall
D: Richter
R: Sato
Il barbiere di Siviglia
Figaro
Nederlandse Reisopera
D: Fogliani
R: Dale,
X 2013-VI 2014
So 05, Po 07 X 2013
29 XI 2013
Čt 05, St 11, Út 31, Út 31 XII 2013
10, So 18, Čt 30 I 2014
St 05, Čt 13, St 26 II 2014
Ne 02, So 22 III 2014
Ne 20, 25 IV 2014
Ne 08, 27, So 28 VI 2014
EvitaPremiéra
Juan Perón
Hessisches Staatstheater Wiesbaden
Grosses Haus
D: Wengenroth
R: Chevroton
VI-VII 2013
14, So 15, Ne 16, Čt 20, 21, So 22, Ne 23, Čt 27, 28, So 29, Ne 30 VI 2013
Čt 04, 05, So 06, Ne 07, Čt 11, 12, So 13, Ne 14, St 17, Čt 18, So 20, Ne 21 VII 2013
Die FledermausPremiéra
Gabriel von Eisenstein
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerin
Schweriner Schloss
Alter Garten
D: Huppert
R: Dehler
IV 2013
Ne 07, Út 09, Čt 11, 12, Ne 14 IV 2013
Lady Sarashina
Baritone
Polish National Opera, Warszawa
Teatr Wielki
Sala Młynarskiego
D: Schumann
R: Amagatsu
I-VI 2013
So 12, 18, Ne 27 I 2013
Ne 03, Čt 14, Ne 17 II 2013
01, Ne 17 III 2013
19 IV 2013
Ne 12 V 2013
Ne 09, St 26 VI 2013
Die Csárdásfürstin
Edwin
Opernhaus, Dortmund
D: Armbruster
R: Ludigkeit
XII 2012-II 2013
So 01, Út 04, Čt 06, St 12, 14, Út 25, Ne 30 XII 2012
13, St 16, Čt 31 I 2013
So 02, 22 II 2013
Ariadne auf NaxosPremiéra
Harlekin
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz / Perplies
R: Sturminger
XI 2012
Ne 11, So 24 XI 2012
Die Zauberflöte
Papageno
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz / Perplies
R: Toffolutti
X 2012-III 2013
So 20 X 2012
Ne 23, Po 31 XII 2012
10 II 2013
08 III 2013
Die Fledermaus
Gabriel von Eisenstein
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz / Perplies / Rösner
R: Mehmert
V-VII 2012
So 05, Čt 10, St 16, 18 V 2012
Ne 10, Čt 28 VI 2012
Ne 01, 06 VII 2012
Shylock!Světová premiéra
Antonio
Tiroler Landestheater, Innsbruck
D: Kanyar
R: Wyss
III-IV 2012
Ne 18, 23 III 2012
Čt 12 IV 2012
Die Csárdásfürstin
Edwin
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Perplies
R: Sturminger
I-II 2012
20 XII
La traviata
Barone Douphol
Nederlandse Reisopera
D: Steijn
R: Wagemakers,
XII 2011-V 2012
So 17, Čt 22, Po 26, Út 27, So 31 XII 2011
05, So 07, St 11, St 18, 27 I 2012
Čt 02, Čt 09 II 2012
Ne 04, 09 III 2012
Ne 01, So 07 IV 2012
Út 08, 11, So 19 V 2012
Die lustige WitwePremiéra
Graf Danilo
Tiroler Landestheater, Innsbruck
D: Erdl
R: Enzinger
XII 2011-VI 2012
So 10, Ne 18, Út 20, Čt 22, St 28, So 31 XII 2011
05, Ne 22, So 28 I 2012
17, Ne 19 II 2012
So 21 IV 2012
St 16 V 2012
So 02 VI 2012
Die FledermausPremiéra
Gabriel von Eisenstein
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz / Perplies
R: Mehmert
IX-X 2011
09, 16, Ne 18, Čt 22, Ne 25, St 28, 30 IX 2011
So 08, Čt 13, So 15 X 2011
A Midsummer Night's DreamPremiéra
Demetrius
Luzerner Theater
D: Arman / Wendeberg
R: Schulin
I-VII 2011
Ne 16, Ne 23, Ne 23 I 2011
11 II 2011
St 02, So 05, Ne 13, Ne 20 III 2011
Po 25 IV 2011
Ne 15 V 2011
So 16 VII 2011
