Pozvat ke sdílení přístupu
Můžete udělit přístup k úpravám stránky. Pozvaná osoba obdrží odkaz na nastavení hesla a bude mít přístup na vaši stránku s přihlašovacími údaji uvedenými v e-mailové pozvánce.
Cancel

Viola Zimmermann, mezzosoprán

Viola Zimmermann
  • |
  • |
  • |
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
VI-VII 2019
28, So 29, Ne 30 VI 2019
Čt 04, 05, So 06, Ne 07, Čt 11, 12, So 13, Čt 18, 19, So 20, Ne 21 VII 2019
Die BajaderePremiéra
Marietta
Landestheater Mecklenburg, Neustrelitz
Großes Haus
D: Papadopoulos
R: Chevroton
II-IV 2019
So 09 II 2019
So 09, Ne 24 III 2019
Út 02, Ne 07, So 13 IV 2019
KönigskinderPremiéra
Hexe
Theater Plauen-Zwickau
Vogtlandtheater Plauen
D: Siberski
R: Pöckel
I 2019
Út 08 I 2019
L'orfeo
La Ninfa
Theater Plauen
D: Johnston
R: Pöckel
XII 2018-IV 2019
So 01, 14c, 21c, So 29c XII 2018
23c III 2019
Po 22c IV 2019
Die große Musical-GalaPremiéraKoncertní provedení
Mezzosopran
Landestheater Mecklenburg, Neustrelitz
Großes Haus
D: Papadopoulos
VII 2018
06, So 07, Čt 12, 13, So 14, Ne 15, Čt 19, 20, So 21, Ne 22, Čt 26, 27, So 28 VII 2018
Wie einst im MaiPremiéra
Mechthilde v. Henkeshofen/ Angostura
Landestheater Mecklenburg, Neustrelitz
Schlossgarten Neustrelitz
D: Papadopoulos
R: Friese
Eugen Onegin
Filipjewna
Theater Plauen-Zwickau
D: Siberski
R: Reinhardt,
V 2018
So 05 V 2018
9. Sinfonie
Alt
Tonhalle, Düsseldorf
D: Schlerka
IV 2018
Ne 29 IV 2018
9. Sinfonie
Alt
Seidenweberhaus, Krefeld
D: Schlerka
XII 2017
Ne 17 XII 2017
Weihnachtsoratorium
Alt
Auferstehungskirche, Düsseldorf
D: Göbel
XI 2017-II 2018
Ne 12, Ne 19, Ne 26 XI 2017
So 02, Čt 14, 29 XII 2017
10, So 13 I 2018
Čt 15, 23 II 2018
Katja KabanowaPremiéra
Varvara
Theater Aachen
D: Thorau / Arad / Ward / Johansson
R: Torell
XI 2017
So 11 XI 2017
Paulus
Alt
Probsteikirche, Werl
D: Besler
VII 2017
07, So 08, 14, So 15, Ne 16m, Čt 20m, 21, So 22, Ne 23m, Čt 27m, 28, So 29, Ne 30 VII 2017
Der ZigeunerbaronPremiéra
Czipra
Landestheater Mecklenburg, Neustrelitz
Schlossgarten
D: Pitschmann / Stratievsky
R: Pöckel
VI 2017
Ne 04 VI 2017
Kiss me, Kate
Lilli Vanessi
Theater Plauen-Zwickau
D: Yaskorski
R: Poewe
II-IV 2017
17 II 2017
17, 31 III 2017
21 IV 2017
Die lustigen Weiber von Windsor
Frau Reich
Theater Magdeburg
Opernhaus
D: Seyama
R: Götz
VIII 2016
So 06, Ne 07, So 13, Ne 14, So 20, Ne 21, So 27, Ne 28 VIII 2016
Kiss me, Kate
Katharina/ Lilli Vanessi
Volksschauspiele Ötigheim
D: Wagner
R: Haufe
V 2016
St 18, Čt 19, So 21, Út 24 V 2016
Die Zauberflöte
3. Dame
Joburg Theatre, Johannesburg
D: Sulejmani
R: Dammann
V-VI 2016
So 07, Po 16, 27 V 2016
Ne 12m VI 2016
Die lustigen Weiber von WindsorPremiéra
Frau Reich
Theater Magdeburg
Opernhaus
D: Balke
R: Götz
III 2016
Ne 13 III 2016
Stabat Mater
Alt
Kurhaus, Hamm
D: Meyer
I-II 2016
Ne 24 I 2016
