Tanja Ariane Baumgartner, mezzosoprán

Tanja Ariane Baumgartner
  • |
  • |
  • |
  • |
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
V 2020
Sun 17, Thu 21, Sat 30 V 2020
Parsifal
Kundry
Deutsche Oper Berlin
D: Runnicles
R: Stölzl
V-VI 2020
Sun 10, Thu 14, Thu 21, Sun 24, Sat 30 V 2020
Mon 01, Thu 11 VI 2020
Der Rosenkavalier
Annina
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Soltesz / Weigle
R: Guth
IV 2020
Sat 04, Sat 11 IV 2020
GötterdämmerungPremiéra
Waltraute
Lyric Opera of Chicago
Civic Opera House
D: Davis
R: Pountney
I-II 2020
Fri 24, Sun 26, Thu 30 I 2020
Sun 02, Thu 06, Sat 08, Sun 16, Fri 21 II 2020
Rigoletto
Maddalena
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Morandi
R: Müller
I-VII 2020
Sun 19, Sat 25 I 2020
Sat 01, Sun 09, Fri 14, Sun 23, Sat 29 II 2020
Fri 12, Sat 20, Sun 28 VI 2020
Thu 02 VII 2020
Tristan und IsoldePremiéra
Brangäne
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Weigle
R: Thoma
XII 2019-I 2020
Sun 22, Thu 26, Sun 29 XII 2019
03 I 2020
Lohengrin
Ortrud
Staatsoper Hamburg
D: Nagano
R: Konwitschny
XII 2019-I 2020
Sat 07, Fri 13, Fri 20, Sun 22, Thu 26, Sat 28 XII 2019
01, Sun 05 I 2020
Don Carlo
Prinzessin Eboli
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Soltesz
R: McVicar
X 2019-VI 2020
Sun 13, Thu 17, Sun 20 X 2019
Sat 02, Tue 05 XI 2019
26 VI 2020
The BassaridsPremiéra
Agaue
Komische Oper Berlin
D: Jurowski
R: Kosky
IV-V 2019
Fri 19, Mon 22, Sun 28 IV 2019
Sun 12 V 2019
Parsifal
Kundry
Staatsoper Hamburg
D: Nagano
R: Freyer, Bauer
III-IV 2019
Sat 23, Wed 27, Sun 31 III 2019
Fri 05 IV 2019
Tannhäuser
Venus
Opernhaus Zürich
D: Kober
R: Kupfer
II 2019
Fri 01, Fri 08, Sun 10, Sat 16, Wed 20 II 2019
Daphne
Gaea
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Weigle / Blunier
R: Guth
I-V 2019
Sun 27, Thu 31 I 2019
Sun 03, Thu 07, Sat 09, Fri 15, Sun 17, Sat 23, Thu 28 II 2019
Sat 18, Fri 24, Sun 26 V 2019
La forza del destinoPremiéra
Preziosilla
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Bignamini / Soliman
R: Kratzer
XI-XII 2018
Wed 19, Sat 22 XII 2018
Carmen
Carmen
Royal Opera, London
ROH
D: Wilson
R: Kosky
X-XII 2018
Sun 28 X 2018
Thu 01, Sat 03, Thu 08, Sun 11, Fri 16, Sun 18, Fri 23, Sun 25 XI 2018
Sat 01 XII 2018
Oedipus RexPremiéra
Jokaste
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Weigle / Petersen
R: Steier
X-XI 2018
Sat 06, Fri 12, Fri 19, Fri 26 X 2018
Sun 04 XI 2018
Capriccio
Clairon
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Koenigs
R: Fassbaender
VIII-IX 2018
Sun 19, Thu 23, Sun 26 VIII 2018
Sun 02, Thu 13, Sun 16 IX 2018
Otello
Emilia
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Nánási
R: Erath
VIII 2018
Thu 16, Sun 19, Thu 23, Sun 26 VIII 2018
The BassaridsPremiéra
Agave/ Venus
Salzburger Festspiele
Felsenreitschule
D: Nagano
R: Warlikowski
V-VI 2018
Sat 26, Thu 31 V 2018
Fri 15, Thu 21, Sun 24 VI 2018
Adriana Lecouvreur
Fürstin von Bouillon
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Sloane
R: Boussard
IV-V 2018
Fri 13, Thu 19, Sun 22 IV 2018
Tue 01, Sun 06 V 2018
Das Rheingold
