Pozvat ke sdílení přístupu
Můžete udělit přístup k úpravám stránky. Pozvaná osoba obdrží odkaz na nastavení hesla a bude mít přístup na vaši stránku s přihlašovacími údaji uvedenými v e-mailové pozvánce.
Cancel

Stepanka Pucalkova, mezzosoprán

Stepanka Pucalkova
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
V 2021
So 01, Po 03, St 05 V 2021
La traviata
Flora Bervoix
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Allemandi
R: Homoki
III-IV 2021
26, Út 30 III 2021
02, St 07, 09, Po 12 IV 2021
L'orfeoPremiéra
Eine Botin
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Katschner
R: Habjan
I-II 2021
So 30 I 2021
Po 08 II 2021
Die Walküre
Waltraute
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Thielemann
R: Decker
XII 2020-I 2021
St 16, Po 21 XII 2020
01, Ne 03 I 2021
Die Fledermaus
Prinz Orlofsky
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Szeps-Znaider
R: Krämer
XII 2020
St 02, Ne 06, Ne 06, So 19, So 19, So 26, So 26 XII 2020
Hänsel und Gretel
Hänsel
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Dinić
R: Thalbach
XI 2020-I 2021
Ne 01, St 04, Čt 05, So 07, So 14, St 18, So 21, Po 23, Ne 29, Ne 29 XI 2020
04, So 12 XII 2020
02, So 02, St 06, 22, Ne 24, Ne 24, Čt 28, Ne 31 I 2021
Die ZauberflötePremiéra
Zweite Dame
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Wellber / Balke
R: Köpplinger
IX 2020
So 12, Po 14, 18 IX 2020
Eugen Onegin
Olga
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Darlington
R: Bothe
VIII 2020-II 2021
28, Po 31 VIII 2020
Čt 03, So 05, Čt 10 IX 2020
Čt 22 X 2020
Út 03 XI 2020
17, 19 II 2021
Il barbiere di Siviglia
Rosina
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Dantone
R: Asagaroff
VII 2020
03, Ne 05 VII 2020
Eugen Onegin
Olga
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Wellber
R: Bothe
VI 2020
St 10, So 13, 19, Ne 21, Ne 21 VI 2020
Rigoletto
Maddalena
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Fogliani
R: Lehnhoff
VI 2020
St 03, Ne 07, St 24 VI 2020
Die andere FrauSvětová premiéra
Hagar
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Kluttig
R: Karaman
IV-VI 2020
Ne 19, 24, Út 28 IV 2020
Čt 07, So 09 V 2020
12, Ne 14, Ne 14, Út 30 VI 2020
Il barbiere di Siviglia
Rosina
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Dantone / Marchi
R: Asagaroff
III 2020
Ne 15, St 18, So 21 III 2020
Les Huguenots
Urbain
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Soltesz
R: Konwitschny
I-II 2020
So 04, Čt 09, Po 13, 17, Út 21, 24, St 29 I 2020
St 05, Út 11, Po 17 II 2020
Carmen
Carmen
Volksoper Wien
D: Bihlmaier / Eschwé
R: Joosten
XI 2019-IV 2020
Ne 24 XI 2019
Ne 01 XII 2019
07, 10, 17 IV 2020
Les contes d'Hoffmann
Nicklausse/ die Muse
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Fiore
R: Erath
XI 2019
So 09, 15, St 20, 22, St 27 XI 2019
La traviata
Flora Bervoix
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Ranzani
R: Homoki
XI 2019-II 2020
01, 08 XI 2019
16, Čt 27 II 2020
Werther
Charlotte
National Theatre Prague, Praha
D: Beikircher / Bubak / Kofroň
R: Decker, Heinrichs
IX 2019-IV 2020
Ne 29 IX 2019
So 05 X 2019
25, So 28 III 2020