St 03, 05, Ne 07, St 17, 19, Ne 21 II 2016
Eugen OneginPremiéra
Olga
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Kamioka
R: Haag
XI 2015
Ne 08 XI 2015
Götterdämmerung
Floßhilde
Oper Halle
D: Domenech
R: Heyme
XI 2015
Ne 01 XI 2015
Die Walküre
Grimgerde
Oper Halle
D: Domenech
R: Heyme
X 2015
30 X 2015
Das Rheingold
Floßhilde
Oper Halle
D: Domenech
R: Heyme
X 2015-VI 2016
So 10, St 21, 23, Ne 25 X 2015
26, Po 28 III 2016
Čt 02, So 04 VI 2016
Madama ButterflyPremiéra
Suzuki
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Windfuhr
R: Neuner
IV-V 2015
Ne 26m IV 2015
Po 25m V 2015
Die Walküre
Grimgerde
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Freyer
IV 2015
Po 06 IV 2015
Die Hochzeit des Figaro
Marcellina
Theater Radebeul
D: Horstmann
R: Sündermann
I 2015
St 14 I 2015
Die verkaufte Braut
Agnes
Theater Nordhausen
D: Frank
R: Lenz
X 2014-III 2015
24, So 25, St 29 X 2014
14, Ne 15, So 28 II 2015
Ne 01 III 2015
Der Barbier von Sevilla
Berta
Wuppertaler Bühnen
Opernhaus
D: Frannek
R: Weigand
VII-VIII 2014
Čt 24, 25, So 26, Ne 27, Út 29, St 30, Čt 31 VII 2014
01, So 02, Ne 03, Út 05, St 06, Čt 07, 08, So 09, Ne 10, Út 12, St 13, 15, So 16, Ne 17, Út 19, Čt 21, 22, So 23, Ne 24 VIII 2014
Die Zauberflöte
3. Knabe
Bregenzer Festpiele
Seebühne
D: Summers / Keil
R: Pountney
XII 2013
Ne 29 XII 2013
Madama Butterfly
Suzuki
Volkstheater, Rostock
D: Leonard
R: Lesenger
XI 2013
Ne 17 XI 2013
Le nozze di Figaro
Marcellina
Theater Nordhausen
D: Frank
R: Link
X 2013
So 12 X 2013
Elias
Alt
Rudolf-Oetker-Halle, Bielefeld
D: Vanselow
VII-VIII 2013
St 17, 19, So 20, Ne 21, Út 23, St 24, Čt 25, 26, So 27, Ne 28, Út 30, St 31 VII 2013
Čt 01, 02, So 03, Ne 04, Út 06, St 07, Čt 08, 09, So 10, Ne 11, Út 13, St 14, 16, So 17, Ne 18 VIII 2013
Die ZauberflötePremiéra
3. Knabe
Bregenzer Festpiele
Seebühne
D: Summers / Keil
R: Pountney
IV-VI 2013
Čt 25 IV 2013
So 25 V 2013
So 08, Ne 30 VI 2013
Die Walküre
Grimgerde
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Freyer
III-VII 2013
22 III 2013
Po 01, So 06 IV 2013
Ne 02, Ne 16 VI 2013
Ne 07 VII 2013
GötterdämmerungPremiéra
Wellgunde/ 2. Norn
Nationaltheater Mannheim
D: Ettinger
R: Freyer
II 2013
22 II 2013
Die Walküre
Grimgerde
Landestheater, Detmold
D: Wächter
R: Metzger
X-XII 2012
St 31 X 2012
02, St 07, So 24 XI 2012
So 08 XII 2012
Suor Angelica
La zia principessa
Theater Ulm
D: Handschuh
R: Kaiser
X 2012
Ne 28 X 2012
Boris Godunov
Ksenia's Nurse
Opernhaus, Dortmund
D: Steen
R: Thoma
X 2012
Ne 28 X 2012
Boris Godunov
Schenkwirtin
Opernhaus, Dortmund
D: Steen
R: Thoma
VI 2012
15 VI 2012
Die lustigen Weiber von Windsor
Frau Reich
Stadttheater, Bremerhaven
D: Veselka
R: Kochheim
V-VI 2012
So 12, Po 28m V 2012
Ne 17m VI 2012
Die Walküre
Grimgerde
Staatsoper Hannover
Opernhaus
D: Kamensek
R: Kosky