Die lustige Witwe
Graf Danilo Danilowitsch
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf
Opernhaus
D: Lange
R: Brey, Schmidt
XII 2010-VII 2011
St 29 XII 2010
02, 14, Ne 30 I 2011
So 09, Ne 17 VII 2011
Così fan tutte
Guglielmo
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz
R: Schaaf
XI 2010-I 2011
So 20 XI 2010
So 11, Ne 19, Čt 23 XII 2010
09 I 2011
Die Zauberflöte
Papageno
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz / Perplies
R: Toffolutti
X 2010-V 2011
Ne 24 X 2010
Ne 07 XI 2010
13 I 2011
04 II 2011
So 07, Čt 19 V 2011
Die Csárdásfürstin
Edwin
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz / Perplies
R: Sturminger
X 2010-I 2011
22, Ne 31 X 2010
So 06 XI 2010
15 I 2011
Carmen
Moralès
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Perplies
R: Hilsdorf
III-VII 2010
So 20, Út 23, Čt 25, So 27 III 2010
Ne 11, St 14, 16, St 28 IV 2010
Ne 30 V 2010
09 VII 2010
Die CsárdásfürstinPremiéra
Edwin
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz / Perplies
R: Sturminger
II-VII 2010
12, Út 16, Čt 18, Ne 21, Út 23, So 27 II 2010
19, So 27 III 2010
23, St 28 IV 2010
So 15 V 2010
04, So 12, Ne 13 VI 2010
Čt 01, 16 VII 2010
Die lustige Witwe
Graf Danilo Danilowitsch
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf
Opernhaus
D: Kober
R: Schmidt
I 2010
01, So 02, Ne 03, St 06, 08, Ne 10 I 2010
Die Fledermaus
Gabriel von Eisenstein
Orkest van het Oosten, Enschede
Tournee
D: Vriend
XII 2009-I 2010
Čt 03, 18, 25 XII 2009
02, So 09 I 2010
Die Zauberflöte
Papageno
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz / Perplies / Zur
R: Toffolutti
II 2009
So 14, Út 17, St 18 II 2009
Lady Sarashina
Baritone
Opéra Comique, Paris
Théâtre National de l'Opéra Comique
D: Eötvös / Pérez
R: Amagatsu
XI 2008-I 2009
Ne 30 XI 2008
Út 02, Ne 14, Ne 21 XII 2008
03 I 2009
La bohème
Marcello
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Zur
R: Purcărete
XI 2008-III 2009
Ne 02, Út 25 XI 2008
So 06, So 20, Út 30 XII 2008
08 II 2009
Ne 01 III 2009
Die Zauberflöte
Papageno
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Perplies / Soltesz / Zur
R: Toffolutti
X 2008-VI 2009
17 X 2008
14, St 26 XI 2008
Út 16, Čt 18, Čt 25, St 31 XII 2008
23 I 2009
27 III 2009
Čt 23 IV 2009
So 13, 26 VI 2009
Das Feuerwerk
Alexander Obolski
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Ziemen
R: Groot, Kribbe
V-VI 2008
24 II
Die Zauberflöte
Papageno
Nederlandse Reisopera
D: Stoehr
R: Timmers, Koen,
III 2008
Út 04, 07, Út 11, Čt 13, Ne 16 III 2008
Lady SarashinaSvětová premiéra
Baritone
Opéra de Lyon
D: Eötvös / Pérez
I-IV 2008
Ne 06, Ne 13 I 2008
22 II 2008
So 19, St 30 IV 2008
A Midsummer Night's Dream
Demetrius
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Ziemen
R: Schulz
XII 2007
So 08, Ne 16, Čt 20, So 22, So 29 XII 2007
Die Zauberflöte
Papageno
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz / Ziemen
