Nadchodzące występy Od dziś
Poprzednie występy 1946 — Wczoraj
The Larky Lad with Nicky Spence, BrittenShostakovichMendelssohn
Kings PlaceRoderick Williams baritone; Roger Vignoles piano, SchubertDebussyHeadKeelBrittenIves, C.Poulenc
Wigmore HallRoderick Williams & Roger Vignoles, SchubertDebussyHeadKeelBrittenPoulenc
Oxford LiederSimon Höfele | Elisabeth Brauß | Württembergisches Kammerorchester Heilbronn | Emmanuel Tjeknavorian, RotaShostakovichJolivetBritten
Kölner PhilharmonieRustam Komachkov, cello Alexey Goribol, piano, DebussyBrittenDesyatnikovSchnittke
Zaryadye HallChoral Concert: Britten, Taverner and Kodály, KodályBrittenTaverner
Britten Pears ArtsDeath in Venice (Śmierć w Wenecji), Britten
Welsh National Operasob19:30
Bristol, Wielka BrytaniaPeter Grimes, Britten
Oldenburgisches Staatstheatersob19:30
Oldenburg, NiemcyBeethoven's Eighth Symphony, BrittenBeethoven
Oregon Symphonysob19:30
Portland, Stany ZjednoczoneCurlew River, Britten
Landesbühnen Sachsensob19:30
Radebeul, NiemcyAntarctic Symphony, Fisher, S.BrittenVaughan Williams
Seattle Symphonysob20:00
Seattle, Stany ZjednoczoneOrchestra Orfeo • Nordic repertoire for string orchestra, SibeliusGriegTchaikovsky, P. I.Britten
Associazione Siracusana Amici della Musicasob19:00
Floridia, Włochysob19:30
Halle (Saale), NiemcyCor de Cambra del Palau & Sesé, FábregasKodályWhitacreBrittenRavelLamote De Grignon
Palau de la Música CatalanaOrchestra Orfeo • Nordic repertoire for string orchestra, SibeliusGriegTchaikovsky, P. I.Britten
Associazione Siracusana Amici della Musicandz19:00
Floridia, WłochyDennis Orellana, Sofía Gutiérrez-Tobar y Julen Jiménez, BrittenBarberBrahmsWolfSchumannSaint-SaënsBacheletMozartStraussHeggieBach, J. S.ChapíPorporaBautistaChaminade, C.
Fundación Juan MarchBeethoven's Eighth Symphony, BrittenBeethoven
Oregon Symphonyndz14:00
Portland, Stany ZjednoczoneAntarctic Symphony, Fisher, S.BrittenVaughan Williams
Seattle Symphonyndz14:00
Seattle, Stany ZjednoczoneBeethoven's Eighth Symphony, BrittenBeethoven
Oregon Symphonypon19:30
Portland, Stany ZjednoczoneDennis Orellana, Sofía Gutiérrez-Tobar y Julen Jiménez, BrittenBarberBrahmsWolfSchumannSaint-SaënsBacheletMozartStraussHeggieBach, J. S.ChapíPorporaBautistaChaminade, C.
