Sandra Trattnigg, soprán

Sandra Trattnigg
  • |
  • |
  • |
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
X 2019
04, Ne 06, Čt 10 X 2019
Götterdämmerung
Gutrune/ Third Norn
National Taichung Theater
Grand Theater
D:
R: Padrissa, Muñoz
X 2017-III 2018
So 14, Ne 15, Út 17 X 2017
So 04 XI 2017
14, 16 III 2018
FidelioPremiéra
Leonore
Opera Wrocławska
D: Nałęcz-Niesiołowski
R: Rocc
VII 2017
Čt 06, Ne 09, 14, Ne 16, 21, Ne 23 VII 2017
JudasSvětová premiéra
Claudia Procula
Festival Retz
Stadtpfarrkirche St Stephan
D: Schüller
R: Steiner
IV-VI 2017
So 08, Út 11, So 15, Po 24 IV 2017
St 10, Út 23 V 2017
02, St 07, Ne 11, So 17 VI 2017
Die Harmonie der WeltPremiéra
Susanna/ Venus
Landestheater Linz
Musiktheater
Großer Saal
D: Prießnitz
R: Hilsdorf
VI 2014
So 14, Út 17, 20 VI 2014
Götterdämmerung
Gutrune/ 3. Norne
Teatro de la Maestranza, Sevilla
D: Halffter
R: Padrissa
IX-XI 2013
Ne 22 IX 2013
Ne 10 XI 2013
Das Rheingold
Freia
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Schirmer
R: Gilmore
V-VI 2013
So 04, So 18 V 2013
So 08, Ne 16 VI 2013
Das RheingoldPremiéra
Freia
Oper Leipzig
Gewandhaus
D: Schirmer
R: Gilmore
VII-VIII 2012
Po 30 VII 2012
St 01 VIII 2012
Il re pastoreKoncertní provedení
Tamiri
Salzburger Festspiele
Haus für Mozart
D: Christie
VII-VIII 2012
27, Po 30 VII 2012
Čt 02, So 04, Po 06, So 11, Po 13, 17, Ne 19 VIII 2012
Die ZauberflötePremiéra
1. Dame
Salzburger Festspiele
Felsenreitschule
D: Harnoncourt
R: Herzog
VI-VII 2012
So 16, Út 19, So 23, Út 26, Čt 28 VI 2012
Ne 01, Čt 05 VII 2012
Mathis der MalerPremiéra
Regina
Opernhaus Zürich
D: Gatti
R: Hartmann
V 2012
So 05, St 09, So 12, Čt 17 V 2012
Il re pastore
Tamiri
Opernhaus Zürich
D: Christie
R: Asagaroff
III-VII 2012
St 14, So 17, Čt 22, Ne 25 III 2012
St 04 VII 2012
Carmen
Micaëla
Opernhaus Zürich
D: Hamar / Domingo
R: Hartmann
II 2012
Ne 12, St 15, Ne 19, Čt 23 II 2012
Ariadne auf Naxos
Echo
Opernhaus Zürich
D: Schneider
R: Guth
XII 2011-I 2012
So 10, Čt 15, Ne 18, St 21, 30 XII 2011
06, Čt 12 I 2012
PalestrinaPremiéra
3. Engelsstimme
Opernhaus Zürich
D: Metzmacher
R: Herzog
XI-XII 2011
So 12, Út 15, Čt 17, 25 XI 2011
Ne 04 XII 2011
Die Stadt der BlindenSvětová premiéra
Frau des Augenarztes
Opernhaus Zürich
D: Hamar
R: Müller
VI 2011
Ne 05, St 08, So 11, Ne 26, St 29 VI 2011
Fidelio
Marzelline
Palau de les Arts, Valencia
D: Mehta
R: Pier'Alli
II-III 2011
St 16, Čt 24 II 2011
Út 01, 04, Út 08, 11 III 2011
Fidelio
Marzelline
Opernhaus Zürich
