Zaproś do udostępniania dostępu
Możesz przyznać dostęp do edycji swojej strony. Zaproszona osoba otrzyma link do ustawienia hasła i będzie mogła uzyskać dostęp do Twojej strony przy użyciu poświadczeń podanych w zaproszeniu e-mail.
Cancel

Tatiana Larina, sopran

Tatiana Larina
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
Informacja z teatru
Terminy
Informacja z agencji / od artysty
Terminy wycieczek
od / do
Opera
Rola
Zespół / Miejsce
Zespół produkcji
V-VI 2020
pią 08, sob 16, nie 31 V 2020
nie 07, sob 13 VI 2020
Die Entführung aus dem SerailPremiere
Konstanze
Theater Chemnitz
Opernhaus
D: Etxebarria
R: Pölzgutter
III-VI 2020
sob 14, pią 20, pią 27 III 2020
pią 24 IV 2020
czw 14 V 2020
pią 12 VI 2020
CarmenPremiere
Micaela
Theater Chemnitz
Opernhaus
D: Calvo / Brenner
R: Siegert
II-V 2020
nie 23 II 2020
pią 10 IV 2020
czw 21 V 2020
Die Walküre
Ortlinde
Theater Chemnitz
Opernhaus
D: Calvo
R: Wagemakers
XI 2019-III 2020
czw 07, pią 15 XI 2019
pią 27 XII 2019
03 I 2020
nie 01 III 2020
Die Fledermaus
Rosalinde
Theater Chemnitz
Opernhaus
D: Ratiu
R: Pölzgutter
X 2019-III 2020
pią 11, czw 31 X 2019
sob 23 XI 2019
nie 29 XII 2019
14 II 2020
sob 07 III 2020
Die Zauberflöte
1. Dame
Theater Chemnitz
Opernhaus
D: Brenner / Müllner
R: Schilhan
III-VI 2019
sob 23, czw 28, nie 31 III 2019
śro 03, nie 07, śro 10 IV 2019
pią 03, pią 10, sob 18, śro 22, sob 25 V 2019
nie 02, pią 14 VI 2019
Lucia di LammermoorPremiere
Lucia
Oper Graz
Opernhaus
D: Sanguineti / Lyniv / Merkel
R: Stoiber
XII 2018
nie 09, nie 16, nie 16, pon 17, śro 19, czw 20, śro 26, śro 26 XII 2018
Hänsel und Gretel
Gretel
Theater Chemnitz
Opernhaus
D: Brenner
R: Piontek
XI 2018-V 2019
sob 03, nie 18 XI 2018
sob 08 XII 2018
18 I 2019
nie 17, sob 23 III 2019
nie 28 IV 2019
nie 05 V 2019
AmletoPremiere
Ofelia
Theater Chemnitz
Opernhaus
D: Prießnitz
R: Tambosi
Die Fledermaus
Rosalinde
Theater Chemnitz
D: Brenner
R: Pölzgutter,
IX 2018
sob 08 IX 2018
Concert
No role
Theater Chemnitz
Theaterplatz
D: Brenner / Bilz
I-VI 2018
nie 28 I 2018
nie 04, nie 11, sob 17 II 2018
nie 11, czw 22 III 2018
nie 08, śro 25, pią 27 IV 2018
sob 05, pią 11, sob 19 V 2018
wto 12, nie 17, wto 26 VI 2018
Lucia di LammermoorPremiere
Lucia
Theater Bremen
Theater am Goetheplatz
D: Boman / Gursky
R: Dittrich
VII-VIII 2017
śro 12, czw 13, pią 14, sob 15, czw 20, pią 21, sob 22, czw 27, pią 28, sob 29, nie 30 VII 2017
czw 03, pią 04, sob 05, pią 11, sob 12, nie 13, pią 18, sob 19 VIII 2017
RigolettoPremiere
Gilda
Oper im Steinbruch, St Margarethen
Römersteinbruch
D: Bihlmaier
R: Arlaud
IV-V 2017
nie 30 IV 2017
pią 05 V 2017
Lucia di Lammermoor
Lucia
Theater Chemnitz
Opernhaus
D: Bender
R: Malkowsky
I 2017
nie 15, pon 16, śro 18, czw 19 I 2017
Requiem (Verdi)
Soprano
Novosibirsk Academic Symphony Orchestra
D: Rinkevicius
X 2016-IV 2017
nie 16 X 2016
pią 04 XI 2016
nie 04 XII 2016
15 II 2017
czw 06 IV 2017
Silva
Sylva Varescu
Samara Academic Theatre of Opera and Ballet
Opera House
D: Benkogenov
VI-VII 2016
nie 12, czw 16, sob 18, śro 22, śro 29 VI 2016
nie 03, sob 09 VII 2016
Lucia di LammermoorPremiere
Lucia