R: Toffolutti
XI 2007-I 2008
So 03, So 10, Út 13, St 14, Ne 18, Ne 25 XI 2007
Út 25, Čt 27, Po 31 XII 2007
12 I 2008
Das Feuerwerk
Alexander Obolski
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Ziemen
R: Kribbe
X 2007
Ne 07, Ne 14, So 20 X 2007
Tristan und Isolde
Melot
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz
R: Kosky
VI-VII 2007
Ne 17, St 20, Út 26, St 27, 29, So 30 VI 2007
Út 03, 06 VII 2007
Die FledermausPremiéra
Gabriel von Eisenstein
Zomeropera Alden Biesen, Bilzen
Alden Biesen Kasteel
D: Kessels / Wijnstra
R: Laecke
IV-VI 2007
Ne 29 IV 2007
St 02, Ne 06, 11, St 16, So 19 V 2007
Ne 03, 08, 15, Ne 24 VI 2007
Pelléas et MélisandePremiéra
Pelléas
Staatsoper Stuttgart
Opernhaus
D: Ban
R: Wieler, Morabito
IV-V 2007
20, Čt 26 IV 2007
11 V 2007
Die lustige Witwe
Danilo Danilowitsch
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Rizzo / Soltesz
R: Hilsdorf
X 2006-I 2007
06, Ne 08, Út 10, Čt 12, 13, So 14, Ne 15, Čt 19, So 21, Ne 22, St 25, 27, So 28, Ne 29, Po 30, Út 31 X 2006
Čt 02, 03, So 04, Ne 05, St 08, 10, Út 14, Čt 16, So 18, Ne 19, Út 21, St 22, 24, So 25, Ne 26 XI 2006
01, So 02, St 06, Čt 07, 08, So 09, Ne 10, Po 11, Út 12, Čt 14, 15, So 16, Ne 17, Čt 21, 22, So 23, Út 26, St 27, Čt 28, 29, So 30 XII 2006
03, Čt 04, 05, So 06, Ne 07, Út 09, St 10, Čt 11, 12, 19, So 20, Ne 21 I 2007
La vie parisienne
Raoul de Gardefeu
Nederlands Operette Theater,
Tournee
D: Kamer
R: Habbema
IX 2006-VII 2007
Út 26 IX 2006
So 07, Po 16 X 2006
22 XII 2006
19 I 2007
So 10 III 2007
Čt 07, 29 VI 2007
Čt 05, Po 16 VII 2007
Die Zauberflöte
Papageno
Staatsoper Stuttgart
Opernhaus
D: Brogli-Sacher
R: Konwitschny
I-II 2006
St 25, 27, Ne 29, Út 31 I 2006
Čt 02, So 04 II 2006
GaliléeSvětová premiéra
Andrea Sarti
Grand-Théâtre de Genève
D: Rophé
R: Brieger
XII 2005
16, Út 20, 23 XII 2005
La bohème
Marcello
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Rizzo
R: Purcărete
XI 2005-VII 2006
So 26, St 30 XI 2005
So 03, St 07, So 31 XII 2005
07, So 21, Út 24, Út 31 I 2006
Čt 09, Ne 19, 24 II 2006
Čt 02, So 04, Ne 12, Ne 19 III 2006
Po 24 IV 2006
Út 09, 12, Ne 28 V 2006
Čt 08, Út 13, So 24 VI 2006
So 01 VII 2006
Die lustige WitwePremiéra
Danilo Danilowitsch
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D: Epstein
R: Lehner
XI 2005-I 2006
11 XI 2005
Út 06, Čt 08, Po 12 XII 2005
06 I 2006
Hänsel und Gretel
Peter
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Rizzo
R: Gehlen
X 2005-III 2006
Po 03, Ne 23 X 2005
18 XI 2005
Čt 29 XII 2005
14 I 2006
Čt 30 III 2006
A Midsummer Night's Dream
Demetrius
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Rizzo
R: Schulz
IX-XII 2005
Ne 25, Čt 29 IX 2005
Ne 02, 28 X 2005
St 21, St 28 XII 2005
Die Zauberflöte
Papageno
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Dethleffsen
R: Toffolutti
IX 2005-III 2006
23 IX 2005
Čt 20 X 2005
Čt 10 XI 2005
St 07, 09 XII 2005
25 I 2006