Fundación Juan Marchpon12:00
Madryt, HiszpaniaLet's Make An Opera - The Little Sweep, Op.45, Britten
Teatro alla ScalaVioloncelle Fabuleux 8. Sinfoniekonzert, MendelssohnBrittenSchumann
Theater Orchester Biel SolothurnOpera Favourites, VerdiBizetMozartMascagniPucciniOffenbachBrittenHumperdinckTchaikovsky, P. I.Delibes
Welsh National OperaDeath in Venice (Śmierć w Wenecji), Britten
Welsh National Operaśr19:30
Plymouth, Wielka BrytaniaGipfel Treffen, MendelssohnBrittenSchumann
Basel Chamber OrchestraDelta Classical Series 3 - Jonathon Heyward Conducts Rachmaninov, BrittenRachmaninoff
Atlanta Symphony Orchestraczw20:00
Atlanta, Stany ZjednoczoneThe Turn of the Screw, Britten
La Monnaie/De Muntczw20:00
Bruksela, BelgiaHarmony Of Spheres, Mykolayovych LyatoshynskyWagner, RichardBerliozBrittenBarberRespighi
Lviv National Academic Opera and Ballet Theatrept19:30
Los Angeles, Stany Zjednoczonept19:30
Halle (Saale), NiemcyMit Britten durchs Orchester - Schul und Familienkonzert, Britten
Theater St Gallenpt10:30
St Gallen, SzwajcariaCurlew Love Songs, BrittenSamawatie
Theater Aachensob19:00
Akwizgran, NiemcyDelta Classical Series 3 - Jonathon Heyward Conducts Rachmaninov, BrittenRachmaninoff
Atlanta Symphony Orchestrasob20:00
Atlanta, Stany Zjednoczonesob19:30
Los Angeles, Stany ZjednoczoneA Midsummer Night's Dream, Britten
Musikkollegium Winterthursob19:30
Winterthur, SzwajcariaPeter Grimes, Britten
Oldenburgisches Staatstheaterndz15:00
Oldenburg, NiemcyThe Turn of the Screw, Britten
La Monnaie/De Muntndz15:00
Bruksela, BelgiaA Midsummer Night's Dream, Britten
Musikkollegium Winterthurśr19:30
Winterthur, SzwajcariaThe Turn of the Screw, Britten
La Monnaie/De Muntśr20:00
Bruksela, Belgia7. Philharmonisches Konzert, BrittenMahlerHaydn
Theater und Orchester Heidelbergśr20:00
Mannheim, NiemcyCantus - Arktische und britische Stimmen Tonhallekonzert, RautavaaraBrittenElgar
Theater St Gallenczw18:00
Halle (Saale), Niemcy7. Philharmonisches Konzert, BrittenMahlerHaydn
Theater und Orchester Heidelbergczw20:00
Mannheim, NiemcyDivine Music - Iestyn Davies countertenor; Joseph Middleton piano, BrittenAdèsDowland, J.Grime, H.Finzi, GeraldFrances-HoadPurcellMuhlyButterworth
Wigmore HallThe Turn of the Screw, Britten
La Monnaie/De Muntpt20:00
Bruksela, BelgiaCurlew Love Songs, BrittenSamawatie
Theater Aachensob19:00
Akwizgran, NiemcyDeath in Venice (Śmierć w Wenecji), Britten
Welsh National Operasob19:30
Birmingham, Wielka BrytaniaMit Britten durchs Orchester - Schul und Familienkonzert, Britten
Theater St Gallenndz11:00
St Gallen, SzwajcariaSoli fan tutti - 5. Konzert, MozartVariousBrittenDavies
Staatstheater DarmstadtCurlew River, Britten
Landesbühnen Sachsenndz17:00
Grossenhain, NiemcyThe Turn of the Screw, Britten
La Monnaie/De Muntndz15:00
Bruksela, BelgiaA Midsummer Night's Dream, Britten
Musikkollegium Winterthurndz14:30
Winterthur, SzwajcariaCurlew Love Songs, BrittenSamawatie
Theater Aachenwt19:00
Akwizgran, NiemcyChina Philharmonic Orchestra Chamber Music Concert, MahlerMozartBrittenDvořák
National Centre for the Performing ArtsThe Turn of the Screw, Britten
La Monnaie/De Muntwt20:00
Bruksela, BelgiaRoderick Williams - baritone & Roger Vignoles - piano, SchubertDebussyHeadKeelBrittenIves, C.Poulenc
Chipping Campden Music Festivalśr19:30
Bazylea, SzwajcariaPeter Grimes, Britten
Oldenburgisches Staatstheaterśr19:30
Oldenburg, NiemcyA Midsummer Night's Dream, Britten
Musikkollegium Winterthurśr19:30
