Pozvat ke sdílení přístupu
Můžete udělit přístup k úpravám stránky. Pozvaná osoba obdrží odkaz na nastavení hesla a bude mít přístup na vaši stránku s přihlašovacími údaji uvedenými v e-mailové pozvánce.
Cancel

Yves Saelens, tenor

Yves Saelens
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
Informace od divadla
Termíny
Informace od agenta/umělce
Rozvrhy turné
Od / Do
Opera
Role
Soubor / Místo
Inscenační tým
X 2020-I 2021
Ne 18, Čt 22, 30 X 2020
Ne 01, So 07 XI 2020
Čt 17, So 19, So 26, Čt 31 XII 2020
03 I 2021
Die BanditenPremiéra cancelled
Falsacappa/ Graf von Gloria-Cassis
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Januschke
R: Thoma
Das Lied von der Erde
tenor
Het Concertgebouw
D: Mayrhofer
VI 2020
Ne 14, Út 16, St 17, 19, Ne 21, Út 23, St 24, 26, So 27 VI 2020
Der Rosenkavalier cancelled
Valzacchi
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Altinoglu
R: Michieletto
II-III 2020
Út 18+, Út 25 II 2020
Ne 01m, Čt 05, Út 17x, So 21x III 2020
Le nozze di Figaro
Don Basilio/ Don Curzio
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Manacorda / Glassberg
R: Clarac, Deloeuil
XI 2019
Čt 07, So 09, Po 11, Čt 14, So 16, St 20, 22, Ne 24 XI 2019
TamerlanoPremiéra
Bajazet
Oper Frankfurt
Bockenheimer Depot
D: Januschke
R: Schlather
VII 2019
Ne 14 VII 2019
Das Lied von der ErdeKoncertní provedení
Tenor
Festival de Saintes
Abbaye aux Dames
D: Leeuw
IX-X 2018
Út 18, Čt 20, 21, Ne 23m, Út 25, St 26, Čt 27, 28, Ne 30m IX 2018
Út 02, St 03 X 2018
Die Zauberflöte
2. Priester/ 1. geharnischter Mann
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Manacorda / Glassberg
R: Castellucci
VI-VII 2018
So 16, Ne 24 VI 2018
Ne 01 VII 2018
LuluPremiéra
Alwa
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Schirmer
R: Beer
Le Pavillon d'or
Le Père
Opéra National du Rhin
D: Daniel
R: Miyamoto,
XII 2017
08, Ne 10m, Út 12, Čt 14, 15, Ne 17m, Út 19, St 20, 22, So 23 XII 2017
Dialogues des Carmélites
1. Commissaire
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Altinoglu
R: Py
X 2017-IV 2018
13, 15 IV
Impressions de Pelléas
Pelléas
Stadsschouwburg, Leuven

IX 2017
So 23 IX 2017
Renard
2. ténor
Cité de la musique, Paris
Amphithéâtre
D: Ward
V 2017
So 13 V 2017
La Traviata
Alfredo Germont
Westrand Cultuurcentrum, Dilbeck
Opera Avanti
D: Bogdanova-Piano
III-IV 2017
17, Ne 19m, Út 21, Čt 23, So 25, Út 28, Čt 30, 31 III 2017
Ne 02m IV 2017
The Cunning Little Vixen
Pásek
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
Palais de la Monnaie
D: Manacorda
R: Coppens
II 2017
So 25c, Út 28c II 2017
PénélopeKoncertní provedení
Ulysse/ Léodès
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
Bozar
D: Plasson
XI 2016
Ne 27m, Út 29 XI 2016
Kátia KabanováPremiéra
Tichon
Opéra Grand Avignon
D: Kocsár
R: Duffaut
V 2016
Čt 05, Ne 08m, Út 10, Čt 12, Ne 15m, Út 17, Čt 19 V 2016
Mitridate, re di Ponto
Arbate
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
Palais de la Monnaie
D: Rousset
R: Clarac, Deloeuil
II-IV 2016
Čt 11 II 2016
St 02m, 18 III 2016
Ne 24 IV 2016
Médée
Jason
Nationaltheater Mannheim
D: Gergov
R: Freyer
I 2016
Po 25 I 2016
Symphony 9
Tenor