III-IV 2012
So 24, 30 III 2012
So 07, So 21m IV 2012
RigolettoPremiéra
Maddalena
Landestheater Mecklenburg, Neustrelitz
Großes Haus
D: Pfund
R: Folwill
II-IV 2012
24 II 2012
Čt 19 IV 2012
Der Barbier von Sevilla
Rosina
Landestheater, Neustrelitz
D: Pfund
R: Weigner
I-IV 2012
So 21 I 2012
03, 24 II 2012
So 17 III 2012
Čt 19 IV 2012
Der Barbier von SevillaPremiéra
Marcellina
Landestheater Mecklenburg, Neustrelitz
Großes Haus
D: Pfund
R: Weigner
XI-XII 2011
25 XI 2011
Ne 04m, Po 26 XII 2011
Die lustigen Weiber von Windsor
Frau Reich
Landestheater Mecklenburg, Neustrelitz
Großes Haus
D: Pfund
R: Dosch
XI 2011
Čt 17 XI 2011
Madama Butterfly
Suzuki
Landestheater, Detmold
D: Wächter
R: Engelhardt
X-XII 2011
12!, 16, 27 V
02 VI
Die Hochzeit des Figaro
Marcellina
Landestheater Mecklenburg
D: Pfund
R: Knapp,
Orpheus in der Unterwelt
Die öffentliche Meinung
Landestheater Mecklenburg
D: Pfund
R: Straube,
VIII 2011
Čt 11, 12, So 13, Ne 14, Čt 18, 19, So 20, Ne 21, St 24, Čt 25, So 27, Ne 28 VIII 2011
Die ZauberflötePremiéra
3. Dame
Seefestspiele Berlin
Seebühne Wannsee
D: Kubitz
R: Thalbach
V 2011
So 07, So 21, 27 V 2011
Die lustigen Weiber von WindsorPremiéra
Frau Reich
Landestheater Mecklenburg, Neustrelitz
Großes Haus
D: Obermair
R: Dosch
III-IV 2011
So 26 III 2011
15, So 23, 29 IV 2011
Die Hochzeit des FigaroPremiéra
Marcellina
Landestheater Mecklenburg, Neustrelitz
Großes Haus
D: Pfund
R: Knapp
II 2011
11 II 2011
Così fan tutte
Dorabella
Theater Hagen
D: Steiner
R: Weber-Schallauer
II-IV 2011
Čt 03, Ne 06, 25 II 2011
Út 05 IV 2011
Madama Butterfly
Suzuki
Stadttheater, Osnabrück
D: Bäumer
R: Linning
XII 2010-II 2011
Čt 16 XII 2010
26, 28 I 2011
St 02 II 2011
Die lustigen Weiber von Windsor
Frau Reich
Theater Ulm
D: Schweckendiek
R: Folwill
X 2010
Čt 21 X 2010
Carmen
Mercédès
Staatstheater, Braunschweig
D: Joel
R: Lauwers
VI 2010
Čt 17, So 19m, Po 21, St 23, 25, Ne 27m, Út 29 VI 2010
Eugene Onegin
Filipjewna
Teatro Nacional de São Carlos, Lisboa
D: Jurowski / Stert
R: Konwitschny
III 2010
So 20 III 2010
Die Zauberflöte
3. Dame
Theater Heidelberg
D: Meister
R: Kratzer
II 2010
So 06 II 2010
Die Zauberflöte
3. Dame
Opernhaus, Dortmund
D: Fagen
R: Mielitz
IX-XI 2009
Ne 27 IX 2009
09, So 24, St 28 X 2009
Ne 08, 27 XI 2009
Katja KabanowaPremiéra
Barbara
Staatstheater Darmstadt
D: Meister
R: Dew
V-VII 2009
So 23 V 2009
26 VI 2009
03 VII 2009
Madama Butterfly
Suzuki
Deutsche Oper am Rhein, Duisburg
D: Stoehr
R: Carsen
III-IV 2009
Čt 26, So 28, Po 30 III 2009
Po 27, St 29 IV 2009
Salome
Ein Page der Herodias
Teatro Nacional de Sao Carlos, Lisbon
D: Jones
R: Gruber
II 2009
So 14 II 2009
Die Zauberflöte
3. Dame
Staatstheater, Saarbrücken
D: Trinks
R: Gergen
I-IV 2009
23, Ne 25 I 2009
Čt 12, Čt 26 II 2009
Ne 01, Ne 08, So 14, So 21 III 2009