Winterthur, Szwajcariaczw19:30
Bazylea, SzwajcariaCurlew Love Songs, BrittenSamawatie
Theater Aachenczw19:00
Akwizgran, NiemcyMeisterkonzert "Europäische blicke" kammerkonzert, SchubertBrittenRavel
Opernfestspiele HeidenheimA Midsummer Night's Dream, Britten
Musikkollegium Winterthurpt19:30
Winterthur, SzwajcariaElgar 'enigma Variations', ElgarBrittenAdès
La Monnaie/De MuntTampere Filharmonia: Kausikorttikonsertti, BrittenMendelssohnVarious
Tampere Philharmonic OrchestraCurlew Love Songs, BrittenSamawatie
Theater Aachensob19:00
Akwizgran, Niemcysob19:30
Halle (Saale), NiemcyCurlew River, Britten
Landesbühnen Sachsensob22:30
Lipsk, NiemcyPeter Grimes, Britten
Schleswig-Holsteinische Landestheatersob19:30
Flensburg, Niemcy«Поругание Лукреции», Britten
Novaya OperaPetr Popelka & Rundfunk Sinfonieorchester Prag, ShostakovichBrittenRachmaninoff
Brucknerfest LinzPeter Grimes, Britten
Schleswig-Holsteinische Landestheaterwt19:30
Flensburg, NiemcyPeter Grimes, Britten
Oldenburgisches Staatstheaterśr19:30
Oldenburg, NiemcyZu gast in Salzburg, BrittenBruckner
Sinfonieorchester Baselśr19:30
Salzburg, AustriaKOBORI Yusuke, tenor & MURAMATSU Toshiyuki, countertenor with TSUMURAYA Toshiki, piano Recital, Britten
Bunka Kaikan TokyoPeter Grimes, Britten
Schleswig-Holsteinische Landestheaterśr19:30
Flensburg, NiemcyZu gast in Salzburg, BrittenBruckner
Sinfonieorchester Baselczw19:30
Salzburg, AustriaPeter Grimes, Britten
Schleswig-Holsteinische Landestheaterpt19:30
Flensburg, NiemcyA Sea Symphony, KnussenBrittenVaughan Williams
BBC Symphony OrchestraMatiné V Klášteře, JanáčekSchumannDemengaBritten
Prague Spring FestivalFrom The British Isles, MacCunnBrittenWaltonVaughan Williams
Malta Philharmonic OrchestraAn Evening Of Art Songs, BrittenDebussyFauré
Hyogo Performing Arts CenterPeter Grimes, Britten
Oldenburgisches Staatstheaterczw19:30
Oldenburg, NiemcyMusica con le ali, Bach, J. S.Pasculli, AntoninoDonizettiDutilleuxBritten
Teatro La FenicePeter Grimes, Britten
Schleswig-Holsteinische Landestheaterpt19:30
Flensburg, NiemcyClaudio Fenoglio, BrittenHolst
Teatro Regio di TorinoPeter Grimes, Britten
Oldenburgisches Staatstheaterndz19:30
Oldenburg, NiemcyDalia Stasevska & Aphrodite Patoulidou, TarrodiBrittenSibelius
Deutsches Symphonie Orchester Berlinśr19:00
Warszawa, Polska3. Schlosskonzert: To the Highlands, Boyce, W.Finzi, GeraldDeliusBritten
Theater Rudolstadtpt19:30
Saalfeld/Saale, Niemcypt19:00
Warszawa, Polskasob19:30
Halle (Saale), Niemcy3. Schlosskonzert: To the Highlands, Boyce, W.Finzi, GeraldDeliusBritten
Theater Rudolstadtsob18:00
Rudolstadt, NiemcyLondon Philharmonic Orchestra, ShostakovichElgarBrittenBartók
Aldeburgh Festivalndz19:00
Warszawa, Polska6. Kammerkonzert: Schumann Quartett München, DvořákElgarBritten
Bayerische StaatsoperSWR Symphonieorchester | Abokonzert 8, Britten
Konzerthaus FreiburgForget Me Not — Queere Komponist:innen, SmythSchubertChopinTchaikovsky, P. I.Harris, ClementBosmansGlanville-HicksMenottiBrittenBernstein
Zurich Chamber OrchestraDvořák Cello Concerto, ClyneDvořákBritten
Grant Park Music FestivalMasataka Nakagawa Tenor Recital, ProkofievBritten
Hyogo Performing Arts Center11. Sinfoniekonzert, MendelssohnDvořákWagner, RichardBritten
Theater Erfurtczw20:00
Erfurt, NiemcyBritten War Requiem – Teodor Currentzis, Britten
Konzerthaus Dortmund11. Sinfoniekonzert, MendelssohnDvořákWagner, RichardBritten
Theater Erfurtpt20:00
Erfurt, Niemcy1948 Festival Opening Night, BrittenPurcellHändelHaigh, R.