Fricka/ Erda
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Weigle
R: Nemirova
III-IV 2018
Sun 18, Wed 21, Sat 24, Tue 27, Thu 29 III 2018
Sun 01, Wed 04 IV 2018
Parsifal
Kundry/ A Voice from Above
Opera Vlaanderen, Antwerpen
Opera Antwerpen
D: Meister
R: Gürbaca
I-II 2018
Sun 14, Thu 18, Sat 20, Wed 24, Fri 26, Sun 28 I 2018
Thu 01, Sat 10, Sun 18 II 2018
CapriccioPremiéra
Clairon
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Weigle
R: Fassbaender
XI 2017
Wed 01, Sun 05, Fri 10, Tue 14, Sat 18, Sun 26, Thu 30 XI 2017
Die Walküre
Fricka
Lyric Opera of Chicago
Civic Opera House
D: Davis
R: Pountney
IX 2017-I 2018
Sun 10, Thu 14, Sun 17, Sat 23, Sat 30 IX 2017
Tue 03, Sat 07 X 2017
Fri 15, Sat 23, Mon 25, Sun 31 XII 2017
06, Wed 10, Sat 13 I 2018
Il trovatorePremiéra
Azucena
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Bignamini
R: Bösch
VII-VIII 2017
Sun 30 VII 2017
Wed 09, Fri 18, Thu 24 VIII 2017
Die Walküre
Fricka
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Janowski
R: Castorf
VII-VIII 2017
Sat 29 VII 2017
Tue 08, Wed 23 VIII 2017
Das Rheingold
Fricka
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
D: Janowski
R: Castorf
III-IV 2017
Fri 31 III 2017
Thu 06, Sun 09, Sat 15, Fri 21 IV 2017
The Rake's Progress
Baba the Turk
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Ceccherini
R: Weidauer
II-III 2017
Sun 19, Sun 26 II 2017
Fri 03, Thu 09, Sun 12, Sat 18, Sun 26 III 2017
Les TroyensPremiéra
Cassandre
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Nelson / Corlay
R: Höckmayr
I-II 2017
Sat 28 I 2017
Thu 02, Sun 05, Fri 10, Tue 14 II 2017
Les Troyens
Cassandre
Staatsoper Hamburg
D: Nagano
R: Thalheimer
I 2017
Sun 08, Thu 12, Sun 15, Wed 18, Sat 21, Thu 26, Sun 29 I 2017
XerxesPremiéra
Amastre
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Carydis
R: Köhler
XI 2016
Sun 13, Fri 18, Thu 24, Sun 27 XI 2016
Lohengrin
Ortrud
Staatsoper Hamburg
D: Nagano
R: Konwitschny
X 2016
Sat 01, Wed 05, Sun 09, Thu 13, Sun 16, Sat 22 X 2016
Das RheingoldPremiéra
Fricka
Lyric Opera of Chicago
Civic Opera House
D: Davis
R: Pountney
VI 2016
Sun 05, Sun 12, Sat 18 VI 2016
Tristan und Isolde
Brangäne
Deutsche Oper Berlin
D: Runnicles
R: Vick
VI-VII 2016
Sun 05, Fri 10, Wed 15, Fri 17, Sun 19, Sat 25, Wed 29 VI 2016
Sun 03, Thu 07, Mon 11, Thu 14, Sat 16 VII 2016
CarmenPremiéra
Carmen
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Carydis / Zierer
R: Kosky
V 2016
Thu 19, Fri 20 V 2016
Die Passagierin
Lisa
Wiener Festwochen
Theater an der Wien
D: Gedschold
R: Weber
V-VII 2016
Sun 08 V 2016
Sun 10 VII 2016
Die Walküre
Fricka
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Weigle
R: Nemirova
V-VII 2016
Thu 05 V 2016
Fri 08 VII 2016
Das Rheingold
Fricka
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Weigle
R: Nemirova
IV-V 2016
Mon 18, Thu 21, Sat 23, Mon 25, Fri 29 IV 2016
Mon 02 V 2016
CapriccioPremiéra
Die Schauspielerin Clairon
Theater an der Wien
D: Billy
R: Gürbaca
XI 2015-IV 2016
Sun 29 XI 2015
Sun 06, Thu 10, Sun 13, Wed 16, Sat 19 XII 2015
02, Fri 08, Sat 16, Sat 23 IV 2016
