Pozvat ke sdílení přístupu
Můžete udělit přístup k úpravám stránky. Pozvaná osoba obdrží odkaz na nastavení hesla a bude mít přístup na vaši stránku s přihlašovacími údaji uvedenými v e-mailové pozvánce.
Cancel

Simone Schröder, mezzosoprán, kontraalt

Simone Schröder
  • |
  • |
  • |
  • |
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
I-II 2021
So 30 I 2021
Po 08 II 2021
Die Walküre
Roßweiße
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Thielemann
R: Decker
I-II 2021
29 I 2021
Ne 07 II 2021
Das Rheingold
Flosshilde
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Thielemann
R: Decker
VIII 2020
So 01, Čt 13, So 29 VIII 2020
Götterdämmerung cancelled
2. Norn/ Floßhilde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Inkinen
R: Schwarz
VII-VIII 2020
Út 28 VII 2020
Ne 09, Út 25 VIII 2020
Die Walküre cancelled
Roßweiße
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Inkinen
R: Schwarz
VII-VIII 2020
Po 27 VII 2020
So 08, Po 17, Po 24 VIII 2020
Das Rheingold cancelled
Flosshilde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Inkinen
R: Schwarz
IX 2019-VII 2020
Čt 05, So 07 IX 2019
So 30m, So 30 XI 2019
So 07m, So 07, So 14 XII 2019
24, St 29 I 2020
So 01, So 22 II 2020
Čt 05, Ne 08, Út 24x, Čt 26x III 2020
Ne 12x, So 18x, Po 27 IV 2020
Ne 03m, Ne 03, 15 V 2020
Čt 11, So 20, So 27 VI 2020
Po 06 VII 2020
Die Zauberflöte
3. Dame
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Lange / Szeps-Znaider / Krieger / Gnann / Káli
R: Freyer
VII-VIII 2019
Út 30 VII 2019
02m, Po 05m, Čt 15m, Po 19m, Čt 22m, Po 26m VIII 2019
Parsifal
Altsolo
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Bychkov
R: Laufenberg
XII 2018
Ne 02, St 05, So 08, St 12, 14 XII 2018
Ariadne auf NaxosPremiéra
Dryade
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Thielemann
R: Hermann
IX 2018-VI 2019
So 29 IX 2018
So 20m X 2018
So 10m XI 2018
19m I 2019
So 20m IV 2019
So 08m VI 2019
SiegfriedPremiéra
Erda
Theater Chemnitz
Opernhaus
D: Bender / Calvo
R: Hartmannshenn
VII-VIII 2018
Út 31 VII 2018
So 18m, St 29m VIII 2018
Die Walküre
Waltraute
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Domingo
R: Castorf
V 2018
Ne 27 V 2018
Götterdämmerung
1. Norn
Koncerthus, Odense
D: Vedernikov
R: Koerselman
V-VI 2018
Ne 27 V 2018
Ne 03 VI 2018
Götterdämmerung
1. Norn
Odense Symfoniorkester
ODEON
D: Vedernikov
R: Koerselman
V 2018
25 V 2018
Siegfried
Erda
Koncerthus, Odense
D: Vedernikov
R: Koerselman
V-VI 2018
25 V 2018
01 VI 2018
Siegfried
Erda
Odense Symfoniorkester
ODEON
D: Vedernikov
R: Koerselman
V 2018
St 23 V 2018
Die Walküre
Schwertleite
Koncerthus, Odense
D: Vedernikov
R: Koerselman
V 2018
St 23, St 30 V 2018
Die Walküre
Schwertleite
Odense Symfoniorkester
ODEON
D: Vedernikov
V 2018
Út 22 V 2018
Das Rheingold
Flosshilde
Koncerthus, Odense
D: Vedernikov
R: Koerselman
V 2018
Út 22, Út 29 V 2018
Das Rheingold
Erda
Odense Symfoniorkester
ODEON
D: Vedernikov
R: Koerselman
I 2018
Ne 14m, Út 30 I 2018
Die Walküre
Roßweiße
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Thielemann
R: Decker
I 2018
So 13, Po 29 I 2018
Das Rheingold
Flosshilde
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Thielemann
R: Decker
X 2017-II 2018
Ne 29 X 2017
St 01, Ne 05 XI 2017
20 I 2018
Ne 04 II 2018
Götterdämmerung
2. Norn/ Floßhilde
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Thielemann
R: Decker
VII-VIII 2017
Ne 30 VII 2017
St 09, 18, Čt 24 VIII 2017
