Sunhae Im, soprán

Sunhae Im
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
III 2020
Sun 22 III 2020
Silla
Metella
Auditoria Nacional de Madrid
Auditorio Nacional

X 2019
Fri 18, Sun 20, Tue 22 X 2019
La Finta Giardiniera
Serpetta
China Shanghai International Arts Festival
Shangyin Opera House
D: Fasolis
R: Wake-Walker
IX 2019
Tue 24 IX 2019
Concert
Susanna
Opera Gent
D: Jacobs
IX 2019
Sat 21 IX 2019
Concert
Susanna
Centre culturel de rencontre d'Ambronay
Festival d'Ambronay
D: Jacobs
IX 2019
Thu 05 IX 2019
Silla
Metella
Festival Enescu, Bucharest
Romanian Athenaeum
D: Biondi
VIII 2019
Mon 05 VIII 2019
Concert
Soprano
Abbaye de Sainte Croix, Sâlon-de-Provence

VII 2019
Fri 26 VII 2019
Carmina Burana
Sopran
Ruínas Cidade Romana Ammaia, Marvão
D: Poppen
VII 2019
Fri 19 VII 2019
Serse
Atalanta
Festival International d'Opéra Baroque de Beaune
D: Dantone
VII 2019
Wed 03 VII 2019
Petite Messe Solennelle
Soprano
Musikforum, Bochum
Bochumer Symphoniker
D: Lidfors
VI 2019
Fri 28, Sun 30 VI 2019
Le nozze di Figaro
Susanna
Festival Internacional de Música y Danza de Granada
Palacio de Carlos V
D: Jacobs
VI 2019
Sun 02 VI 2019
Ein deutsches Requiem
Sopran
Stadthaus Winterthur
D: Zehetmair
V 2019
Sat 18 V 2019
Recital
Soprano
Teatro Aurora, Oviedo
D: Beltrán-Zavala
V 2019
Thu 16 V 2019
Concert
Soprano
Teatro del Bicentenario, Guanajuato
Orquesta Sinfónica de la Universidad de Guanajuato
D: Beltrán-Zavala
IV 2019
Tue 16 IV 2019
Ein deutsches Requiem
Sopran
Haifa Auditorium
D: Honeck
IV 2019
Thu 11, Fri 12, Sat 13, Sun 14, Wed 17 IV 2019
Ein deutsches Requiem
Sopran
Lowy Concert Hall, Tel Aviv
The Israel Philharmonic Orchestra
D: Honeck
III 2019
Fri 29, Sat 30 III 2019
Don Giovanni
Zerlina
Lotte Concert Hall, Seoul
Freiburger Barockorchester
D: Jacobs
III 2019
Fri 01, Sun 03 III 2019
Die Schöpfung
soprano
Arts Center Incheon
Camerata Antiqua Seoul
D: Sung-jin
R: Padrissa
XII 2018
Fri 21, Sat 22 XII 2018
Messiah
soprano
Warsaw Philarmonic
Concert Hall
D: Haselböck
XII 2018
Sun 16 XII 2018
Concert
Soprano
Brucknerhaus, Linz
D: Haselböck
XII 2018
Sun 02 XII 2018
Concert
Soprano
Wiener Akademie
D: Haselböck
VII 2018
Sat 21 VII 2018
Le nozze di FigaroKoncertní provedení
Susanna
Festival International d'Opéra Baroque de Beaune
Cour des Hospices
D: Jacobs
VI 2017
Thu 01, Fri 02 VI 2017
Die Schöpfung
Sopran
Ludwigsburger Schlossfestspiele
Residenzschloss
Schlosstheater
D: Equilbey
R: Padrissa
II 2016
Tue 09, Wed 10, Thu 11, Fri 12 II 2016
Wed 1614 2016
Thu 16 2016
L'opera seriaKoncertní provedení
Porporina
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
Cirque Royal
D: Jacobs
R: Kinmonth
IX 2015
Mon 21 IX 2015
St Matthew Passion
soprano
MITO Settembre Musica, Milano
Conservatorio G
