Denak
Casting Tool
Alokairuak
Eguneratu profila
eu
Saioa hasi
Pro/Galdaketa
eu
Bilatu: Emanaldiak, Artistak, Enpresak, Jaialdiak, Kudeatzailea, Lekuak, Musika lanak, Bideoak
Etxea
Emanaldiak
Artistak
Enpresak
Jaialdiak
Zuzendariak
Lekuak
Gehiago
Urtaroak
Lehiaketak
Konpositoreak
Musika lanak
Bideoak
Pro Tools
industriako profesionalentzat
Ikusleentzat
Darya Modzalevskaya
/ Bideoak
Sarrerak
Ikusi
Partekatu
Ohiko galderak
Ikusi
Casting Tool
Stage director
Ikuspegi orokorra
Emanaldiak
Errepertorioa
Bideoak
Argazkiak
Biografia
Darya Modzalevskaya, Stage director
Bideoak
Ikusi
Casting Tool
Ikuspegi orokorra
Emanaldiak
Errepertorioa
Bideoak
Argazkiak
Biografia
Sarrerak
Ikusi
Partekatu
Ohiko galderak
Ikusi
Casting Tool
Ikusi gehiago Operabase-n
Casting Tool
-en
Harremanetarako
Agentea
Karrera grafikoak
Etorkizuneko Errepertorioa
Iragazki aurreratuak
Ikusi linean (zuzenean eta VOD)
Ikusi guztiak
Iraganeko Ekoizpen Bideoak
39
Don Giovanni
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Feb - Apr 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Elektra
(Electra)
,
Richard Strauss
Jan - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Tatyana Karpacheva
C:
Maxim Valkov
Die Entführung aus dem Serail
(The Abduction from the Seraglio)
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Jan - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
Les Pêcheurs de perles
(The Pearl Fishers)
,
Georges Bizet
Jan - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Maxim Valkov
Pagliacci
,
Ruggero Leoncavallo
Nov 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Lucia di Lammermoor
(Lucia of Lammermoor)
,
Gaetano Donizetti
Oct 2021 - Mar 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Ikusi beste bideo
Ikusi beste bideo
Il barbiere di Siviglia
(The Barber of Seville)
,
Gioachino Rossini
Oct 2021 - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Cavalleria rusticana
(Rustic Chivalry)
,
Pietro Mascagni
Oct 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Darya Modzalevskaya
Natalya Chernikova
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
La Bohème
,
Giacomo Puccini
Oct 2021 - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Hetag Tedeev
Puss in Boots
,
César Antonovich Cui
Oct 2021 - May 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Red Hat
(The Red Hat)
,
César Antonovich Cui
Sep 2021 - Mar 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Die Fledermaus
(The Bat)
,
Johann Strauss II
Sep 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Maxim Valkov
Faust
,
Charles-François Gounod
Sep 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
Il barbiere di Siviglia
(The Barber of Seville)
,
Gioachino Rossini
May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
La Bohème
,
Giacomo Puccini
Apr - May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
La Traviata
(La traviata)
,
Giuseppe Verdi
Feb - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Alexander Goikhman
Olga Mityokina
Elektra
(Electra)
,
Richard Strauss
Jan - May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Tatyana Karpacheva
C:
Maxim Valkov
Les Pêcheurs de perles
(The Pearl Fishers)
,
Georges Bizet
Oct 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Darya Modzalevskaya
Maxim Valkov
Faust
,
Charles-François Gounod
Sep 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
Yana Zubova
Puss in Boots
,
César Antonovich Cui
Sep 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Darya Modzalevskaya
Yuri Alexandrov
C:
Robert Luter
Don Giovanni
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Sep 2020 - May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Pagliacci
,
Ruggero Leoncavallo
Sep 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Yevgeny Onegin
(Eugene Onegin)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Sep 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Robert Luter
Maxim Valkov
Nina Zhukovskaya
Arakatu Darya Modzalevskaya i buruz gehiago
Ikuspegi orokorra
Emanaldiak
Errepertorioa
Argazkiak
Biografia
Egutegia
Pro
Antolakuntza grafikoa
Pro
Rol grafikoa
Pro
Ikusi guztiak