Die Walküre
Grimgerde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Janowski
R: Castorf
V 2017
Út 23 V 2017
Das Rheingold
Flosshilde
Elbphilharmonie, Hamburg
D: Janowski
IV 2017
So 08c, Po 17c IV 2017
Die WalküreKoncertní provedení
Roßweiße
Osterfestspiele Salzburg
Großes Festspielhaus
D: Thielemann
XI 2016
18 XI 2016
The Rhinegold
Flosshilde
Suntory Hall, Tokyo
Main Hall
D: Thielemann
R: Krief
X 2016
So 15, Út 18, So 22 X 2016
Das Rheingold
Flosshilde
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Thielemann
R: Decker
VI 2016
Ne 12m, Ne 26m VI 2016
Die Walküre
Rossweiße
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
D: Barenboim
R: Cassiers
II 2016
So 20, Út 23, Ne 28 II 2016
Die Walküre
Roßweiße
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Thielemann
R: Decker
X 2015
Čt 01, Ne 04, St 07, So 10, St 14, So 17 X 2015
Das RheingoldPremiéra
Fricka
New National Theatre Tokyo
D: Iimori
R: Friedrich
VII-VIII 2015
Út 28m VII 2015
Po 10m, So 22m VIII 2015
Die Walküre
Grimgerde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Petrenko
R: Castorf
VII-VIII 2014
Po 28m VII 2014
Út 05m, Po 11m, So 23m VIII 2014
Die Walküre
Grimgerde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Petrenko
R: Castorf
I-II 2014
31 I 2014
Po 03, Čt 06, Ne 09m, Út 11 II 2014
ElektraPremiéra
3. Magd
Fondazione Petruzzelli, Bari
Teatro Petruzzelli
D: Nott
R: Amelio
XII 2013
Čt 12, St 18, Čt 26m, Ne 29 XII 2013
Der fliegende Holländer
Mary
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
D: Harding
R: Stölzl, Kurotschka
XI 2013
Ne 03, St 06, 08, So 16 XI 2013
Die Walküre
Roßweiße
Palau de les Arts, Valencia
Palau de les Arts Reina Sofía
D: Mehta
R: Padrissa
IX-XI 2013
Ne 22 IX 2013
Ne 10 XI 2013
Das Rheingold
Erda
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Schirmer
R: Gilmore
VII 2013
Út 23mc VII 2013
Die WalküreKoncertní provedení
Roßweiße
BBC Proms, London
Royal Albert Hall
D: Barenboim
VI 2013
Út 18, Út 25 VI 2013
Die WalkürePremiéra
Roßweiße
Teatro alla Scala, Milano
D: Barenboim
R: Cassiers
IV-V 2013
Ne 28 IV 2013
St 01, So 04, 10, Čt 16, Ne 19, St 22 V 2013
Der fliegende HolländerPremiéra
Mary
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
D: Harding
R: Stölzl, Kurotschka
IV-VI 2013
Čt 11 IV 2013
St 22 V 2013
07, 28 VI 2013
Das Rheingold
Erda
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Freyer
XI-XII 2012
Út 27, 30 XI 2012
Út 04, 07 XII 2012
Colón-RingSvětová premiéra
Fricka
Teatro Colón, Buenos Aires
D: Paternostro
R: Carrasco
XI 2012-V 2013
09, Ne 11, 16, Ne 18m, Ne 18 XI 2012
St 26, St 26m, So 29m, So 29 XII 2012
12, 24 V 2013
Die Zauberflöte
3. Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
D: Soddy / Salemkour
R: Everding
X 2012-IV 2013
Čt 04, Ne 07m, Ne 14m X 2012
24m III 2013
05, Ne 14m IV 2013
Die Walküre
Rossweiße
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
D: Barenboim
R: Cassiers
VII-VIII 2012
Ne 29 VII 2012
Ne 05, So 11, Čt 16, St 22, Út 28 VIII 2012
Parsifal
Altsolo
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Jordan
R: Herheim
IV 2012
Ne 01m IV 2012
Die Walküre
Roßweiße
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
D: Barenboim
R: Cassiers
II-VI 2012
17 II 2012
So 03, Ne 11m III 2012
So 02 VI 2012
Genoveva
Margaretha
Staatstheater Cottbus
D: Christ
R: Schüler
II 2012
So 04, Út 07, 10, Ne 12, St 15, So 18 II 2012
Eugen Onegin
Larina
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