Opera Australia, Sydney
Opera House
Concert Hall
D: Immerseel
XI 2015
Čt 12 XI 2015
AntigonaPremiéra
No role
Opera Trionfo, Lelystad
Theater Agora
D: Montgomery
R: Visser
X 2015-I 2016
30 X 2015
Ne 08 XI 2015
14 I 2016
La Damnation de Faust
Faust
Nationaltheater Mannheim
D: Seidlmeier
R: Barkhatov
La traviata
Alfredo Germont
Opera Avanti

R: Segers,
V-VI 2015
Ne 31 V 2015
Po 01, St 03, So 06, Po 08, St 10, 12, So 13 VI 2015
An unserem FlussPremiéra
Schatz/ 2. Big Uncle
Oper Frankfurt
Bockenheimer Depot
D: Zierer
R: Tetzel
IV-VI 2015
17, 24, Út 28 IV 2015
Čt 07, Čt 14 V 2015
St 10, Ne 21m VI 2015
La Damnation de FaustPremiéra
Faust
Nationaltheater Mannheim
D: Seidlmeier
R: Barkhatov
I 2015
05 XI
Don Giovanni
Don Ottavio
HET Symfonieorkest
D: Vriend
R: Buchmann,
XII 2014
19c, Ne 21c XII 2014
L'enfance du ChristKoncertní provedení
Le récitant/ Centurion
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
Grande Salle
D: Morlot
XII 2014
05c XII 2014
L'enfance du ChristKoncertní provedení
Le récitant/ Centurion
Opéra Grand Avignon
D: Jean
X 2014
Ne 26c X 2014
War RequiemKoncertní provedení
Tenor
Tiroler Landestheater, Innsbruck
D: Büchler
VII 2014
Út 22c VII 2014
Caterina CornaroKoncertní provedení
Strozzi
Festival de Radio France et Montpellier
Le Corum
Opéra Berlioz
D: Carignani
VI 2014
Ne 15c, Čt 19c VI 2014
Die Liebe der DanaeKoncertní provedení
Könige
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Weigle
VI 2014
St 11c VI 2014
Die Liebe der DanaeKoncertní provedení
2. König
Oper Frankfurt, Garmisch-Partenkirchen
Olympia-Eissport-Zentrum
Alpspitzhalle
D: Weigle
III-IV 2014
24m, 25m I
Johannes Passion
Tenore
Nederlandse Reisopera

R: Duesing,
I-II 2014
So 11, So 18, 24 I 2014
So 01, 07 II 2014
The Tempest
Ferdinand
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Edwards
R: Warner
XI 2013
St 06, 08, Ne 10m XI 2013
Don Giovanni
Don Ottavio
Opéra de Reims
D: Ossonce
R: Tomas
X 2013
11, Ne 13m, Út 15 X 2013
Don GiovanniPremiéra
Don Ottavio
Opéra de Tours
Grand Théâtre de Tours
D: Ossonce
R: Tomas
VII 2013
St 24c VII 2013
La VivandiereKoncertní provedení
André
Festival de Radio France et Montpellier
Le Corum
Opéra Berlioz
D: Davin
IV 2013
12 IV 2013
Concert
ténor
Cité de la Musique-Philharmonie, Paris
Cité de la musique
Salle des concerts
D: Montovani
III-IV 2013
29, Ne 31 III 2013
Út 02 IV 2013
Wozzeck
Tambourmajor
Opéra de Rouen Haute-Normandie
Théâtre des Arts
D: Roullier
R: Larroche
III 2013
Út 05, Čt 07 III 2013
WozzeckPremiéra
Le Tambour-major
Opéra de Limoges
D: Roullier
R: Larroche
II 2013
08, Ne 10m II 2013
Wozzeck
Le Tambour Major
Opéra de Reims
D: Roullier
R: Larroche
I 2013
Ne 27m, Út 29 I 2013
Wozzeck
Le Tambour-Major
Opéra Grand Avignon
D: Roullier
R: Larroche
X 2012
So 20c X 2012
Andreas weentSvětová premiéraKoncertní provedení
Shoko
NTR ZaterdagMatinee, Amsterdam
Concertgebouw
D: Schønwandt
IX 2012
So 22 IX 2012
Das Lied von der Erde
tenor
NTR ZaterdagMatinee, Amsterdam
Concertgebouw

IX 2012
Út 18 IX 2012
Das Lied von der Erde
tenor
Operadagen Rotterdam
De Doelen

VII 2012
So 21c VII 2012
ThérèseKoncertní provedení
Un officier
Festival de Radio France et Montpellier