Der fliegende HolländerPremiéra
Mary
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Billy / Kim
R: Bösch
XI 2015-IV 2016
Sun 29 XI 2015
Sun 06, Thu 10, Sun 13, Wed 16, Sat 19 XII 2015
02, Fri 08, Sat 16, Sat 23 IV 2016
Der fliegende HolländerPremiéra
Mary
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Billy / Kim
R: Bösch
XI 2015-I 2016
Sat 07, Sun 15, Sat 21 XI 2015
Fri 04, Sat 12 XII 2015
10, Sat 16, Sat 23 I 2016
Don Carlo
Prinzessin Eboli
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Morandi / Balsadonna
R: McVicar
X 2015
Fri 02, Sun 04, Tue 06, Fri 09, Sun 11 X 2015
Le Château de Barbe-BleuePremiéra
Judith
Théâtre du Capitole, Toulouse
D: Ceccherini
R: Bory
X 2015
Fri 02, Sun 04, Tue 06, Fri 09, Sun 11 X 2015
Il prigionieroPremiéra
La Mère
Théâtre du Capitole, Toulouse
D: Ceccherini
R: Bory
VIII 2015
Sun 23 VIII 2015
LohengrinKoncertní provedení
Ortrud
Latvian National Opera, Riga

VII 2015
Sat 04, Fri 10, Wed 15, Fri 17 VII 2015
Königskinder
Die Hexe
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Zierer
R: Bösch
V 2015
Sun 10, Sat 16, Sun 17, Sun 24, Wed 27, Sun 31 V 2015
La bianca notteSvětová premiéra
Mezzo
Staatsoper Hamburg
D: Young
R: Gray
III 2015
Sun 01, Fri 06, Sun 08, Sat 14, Fri 20, Sun 22, Sat 28 III 2015
Die PassagierinPremiéra
Lisa
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Gedschold / Hussain
R: Weber
II 2015
Thu 05, Fri 13, Sun 15, Sat 21, Fri 27 II 2015
Rusalka
Fremde Fürstin
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Arming
R: Lucassen
I 2015
Sat 10, Wed 14, Sun 18 I 2015
Tristan und Isolde
Brangäne
Wiener Staatsoper
D: Schneider
R: McVicar
X-XI 2014
Sun 26, Thu 30 X 2014
Thu 06, Sun 09, Sun 16 XI 2014
Die Frau ohne Schatten
Die Amme
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Weigle
R: Nel
IX-X 2014
Sun 14, Thu 18, Sun 21, Fri 26 IX 2014
Thu 02, Sat 04 X 2014
SirenenSvětová premiéra
Kirke
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Brabbins
R: Heyder
VI 2014
Sun 15, Thu 19 VI 2014
Die Liebe der DanaeKoncertní provedení
Alkmene
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Weigle
V 2014
Wed 14, Sun 18, Sun 25 V 2014
Tristan und Isolde
Brangäne
Deutsche Oper Berlin
D: Runnicles
R: Vick
IV-V 2014
Fri 25, Tue 29 IV 2014
Fri 09, Sat 17 V 2014
Cavalleria rusticana
Santuzza
Deutsche Oper am Rhein, Duisburg
Theater Duisburg
D: Dovico
R: Loy
II-III 2014
Fri 28 II 2014
Thu 06, Sun 09, Sat 15, Sat 22 III 2014
Daphne
Gaea
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Blunier
R: Guth
II 2014
Tue 18 II 2014
EdgarKoncertní provedení
Tigrana
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Soustrot
I-II 2014
Wed 15, Fri 17, Sun 19, Sat 25, Fri 31 I 2014
Sun 02, Sat 08 II 2014
Werther
Charlotte
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Barbacini
R: Decker
XII 2013-I 2014
Sun 08, Thu 12, Wed 18, Sun 22, Sat 28 XII 2013
03, Sun 05 I 2014
OedipePremiéra
Iocaste
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Liebreich
R: Neuenfels
XI 2013
Sat 23, Sun 24 XI 2013
Das RheingoldKoncertní provedení
Fricka
Theater Orchester Biel Solothurn