Ne 05 II 2006
Čt 16 III 2006
Kiss me, Kate
Fred Graham/ Petruccio
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Dethleffsen
R: Gruber
VI 2005
Ne 12, Út 14, St 15, 17, Ne 19 VI 2005
La traviataPremiéra
Germont
Zomeropera Alden Biesen, Bilzen
Alden Biesen Kasteel
D: Kessels
R: Laecke
IV-V 2005
St 27 IV 2005
Út 03, Ne 22 V 2005
Il barbiere di Siviglia
Figaro
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Rizzo
R: Broadhurst
IV 2005
So 23 IV 2005
Pagliacci
Silvio
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D: Kütson
R: Bieito
II-III 2005
11, Ne 20, Čt 24 II 2005
Ne 27 III 2005
Salome
2. Nazarener
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz
R: Knabe
I-VII 2005
So 22, So 29 I 2005
Út 01, 04, St 09, Ne 13, St 23 II 2005
04 III 2005
06, So 14 V 2005
Čt 02 VI 2005
So 02 VII 2005
A Midsummer Night's DreamPremiéra
Demetrius
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Rizzo
R: Schulz
XII 2004-II 2005
Čt 23, So 25 XII 2004
08 I 2005
Čt 03 II 2005
Così fan tutte
Guglielmo
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Rizzo / Soltesz
R: Schaaf
XII 2004-VI 2005
Čt 16, Čt 30 XII 2004
21 I 2005
27 V 2005
So 25 VI 2005
Andrea Chénier
Roucher
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Rizzo
R: Schulz
X 2004-VII 2005
So 16, Ne 17, Út 19, So 23, St 27 X 2004
05, Ne 07, So 27, Ne 28 XI 2004
St 29 XII 2004
01, Čt 27 I 2005
Čt 17 II 2005
Ne 06, 18, So 26 III 2005
Čt 12, Ne 15 V 2005
Čt 09 VI 2005
St 06 VII 2005
Kiss me, KatePremiéra
Fred Graham/ Petruchio
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Dethleffsen / Feckler
R: Gruber
X 2004-II 2005
Ne 10, 15, Čt 28 X 2004
12 XI 2004
Čt 02, Po 27 XII 2004
02, Ne 27 II 2005
Pagliacci
Silvio
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Rizzo
R: Joosten
X 2004-VI 2005
So 02, 22 X 2004
03, 31 XII 2004
30 I 2005
So 19, 25 II 2005
Po 28 III 2005
So 21 V 2005
03, Ne 19 VI 2005
Die lustige Witwe
Graf Danilo Danilowitsch
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz / Rizzo
R: Hilsdorf
X 2004
01, So 02 X 2004
La traviata
Giorgio Germont
Palacio de Vistalegre, Madrid
Opera Hall
D: Kessels
R: Laecke
IX 2004-I 2005
Ne 26 IX 2004
01 X 2004
So 06, Ne 21, Út 30 XI 2004
Ne 05, Po 06, So 18 XII 2004
14 I 2005
Die Zauberflöte
Papageno
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Rizzo
R: Toffolutti
IX 2004
24, So 25 IX 2004
La traviata
Giorgio Germont
Palau Sant Jordi, Barcelona
Opera Hall
D: Kessels
R: Laecke
VII-VIII 2004
St 21, Ne 25, So 31 VII 2004
Ne 01, Ne 08 VIII 2004
Der Protagonist
Der junge Herr
Bregenzer Festspiele
Festspielhaus
D: Kreizberg
R: Brieger
VII-VIII 2004
St 21, Ne 25, So 31 VII 2004
Ne 01, Ne 08 VIII 2004
Royal Palace
Der Geliebte von gestern
Bregenzer Festspiele
Festspielhaus
D: Kreizberg
R: Brieger
V 2004
Čt 27, So 29 V 2004
Pelléas et Mélisande
Pelléas
Wiener Festwochen
Theater an der Wien
D:
R: Wieler
V-VI 2004