Le Corum
D: Altinoglu
III-VI 2012
So 17 III 2012
08 VI 2012
Alkestis
Admetos
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Bramall
R: Konwitschny
III 2012
16, Ne 18, Út 20 III 2012
Idomeneo
Idomeneo
Opéra de Tours
Grand Théâtre de Tours
D: Ossonce
R: Garichot
I-II 2012
Út 24, Čt 26, So 28, Út 31 I 2012
Čt 02, 03, Ne 05, Út 07, St 08, 10, So 11 II 2012
SalomePremiéra
Juden
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Rizzi
R: Joosten
XII 2011
09, Ne 11m, Út 13, St 14, Čt 15, 16, So 17, Ne 18m, Út 20, St 21, Čt 22, 23, Út 27, St 28, Čt 29 XII 2011
CendrillonPremiéra
Le Doyen
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Altinoglu / Jean
R: Pelly
X-XI 2011
So 22, Ne 23m, Út 25, St 26, 28, So 29 X 2011
St 02, 04, Ne 06m XI 2011
OedipePremiéra
Laios
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Hussain
R: Ollé, Carrasco
V 2011
So 21, Ne 22 V 2011
Das Lied von der Erde
tenor
Operadagen Rotterdam
Schiecentrale

R: Leeuw
IV 2011
18m IV
Johannes Passion
Tenore
Nederlandse Reisopera
D: Pichon
R: Duesing,
II 2011
St 02, St 09, So 12, Út 15, 18, Čt 24, Ne 27m II 2011
LegendePremiéra
Festus/ Frits
De Nationale Opera, Amsterdam
Het Muziektheater
D: Leeuw
XII 2010-I 2011
So 11, Čt 30 XII 2010
07 I 2011
Don Giovanni
Don Ottavio
Deutsches Nationaltheater und Staatskapelle Weimar
D: Mazzola / Bender
R: Wiegand, Steier
XI-XII 2010
So 13, Ne 21 XI 2010
Ne 05a XII 2010
Alceste
Admetos
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Carignani
R: Konwitschny
X 2010
15, So 16 X 2010
Mahagonny Songspiel
Charlie
Theater an der Wien
D: Kobéra
R: Deschamps
X 2010
15, So 16 X 2010
Die sieben Todsünden
No role
Theater an der Wien
D: Kobéra
R: Deschamps
IX 2010-VI 2011
Ne 05 IX 2010
Čt 28 X 2010
Út 28 XII 2010
27 II 2011
So 04 VI 2011
Die Zauberflöte
Tamino
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Lacey / Gähres
R: Nürnberger
VII 2010
St 14c VII 2010
Wuthering HeightsKoncertní provedení
Linton
Festival de Radio France et Montpellier
Le Corum
D: Altinoglu
IV-VI 2010
So 17, Čt 29 IV 2010
Čt 06, 14, 28 V 2010
18 VI 2010
AlcestePremiéra
Admetos
Oper Leipzig
Opernhaus
D: Stockhammer / Petrou
R: Konwitschny
XII 2009
St 23 XII 2009
Opera anthology
Ménélas
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Davin
XII 2009
Čt 17c, So 19c XII 2009
Opera anthologyKoncertní provedení
Ménélas
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Davin
X 2009
09, Ne 11m, Út 13 X 2009
La Clémence de Titus
Tito
Opéra de Tours
Grand Théâtre de Tours
D: Ossonce
R: Garichot
IX 2009-V 2010
So 19, 25 IX 2009
So 03, 23 X 2009
Ne 08 XI 2009
25 XII 2009
17m I 2010
Čt 08 IV 2010
St 12 V 2010
Don Giovanni
Don Ottavio
Deutsches Nationaltheater und Staatskapelle Weimar
D: Mazzola
R: Wiegand
IX 2009
So 12, Po 14 IX 2009
Les sept peches capitauxPremiéra
ténor
Théâtre des Champs-Elysées, Paris
D: Rhorer
R: Deschamps
IX 2009
So 12, Po 14 IX 2009
Mahagonny SongspielPremiéra
ténor
Théâtre des Champs-Elysées, Paris
D: Rhorer
R: Deschamps
VII 2009
31c VII 2009
FriederikeKoncertní provedení
Lenz
Festival de Radio France et Montpellier
Le Corum
Opéra Berlioz
D: Foster