Aldeburgh FestivalPeter Grimes, Britten
Schleswig-Holsteinische Landestheaterndz16:00
Flensburg, Niemcyndz18:00
Halle (Saale), NiemcyBritten: War Requiem / Teodor Currentzis, Britten
Elbphilharmonie & Laeiszhalle HamburgA Midsummer Night's Dream (Sen Nocy Letniej), Britten
Garsington Operandz17:05
Buckinghamshire, Wielka BrytaniaAnaëlle Tourret, CapletScarlatti, D.FauréBrittenReniéMozart
Les Flâneries musicales de Reims3. Familienkonzert / Schulkonzert, Britten
Staatstheater Darmstadtśr11:00
Darmstadt, NiemcyBBC Scottish Symphony Orchestra I, WeirBrittenMahler
Aldeburgh FestivalCelebrating pride with Thomas Søndergård, BrittenSzymanowskiTchaikovsky, P. I.Smyth
Minnesota Orchestraczw11:00
Minneapolis, Stany ZjednoczoneKathedraalconcert, FontynAlpaertsRespighiBritten
Antwerp Symphony Orchestrapt20:00
Blythburgh, Wielka BrytaniaCelebrating pride with Thomas Søndergård, BrittenSzymanowskiTchaikovsky, P. I.Smyth
Minnesota Orchestrapt20:00
Minneapolis, Stany ZjednoczoneThe DR Vocal Ensemble's Summer Concert out into the green, MendelssohnMendelssohn, F.Lindberg, N.Peterson-BergerCanteloubeDeliusBritten
DR - Koncert Huset, Danmarks Radiopt19:30
Kopenhaga, DaniaA Midsummer Night's Dream (Sen Nocy Letniej), Britten
Garsington Operapt17:05
Buckinghamshire, Wielka Brytaniasob20:00
Blythburgh, Wielka BrytaniaCelebrating pride with Thomas Søndergård, BrittenSzymanowskiTchaikovsky, P. I.Smyth
Minnesota Orchestrasob19:00
Minneapolis, Stany ZjednoczoneThe DR Vocal Ensemble's Summer Concert out into the green, MendelssohnMendelssohn, F.Lindberg, N.Peterson-BergerCanteloubeDeliusBritten
DR - Koncert Huset, Danmarks Radiosob16:00
Kopenhaga, Dania3. Familienkonzert / Schulkonzert, Britten
Staatstheater Darmstadtndz11:00
Darmstadt, NiemcyHer Voice, Panufnik, A.LesurGórecki, H. M.PendereckiBritten
Narodowe Forum MuzykiOn The Nature Of Daylight Tour, BrittenBach, C. P. E.Richter, M.Saint-SaënsWeillHeath, D.ElgarTelemannBoulanger, N.Bowie, D.DvořákHarle
The Glasshouse International Centre for Musicwt19:30
Sedbergh, Wielka BrytaniaA Midsummer Night's Dream (Sen Nocy Letniej), Britten
Garsington Operaczw17:05
Buckinghamshire, Wielka BrytaniaOn The Nature Of Daylight Tour, BrittenBach, C. P. E.Richter, M.Saint-SaënsWeillHeath, D.ElgarTelemannBoulanger, N.Bowie, D.DvořákHarle
The Glasshouse International Centre for Musicpt19:30
Berwick-upon-Tweed, Wielka Brytaniasob18:00
Bishop Auckland, Wielka BrytaniaOrchestre Des Pays De Savoie — Sentiments, BrittenSohyTchaikovsky, P. I.