D: Inkinen
R: Freyer
X 2011-I 2012
28, Ne 30 X 2011
Út 01, Ne 20 XI 2011
06 I 2012
Das RheingoldPremiéra
Erda
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Freyer
VII-VIII 2011
Čt 28 VII 2011
St 03, Út 09, Po 15, Ne 21, So 27 VIII 2011
ParsifalPremiéra
Altsolo
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Gatti
R: Herheim
V-VI 2011
Čt 26, Po 30 V 2011
03 VI 2011
Elektra
3. Magd
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Debus
R: Dorn
IV 2011
Ne 17, 22, Po 25 IV 2011
Die WalkürePremiéra
Roßweiße
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Barenboim
R: Cassiers
III-IV 2011
Út 29 III 2011
St 20 IV 2011
Genoveva
Margaretha
Staatstheater Cottbus
Theater Cottbus
Großes Haus
D: Christ
R: Schüler
II-IV 2011
11, Po 14, Čt 17, Ne 20, So 26 II 2011
Ne 06 III 2011
Ne 03, Ne 10 IV 2011
La traviata
Annina
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Steffens
R: Mussbach
XII 2010-I 2011
Út 07m, 10, Út 14, 17, Út 21, Út 28 XII 2010
02m I 2011
Die WalkürePremiéra
Roßweiße
Teatro alla Scala, Milano
D: Barenboim
R: Cassiers
XII 2010-V 2011
St 01, Ne 05, St 08, Čt 16, Ne 19, Ne 26m, Út 28 XII 2010
29 IV 2011
Ne 15, Ne 22 V 2011
Die Zauberflöte
3. Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Soddy / Salemkour
R: Everding
VIII 2010
Ne 01, 13, St 25 VIII 2010
Götterdämmerung
1. Norn/ Floßhilde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Thielemann
R: Dorst
VII-VIII 2010
Čt 29 VII 2010
So 07, Út 10, So 14, St 18, Čt 26 VIII 2010
Parsifal
Stimme aus der Höhe
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Gatti
R: Herheim
VII-VIII 2010
St 28 VII 2010
Po 09, So 21 VIII 2010
Die Walküre
Schwertleite
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Thielemann
R: Dorst
VII-VIII 2010
Út 27 VII 2010
Ne 08, 20 VIII 2010
Das Rheingold
Floßhilde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Thielemann
R: Dorst
II 2010
Čt 11m, Ne 14m, St 17, So 20m, Út 23m II 2010
Siegfried
Erda
New National Theatre Tokyo
Opera house

R: Warner
XII 2009-I 2010
St 09, So 12, Út 15, Po 21, So 26, Po 28, St 30 XII 2009
07, So 09 I 2010
Die Zauberflöte
3. Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Beermann / Salemkour
R: Everding
X 2009-IV 2010
Čt 01, 09, 23 X 2009
10, So 17, 23 IV 2010
Salome
Page
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Jordan
R: Kupfer
VIII 2009
Ne 02, St 05, So 15, St 19, Čt 27 VIII 2009
Parsifal
Stimme aus der Höhe
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Gatti
R: Herheim
VIII 2009
So 01, St 12, Ne 16, Út 25 VIII 2009
Götterdämmerung
1. Norn/ Flosshilde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Thielemann
R: Dorst
VII-VIII 2009
Út 28 VII 2009
So 08, 21 VIII 2009
Die Walküre
Schwertleite
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Thielemann
R: Dorst
VII-VIII 2009
Po 27 VII 2009
07, Čt 20 VIII 2009
Das Rheingold
Flosshilde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Thielemann
R: Dorst
VI 2009
12, Út 16, 19 VI 2009
Salome
Page
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Caro
R: Kupfer
V-VI 2009
Po 25 V 2009
Út 02 VI 2009
Elektra
3. Magd
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Boder
R: Dorn
III 2009
So 07, Út 10, 13, Ne 15, St 18 III 2009
Das Rheingold
Erda
New National Theatre Tokyo
Opera house
D: Ettinger
R: Warner
III 2009
06, Po 09 III 2009
Parsifal
Stimme aus der Höhe/ Stimme aus der Höhe