D: Gatti
R: Thalbach
I-V 2011
Ne 09, St 12, Ne 23 I 2011
Po 25 IV 2011
Ne 01 V 2011
Parsifal
Blumenmädchen
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Wilson
X-XI 2010
Út 12, 15, So 16 X 2010
St 03, 12, So 27 XI 2010
Die Zauberflöte
1. Dame
Opernhaus Zürich
D: Rieder
R: Kušej
V-VI 2010
Ne 30 V 2010
Út 01, Čt 03, Ne 06, 11, Ne 13, St 16 VI 2010
RusalkaPremiéra
1. Elfe
Opernhaus Zürich
D: Fedoseyev
R: Hartmann
V-VII 2010
28 V 2010
Ne 13, So 26 VI 2010
Čt 08, Ne 11 VII 2010
Carmen
Micaëla
Opernhaus Zürich
D: Hamar
R: Hartmann
IV 2010
Ne 11, St 14 IV 2010
Die Zauberflöte
1. Dame
Opernhaus Zürich
D: Rieder
R: Kušej
III 2010
St 17, 19, Ne 21 III 2010
La clemenza di Tito
Vitellia
Opernhaus Zürich
D: Fischer
R: Miller
II-III 2010
So 27 II 2010
05, Út 09, Ne 14 III 2010
Ariadne auf Naxos
Echo
Opernhaus Zürich
D: Elder
R: Guth
XII 2009-I 2010
Ne 13, St 16, So 19, Út 22, So 26 XII 2009
03, So 09 I 2010
Die Frau ohne SchattenPremiéra
Ein Hüter der Schwelle des Tempels/ Die Stimme des Falken
Opernhaus Zürich
D: Welser-Möst
R: Pountney
VI 2009
St 03, Ne 07, St 10, Ne 14 VI 2009
Ariadne auf Naxos
Echo
Opernhaus Zürich
D: Schneider
R: Guth
III-VII 2009
Ne 15, Ne 29 III 2009
St 08 IV 2009
Ne 05 VII 2009
Götterdämmerung
Gutrune/ 3. Norn
Opernhaus Zürich
D: Jordan
R: Wilson
III-IV 2009
Ne 01, 06, Út 10, So 14, Út 17, Čt 19, So 21, Čt 26, So 28 III 2009
Čt 02 IV 2009
La fedeltà premiata
Nerina
Opernhaus Zürich
D: Fischer
R: Herzog
XI 2008-VI 2009
Ne 16, St 19, Ne 30 XI 2008
22 III 2009
03 IV 2009
So 27 VI 2009
Die Walküre
Ortlinde
Opernhaus Zürich
D: Jordan
R: Wilson, Hartmann
XI 2008-VII 2009
14, Út 18, So 22 XI 2008
10, Ne 12 VII 2009
Carmen
Micaëla
Opernhaus Zürich
D: Hamar
X 2008
Ne 05, Út 07, Čt 09, So 11, Út 21, Čt 23, So 25 X 2008
Fidelio
Marzelline
Opernhaus Zürich
D: Haitink
R: Thalbach
III-VII 2008
So 29, Ne 30 III 2008
Ne 06, St 09, Ne 20 IV 2008
So 17, Ne 18 V 2008
20 VI 2008
Čt 03 VII 2008
Die FledermausPremiéra
Rosalinde
Opernhaus Zürich
D: Welser-Möst
R: Sturminger
III-IV 2008
Čt 20, Út 25, Čt 27 III 2008
Čt 03 IV 2008
Così fan tutte
Fiordiligi
Opernhaus Zürich
D: Graf
R: Flimm
X-XI 2007
So 06, Ne 14, 26, Ne 28 X 2007
Ne 04, 09 XI 2007
Die Zauberflöte
1. Dame
Opernhaus Zürich
D: Rieder
R: Kušej
VIII 2007
Čt 02, So 04, Út 07, Čt 09, So 11, Ne 12, Út 14, Čt 16, So 18 VIII 2007
Der Freischütz
Agathe
Burgarena Reinsberg
D: Haselböck
R: Michaels
VI-VII 2007
Ne 17, Čt 21 VI 2007
Út 03, Čt 05, So 07 VII 2007