21, Čt 27 V 2004
So 12, Ne 20 VI 2004
Die ägyptische Helena
Da-Ud
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz
R: Pilz
XII 2003-I 2004
St 10, Po 22, Ne 28 XII 2003
04 I 2004
La bohème
Marcello
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater

XII 2003-V 2004
So 06, Čt 11, Út 16, Čt 18, Ne 21, Ne 21, Čt 25, St 31 XII 2003
03, Ne 18, St 21 I 2004
20, So 21 II 2004
05 III 2004
So 03, Ne 18 IV 2004
St 05, Út 18 V 2004
Die lustige WitwePremiéra
Graf Danilo
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz
R: Hilsdorf
XI 2003
So 22, Ne 23 XI 2003
La bohème
Marcello
Forest National, Bruxelles
Opera Hall
D: Werthen
R: Laecke
XI 2003
Ne 09, So 15, 21 XI 2003
Il barbiere di Siviglia
Figaro
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Baumann
R: Broadhurst
X 2003-VII 2004
So 25, Ne 26, Út 28, Čt 30 X 2003
So 01, St 12, Ne 16, So 22, Čt 27 XI 2003
12, St 17, So 27 XII 2003
08, So 24 I 2004
Ne 01 II 2004
Ne 14 III 2004
Ne 27 VI 2004
02 VII 2004
Die ZauberflötePremiéra
Papageno
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Goodwin
R: Toffolutti
VI 2003
Út 17 VI 2003
Die ägyptische Helena
Da-Ud
Richard-Strauss-Tage, Garmisch-Partenkirchen
Olympia-Eissportzentrum
D: Soltesz
VI 2003
So 14, Út 17, St 25, 27 VI 2003
Die ägyptische Helena
Da-Ud
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz
R: Pilz
I-III 2003
Čt 23, 31 I 2003
Čt 20 II 2003
St 19 III 2003
Ariadne auf Naxos
Harlekin
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz / Ringborg
R: Schaaf
I-II 2003
So 11, Ne 19 I 2003
Ne 02, 07 II 2003
Così fan tutte
Guglielmo
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Ringborg
R: Schaaf
XII 2002-VI 2003
Ne 22, Čt 26, Ne 29 XII 2002
03, 24 I 2003
14 III 2003
30 V 2003
Ne 08 VI 2003
Carmen
Moralès
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz / Baumann
R: Hilsdorf
XII 2002
20, So 21, Ne 22 XII 2002
La traviata
Giorgio Germont
Pavilhão Atlântico, Lisbon
Opera Hall
D: Kessels
R: Laecke
XII 2002
06, So 07 XII 2002
La traviata
Giorgio Germont
Kölnarena
Opera Hall
D: Kessels
R: Laecke
XI 2002-I 2003
Po 25 XI 2002
06, Po 09, Čt 12, Po 23, Po 23 XII 2002
05, Ne 26 I 2003
Hänsel und Gretel
Peter
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Eberle / Baumann
R: Gehlen
XI 2002
22, So 23, Ne 24 XI 2002
La traviata
Giorgio Germont
Forest National, Bruxelles
Opera Hall
D: Kessels
R: Laecke
IX 2002-VI 2003
So 14, 20 IX 2002
Ne 06 X 2002
Ne 10 XI 2002
So 21, 27 XII 2002
12, Čt 30 I 2003
So 08 III 2003
Ne 06 IV 2003
13 VI 2003
Der Freischütz
Ottokar
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Ringborg
R: Schulz
IX 2002-V 2003
So 07, Ne 22 IX 2002
Ne 27 X 2002
So 02 XI 2002
23 V 2003
Il barbiere di Siviglia
Figaro
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz / Ringborg
R: Broadhurst
V 2002
So 25 V 2002
Carmen
Escamillo
Amsterdam ArenA
Opera Hall
D: Werthen
R: Laecke
V-VII 2002