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Barenboim
R: Eichinger
XII 2008-VII 2009
19, Čt 25, So 27, Po 29 XII 2008
04, 09 I 2009
So 25 IV 2009
So 27 VI 2009
03, Po 06 VII 2009
Die Zauberflöte
3. Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Ettinger / Salemkour / Beermann
R: Everding
XI-XII 2008
Ne 30 XI 2008
St 03, So 06, Čt 18, Ne 21 XII 2008
L'italiana in Algeri
Zulma
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Dantone
R: Lowery, Hosseinpour
X-XII 2008
Út 07, 10, Út 21, 24 X 2008
Čt 04 XII 2008
La traviata
Annina
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Arrivabeni
R: Mussbach
VIII 2008
So 02, St 13, Po 25 VIII 2008
Götterdämmerung
1. Norn/ Flosshilde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Thielemann
R: Dorst
VII-VIII 2008
Út 29 VII 2008
So 09, Čt 21 VIII 2008
Die Walküre
Schwertleite
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Thielemann
R: Dorst
VII-VIII 2008
Po 28 VII 2008
08, St 20 VIII 2008
Das Rheingold
Flosshilde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Thielemann
R: Dorst
VII-VIII 2008
25 VII 2008
Ne 03, St 06, Ne 10, So 16, Čt 28 VIII 2008
Parsifal
Stimme aus der Höhe
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Gatti
R: Herheim
V-VI 2008
So 03, St 07, 16 V 2008
Ne 15, Čt 19 VI 2008
La traviata
Annina
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Ettinger / Allemandi
R: Mussbach
I-II 2008
So 19, St 23, So 26 I 2008
01, 08 II 2008
Die Zauberflöte
3. Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Ettinger
R: Everding
XII 2007-I 2008
Ne 16, Čt 20, Út 25, 28 XII 2007
08, Po 14 I 2008
Madama Butterfly
Suzuki
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Letonja
R: Gramss
VIII 2007
Čt 02, Po 06, Po 13, St 22, Ne 26 VIII 2007
Parsifal
Stimme aus der Höhe
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Fischer
R: Schlingensief
VIII 2007
St 01, Út 14, So 25 VIII 2007
Götterdämmerung
1. Norn
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Thielemann
R: Dorst
VII-VIII 2007
So 28 VII 2007
Ne 05, 10, Út 21 VIII 2007
Die Walküre
Schwertleite
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Thielemann
R: Dorst
VI 2007
So 09, Čt 14 VI 2007
Elektra
3. Magd
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
D: Boder
R: Dorn
IV-VI 2007
So 28 IV 2007
04, Ne 20, Po 28 V 2007
Út 05 VI 2007
Salome
Page
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Jordan
R: Kupfer
IV-V 2007
Čt 19, Ne 22, St 25, 27 IV 2007
Út 01 V 2007
Le nozze di Figaro
Marcellina
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Ettinger
R: Langhoff
II-III 2007
So 24, St 28 II 2007
So 03, So 10, Po 12, 16, Út 20 III 2007
Falstaff
Mrs Quickly
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Ettinger
R: Miller
II-VI 2007
Čt 08, Ne 11 II 2007
Ne 18, Ne 25, Čt 29 III 2007
Ne 24, 29 VI 2007
Parsifal
Stimme aus der Höhe/ Stimme aus der Höhe
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Barenboim
R: Eichinger
XII 2006-I 2007
22, Út 26, So 30 XII 2006
07, Čt 11 I 2007
La traviata
Annina
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Ettinger
R: Mussbach
X 2006-I 2007
So 21, Po 23 X 2006
Čt 02, Ne 05 XI 2006
08, Čt 21, St 27 XII 2006
01, So 06, Po 22, St 31 I 2007
Die Zauberflöte
3. Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Salemkour / Ettinger
R: Everding
VIII 2006
St 02, Ne 06, Čt 10, Ne 13, So 19 VIII 2006
Parsifal
Stimme aus der Höhe
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Fischer