Ne 05, Ne 12, 17, Ne 19, So 25 IV 2009
Der WildschützPremiéra
Die Gräfin
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Dovico
R: Lowery
XII 2008-I 2009
Ne 07, So 13, St 17, So 20, Po 22m, Po 22, 26m, 26, Út 30 XII 2008
04, So 10 I 2009
Hänsel und Gretel
Hänsel
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Delamboye / Stenz
R: Rose
XI-XII 2008
So 01, Čt 06, Ne 09, Čt 13, So 15, 21, So 29 XI 2008
Čt 11, 19, So 27 XII 2008
Madama ButterflyPremiéra
Suzuki
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Delamboye
R: Kinmonth
IX-X 2008
Ne 21, Ne 28 IX 2008
Čt 02, So 04, Čt 09 X 2008
Kátia Kabanová
Varvara
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Koenigs
R: Carsen
IX 2008-III 2009
So 20, 26 IX 2008
Ne 05, So 11, So 18, 24, 31 X 2008
Ne 02, 07, So 22, 28, Ne 30 XI 2008
05, Ne 14, Ne 21, Út 23, Čt 25, Ne 28 XII 2008
28 II 2009
So 07, 13 III 2009
Die ZauberflötePremiéra
3. Dame
Oper Köln
Oper am Dom
D: Stenz / Delamboye
R: Boysen
IV-V 2008
So 19, 25, St 30 IV 2008
Ne 04, 09, Ne 18, Ne 25, 30 V 2008
Katya Kabanova
Varvara
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Stenz
R: Carsen
XII 2007
So 01, Ne 02m, Ne 02, So 08, Ne 09, So 15m, So 15, Út 18m, Út 18, So 22m, So 22, Ne 23m, Ne 23, St 26, So 29, Ne 30 XII 2007
Hänsel und Gretel
Hänsel
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Delamboye / Stenz
R: Rose
XI 2007-II 2008
So 17, Čt 22, St 28, 30 XI 2007
07, 14, Ne 16, St 19, Út 25 XII 2007
08, Ne 10, Čt 14, 22, Ne 24 II 2008
L'italiana in Algeri
Isabella
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Delamboye
R: Ponnelle
IX-XII 2007
So 29 IX 2007
St 03, 05, Ne 07, 12, Ne 14, 19, Ne 28 X 2007
So 03, 09, Ne 11, 23, Čt 29 XI 2007
Čt 06 XII 2007
Le nozze di FigaroPremiéra
Marcellina
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Stenz / Delamboye
R: Götz
IX-X 2007
So 08, Ne 16, Ne 23, 28 IX 2007
So 06, So 13 X 2007
Giulio Cesare in Egitto
Sesto
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Moulds
R: Gruber
IX-X 2007
So 08, Ne 16, Ne 23, 28 IX 2007
So 06, So 13 X 2007
Giulio Cesare in Egitto
Giulio Cesare
Opernhaus, Köln
D: Moulds
R: Gruber
V-VI 2007
So 26, Po 28 V 2007
So 02, Čt 07, Ne 10, Čt 14, So 16, Ne 17 VI 2007
Giulio Cesare in Egitto
Sesto
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Moulds
R: Gruber
III 2007
Ne 11, Ne 18 III 2007
Götterdämmerung
Floßhilde/ 2. Norn
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Stenz
R: Carsen
III 2007
So 10, St 14 III 2007
Das Rheingold
Floßhilde
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Stenz
R: Carsen
II 2007
Po 19 II 2007
Salome
No role
NTR ZaterdagMatinee, Amsterdam
Concertgebouw
D: Stenz
I-IV 2007
So 13, Čt 18, 26 I 2007
23, Ne 25 II 2007
02, Ne 04, So 17, Ne 25, So 31 III 2007
Čt 05, Po 09, So 14 IV 2007
Il barbiere di Siviglia
Rosina