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 2
D: Kim
R: Höckmayr
XII 2015-III 2016
03, 04, 05, 06 VII
La straniera
Alaide
Landestheater Niederbayern
D: Coleman
R: Jona,
VII-VIII 2015
sob 04, pią 10, nie 19, sob 25 VII 2015
sob 01, pią 07 VIII 2015
Hoffmanns Erzählungen
Olympia/ Antonia/ Giulietta/ Stella
Immling Festival, Halfing
Gut Immling
Festivalhaus
D: Kerssenbrock
R: Kerssenbrock
V-VI 2015
sob 30 V 2015
czw 04 VI 2015
La battaglia di LegnanoConcert performance
Lida
Stadttheater Giessen
D: Hofstetter
III-VI 2015
nie 15 III 2015
nie 21 VI 2015
Les contes d'Hoffmann
Stella/ Olympia/ Antonia/ Giulietta
Theater Bonn
Opernhaus
D: Vestmann / Pell
R: Doucet
XI 2014-VI 2015
sob 08, pią 14, sob 15, nie 16, śro 19, sob 22, pią 28, sob 29, nie 30 XI 2014
05, sob 06, nie 07 VI 2015
Don GiovanniPremiere
Donna Anna
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Kowalewitz
R: Schulte-Michels
III-VII 2014
sob 01, wto 04, czw 06, czw 20, nie 23, pią 28 III 2014
wto 03, nie 08, śro 18 VI 2014
śro 02, sob 05, wto 08, nie 13 VII 2014
Hoffmanns ErzählungenPremiere
Olympia/ Antonia/ Giulietta
Theater Pforzheim
Stadttheater
Grosses Haus
D: Huber
R: Lell
XII 2013-VI 2014
wto 31 XII 2013
07, sob 11, pią 17 I 2014
nie 02, nie 09, czw 20 II 2014
sob 08, wto 18 III 2014
pią 04, wto 22, nie 27 IV 2014
śro 07, nie 25 V 2014
czw 19 VI 2014
Gräfin MarizaPremiere
Gräfin Mariza
Theater Pforzheim
Stadttheater
Grosses Haus
D: Hannus
R: Widder
XI 2013-III 2014
sob 09, wto 12, wto 19, wto 26 XI 2013
nie 08, nie 15, śro 18 XII 2013
03, sob 18, czw 23 I 2014
pią 14 III 2014
Così fan tuttePremiere
Fiordiligi
Theater Pforzheim
Stadttheater
Grosses Haus
D: Hannus
R: Burkhardt
VII-VIII 2013
sob 06, sob 13, pią 19, sob 27 VII 2013
nie 04 VIII 2013
Lucia di Lammermoor
Lucia
Immling Festival, Halfing
Gut Immling
Festivalhaus
D: Kerssenbrock
R: Kerssenbrock
II-III 2013
śro 13, pią 15, nie 17, czw 21, sob 23, pon 25, śro 27 II 2013
pią 01, nie 03, wto 05 III 2013
La traviata
Violetta
Vorarlberger Landestheater, Bregenz
Grosses Haus
D: Platzgummer
R: Kubelka
XI 2012-III 2013
sob 17, śro 21, pią 30 XI 2012
czw 06, nie 09, pią 21 XII 2012
09, sob 12, śro 16 I 2013
wto 05, czw 07 II 2013
wto 05, wto 12 III 2013
ManonPremiere
Manon
Theater Pforzheim
Stadttheater
Grosses Haus
D: Hannus
R: Severin
X-XI 2011
nie 30 X 2011
czw 03, sob 05, pią 11, nie 13, śro 16, sob 19 XI 2011
Requiem (Verdi)Premiere
Sopran
Oper Köln
Opernhaus
D: Bollon
R: Bechtel
X 2011
sob 22, wto 25, czw 27, sob 29 X 2011
Eugène Onéguine
Tatiana
Opéra de Québec
Grand Théâtre
D: Lipton
R: Racine
X-XI 2011
nie 09, śro 12, sob 15, śro 19, pią 21, nie 23 X 2011
pią 04, nie 06, czw 10, sob 12, pią 18, nie 20 XI 2011
La clemenza di TitoPremiere
Vitellia
Oper Köln
Opernhaus
D: Junghänel
R: Laufenberg
VII-VIII 2011
pią 15, sob 16, sob 23, czw 28 VII 2011
pią 05, nie 07 VIII 2011
Don Giovanni
Zerlina
Neue Eutiner Festspiele
Freilichtbühne am Schlossgarten
D: Piehlmayer / Neely
R: Fallheier
VII 2010
czw 15, pią 16, sob 17 VII 2010
FeveyConcert performance
Zarin
Kammeroper Schloss Rheinsberg
Schlosstheater
D: Eder