Verdi di Milano
D: Jacobs
IX 2015
Sun 20, Tue 22 IX 2015
St Matthew Passion
soprano
MITO Settembre Musica, Torino
Lingotto
Auditorium Giovanni Agnelli
D: Jacobs
VIII 2015
Thu 13 VIII 2015
Concert
Sopran
Innsbrucker Festwochen der Alten Musik
Tiroler Landestheater
D: Lotter
VII 2015
Sun 19 VII 2015
CantatasKoncertní provedení
Soprano
Festival International d'Opéra Baroque de Beaune
Basilique Notre-Dame
D: Jacobs
V 2015
Wed 27 V 2015
Don GiovanniKoncertní provedení
Zerlina
Palau de la Música Catalana, Barcelona
D: Jacobs
VII 2014
Fri 18 VII 2014
SerseKoncertní provedení
Romilda
Festival International d'Opéra Baroque de Beaune
Cour des Hospices
D: Minasi
VI 2014
Thu 19 VI 2014
OrlandoKoncertní provedení
Dorinda
Cité de la musique, Paris
D: Jacobs
VI 2014
Mon 09, Wed 11, Fri 13 VI 2014
Orlando
Dorinda
Holland Festival, Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
D: Jacobs
R: Audi
III 2014
Sat 29 III 2014
La resurrezioneKoncertní provedení
Soprano
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
Bozar
Salle Henry Le Boeuf
D: Jacobs
XI 2013
Thu 21, Fri 22, Sun 24 XI 2013
Orlando
Dorinda
Opéra Royal de Versailles
D: Spinosi
R: Vigner
XI 2013
Sun 10, Tue 12, Thu 14, Sat 16 XI 2013
Orlando
Dorinda
Théâtre du Capitole, Toulouse
D: Spinosi
R: Vigner
VII 2013
Sat 27 VII 2013
OrlandoKoncertní provedení
Dorinda
Festival International d'Opéra Baroque de Beaune
Cour des Hospices
D: Jacobs
V 2013
Thu 02, Sun 05, Thu 09 V 2013
Agrippina
Poppea
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
D: Jacobs
R: Boussard
I 2013
Mon 28 I 2013
Il trionfo del tempo e del disingannoKoncertní provedení
Bellezza
Theater an der Wien
D: Jacobs
XI 2012
Sat 17 XI 2012
Die ZauberflöteKoncertní provedení
sopraan
NTR ZaterdagMatinee, Amsterdam
Het Concertgebouw
Grote Zaal
D: Jacobs
IV-V 2012
Thu 19, Sat 21, Tue 24, Thu 26, Sat 28 IV 2012
Wed 02, Fri 04, Sun 06, Wed 09, Fri 11 V 2012
OrlandoPremiéra
Dorinda
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Jacobs
R: Audi
X 2011
Tue 04, Wed 05 X 2011
La finta giardinieraKoncertní provedení
Serpetta
Teatro Real de Madrid
D: Jacobs
IX 2011
Fri 02 IX 2011
Orlando paladinoKoncertní provedení
Eurilla
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
Bozar
Salle Henry Le Boeuf
D: Jacobs
VIII 2011
Thu 25 VIII 2011
Orlando paladinoKoncertní provedení
Eurilla
Edinburgh International Festival
The Hub
D: Jacobs
VI 2011
Thu 30 VI 2011
SolimanoKoncertní provedení
Barsina
Real Compañía Ópera de Cámara, Granada
Palacio de Carlos V
D: Otero
VI 2011
Sat 11 VI 2011
Aci, Galatea e PolifemoKoncertní provedení
Aci
Salzburger Pfingstfestspiele
Haus für Mozart
D: Jacobs
V 2011
Sun 29 V 2011
Sesostri, Re d'EgittoKoncertní provedení
Sesostri
Festival Mozart Coruña, La Coruña