R: Schlingensief
V-VI 2006
Čt 18, Ne 21, So 27 V 2006
Čt 01, 09, So 24 VI 2006
La traviata
Annina
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Arrivabeni
R: Mussbach
II 2006
Ne 05, Út 07, So 11, St 15, 17 II 2006
L'italiana in Algeri
Zulma
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Zanetti
R: Lowery, Hosseinpour
X-XI 2005
So 22, Út 25, So 29 X 2005
Út 01 XI 2005
Otello
Emilia
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Fischer
R: Flimm
X 2005
Čt 13, 21, St 26 X 2005
Salome
Page
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Weigle
R: Kupfer
IX-XII 2005
Po 12, Ne 18, 23, Ne 25 IX 2005
Po 24 X 2005
St 02 XI 2005
So 17, Po 19, Po 26, Po 26, St 28 XII 2005
Die Zauberflöte
3. Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Ettinger / Salemkour
R: Everding
IX 2005-IV 2006
Ne 11 IX 2005
09, 14 IV 2006
Parsifal
Stimme aus der Höhe/ Stimme aus der Höhe
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Barenboim
R: Eichinger
VII-VIII 2005
29 VII 2005
Čt 04, Čt 11, St 17, Út 23 VIII 2005
Parsifal
Stimme aus der Höhe
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Boulez
R: Schlingensief
V-VI 2005
So 21, Út 24, So 28 V 2005
St 01, Ne 05, 10, Út 14, St 22, So 25 VI 2005
L'italiana in Algeri
Zulma
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Zanetti
R: Lowery, Hosseinpour
III 2005
11, Út 15, 18 III 2005
Elektra
3. Magd
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Boder
R: Dorn
X 2004-III 2005
Čt 28 X 2004
Po 01, Čt 04, Ne 07, 12 XI 2004
04, Ne 06, St 09, So 12 III 2005
La traviata
Annina
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
D: Ettinger / Barenboim
R: Mussbach
X 2004-I 2005
Út 19, So 23, Po 25, Ne 31 X 2004
Čt 23, Út 28, Čt 30 XII 2004
01, Ne 02, 07, Ne 09 I 2005
Die Zauberflöte
3. Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Salemkour
R: Everding
X 2004
St 06, Ne 10, 15 X 2004
Ariadne auf Naxos
Dryade
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Epple
R: Hoffmann
VIII 2004
Ne 01, Čt 12, St 25 VIII 2004
Götterdämmerung
1. Norn
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Fischer
R: Flimm
VII-VIII 2004
30 VII 2004
Út 10, Po 23 VIII 2004
Siegfried
Erda
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Fischer
R: Flimm
VII-VIII 2004
St 28 VII 2004
Ne 08, So 21 VIII 2004
Die Walküre
Schwertleite
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Fischer
R: Flimm
VII-VIII 2004
Út 27 VII 2004
So 07, 20 VIII 2004
Das Rheingold
Erda
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Fischer
R: Flimm
VII-VIII 2004
Ne 25 VII 2004
Út 03, 06, Ne 15, St 18, Čt 26 VIII 2004
ParsifalPremiéra
Stimme aus der Höhe
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Boulez
R: Schlingensief
X-XI 2003
Ne 19, So 25, Út 28, 31 X 2003
St 05, So 08 XI 2003
Pelléas et Mélisande
Geneviève
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Gielen
R: Berghaus
X 2003
10, Út 14, So 18, Čt 23 X 2003
Elektra
3. Magd
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Weigle
R: Dorn
X 2003-VI 2004
St 01, Út 07 X 2003
Út 04 XI 2003
Ne 21m, Ne 21, Ne 28m, Ne 28 XII 2003
02 I 2004
Čt 27?, Ne 30 V 2004
Čt 10, So 12 VI 2004
Die Zauberflöte
3. Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Weigle / Salemkour
R: Everding
VIII-IX 2003
So 30 VIII 2003
Út 02, Čt 04, Ne 07, Út 09 IX 2003
La traviata
Annina
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Barenboim