So 18, Čt 23 V 2002
St 05, Ne 09, Čt 20 VI 2002
Út 02, St 10 VII 2002
Der FreischützPremiéra
Ottokar
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Ringborg
R: Schulz
III-IV 2002
So 16, 22 III 2002
19, 26 IV 2002
Lear
König v Frankreich
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz
R: Schulz
III-VII 2002
Ne 10, Čt 14, Ne 17, 29 III 2002
St 17, Ne 21 IV 2002
Čt 09, 24 V 2002
So 13 VII 2002
La fanciulla del WestPremiéra
Sid
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz
R: Joosten
II-IV 2002
So 09, Út 12, 15, So 23 II 2002
Ne 03, 08, So 30 III 2002
Čt 11 IV 2002
Ariadne auf NaxosPremiéra
Harlekin
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz
R: Schaaf
XII 2001
07, So 08, Ne 09 XII 2001
La bohème
Marcello
Kölnarena
Opera Hall
D: Werthen
R: Laecke
XI 2001-II 2002
So 24, Út 27 XI 2001
Čt 06, St 19, Ne 23 XII 2001
26 I 2002
Ne 03, 22, Čt 28 II 2002
Hänsel und Gretel
Peter
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Ringborg / Eberle / Baumann
R: Gehlen
X 2001-V 2002
Ne 14, St 17, Út 30 X 2001
Út 06, Ne 25 XI 2001
So 01, Ne 02, Po 10, Čt 13, St 26, Ne 30 XII 2001
13, St 30 I 2002
So 09, Ne 10, Po 11, Čt 28 II 2002
Ne 31 III 2002
Po 06, Út 28 V 2002
Die lustige Witwe
Graf Danilo
Theater Koblenz
D: Steiner
R: Wolf
IX-X 2001
So 22, 28 IX 2001
So 13, 26 X 2001
Il barbiere di Siviglia
Figaro
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz / Ringborg
R: Broadhurst
IX 2001-V 2002
14, Ne 23, Čt 27, So 29 IX 2001
St 10, Ne 14, Út 16, 19, Ne 28 X 2001
09, So 17, 23 XI 2001
Čt 06, Ne 09, St 19, Ne 23, St 26 XII 2001
03, 08, So 16 II 2002
Po 04, So 09, So 23 III 2002
Po 01, So 20 IV 2002
So 04 V 2002
Die ZauberflötePremiéra
Papageno
Theater Basel
D: Jones
R: Bachmann
IX 2001-VI 2002
Ne 09, Ne 23 IX 2001
Ne 18 XI 2001
10 II 2002
Čt 06, Ne 23 VI 2002
Lohengrin
Heerrufer des Königs
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz
R: Weber
VII 2001
Po 02 VII 2001
Die Fledermaus
Gabriel von Eisenstein
Concertgebouw, Amsterdam
Grote Zaal
D: Vriend
VI 2001
So 16, Ne 17 VI 2001
Die Fledermaus
Gabriel von Eisenstein
Theater a/d Parade, Den Bosch
Het Brabants Orkest
D: Vriend
VI 2001
15, 29 VI 2001
Die Fledermaus
Gabriel von Eisenstein
Muziekgebouw Frits Philips, Eindhoven
Het Brabants Orkest
D: Vriend
III 2001
16 III 2001
Tristan und Isolde
Melot
Mannheim National Theatre, Budapest
Hungarian State Opera House
D: Fischer
R: Kupfer
III 2001
Ne 11 III 2001
Tristan und Isolde
Melot
Nationaltheater Mannheim
D: Fischer
R: Kupfer
XII 2000
Út 26, St 27 XII 2000
Carmen
Escamillo
Olympiahalle, München
Opera Hall
D: Werthen
R: Laecke
XII 2000-II 2001
So 09, Ne 10, Út 12, Út 19, Út 19, 22, So 23, So 23, Út 26, Út 26 XII 2000
05, Čt 11, Ne 21 I 2001
Ne 04 II 2001
Hänsel und GretelPremiéra
Peter
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Ringborg
R: Gehlen
X 2000-III 2001
So 28, Ne 29 X 2000
27 I 2001
So 24 II 2001