Kongreßhaus
D: Urbanek
R: Rosar
IX 2013-VI 2014
Thu 12, Sun 15, Sat 21, Fri 27, Sun 29 IX 2013
Thu 03 X 2013
26, Sat 28 VI 2014
RusalkaPremiéra
Fremde Fürstin
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Weigle / Debus
R: Lucassen
VIII 2013
Sat 24, Sun 25 VIII 2013
Bluebeard's Castle
Judith
Oper Frankfurt, Edinburgh
Festival Theatre
D: Carydis
R: Kosky
VII 2013
Fri 19, Sun 21 VII 2013
CapriccioKoncertní provedení
Clairon
Royal Opera, London
ROH
D: Davis
VI 2013
Sun 16, Wed 19, Fri 21, Sun 23, Tue 25, Fri 28 VI 2013
Aschemond oder The Fairy Queen
No role
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
D: Boder / Bayl
R: Guth
IV-VII 2013
Sat 13, Sat 20, Fri 26 IV 2013
Fri 03, Sun 05, Thu 09 V 2013
Wed 26, Sat 29 VI 2013
Fri 05 VII 2013
Don Carlo
Prinzessin Eboli
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Montanaro / Januschke
R: McVicar, Liberovici
III-V 2013
Fri 29 III 2013
Mon 01, Sun 07, Fri 12, Sat 27 IV 2013
Wed 01 V 2013
Lohengrin
Ortrud
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Billy / Keil
R: Herzog
II-VII 2013
Sat 23, Thu 28 II 2013
Sun 03, Sun 10, Sat 16, Fri 22, Thu 28 III 2013
Thu 04, Sun 07 VII 2013
Otello
Emilia
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Frizza / Weigle
R: Erath
I-II 2013
Sun 27 I 2013
Fri 08 II 2013
Die Walküre
Fricka
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Weigle
R: Nemirova, Richter
I-II 2013
Fri 25 I 2013
Wed 06 II 2013
Das Rheingold
Fricka
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Weigle
R: Nemirova
XII 2012-V 2013
Sun 02, Sun 09, Thu 13, Sun 16, Fri 21, Sun 23, Tue 25, Mon 31 XII 2012
12, Sat 26 I 2013
Sat 04, Sat 11 V 2013
Giulio Cesare in EgittoPremiéra
Cornelia
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Nielsen
R: Erath
X-XI 2012
Thu 18, Sat 20, Sat 27, Wed 31 X 2012
Fri 02 XI 2012
Cavalleria rusticana
Santuzza
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf
Opernhaus
D: Dovico
R: Loy
IX 2012
Thu 20 IX 2012
Requiem (Verdi)Koncertní provedení
mezzo-soprano
Opéra National du Rhin, Strasbourg
Opéra de Strasbourg
D: Letonja
IX-XI 2012
Fri 07, Sat 15, Sun 23 IX 2012
Sat 20 X 2012
Sat 03, Sun 11 XI 2012
Adriana Lecouvreur
Fürstin von Bouillon
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Shanahan / Zierer
R: Boussard
VIII 2012
Mon 20, Wed 22, Fri 24, Sun 26, Tue 28 VIII 2012
Die SoldatenPremiéra
Charlotte
Salzburger Festspiele
Felsenreitschule
D: Metzmacher
R: Hermanis
VI 2012
Thu 07, Sun 24 VI 2012
Die Walküre
Grimgerde
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Weigle
R: Nemirova
III 2012
Sun 11, Tue 13 III 2012
L'amico FritzKoncertní provedení
Beppe
Oper Frankfurt
Alte Oper
D: Montanaro
III 2012
Sun 04, Fri 09, Thu 15, Sat 17, Fri 23, Sun 25, Fri 30 III 2012
Adriana LecouvreurPremiéra
Fürstin von Bouillon
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Montanaro
R: Boussard
XII 2011-VI 2012
Sun 18, Tue 20, Thu 29 XII 2011
02, Sun 08, Sun 22, Wed 25, Mon 30 I 2012
Fri 03, Sun 05, Fri 10, Sat 18, Wed 22 II 2012
Wed 28 III 2012
Wed 04, Sat 14, Sat 21 IV 2012
Sat 05, Mon 14, Fri 18, Tue 29 V 2012