R: Mussbach
VIII 2003
01, Po 11, Ne 17, Po 25 VIII 2003
Götterdämmerung
1. Norn
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Fischer
R: Flimm
VII-VIII 2003
St 30 VII 2003
So 09, So 23 VIII 2003
Siegfried
Erda
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Fischer
R: Flimm
VII-VIII 2003
Po 28 VII 2003
Čt 07, Čt 21 VIII 2003
Die Walküre
Grimgerde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Fischer
R: Flimm
VII-VIII 2003
Ne 27 VII 2003
St 06, St 20 VIII 2003
Das Rheingold
Erda
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Fischer
R: Flimm
VI 2003
So 14, Po 16, St 18, Ne 22 VI 2003
Lulu
Theatergarderobiere/ Gymnasiast/ Groom
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Gielen
R: Mussbach
VI 2003
Čt 05, Po 09, St 11, 13, Út 17, Čt 19, So 21, Čt 26 VI 2003
Ariadne auf NaxosPremiéra
Dryade
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Luisi
R: Hoffmann
IV 2003
So 12, Út 15, Ne 20 IV 2003
La traviataPremiéra
Annina
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Barenboim
R: Mussbach
XI-XII 2002
Čt 28 XI 2002
Ne 01, Čt 05, Po 09, 13 XII 2002
Salome
Page
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Weigle
R: Kupfer
IX 2002-I 2003
So 07, Út 10, 13, 27 IX 2002
Po 16, Čt 19, Ne 22m, Ne 22, Čt 26m, Čt 26, So 28 XII 2002
05m I 2003
Die Zauberflöte
3. Dame
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Weigle / Salemkour
R: Everding
IX 2002
06, St 11, So 14 IX 2002
Elektra
3. Magd
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Weigle
R: Dorn
VIII 2002
Čt 01, Ne 11, Po 26 VIII 2002
Götterdämmerung
1. Norn
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Fischer
R: Flimm
VII-VIII 2002
Út 30 VII 2002
09, So 17, So 24 VIII 2002
Siegfried
Erda
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Fischer
R: Flimm
VII-VIII 2002
Ne 28 VII 2002
St 07, Čt 22 VIII 2002
Die Walküre
Grimgerde
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Fischer
R: Flimm
VII-VIII 2002
So 27 VII 2002
Út 06, St 21 VIII 2002
Das Rheingold
Erda
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Fischer
R: Flimm
III-IV 2002
29 III 2002
Čt 18 IV 2002
Die Walküre
Roßweiße
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Barenboim
R: Kupfer
XI 2001-IV 2002
Ne 04, St 07, Ne 11 XI 2001
06, Ne 28 IV 2002
Parsifal
Stimme aus der Höhe/ Stimme aus der Höhe/ Stimme aus der Höhe
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Barenboim
R: Kupfer
VIII 2001
03, Po 06, Ne 12, St 15, Út 28 VIII 2001
Parsifal
1. Knappe/ Blumenmädchen/ Altsolo
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Thielemann
R: Wagner
V 2001
So 12, So 19, Čt 24, Ne 27 V 2001
Salome
Page
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Weigle
R: Kupfer
VII-VIII 2000
Út 25 VII 2000
Čt 03, Po 07, 18 VIII 2000
Parsifal
1. Knappe/ Blumenmädchen
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Eschenbach
R: Wagner
I 2000
Čt 06, Ne 09 I 2000
Salome
Page
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Weigle
R: Kupfer
X 1999
So 09, Ne 17 X 1999
Elektra
3. Magd
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Young
R: Dorn
VII-VIII 1999
Út 27 VII 1999
Út 03, Ne 08, Čt 12, 20 VIII 1999
Parsifal
1. Knappe/ Blumenmädchen
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Sinopoli
R: Wagner
II-IV 1999
St 24 II 1999
So 10, Čt 15 IV 1999
Elektra
3. Magd
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Barenboim / Young
R: Dorn