V-VI 2009
Čt 21, Ne 24m V 2009
Po 01, So 06, Čt 11, 26 VI 2009
Don GiovanniPremiéra
Don Ottavio
Deutsches Nationaltheater und Staatskapelle Weimar
D: Mazzola
R: Wiegand, Steier
III-IV 2009
Út 17, Po 23, Ne 29m III 2009
03, St 08, Út 14, So 18 IV 2009
Die Meistersinger von Nürnberg
Kunz Vogelgesang
Gran Teatre del Liceu, Barcelona
D: Weigle
R: Guth
II 2009
Ne 01m, Út 03, Čt 05 II 2009
Affaire étrangèreSvětová premiéra
Le chef de la Garde
Opéra National de Montpellier
Opéra Comédie
D: Jean
R: Mitou
XI 2008
Ne 23+, St 26, 28, Ne 30 XI 2008
The Rape of LucretiaPremiéra
Male chorus
Opera Vlaanderen, Gent
Schouwburg
D: Howarth
R: Wagner
XI 2008
07, Ne 09, St 12, 14, Ne 16, Út 18 XI 2008
The Rape of LucretiaPremiéra
Male chorus
Opera Vlaanderen, Antwerpen
Opera Antwerpen
D: Howarth
R: Wagner
X 2008
So 04c X 2008
L'Heure espagnoleKoncertní provedení
Gonzalve
Cité de la Musique-Philharmonie, Paris
D: Casadesus
IX 2008
So 27c IX 2008
La chute de la maison UsherKoncertní provedení
tenor
NTR ZaterdagMatinee, Amsterdam
Concertgebouw
D: Bakels
VII 2008
St 23 VII 2008
La Esmeralda
Clopin
Festival de Radio France et Montpellier
Le Corum
Opéra Berlioz
D: Foster
VII 2008
So 05, Po 07, St 09, 11, Ne 13, Út 15 VII 2008
L'infedeltà delusaPremiéra
Filippo
Festival d'Aix en Provence, Aix-en-Provence
Hôtel Maynier d'Oppède
D: Rhorer
R: Brunel
V 2008
02, Ne 04, So 10, St 21, So 31 V 2008
La traviata
Alfredo Germont
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Keil
R: Corti, Tichonov
IV 2008
22, 23 IV
Elisabetta, regina d'Inghilterra
Guglielmo
La Monnaie/De Munt
D: Reynolds
III 2008
So 08cm III 2008
Lucia di LammermoorKoncertní provedení
Normanno
NTR ZaterdagMatinee, Amsterdam
Concertgebouw
D: Montgomery
I-II 2008
19c IV
La Strada
Il Matto
Opera Vlaanderen
D: Kessels
R: Koeken,
XII 2007
St 05, Ne 09m, Út 11, 14, Ne 16m, Čt 20, So 22 XII 2007
Werther
Schmidt
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Ono
R: Joosten
XII 2007
Út 04, 07, St 12, So 15, Út 18, 21, Ne 23m XII 2007
Werther
Schmidt
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Ono
R: Joosten
X-XI 2007
So 27 X 2007
02, So 10, So 17, Čt 22 XI 2007
Eine florentinische Tragödie
Guido Bardi
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Layer
R: Samel
IX 2007
Ne 16m, Út 18, 21, Ne 23m IX 2007
Die ZauberflötePremiéra
Monostatos
Opéra National de Montpellier
Le Corum
Opéra Berlioz
D: Niquet
R: Scarpitta
VI 2007
08, So 09, Ne 10m, Út 12, St 13, Čt 14, 15, So 16, Ne 17m, Út 19 VI 2007
Die Zauberflöte
Monostatos
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Maxim
R: Kentridge
IV-V 2007
20, Ne 22, Ne 29 IV 2007
Ne 13, So 19 V 2007
Jenůfa
Stewa
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Arming
R: Knabe
III 2007
Ne 25m, Út 27, Čt 29 III 2007
Jenůfa
No role
Théâtres de la Ville de Luxembourg
Grand Théâtre
Grande Salle
D: Layer
R: Carsen, Lamont
II 2007
09, Ne 11m, Út 13, St 14 II 2007
L'Uomo dal Fiore in BoccaSvětová premiéra
un pacifico avventore
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Davin
R: Dussenne
II 2007
09, Ne 11m, Út 13, St 14 II 2007
Monsieur Choufleuri restera chez lui le ...