Palacio de la Ópera
D: Senra
V 2011
Wed 04 V 2011
Concert
Sopran
Konzerthaus Berlin
D: Forck
IV-V 2011
Sun 10, Wed 13, Sun 17, Thu 21, Mon 25 IV 2011
Fri 06, Fri 27 V 2011
Dialogues des CarmélitesPremiéra
Soeur Constance
Staatsoper Stuttgart
Opernhaus
D: Honeck
R: Bischoff
I 2011
Tue 25 I 2011
Die ZauberflöteKoncertní provedení
Papagena
Mozarteum Salzburg
Felsenreitschule
D: Jacobs
XII 2010
Sat 04 XII 2010
La finta giardinieraKoncertní provedení
Serpetta
Teatro Real de Madrid
D: Jacobs
XI 2010
Fri 12, Sun 14, Tue 16, Thu 18, Sat 20, Mon 22 XI 2010
La finta giardinieraPremiéra
Serpetta
Theater an der Wien
D: Jacobs
R: Alden
X 2010
Thu 21 X 2010
Così fan tutte
Despina
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
Bozar
Salle Henry Le Boeuf
D: Jacobs
IX 2010
Mon 27 IX 2010
Così fan tutteKoncertní provedení
Despina
Cité de la musique
D: Jacobs
IX 2010
Tue 21 IX 2010
Così fan tutte
Despina
Bozar, Bruxelles
D: Jacobs
IV-VI 2010
Wed 14, Fri 16, Wed 21, Sat 24 IV 2010
Sun 02, Sat 08, Fri 14, Sat 22 V 2010
Fri 04, Fri 18, Tue 22, Fri 25 VI 2010
Le nozze di Figaro
Susanna
Staatsoper Stuttgart
Opernhaus
D: Honeck / Handschuh
R: Lowery
XI 2009
Sun 22 XI 2009
La flûte enchantéeKoncertní provedení
Papagena
Akademie für Alte Musik Berlin
D: Jacobs
VIII 2009
Tue 25, Thu 27, Sat 29 VIII 2009
Orlando paladino
Eurilla
Innsbrucker Festwochen der Alten Musik
Tiroler Landestheater
D: Jacobs
R: Lowery, Hosseinpour
XI 2008
Thu 27 XI 2008
IdomeneoKoncertní provedení
Ilia
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Jacobs
X 2008
Tue 14, Thu 16, Sun 19, Tue 21, Thu 23 X 2008
Orfeo ed EuridicePremiéra
Amore
Theater an der Wien
D: Jacobs
R: Lawless
IV-V 2008
Thu 03, Sat 05, Sat 12, Fri 18, Sun 27, Wed 30 IV 2008
Fri 02, Wed 21, Wed 28 V 2008
IdomeneoPremiéra
Ilia
Staatsoper Stuttgart
Opernhaus
D: Honeck
R: Lehner
II 2008
Mon 04, Tue 05, Wed 06, Thu 07, Fri 08, Sun 10, Mon 11, Tue 12, Wed 13, Thu 14, Sat 16, Sun 17, Mon 18, Tue 19 II 2008
Orphée et Eurydice
L'Amour
Balthasar-Neumann-Chor und -Ensemble, Paris
Palais Garnier
D: Hengelbrock / Hui
R: Bausch
IX-X 2007
Sat 29 IX 2007
Mon 01, Wed 03, Fri 05, Sun 07, Tue 09, Thu 11 X 2007
Der geduldige SokratesPremiéra
Rodisette/ Cupido
Akademie für Alte Musik Berlin, Berlin
D: Jacobs
R: Lowery, Hosseinpour
IX-X 2007
Mon 17, Fri 28 IX 2007
Wed 03, Sat 20, Wed 24 X 2007
Pelléas et Mélisande
Yniold
Staatsoper Stuttgart
Opernhaus
D: Grüneis
R: Wieler, Morabito
VIII 2007
Sun 12, Tue 14, Thu 16 VIII 2007
Der geduldige SokratesPremiéra
Rodisette/ Cupido
Innsbrucker Festwochen der Alten Musik
Tiroler Landestheater
D: Jacobs
R: Lowery, Hosseinpour
IV-VI 2007
Sun 29 IV 2007
Wed 02, Sun 06, Fri 11, Wed 16, Sat 19 V 2007
Sun 03, Fri 08, Fri 15, Sun 24 VI 2007