Sat 02, Sun 17 VI 2012
CarmenPremiéra
Carmen
Theater Basel
D: Feltz / Betta
R: Bieito
XII 2011-VI 2012
Sun 04, Thu 08, Sun 11, Fri 16, Wed 21, Mon 26 XII 2011
01, Fri 06, Sat 14, Sun 22 I 2012
Fri 25, Sun 27 V 2012
Sat 16, Wed 20, Fri 29 VI 2012
OtelloPremiéra
Emilia
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Weigle / Nielsen
R: Erath
XI-XII 2011
Wed 02, Thu 10, Fri 18, Sun 20, Fri 25 XI 2011
Sat 03, Sat 10, Sun 18 XII 2011
Hoffmanns Erzählungen
Giulietta
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Arming / Zorn
R: Duesing
IX-X 2011
Sun 04, Thu 08, Sun 11, Thu 15, Sat 17, Fri 23 IX 2011
Sat 01 X 2011
Penthesilea
Penthesilea
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Liebreich
R: Neuenfels
IV-V 2011
Wed 27, Sat 30 IV 2011
Tue 03, Fri 06, Sun 08, Wed 11 V 2011
Die Frau ohne Schatten
Die Amme
Opera Vlaanderen, Antwerpen
Opera Antwerpen
D: Joel
R: Marelli
III-IV 2011
Sun 13, Sun 20, Sat 26 III 2011
Fri 01 IV 2011
Daphne
Gaea
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Drewanz
R: Guth
II 2011
Sun 06 II 2011
La WallyKoncertní provedení
Afra
Oper Frankfurt
Alte Oper
D: Franci
I 2011
Sun 09, Wed 12, Sat 15, Mon 17, Thu 20, Fri 21, Sun 23 I 2011
ConcertPremiéra
Alt
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Zorn
R: Stöppler
X-XI 2010
Sun 31 X 2010
Thu 04, Sun 07, Wed 10, Thu 18, Sun 21, Sun 28 XI 2010
Die WalkürePremiéra
Grimgerde
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Weigle
R: Nemirova
IX-XII 2010
Tue 14 IX 2010
Tue 05, Sat 09, Wed 13, Sat 16, Fri 22, Mon 25, Thu 28 X 2010
Sun 07, Fri 12, Mon 15, Sat 20, Tue 23, Sat 27 XI 2010
Sun 05, Sat 11, Tue 28 XII 2010
AidaPremiéra
Amneris
Theater Basel
D: Barbacini
R: Bieito
IX-X 2010
Sat 11, Sat 18, Sun 26 IX 2010
Sat 02 X 2010
Don Carlo
Prinzessin Eboli
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Franci
R: McVicar
IX-X 2010
Sun 05, Sun 12, Fri 17, Sat 25 IX 2010
Fri 08, Sat 16 X 2010
MedeaPremiéra
Gora
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Nielsen
R: Marelli
VIII 2010-I 2011
Sun 29 VIII 2010
Sat 04, Fri 10, Thu 16, Sun 19, Fri 24 IX 2010
Sat 13, Fri 26 XI 2010
Thu 30 XII 2010
01, Fri 07 I 2011
Die Hochzeit des Figaro
Marzelline
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Keil / Nielsen / Zorn
R: Bernardi
VIII 2010
Sun 01, Wed 04, Fri 06, Wed 11, Sat 14, Tue 17 VIII 2010
LuluPremiéra
Countess Geschwitz
Salzburger Festspiele
Felsenreitschule
D: Albrecht
R: Nemirova
VI 2010
Thu 03, Mon 14 VI 2010
Requiem (Verdi)
No role
Theater Basel
D: Feltz
V-VI 2010
Fri 21, Mon 24, Sat 29 V 2010
Sat 05, Fri 11 VI 2010
Don Carlo
Prinzessin Eboli
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Franci
R: McVicar
IV 2010
Wed 07, Fri 09, Tue 13, Sat 17 IV 2010
Die Frau ohne Schatten
Die Amme
Opera Vlaanderen, Antwerpen
Opera Antwerpen
D: Joel
R: Marelli
III-VI 2010
Sun 28 III 2010
Thu 01, Sun 04, Sat 10, Sun 18, Fri 23, Sun 25 IV 2010
Sat 19, Sat 26 VI 2010
DaphnePremiéra
Gaea
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Weigle
R: Guth
I-II 2010
Sat 16, Fri 22, Sat 30 I 2010