Chrysodule Babylas
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Davin
R: Dussenne
XI-XII 2006
Čt 09, So 18, Čt 23 XI 2006
01, 15 XII 2006
La clemenza di Tito
Tito
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Nielsen
R: Loy
V 2006
17, 19, 22, 24m II
Così fan tutte
Ferrando
Opéra Royal de Wallonie
D: Fogliani
R: Sireuil,
III 2006
24, Ne 26, Út 28 III 2006
La flûte enchantée
Tamino
Théâtre de Caen
D: Verrot
R: Kentridge
III-IV 2006
03, Čt 23 III 2006
So 01, 07, Čt 13, So 15, Po 17 IV 2006
Il viaggio a Reims
Il Cavalier Belfiore
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Böer
R: Duesing
II-III 2006
Út 28 II 2006
Čt 02, So 04, Po 06, St 08, 10, Ne 12m, Út 14 III 2006
La flûte enchantée
Monostatos
Opéra de Lille
D: Verrot
R: Kentridge
IX 2005
Čt 01, 02, Ne 04m, Út 06, St 07 IX 2005
Die Zauberflöte
Monostatos
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Maxim
R: Kentridge
VI-VII 2005
Ne 19, So 25, Po 27, St 29 VI 2005
01, St 06, 08, St 13, So 16 VII 2005
Jenůfa
Steva Buryja
Oper Frankfurt
Opernhaus
D:
R: Knabe
IV-V 2005
Út 26, St 27, Čt 28, 29, So 30 IV 2005
Ne 01m, Út 03, St 04, 06, So 07m, Ne 08m, Út 10, St 11, Čt 12 V 2005
Die Zauberflöte
Monostatos
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Jacobs / Maxim
R: Kentridge
XII 2004
Ne 05, Čt 09, So 11, Čt 16, So 18, St 22, Ne 26, St 29, 31 XII 2004
Il viaggio a ReimsPremiéra
Il Cavalier Belfiore
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Barbacini
R: Duesing
IX-X 2004
Čt 09, So 11, So 18, Ne 26, Čt 30 IX 2004
Ne 03 X 2004
Lulu
Alwa
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Debus
R: Jones, Miskimmon
VIII 2004
13, So 14, Po 16 VIII 2004
Eliogabalo
No role
Innsbrucker Festwochen der Alten Musik
Tiroler Landestheater
D: Jacobs
R: Boussard
IV-V 2004
Út 27, Čt 29, 30 IV 2004
Ne 02m, Út 04, Čt 06, 07, Ne 09m, Út 11, St 12 V 2004
EliogabaloPremiéra
Lenia
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Jacobs
R: Boussard
IV 2004
Čt 22, So 24, Ne 25 IV 2004
Madame Butterfly
Pinkerton
Théâtre de Caen
D: Ossonce
R: Garichot
III 2004
Ne 07, 12, Ne 14, 19, Ne 21, So 27 III 2004
Der Schatzgräber
Der Narr
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Alber
R: Alden
Kát'a Kabanová
Ván'a Kudrjas
Opera Vlaanderen
D: Layer
R: Carsen,
X-XI 2003
Út 21, St 22, 24, Ne 26m, Út 28, St 29, 31 X 2003
Ne 02m, Út 04, St 05, 07, So 08 XI 2003
Le Roi ArthusPremiéra
Lyonnel
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Callegari
R: Jocelyn
VI-VII 2003
Ne 15, Út 17, Ne 22, St 25, 27, Ne 29 VI 2003
St 02, 04, Ne 06 VII 2003
L'isola disabitataPremiéra
Gernando
Oper Frankfurt
Bockenheimer Depot
D: Böer
R: Bernardi
IV-V 2003
So 19 IV 2003
So 03, 09, Ne 11, Čt 15, So 17 V 2003
Così fan tutte
Ferrando
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Debus
R: Ritzel
III 2003