Pelléas et MélisandePremiéra
Yniold
Staatsoper Stuttgart
Opernhaus
D: Ban
R: Wieler, Morabito
II 2007
Sun 25 II 2007
L'orfeoKoncertní provedení
La Musica/ Euridice
Akademie für Alte Musik Berlin, Wien
D: Jacobs
I-II 2007
Tue 30 I 2007
Fri 02, Sun 04, Mon 05 II 2007
L'orfeo
La Musica/ Euridice
Akademie für Alte Musik Berlin, Berlin
D: Jacobs
R: Kosky
I-II 2007
Fri 19, Sun 21, Thu 25, Sat 27 I 2007
Thu 01, Sat 03 II 2007
Marienvesper
1. Soprano
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
D: Jacobs
R: Perceval
X 2006
Wed 04, Fri 06, Sun 08, Tue 10 X 2006
Don Giovanni
Zerlina
Festspielhaus Baden-Baden
D: Jacobs
R: Boussard
VIII 2006
Sat 12, Mon 14, Wed 16, Fri 18 VIII 2006
Don Giovanni
Zerlina
Innsbrucker Festwochen der Alten Musik
Tiroler Landestheater
D: Jacobs
R: Boussard
VI 2006
Tue 06 VI 2006
Ascanio in Alba
Fauno
Europa Galante, London
Barbican
Barbican Hall
D: Biondi
XI 2005
Sat 19 XI 2005
La clemenza di TitoKoncertní provedení
Servilia
Théâtre des Champs-Elysées, Paris
D: Jacobs
X 2005
Tue 18, Sun 23, Thu 27, Mon 31 X 2005
Pelléas et Mélisande
Der kleine Yniold
Deutsche Oper Berlin
D: Lacombe
R: Marelli
II 2005
Thu 17, Fri 18, Wed 23, Sat 26 II 2005
Die Fledermaus
Adele
Staatsoper Hamburg
D: Eschwé
R: Hollmann
XII 2004-IV 2005
Fri 17, Mon 27, Fri 31 XII 2004
03, Tue 08 II 2005
Wed 06 IV 2005
Die Fledermaus
Adele
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D: Meister
R: Fassbaender
XII 2004-IV 2005
Thu 16, Thu 23, Tue 28 XII 2004
07, Sun 16, Fri 21, Mon 24 I 2005
Fri 04, Wed 09, Sun 27 II 2005
Sun 06, Tue 15 III 2005
Thu 07 IV 2005
Les Paladins
Nérine
Theater Basel
D: Junghänel
R: Lowery, Hosseinpour
XI 2004
Fri 05 XI 2004
Pelléas et Mélisande
Yniold
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D:
R: Wieler, Morabito
X-XI 2004
Sun 10, Thu 14, Thu 21, Sun 24, Thu 28 X 2004
Mon 01 XI 2004
Pelléas et MélisandePremiéra
Yniold
Deutsche Oper Berlin
D: Albrecht
R: Marelli
VIII 2004
Fri 20, Sat 28 VIII 2004
Pelléas et Mélisande
Yniold
Staatsoper Hannover, Edinburgh
Festival Theatre
D:
R: Wieler, Morabito
V 2004
Thu 27, Sat 29, Mon 31 V 2004
Pelléas et Mélisande
Yniold
Staatsoper Hannover, Wien
Theater an der Wien
D:
R: Wieler, Morabito
IV-V 2004
Wed 28, Fri 30 IV 2004
Sat 01, Mon 03 V 2004
Lettera amorosa
No role
Schwetzingen Festspiele
Rokokotheater
D: Hengelbrock
R: Schönfeldt
XI 2003-VI 2004
Sat 22, Tue 25, Thu 27 XI 2003
Wed 03, Thu 11, Sat 27, Wed 31 XII 2003
16, Sat 24 I 2004
Sat 21, Tue 24 II 2004
Tue 23, Sat 27 III 2004
Fri 02, Fri 23 IV 2004
Wed 12, Sun 23, Sun 30 V 2004
Sun 13 VI 2004
Die FledermausPremiéra
Adele
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D: Hofstetter / Meister
R: Fassbaender
X 2003-VI 2004
Sat 11, Tue 21, Fri 24, Fri 31 X 2003