Fri 05, Fri 12 II 2010
Mefistofele
Martha
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Montanaro
R: Hilsdorf
X-XI 2009
Sun 18, Sun 25 X 2009
Sat 07, Sun 15 XI 2009
Die Frau ohne Schatten
Die Amme
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Weigle
R: Nel
VIII-X 2009
Sun 30 VIII 2009
Wed 02, Sat 05, Sat 12, Sat 19 IX 2009
Fri 02 X 2009
Nabucco
Fenena
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Shanahan
R: Giese
IV-VI 2009
Fri 24, Sun 26 IV 2009
Fri 01, Sun 03, Thu 07, Sat 09, Sun 17, Wed 20, Fri 22, Sun 24, Sun 31 V 2009
Sat 06, Wed 10, Sat 13 VI 2009
La bohème
Musetta
Luzerner Theater
D: Fasolis / Stengårds
R: Danker
II-VI 2009
Sun 15, Sat 21, Thu 26 II 2009
Mon 09, Sun 15 III 2009
Sat 04, Tue 07 IV 2009
Mon 04, Thu 07, Sun 10, Sat 16, Sat 23, Sat 30 V 2009
Tue 16 VI 2009
Lulu
Gräfin Geschwitz
Theater Basel
D: Feltz
R: Bieito
X 2008-IV 2009
Sat 11 X 2008
Sun 02, Sat 15 XI 2008
Sat 27 XII 2008
08, Fri 16 I 2009
Sun 22 II 2009
Sun 08, Thu 19 III 2009
Tue 07, Sat 18 IV 2009
AlcinaPremiéra
Bradamante
Theater Kiel
Opernhaus
D: Banzo / Rohrbeck
R: Schröder
VIII 2008-III 2009
Sat 30 VIII 2008
Fri 05, Thu 11, Fri 19 IX 2008
Sat 04 X 2008
13, Sun 15, Sat 21 II 2009
Sun 08, Sun 15 III 2009
Ein Maskenball
Ulrica
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Jones / Keil
R: Guth
III 2008
Fri 14, Sun 16, Tue 18 III 2008
The Rake's Progress
Baba la Turque
Opéra de Rennes
D: Chalvin
R: Wagner
XI 2007-II 2008
Sat 03, Mon 05, Sat 10, Sun 18, Mon 26 XI 2007
Sat 01, Fri 14, Mon 17, Thu 20, Fri 28 XII 2007
21 I 2008
Tue 05, Sun 10, Mon 25 II 2008
Penthesilea
Penthesilea
Theater Basel
D: Venzago / Berzonsky
R: Neuenfels
XI 2006-III 2007
Sun 26 XI 2006
Fri 01, Fri 15, Tue 19, Fri 22, Fri 29 XII 2006
14, Sat 20, Sun 28, Wed 31 I 2007
Sun 04, Sat 10, Thu 22 II 2007
Mon 05, Sat 10, Sun 18 III 2007
Don CarlosPremiéra
La Princesse Eboli
Theater Basel
D: Kocsár / Podic
R: Bieito
XII 2005-IV 2006
Sat 17, Fri 23, Wed 28, Fri 30 XII 2005
02, Thu 05, Thu 19, Sun 22, Sat 28 I 2006
Sun 12, Wed 15, Sat 25 II 2006
Sun 05, Sat 11, Sun 26, Thu 30 III 2006
Wed 05, Fri 07 IV 2006
Eine Nacht in VenedigPremiéra
Agricola
Luzerner Theater
D: Stengårds
R: Hirschal
IX-XII 2005
Sun 04, Wed 07, Fri 09, Thu 15, Sun 18, Sat 24, Thu 29 IX 2005
Wed 05, Sun 23, Thu 27 X 2005
Wed 02, Fri 11, Thu 17 XI 2005
Fri 02 XII 2005
The Rake's ProgressPremiéra
Türkenbaba
Luzerner Theater
D: Axelrod
R: Schulin
XI 2004-III 2005
Sun 21, Wed 24, Fri 26 XI 2004
Thu 09, Sun 12, Thu 16 XII 2004
07, Sat 29 I 2005
Fri 04, Sun 13, Sun 20 II 2005
Sat 05, Fri 11 III 2005
Der Graf von LuxemburgPremiéra
No role
Luzerner Theater
D: Stengårds
R: Mentha
IX 2004
Sun 05, Tue 07, Wed 08, Fri 10, Sun 12, Thu 16 IX 2004
Der Kaiser von Atlantis
Der Trommler
Lucerne Festival im Sommer, Luzern
KKL Luzern
D: Axelrod
R: Mentha
VII-VIII 2002
Thu 18, Fri 19, Sat 20, Tue 23, Thu 25, Fri 26, Sat 27, Tue 30 VII 2002
Thu 01, Fri 02, Sat 03, Tue 06, Thu 08, Fri 09, Sat 10 VIII 2002
Il barbiere di Siviglia
Rosina
Wiener Kammeroper
Schönbrunn
Schlosstheater
D: Hoyem-Cavazza / Fletzberger
R: Dimali