So 04 IV 2020
Le nozze di Figaro
Cherubino
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Wellber / Gnann / Poska / d'Espinosa
R: Erath
VIII 2019-V 2020
Út 27, 30 VIII 2019
16, Út 21, Ne 26, Čt 30 I 2020
Ne 16, Čt 20 II 2020
So 21, Ne 29 III 2020
So 23 V 2020
Madama Butterfly
Suzuki
National Theatre Prague, Praha
D: Štrunc / Milletarì
R: Heřman
VI-VII 2019
So 29 VI 2019
Út 02, Čt 04, St 10, So 13 VII 2019
Les HuguenotsPremiéra
Urbain
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Soltesz
R: Konwitschny
IV-V 2019
26, Po 29 IV 2019
03, So 04, Po 06, St 08, 10 V 2019
4.48 PsychosisPremiéra
Emily
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Renne
R: Ostermann
IV 2019
So 13, Čt 18, Ne 21 IV 2019
Giulio Cesare in Egitto
Sesto Pompeo
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Marchi
R: Herzog
X 2018-VI 2019
Po 01, 05, Ne 07, Út 09, Ne 14, Út 16 X 2018
Čt 08, So 10 XI 2018
02, So 08 VI 2019
Carmen
Mercédès
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Fogliani
R: Köhler
IX-X 2018
So 29 IX 2018
St 03, So 06, St 10, Po 15 X 2018
Moses und AronPremiéra
2. Solostimme
Sächsische Staatsoper, Dresden
Semperoper
D: Gilbert
R: Bieito
IX 2018-V 2019
St 19, So 29 IX 2018
Út 20, Po 26 XI 2018
07, So 16 II 2019
St 24 IV 2019
Út 07 V 2019
Werther
Charlotte
National Theatre Prague, Praha
D: Kofroň / Bubák
R: Decker, Heinrichs
IX 2018-V 2019
St 12 IX 2018
Út 23 X 2018
Po 05 XI 2018
02, Út 23 IV 2019
Po 27 V 2019
Roméo et Juliette
Stéphano
National Theatre Prague, Praha
Karlín Music Theatre
D: Hein / Guidarini
R: Daubnerová
IX 2018-III 2019
Ne 09 IX 2018
Ne 28, St 31 X 2018
St 28 XI 2018
Ne 30 XII 2018
03 III 2019
Madama Butterfly
Suzuki
National Theatre Prague, Praha
D: Štrunc
R: Heřman
VI 2018
Čt 07, So 09, Ne 17, Čt 21, Út 26 VI 2018
WertherPremiéra
Charlotte
National Theatre Prague, Praha
D: Kofroň / Bubák
R: Decker, Heinrichs
X 2017
Út 24, Čt 26 X 2017
Die Walküre
Siegrune
Beijing Music Festival
Poly Theater
D: Zweden
R: Nemirova
X 2017-III 2018
So 07 X 2017
Út 14 XI 2017
29 XII 2017
23 I 2018
02 III 2018
Barbier zo Sevilly
Rosina
Slovak National Theatre, Bratislava
Historická budova
D: Štúr / Leginus
R: Polák
VIII 2017-V 2018
Ne 27 VIII 2017
Ne 24 IX 2017
27 X 2017
05 I 2018
So 17 II 2018
Čt 03, Čt 10 V 2018
Madama Butterfly
Suzuki
National Theatre Prague, Praha
D: Leginus / Štrunc
R: Heřman
IV 2017
So 08, Po 17 IV 2017
Die WalküreKoncertní provedení
Siegrune
Osterfestspiele Salzburg
Großes Festspielhaus
D: Thielemann
II-VI 2017
Út 07, Ne 19 II 2017
Út 07, Ne 19 III 2017
Út 04, Út 25 IV 2017
Út 09, Út 16, Po 29 V 2017
Čt 15, So 24, Ne 25 VI 2017
Roméo et Juliette
Stéphano
National Theatre Prague, Praha
Karlín Music Theatre
D: Guidarini / Hein
R: Daubnerová
VIII 2016-VII 2017
So 27 VIII 2016
Ne 18 IX 2016
Ne 27 XI 2016
08 I 2017
So 11 II 2017
So 29 IV 2017
So 06 V 2017
Ne 04 VI 2017
Po 03 VII 2017
Madama Butterfly
Suzuki
National Theatre Prague, Praha
D: Leginus / Štrunc
R: Heřman
VIII-XI 2016
So 27 VIII 2016
Ne 18 IX 2016
Ne 27 XI 2016
Madama Butterfly
Suzuki
State Opera, Praha
State Operahouse
D: Leginus / Štrunc
R: Heřman