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Delamboye
R: Schuller
XI-XII 2006
Ne 05, Ne 12, 24 XI 2006
Ne 10, So 16m, So 16, Po 18m, Po 18, Út 19m, Út 19, St 20m, St 20, So 23m, So 23, Út 26, Čt 28, So 30m, So 30 XII 2006
Hänsel und Gretel
Hänsel
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Palmen / Delamboye
R: Rose
X-XII 2006
St 11, Ne 15, 20, Čt 26, Ne 29 X 2006
03, 10, Čt 16, Ne 19, St 22, Ne 26 XI 2006
Ne 03, So 09, 15 XII 2006
Così fan tutte
Dorabella
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Arman / Delamboye
R: Hampe
IX-X 2006
Ne 10, Čt 14, 22, Ne 24, Čt 28 IX 2006
Ne 01, 06, Ne 08, So 14 X 2006
La cifra
Lisotta
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Haselböck / Battaglin
R: Stückl
IV-V 2006
Po 17, Ne 23, 28, Ne 30 IV 2006
05, 12, St 17, 19, Čt 25, So 27 V 2006
Carmen
Mercédès
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Dovico
R: Loy
IV-VI 2006
07, Ne 09, Čt 13, So 15, 21, So 29 IV 2006
Čt 11, Ne 14, So 20, 26 V 2006
02 VI 2006
Der Held der westlichen WeltSvětová premiéra
Die Liebe
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Stenz
R: Gruber
III-IV 2006
Ne 26 III 2006
Ne 02 IV 2006
Götterdämmerung
2. Norn
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Tate
R: Carsen
III-IV 2006
Ne 19 III 2006
So 01 IV 2006
Die Walküre
Grimgerde
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Tate
R: Carsen
I-III 2006
Čt 19, So 21, St 25, Ne 29 I 2006
St 01, 03, Ne 05, So 11 II 2006
So 04, 10, Ne 12, So 25 III 2006
Die Brüste des TiresiasPremiéra
Die Zeitungsverkäuferin
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Dovico
R: Götz
XI 2005-I 2006
Čt 24, So 26 XI 2005
So 03, 09, Čt 15, Čt 29 XII 2005
06, 13 I 2006
Salome
Ein Page
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Stenz
R: Thalbach
XI 2005-I 2006
Čt 17, So 19, 25, St 30 XI 2005
Čt 01, Ne 04, Po 05, Út 06, Ne 11, Út 13, So 17, St 21, Čt 22, 23, Po 26, Út 27 XII 2005
08, Ne 15, Ne 22 I 2006
Hänsel und Gretel
Hänsel
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Stenz / Delamboye / Palmen
R: Rose
IX-XI 2005
23 IX 2005
Ne 02, Po 03, Čt 06, So 15, Ne 30 X 2005
04 XI 2005
Don Quichotte
Dulcinée
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Stert / Delamboye
R: Fischer
IX-X 2005
16, Ne 18, Ne 25 IX 2005
So 01, So 08, Ne 16 X 2005
Idomeneo
Idamante
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Stenz
R: Nel
V-VI 2005
Čt 12, So 14, Út 17, 27, Ne 29 V 2005
St 01, 03, Ne 05, Čt 09, So 11, Ne 12, St 15, Ne 19 VI 2005
Rappresentazione di anima e di corpoPremiéra
Die Lust/ Das Weltliche Leben
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Willis
R: Hergenröder
I-IV 2005
Čt 20, St 26 I 2005
11, So 19, 25 II 2005
St 02, Čt 10, 18, Po 28 III 2005
08 IV 2005
Die Fledermaus
Prinz Orlofsky