Fri 14 XI 2003
Fri 19 XII 2003
27 V 2004
Thu 03 VI 2004
Die Entführung aus dem Serail
Blonde
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D: Veer / Meister
R: Gramss
IX-XI 2003
Sun 21, Fri 26 IX 2003
Thu 02, Sat 18 X 2003
Sat 08, Wed 26 XI 2003
Don Giovanni
Zerlina
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D: Parry
R: Bieito
IV-VI 2003
Sun 13, Wed 16, Fri 18, Thu 24 IV 2003
Sat 03, Sat 17, Fri 23 V 2003
Sun 01, Sun 08, Sat 14, Tue 17 VI 2003
Pelléas et Mélisande
Yniold
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D:
R: Wieler, Morabito
XI 2002-III 2003
Sun 10, Thu 14, Tue 19, Fri 29 XI 2002
Sat 07, Thu 12 XII 2002
10, Tue 14 I 2003
Thu 13, Wed 19, Sat 22 II 2003
Sun 02 III 2003
Lulu
Fünfzehnjährige
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D: Henneberger
R: Beyer
X 2002
Sun 06, Wed 09, Wed 16, Thu 31 X 2002
Aida
Gran Sacerdotessa
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D:
R: Homoki
X 2002-V 2003
Tue 01, Thu 03, Tue 15 X 2002
Sun 03 XI 2002
Sat 14, Thu 26 XII 2002
24 I 2003
Sat 15, Thu 20, Thu 27 II 2003
Fri 14, Thu 27 III 2003
Wed 02, Mon 07 IV 2003
Thu 15 V 2003
Die Zauberflöte
Papagena
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D: Veer
R: Lehmann
IX 2002-VI 2003
Sun 29 IX 2002
Wed 02, Sat 05, Tue 08, Sat 12, Fri 18, Sun 20, Sat 26, Tue 29 X 2002
Fri 01, Sat 09, Sat 16 XI 2002
19, Sun 23, Sun 30 III 2003
Sat 05, Tue 08 IV 2003
Fri 09 V 2003
Sat 07 VI 2003
Le nozze di Figaro
Barbarina
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D:
R: Bischoff
VII 2002
Tue 09 VII 2002
Les Saisons
Hanne
Les Arts Florissants, Aix-en-Provence
D: Christie
VII 2002
Fri 05 VII 2002
Die Jahreszeiten
No role
Les Arts Florissants, Beaune
D: Christie
VI 2002
Sun 23 VI 2002
Die Jahreszeiten
No role
Les Arts Florissants, Granada
Auditorio Manuel de Falla
D: Christie
I-V 2002
Thu 17, Sun 20, Wed 23, Fri 25, Tue 29 I 2002
Thu 14, Tue 19 II 2002
Sat 02, Fri 08, Tue 12, Sun 24, Sun 31 III 2002
Fri 05 IV 2002
Sun 05, Thu 09 V 2002
Don GiovanniPremiéra
Zerlina
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D: Parry
R: Bieito
XI 2001-IV 2002
Sat 17, Tue 20, Thu 22, Sat 24, Wed 28 XI 2001
Sat 01, Thu 06, Sat 08, Fri 14, Wed 26, Fri 28, Mon 31 XII 2001
09 I 2002
Wed 13, Mon 18, Fri 22, Sun 24, Tue 26 II 2002
Fri 01, Sat 09, Wed 13, Sat 16 III 2002
Sun 07, Tue 16, Sun 21 IV 2002
Orpheus in der UnterweltPremiéra
Cupido
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D: Veer
R: Richter
XI 2000-V 2001
Sat 25, Thu 30 XI 2000
Sat 02, Thu 07, Sat 09, Wed 13, Fri 15, Sun 17 XII 2000
26, Sun 29 IV 2001
Thu 10, Sat 12 V 2001
Die Krönung der PoppeaPremiéra
Valetto/ Amore
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Alessandrini
R: Gilmore