St 21, Čt 22, Ne 25, 30 III 2001
Show Boat
Gaylord Ravenal
Tiroler Landestheater, Innsbruck
Großes Haus
D: Steinitz / Wild
R: Mound
X 2000-III 2001
So 21, St 25 X 2000
St 01, So 04, Čt 09, Ne 19, So 25 XI 2000
15 XII 2000
28 II 2001
So 03, Ne 18 III 2001
LohengrinPremiéra
Heerrufer des Königs
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz
R: Weber
X 2000
06, So 07, Ne 08 X 2000
Carmen
Escamillo
Pavilhão Atlântico, Lisbon
Opera Hall
D: Werthen
R: Laecke
X 2000
Ne 01, 13, So 21, Ne 29 X 2000
Die lustige Witwe
Graf Danilo Danilowitsch
Stadttheater Giessen
D: Yun
R: Severin
IX 2000-II 2001
So 16, Út 19 IX 2000
Ne 01, Čt 26 X 2000
Čt 02, Čt 23 XI 2000
Ne 31 XII 2000
14 I 2001
02 II 2001
Don PasqualePremiéra
Doktor Malatesta
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Ringborg
R: Schröder
IX-XI 2000
So 09 IX 2000
Ne 01, 20 X 2000
So 18 XI 2000
Le nozze di Figaro
Conte d'Almaviva
Staatstheater Darmstadt
Großes Haus
D: Albrecht
R: Broadhurst
V-VI 2000
So 20, Út 23, Ne 28 V 2000
Čt 01, Čt 15, St 21, Čt 29 VI 2000
FaustPremiéra
Valentin
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Ringborg
R: Schulz
IV-VI 2000
Ne 02, St 05, Út 11 IV 2000
St 03 V 2000
Út 06, So 10, So 24, Čt 29 VI 2000
Rigoletto
Marullo
Oper Bonn
D: Ott
R: Hilsdorf
II-VI 2000
So 12, St 16, Ne 20, So 26 II 2000
Út 04 IV 2000
05, So 27 V 2000
So 17 VI 2000
Le nozze di Figaro
Conte d'Almaviva
Staatstheater Darmstadt
Großes Haus
D: Albrecht
R: Broadhurst
XII 1999-III 2000
So 25 XII 1999
07 I 2000
10 III 2000
Die Zauberflöte
Papageno
Staatstheater Darmstadt
Großes Haus
D: Brochhagen
R: Meyer-Oertel
XII 1999-V 2000
Ne 19 XII 1999
09, Ne 16, St 19 I 2000
17 III 2000
Čt 06, So 08 IV 2000
12 V 2000
Die lustige Witwe
Graf Danilo
Stadttheater Giessen
D: Ujj
R: Severin
XII 1999-V 2000
Ne 12, So 18 XII 1999
24 II 2000
Čt 23 III 2000
Ne 28 V 2000
Werther
Albert
Staatstheater Darmstadt
Großes Haus
D: Albrecht
R: Czellnik
XII 1999
10, So 11 XII 1999
Carmen
Escamillo
Kölnarena
Opera Hall
D: Werthen
R: Laecke
XI 1999
Čt 18 XI 1999
La finta giardiniera
Nardo
Staatstheater Darmstadt
Großes Haus
D: Watson
R: Meyer-Oertel
XI 1999-I 2000
So 06 XI 1999
So 04 XII 1999
02 I 2000
La bohème
Marcello
Aalto-Musiktheater Essen
Aalto Theater
D: Soltesz
R: Purcărete
X-XI 1999
29 X 1999
12 XI 1999
Lucia di Lammermoor
Lord Enrico Ashton
Staatstheater Darmstadt
Großes Haus
D: Watson
R: Imhoof
X 1999-VI 2000
So 09, 22, St 27 X 1999
St 17 XI 1999
Ne 19 XII 1999
09, Út 11, Ne 16, St 19, 28 I 2000
So 19 II 2000
Čt 02, 17 III 2000
Čt 06, So 08, Čt 13 IV 2000
12 V 2000
Ne 04, Ne 11 VI 2000
Die lustige Witwe
Graf Danilo
Staatstheater Darmstadt
Großes Haus
D: Brochhagen
R: Wolf
X 1999-V 2000
01, 08, Ne 31 X 1999
St 03, Ne 07 XI 1999
Čt 02, Ne 26 XII 1999
14, Ne 30 I 2000
25 II 2000
So 04, Čt 23 III 2000
So 20 V 2000
Carmen
Moralès
Staatstheater Darmstadt
Großes Haus
D: Albrecht
R: Schroeter