07, Ne 09, St 12, 14, Ne 16 III 2003
La Capricciosa corretta
Lelio
Les Talens Lyriques, Madrid
D: Rousset
R: Letteriis
I 2003
Út 07, Čt 09, 10, Ne 12m I 2003
La Capricciosa corretta
Lelio
Les Talens Lyriques, Bordeaux
D: Rousset
R: Letteriis
XII 2002
Ne 08m, St 11, 13, Ne 15m, Út 17 XII 2002
La Capricciosa correttaPremiéra
Lelio
Les Talens Lyriques, Lausanne
D: Rousset
R: Letteriis
VIII-IX 2002
So 31 VIII 2002
Čt 05, Čt 19, So 21, So 28 IX 2002
Salome
Narraboth
Oper Frankfurt
Opernhaus
D: Weigle
R: Nel, Hilbe
VI 2002
21, Po 24, Čt 27, Ne 30m VI 2002
Lucie de Lammermoor
Gilbert
Opéra National de Lyon, Paris
D: Pidò
R: Caurier, Leiser
III-IV 2002
25, 28 II
02, 05, 07m III
Die Meistersinger von Nürnberg
David
Opera Vlaanderen
D: Layer
R: Mielitz,
I 2002
Po 07, Čt 10, Ne 13m, St 16, So 19, Út 22 I 2002
Lucie de Lammermoor
Gilbert
Opéra de Lyon
D: Pidò
R: Caurier, Leiser
IX 2001
St 12, Čt 13, 14, Ne 16m, Út 18, St 19, 21, Ne 23m, Út 25, St 26 IX 2001
L'Heure espagnolePremiéra
Gonzalve
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Viotti
R: Sireuil
VIII 2001
So 11, Út 14 VIII 2001
Don Carlo
Un araldo reale
Chorégies d'Orange
Théâtre Antique
D: Steinberg
R: Roubaud
II-III 2001
11!, 14m, 17, 20, 23 IV
Salome
Narraboth
Opera Vlaanderen
D: Zanetti
R: Marelli,
XI-XII 2000
Út 21, St 22, Čt 23, 24, Út 28, Čt 30 XI 2000
Ne 10m, Po 11, St 13, Čt 14, 15 XII 2000
Orphée aux enfers
Aristée/ Pluton
Opéra de Lyon
D: Minkowski / Rouland
R: Laurent
III 2000
Čt 16, 17 III 2000
Béatrice et Bénédict
Bénédict
Théâtre de Caen
D: Ossonce
R: Constant
II 2000
11, Ne 13m, Út 15, Čt 17, 18 II 2000
Béatrice et Bénédict
Bénédict
Opéra national de Lorraine, Nancy
D: Ossonce
R: Constant
XII 1999
Ne 26c, Po 27c, St 29c XII 1999
Die lustige WitweKoncertní provedení
Camille
Opéra de Lille
D: Casadesus
XI-XII 1999
25, 28 II
04m, 06, 09 III
Così fan tutte
Ferrando
Opera Zuid

R: Wright,
VII-VIII 1999
So 31 VII 1999
Út 03 VIII 1999
Norma
Flavio
Chorégies d'Orange
Théâtre Antique
D: Pidò
R: Roubaud
IV-V 1999
Út 20, Čt 22, 23, Ne 25m, Út 27, St 28, 30 IV 1999
Ne 02m, Út 04, St 05 V 1999
Orphée aux enfers
Pluton/ Aristée
La Monnaie/De Munt, Bruxelles
D: Stringer
R: Wernicke
II 1999
26, Ne 28m II 1999
Buoso's Ghost
Rinuccio
Indianapolis Opera, Carmel
The Center for the Performing Arts
D: Caraher
II 1999
26, Ne 28m II 1999
Gianni Schicchi
Rinuccio
Indianapolis Opera, Carmel
The Center for the Performing Arts
D: Caraher
X 1998
Po 12, Čt 15, So 17, Út 20, 23 X 1998
Così fan tutte
Ferrando
Glyndebourne Touring Opera
D: Langrée
R: Vick
IV 1998
St 22, 24, Ne 26m IV 1998
The Magic Flute
Tamino
The Juilliard School, New York
Peter Jay Sharp Theater
D: Behr
R: Rader-Shieber
XI-XII 1997
St 26, 28, Ne 30m XI 1997
Út 02 XII 1997
Billy Budd
Squeak
Opera Vlaanderen, Antwerpen
Opera Antwerpen
D: Howarth
R: Decker