Francesca da Rimini
Garsenda
Festspiele Zürich
Opernhaus
D: Santi
R: Monaco
VI-VII 2007
Ne 03, St 06, So 09, Čt 14, Ne 17, Čt 21 VI 2007
Út 03, Čt 05, So 07 VII 2007
Francesca da Rimini
Garsenda
Opernhaus Zürich
D: Santi
R: Monaco
III-IV 2007
Čt 29, So 31 III 2007
Čt 05, Čt 12, Ne 15 IV 2007
Parsifal
1. Blumenmädchen I
Opernhaus Zürich
D: Haitink
R: Hollmann
II-III 2007
So 17, Út 20, 23, Ne 25, Út 27 II 2007
Čt 01, Ne 04, Út 06, St 14, So 17, 23, St 28 III 2007
Die ZauberflötePremiéra
Pamina/ 1. Dame
Opernhaus Zürich
D: Harnoncourt
R: Kušej
XII 2006-I 2007
So 16, St 20, 22, Út 26, Čt 28, Ne 31 XII 2006
03, So 06 I 2007
Ariadne auf NaxosPremiéra
Echo
Opernhaus Zürich
D: Dohnányi / Rieder
R: Guth
IX-XI 2006
Ne 24, St 27, So 30 IX 2006
Út 03, Čt 05, Ne 08 X 2006
Ne 12, Ne 19 XI 2006
Doktor FaustPremiéra
Die Herzogin von Parma
Opernhaus Zürich
D: Jordan
R: Grüber
VII-VIII 2006
Ne 09, St 12, 14, So 15, St 19, So 22, Ne 23, St 26, 28, So 29 VII 2006
St 02, 04 VIII 2006
Hoffmanns Erzählungen
Antonia
Oper Klosterneuburg
Kaiserhof
D: Orozco-Estrada
R: Pölsler
IV 2006
Čt 13, So 15, Po 17, Ne 23 IV 2006
Parsifal
1. Blumenmädchen I
Opernhaus Zürich
D: Graf
R: Hollmann
XII 2005-IV 2006
Ne 11, Út 13, Čt 15, So 17, St 21, 23 XII 2005
20, St 26 IV 2006
Peter GrimesPremiéra
1. Niece
Opernhaus Zürich
D: Welser-Möst
R: Pountney
IX 2005
St 07, 09, Ne 11, Út 13, Čt 15 IX 2005
Lucio SillaPremiéra
Celia
Opernhaus Zürich, Winterthur
Theater Winterthur
D: Guschlbauer
R: Kaegi
VI-VII 2005
Ne 12, St 15, Čt 16, So 25, Čt 30 VI 2005
So 02 VII 2005
Der Herrr NorrrdwindPremiéra
Anna Geppone
Opernhaus Zürich
D: Gruber
R: Sturminger
V 2005
Ne 15 V 2005
Solomon
Queen of Sheba
Salzburger Pfingstfestspiele
Großes Festspielhaus
D: Bolton
II-III 2005
18, Ne 20, Út 22, St 23, 25, Ne 27 II 2005
Út 01, So 05, Čt 17, 18 III 2005
L'incoronazione di PoppeaPremiéra
Drusilla
Opernhaus Zürich
D: Harnoncourt
R: Flimm
IX-XII 2004
Čt 23, So 25, St 29 IX 2004
01, Ne 03, Út 05, Čt 07, So 09, Út 26 X 2004
St 03, 05, St 10, So 13, Út 16, Ne 21, So 27 XI 2004
03, Út 14 XII 2004
Carmen
Micaela
Stadttheater Klagenfurt
D: Domínguez-Nieto
R: Haag
VII-VIII 2004
Ne 11, St 14, 16, So 17, Út 20, St 21, 23, Ne 25, St 28, 30, So 31 VII 2004
Út 03 VIII 2004
Die verkaufte Braut
Marie
Oper Klosterneuburg
Kaiserhof
D: Rösner
R: Büchel
VIII 2002
09, So 10, Út 13, St 14, 16, So 17 VIII 2002
Don Giovanni
Donna Elvira
Kammeroper Schloss Rheinsberg
Schlosstheater
D: Schwarz
R: Matiasek