Les Flâneries musicales de ReimsOn The Nature Of Daylight Tour, BrittenBach, C. P. E.Richter, M.Saint-SaënsWeillHeath, D.ElgarTelemannBoulanger, N.Bowie, D.DvořákHarle
The Glasshouse International Centre for Musicndz15:00
Hexham, Wielka BrytaniaPeter Grimes, Britten
Schleswig-Holsteinische Landestheaterwt19:30
Flensburg, NiemcyA Midsummer Night's Dream (Sen Nocy Letniej), Britten
Garsington Operawt17:05
Buckinghamshire, Wielka BrytaniaAspen Conducting Academy Orchestra, NaborsKnussenBrittenBrahms
Aspen Music FestivalVriendenLoterij ZomerConcerten, BrittenTchaikovsky, P. I.Rachmaninoff
Omroep MuziekA Midsummer Night's Dream (Sen Nocy Letniej), Britten
Garsington Operaczw17:05
Buckinghamshire, Wielka Brytania7. Sinfoniekonzert, BrittenElgar
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerinpt18:00
Schwerin, NiemcyCurlew River, Britten
Stadttheater Giessenpt19:30
Gießen, Niemcy7. Sinfoniekonzert, BrittenElgar
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerinsob19:30
Schwerin, NiemcyCurlew River, Britten
Stadttheater Giessensob19:30
Gießen, Niemcy7. Sinfoniekonzert, BrittenElgar
Mecklenburgisches Staatstheater Schwerinndz18:00
Schwerin, NiemcyThe Marian Consort, CeballosLaura CannellPadilla, J. G. D.BrittenVivancoLeo Chadburn
Cheltenham Music FestivalGarsington Opera: Gala Concert, BeethovenBrittenDvořákMozartRossiniSmetanaStraussTchaikovsky, P. I.VerdiHändel
Philharmonia OrchestraCurlew River, Britten
Stadttheater Giessenczw19:30
Gießen, NiemcyPeter Grimes, Britten
Schleswig-Holsteinische Landestheaterczw19:30
Flensburg, NiemcyBritten & Mendelssohn, Shaw, C.BrittenBeethoven
Detroit Symphony Orchestraczw19:30
Filadelfia, Stany ZjednoczoneCurlew River, Britten
Stadttheater Giessenpt19:30
Gießen, NiemcyBritten & Mendelssohn, Shaw, C.BrittenBeethoven
Detroit Symphony Orchestrapt20:00
Des Moines, Stany Zjednoczonesob20:00
Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów ZjednoczonychA Midsummer Night's Dream (Sen Nocy Letniej), Britten
Garsington Operasob17:05
Buckinghamshire, Wielka BrytaniaBritten & Mendelssohn, Shaw, C.BrittenBeethoven
Detroit Symphony Orchestrandz15:00
Filadelfia, Stany ZjednoczoneA Midsummer Night's Dream (Sen Nocy Letniej), Britten
Garsington Operapt17:05
Buckinghamshire, Wielka BrytaniaTetzlaff Plays Mozart, BeethovenBrittenMozart
Blossom Music FestivalProms 2024 Prom 10: Elgar’s Second Symphony, BrittenFrances-HoadElgar
BBC PromsSinfonia Of London, BrittenWaltonRachmaninoff
Britten Pears ArtsThree Choirs Festival: Anna Lapwood And BBC Singers, ArakelyanBrittenPoulencWeir
Philharmonia OrchestraSuffolk Youth Orchestra: Four Sea Interludes, BrittenRimsky-Korsakov
Britten Pears Artsczw19:30
Chicago, Stany ZjednoczoneThe Turn of the Screw, Britten
Waterperry Opera Festivalsob19:30
Chicago, Stany ZjednoczoneThe Turn of the Screw, Britten
Waterperry Opera FestivalChautauqua Symphony Orchestra with Third Coast Percussion, Adams, J. L.CerroneBritten
Chautauqua Opera FestivalEuropean Union Youth Orchestra | Gianandrea Noseda | Nicolas Altstaedt, Simon, CarlosBrittenStrauss
Lucerne Festival im SommerEuropean Union Youth Orchestra: Young Person’s Guide To The Orchestra, Britten
Edinburgh International FestivalThe Turn of the Screw, Britten
Waterperry Opera Festivalpt19:30
Elizabeth Bay, Australiasob19:30
Elizabeth Bay, Australiasob14:00
Elizabeth Bay, AustraliaEuropean Union Youth Orchestra · Solist:in des EUYO · Nicolas Altstaedt · Gianandrea Noseda, BrittenStraussSimon, Carlos
Grafenegg Festivalndz17:00
Elizabeth Bay, Australiawt19:30
Elizabeth Bay, AustraliaConcert Kleiter-Drake VB24, BrittenBrahmsSchubertPrevinStrauss
SchubertíadaEuropean Union Youth Orchestra, Simon, CarlosBrittenStrauss
Konzerthaus Berlinśr19:30
Elizabeth Bay, Australiaczw19:30
Elizabeth Bay, Australiapt19:30
Elizabeth Bay, Australiasob14:00