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Meister
R: Lohner
XII 2004-VI 2005
Út 21, Ne 26, Čt 30 XII 2004
01, St 05, 07 I 2005
Čt 02, Út 07, 10, 17, 24 VI 2005
La cenerentola
Angelina
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Mühlbach / Bingert
R: Fischer
XI-XII 2004
Čt 11, So 13, 19, Ne 21, Ne 28 XI 2004
03, So 11, Čt 23, So 25 XII 2004
L'elisir d'amore
Gianetta
Oper Köln
Opernhaus
D: Palmen
R: Lohner
X 2004
Čt 21, Ne 31 X 2004
Götterdämmerung
2. Norn
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Tate
R: Carsen
X 2004
So 16, Út 26 X 2004
Die Walküre
Grimgerde
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Tate
R: Carsen
IX 2004-III 2005
Čt 16, So 18, 24, Ne 26 IX 2004
So 02, St 06, Ne 10, Čt 14 X 2004
27 II 2005
Čt 03, So 05, So 12, Čt 17, Ne 20 III 2005
SalomePremiéra
Ein Page
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Stenz
R: Thalbach
V-VI 2004
So 22, Út 25, 28, Po 31 V 2004
Čt 03, Ne 06, Čt 10, Ne 13 VI 2004
Die Walküre
Grimgerde
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Tate
R: Carsen
III-IV 2004
05, 12, So 20, 26 III 2004
02, So 10, Po 12, 16, So 24 IV 2004
Die Liebe zu den drei Orangen
Linette
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Feranec
R: Duncan
II-III 2004
13, So 21, St 25, Ne 29 II 2004
So 06, Ne 14 III 2004
Cavalleria rusticana
Lola
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Stert
R: Alden
XI 2003-VII 2004
So 15, 21, Čt 27, Ne 30 XI 2003
Čt 04, So 06, Ne 21, Ne 28 XII 2003
01, 09, St 14, Ne 25 I 2004
So 26 VI 2004
Čt 01, So 03, St 14, 16 VII 2004
L'elisir d'amorePremiéra
Gianetta
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Dovico
R: Lohner
IX-XI 2003
Ne 28 IX 2003
Ne 05, 10, So 18, 24 X 2003
So 08, 14, Ne 23, 28 XI 2003
La traviata
Flora
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Debus
R: Krämer
IX 2003-I 2004
So 27 IX 2003
Čt 02, So 04, So 11, So 25 X 2003
Ne 02, 07, So 22, So 29 XI 2003
Po 01, Ne 14, 26, St 31m, St 31 XII 2003
03, St 07, So 10, Ne 18 I 2004
Die Fledermaus
Prinz Orlofsky
Oper Köln
Staatenhaus
Saal 1
D: Haider / Stert
R: Lohner
VIII-IX 2003
So 23, Út 26, St 27, Čt 28, So 30, Ne 31 VIII 2003
Út 02, St 03, Čt 04, 05, So 06, Po 08, Út 09 IX 2003
Carmen
Mercédès
Staatstheater Braunschweig
D: Menskes
R: Wünsch
II-V 2002
08, Ne 10, 15, St 20, Ne 24 II 2002
Út 05, 15, So 23, So 30 III 2002
Čt 18 IV 2002
Ne 05 V 2002
Die verkaufte BrautPremiéra
Agnes
Staatstheater Braunschweig
D: Schaller
R: Fulda
XI-XII 2001
Ne 11 XI 2001
Ne 09 XII 2001
Götterdämmerung
1. Norn/ Floßhilde
Staatstheater Braunschweig
D: Alber
R: Schwarz
IX 2001-II 2002
14, 21, Čt 27, So 29 IX 2001
Út 02, Ne 07, 12, 19, 26 X 2001
So 03, Čt 08, So 17 XI 2001
10 I 2002
Ne 03 II 2002
Die Hochzeit des Figaro
Marcellina
Staatstheater Braunschweig
D: Schaller
R: Wünsch