Elizabeth Bay, Australiasob19:30
Elizabeth Bay, Australiandz17:00
Elizabeth Bay, Australiawt19:30
Elizabeth Bay, Australiaśr19:30
Elizabeth Bay, AustraliaAnnemarie Federle, BrittenStrauss, F.Kirchner, V. D.Vignery
Lucerne Festival im Sommerczw19:30
Elizabeth Bay, Australiapt19:30
Elizabeth Bay, Australiasob19:30
Elizabeth Bay, Australiasob14:00
Elizabeth Bay, Australiandz17:00
Elizabeth Bay, Australiawt19:30
Elizabeth Bay, Australiaśr19:30
Elizabeth Bay, Australiaczw14:00
Elizabeth Bay, Australiaczw19:30
Elizabeth Bay, Australiapt19:30
Elizabeth Bay, AustraliaMasterpiece Concert 2024-2025 All abroad! Orchestra! Part 2, Strauss IIOhno, U.DenzaBritten
Sapporo Symphony Orchestrasob19:30
Elizabeth Bay, Australiasob14:00
Elizabeth Bay, Australiandz17:00
Elizabeth Bay, Australiawt19:30
Elizabeth Bay, AustraliaAdelphi Quartet, HaydnLassus, O. D.VariousBritten
Lucerne Festival im SommerLove The World..., Bach, J. S.BrittenLisztPärt
Novosibirsk State Philharmonic Societyśr19:30
Elizabeth Bay, Australiaczw19:30
Elizabeth Bay, Australiapt19:30
pt19:30
Elizabeth Bay, AustraliaNoye’s Fludde – Children’s Opera, Britten
Narodowe Forum Muzykisob19:30
Elizabeth Bay, Australiasob14:00
Elizabeth Bay, Australiandz19:30
Elizabeth Bay, AustraliaLaurence Kilsby Tenor; Ella O'Neill Piano, BrahmsSaint-SaënsWolfSchoenberg, ArnoldStenhammar, W.Clarke, RebeccaWood, HughWeillBrittenHeggie
Wigmore HallTchaikovsky, BrittenDerriçaTchaikovsky, P. I.
Orquesta Filarmónica de MontevideoPerfume De Verão, MendelssohnMendelssohn, F.Lindberg, N.Peterson-BergerCanteloubeDeliusBrittenHolst
Casa da MúsicaPatricia Kopatchinskaja Plays Shostakovich, BrittenShostakovichSibelius
London Philharmonic OrchestraPeter Grimes, Britten
Teatro dell'Opera di Romapt20:00
Rzym, WłochyA Midsummer Night's Dream (Sen Nocy Letniej), Britten
Opera Northsob19:00
Leeds, Wielka Brytaniandz14:00
Amsterdam, HolandiaPeter Grimes, Britten
Teatro dell'Opera di Romandz16:30
Rzym, Włochy2. Sinfoniekonzert: Wellenlänge, BrittenMendelssohnHaydnDean
Staatsoper HannoverPeter Grimes, Britten
Teatro dell'Opera di Romawt20:00
Rzym, Włochywt19:30
Amsterdam, HolandiaPeter Grimes, Britten
Teatro dell'Opera di Romaczw20:00
Rzym, WłochyLorenzo Viotti Met Debussy’s La Mer En Hoogtepunten Uit Tristan Und Isolde, Wagner, RichardBrittenDebussy
Nederlands Philharmonisch Orkestczw20:15
Utrecht, HolandiaSea Scenes: Sibelius & Britten, BrittenClyneSibelius
Detroit Symphony Orchestrapt10:45
Detroit, Stany Zjednoczonept19:30
Amsterdam, HolandiaCommunity Classics North: Shakespeare in Music, BrittenGounodBernstein
Auckland Philharmonia OrchestraA Celebration Of Kathleen Ferrier, GluckQuilterBridge, FrankHändelMendelssohnBrittenSchubertBrahmsElgar
Wigmore HallSea Scenes: Sibelius & Britten, BrittenClyneSibelius
Detroit Symphony Orchestrasob20:00
Detroit, Stany ZjednoczonePeter Grimes, Britten
Teatro dell'Opera di Romasob18:00
Rzym, WłochyA Midsummer Night's Dream (Sen Nocy Letniej), Britten
Opera Northsob19:00
Leeds, Wielka BrytaniaSea Scenes: Sibelius & Britten, BrittenClyneSibelius
Detroit Symphony Orchestrandz15:00
Detroit, Stany ZjednoczoneLorenzo Viotti Met Debussy’s La Mer En Hoogtepunten Uit Tristan Und Isolde, Wagner, RichardBrittenDebussy
Nederlands Philharmonisch OrkestBenjamin Kruithof • Marco Sanna, BeethovenBrittenRachmaninoff
Musikvereinwt19:30
Amsterdam, HolandiaA Midsummer Night's Dream (Sen Nocy Letniej), Britten
Opera Northczw19:00
Leeds, Wielka BrytaniaState Chamber Orchestra of Russia, ProkofievHaydnBrittenBeethoven
Moscow PhilharmonicJane Glover Conducts Mozart, BrittenRavelMozart
Fort Worth Symphony OrchestraJulian Rachlin : Kammerorchester, BrittenBeethovenMozart
Symphonieorchester des Bayerischen RundfunksErika Baikoff Soprano; James Baillieu Piano, BrahmsDvořákMarx, JosephBrittenTchaikovsky, P. I.
Wigmore HallThe Bach Choir: Britten's War Requiem, Britten
Philharmonia OrchestraTan Dun Conducts Tan Dun, StravinskyDunBritten
Cleveland Orchestraczw19:30
Cleveland, Stany ZjednoczoneA Midsummer Night's Dream (Sen Nocy Letniej), Britten
Opera Northczw18:00
Leeds, Wielka BrytaniaTan Dun Conducts Tan Dun, StravinskyDunBritten
Cleveland Orchestrasob20:00
Cleveland, Stany ZjednoczoneA Midsummer Night's Dream (Sen Nocy Letniej), Britten
Opera Northśr19:00
Newcastle upon Tyne, Wielka BrytaniaMark Padmore Sings Britten, MozartBrittenLutosławskiSchumann
BBC Scottish Symphony OrchestraA Midsummer Night's Dream (Sen Nocy Letniej), Britten
Staatsoper Hannoverpt19:30
Hanower, NiemcyA Midsummer Night's Dream (Sen Nocy Letniej), Britten
Opera Northśr19:00
Salford Quays, Wielka Brytaniaczw19:30
Seattle, Stany ZjednoczoneA Midsummer Night's Dream (Sen Nocy Letniej), Britten
Staatsoper Hannoverpt19:30
Hanower, Niemcysob20:00
Seattle, Stany ZjednoczoneA Midsummer Night's Dream (Sen Nocy Letniej), Britten
Staatsoper Hannoverndz18:30
Hanower, NiemcyBoston Symphony Chamber Players, BrittenCopland
Boston Symphony OrchestraA Midsummer Night's Dream (Sen Nocy Letniej), Britten
Opera Northśr19:00
Nottingham, Wielka BrytaniaA Midsummer Night's Dream (Sen Nocy Letniej), Britten
Staatsoper Hannoverśr19:30
Hanower, NiemcyBeethoven's "Eroica" At The Noorda, BrittenBeethoven
Utah SymphonyHymne Til Sankt Cæcilia, Carter, E.Lassus, O. D.Da PalestrinaGuerrero, F.Lassus, F. D.Jackson, G.Clarke, RhonaBritten
DR Vokalensembletpt19:30
Kopenhaga, DaniaA Midsummer Night's Dream (Sen Nocy Letniej), Britten
Staatsoper Hannoverpt19:30
Hanower, NiemcyJoe Hisaishi – Hisaishi Symphonic, BrittenHisaishi, Joe
Royal Philharmonic OrchestraHymne Til Sankt Cæcilia, Carter, E.Lassus, O. D.Da PalestrinaGuerrero, F.Lassus, F. D.Jackson, G.Clarke, RhonaBritten
DR Vokalensembletsob17:00
Roskilde, DaniaBrabbins & Britten - Torsdag, SmythJohn PickardBritten
Malmö Symphony OrchestraA Midsummer Night's Dream (Sen Nocy Letniej), Britten
Staatsoper Hannoverczw19:30
Hanower, NiemcyBrabbins & Britten - Lördag, SmythBritten
Malmö Symphony OrchestraAdventskonzert, Prokofiev, S. S.MozartRachmaninoffBoieldieu, F.FauréBrittenRutterWalser
Sinfonieorchester BaselLes Illuminations, FauréBrittenMendelssohn
Orchestre National d'Île de FranceTchaikovsky's The Tempest, BrittenShostakovichTchaikovsky, P. I.Korngold
Utah SymphonyMartinů Voices & Ceremony Of Carols, Novák, J.BrittenAllegri, G.
Prague Symphony OrchestraThe Tempest & The Sea Hawk, BrittenMahlerTchaikovsky, P. I.Korngold
Chicago Symphony Orchestraczw19:30
Chicago, Stany ZjednoczoneJul Med DR Vokalensemblet, PoulencBrittenFrancis John Roy GrierVilletteWillcocksDaquin
DR Vokalensembletczw19:30
Kopenhaga, DaniaThe Tempest & The Sea Hawk, BrittenMahlerTchaikovsky, P. I.Korngold
Chicago Symphony Orchestrapt13:30
Chicago, Stany ZjednoczoneJul Med DR Vokalensemblet, PoulencBrittenFrancis John Roy GrierVilletteWillcocksDaquin
DR Vokalensembletpt19:30
Kopenhaga, DaniaThe Tempest & The Sea Hawk, BrittenMahlerTchaikovsky, P. I.Korngold
Chicago Symphony Orchestrasob19:30
Chicago, Stany ZjednoczoneJul Med DR Vokalensemblet, PoulencBrittenFrancis John Roy GrierVilletteWillcocksDaquin
DR VokalensembletA Midsummer Night's Dream (Sen Nocy Letniej), Britten
Opéra de Lillendz17:00
Lozanna, Szwajcariapon19:00
Lozanna, Szwajcariapt19:00
Lozanna, SzwajcariaA Midsummer Night's Dream (Sen Nocy Letniej), Britten
Opéra de LilleGerman Federal Youth Orchestra, BrittenGershwinHolst
MusikvereinCenturies Of Musical Joy, HändelManfredini, F. O.VivaldiBrittenMendelssohn
Amarillo SymphonyWellington College, LisztLloyd Webber, W.Gardel, C.BrittenGershwinScofield, J.Goodman, B.ElgarMussorgskyDelibesCoates, E. F. H.
St John's Smith SquareHeyward Conducts Mozart And Lutosławski, BrittenMozartLutosławski
Baltimore Symphony OrchestraRoyal Concertgebouw Orchestra - B6, PurcellBrittenDowland, J.Schumann
IbermúsicaDuke Bluebeard’s Castle, BartókChinProkofievBritten
Houston SymphonyGlover Conducts English Classics, ElgarVaughan WilliamsBrittenRavelHaydn
Chicago Symphony Orchestraczw19:30
Chicago, Stany ZjednoczoneGlover Conducts English Classics, ElgarVaughan WilliamsBrittenRavelHaydn
Chicago Symphony OrchestraSymphonie Fantastique, SawerBrittenBerlioz
London Philharmonic OrchestraConcertino: Purcell, Françaix, Britten, PurcellFrançaixBritten
Budapest Festival OrchestraSøndergård Conducts Mahler Symphony No. 1, Howell, D.BrittenMahler
Minnesota OrchestraFantaisies Au Fil De La Tamise, HolstBrittenElgar
Opéra National de ParisBritten And Haydn 'London' Symphony, Roussel, A.RavelBrittenHaydn
London Symphony Orchestrandz18:00
Göteborg, Szwecjaczw19:00
Göteborg, Szwecjandz18:00
Göteborg, SzwecjaDebussy And Liszt, DebussyBrittenMahlerLiszt
St. Louis Symphony Orchestrapt19:30
Saint Louis, Stany Zjednoczonesob18:00
Göteborg, SzwecjaDebussy And Liszt, DebussyBrittenMahlerLiszt
St. Louis Symphony Orchestrandz15:00
Saint Louis, Stany Zjednoczonewt19:00
Göteborg, Szwecjasob19:00
Cardiff, Wielka Brytaniawt19:00
Cardiff, Wielka BrytaniaClassical Series Concert #11, BrittenMozartHaydn
Kansas City Symphonypt20:00
Kansas City, Stany Zjednoczonept19:00
Cardiff, Wielka BrytaniaClassical Series Concert #11, BrittenMozartHaydn
Kansas City Symphonyśr19:00
Southampton, Wielka Brytania4. VielHarmonie-Konzert Elina Vähälä spielt Britten Violinkonzert, MendelssohnBrittenBeethoven
Symphoniker Hamburgsob19:00
Birmingham, Wielka Brytaniasob19:00
Milton Keynes, Wielka Brytaniaśr19:00
Llandudno, Wielka Brytania7. Sinfoniekonzert: War Requiem, Britten
Staatsoper Hannoversob19:00
Plymouth, Wielka BrytaniaProkofiev and Borodin, Borisova-OllasBrittenProkofievBorodin
Royal Philharmonic OrchestraLet's Make An Opera - The Little Sweep, Op.45, Britten
Tirana National Theatre of Opera and BalletThe Rape of Lucretia, Britten
Nederlandse Reisopera