Παρελθόντες
2009 — Χθες
2024
22 Παραγωγές
35 Παραστάσεις
2023
37 Παραγωγές
70 Παραστάσεις
2022
13 Παραγωγές
25 Παραστάσεις
2021
5 Παραγωγές
9 Παραστάσεις
2020
1 Παραγωγές
1 Παραστάσεις
2019
4 Παραγωγές
8 Παραστάσεις
2018
3 Παραγωγές
4 Παραστάσεις
2017
1 Παραγωγές
1 Παραστάσεις
2016
3 Παραγωγές
5 Παραστάσεις
2015
2 Παραγωγές
4 Παραστάσεις
2014
2 Παραγωγές
3 Παραστάσεις
2013
3 Παραγωγές
4 Παραστάσεις
2012
1 Παραγωγές
1 Παραστάσεις
2011
1 Παραγωγές
1 Παραστάσεις
2009
1 Παραγωγές
1 Παραστάσεις
Παράσταση για το Σήμερα και μετά21 Παραγωγές (40 Παραστάσεις)
Εμφάνιση 21 Παραγωγές (40 Παραστάσεις)
No. 2015 Subscription (Program B), WebernSchoenberg, ArnoldBach, J. S.Schubert
NHK Symphony OrchestraViolin
Δείτε το πρόγραμμα, το καστ και το συνεργείοAbokonzert 9, MelartinBeethovenBusoniSibelius
Konzerthaus FreiburgViolin (Solo)
Δείτε το πρόγραμμα, το καστ και το συνεργείοBamberger Symphoniker: Dvořák’s Ninth Symphony, BrahmsDvořák
Edinburgh International FestivalViolin (Solo)
Δείτε το πρόγραμμα, το καστ και το συνεργείοOde to Napoleon — Kammerkonzert Faust · M. H. & W. Coleman · Hagen · Gállego · Moraguès · Boffard · Nigl, BergWebernSchoenberg, ArnoldBrahms
Salzburg FestivalViolin + 1 ρόλοι
Δείτε το πρόγραμμα, το καστ και το συνεργείοBeethoven and Brahms | Isabelle Faust violin; Daniela Lieb flute; Lorenzo Coppola clarinet; Eduardo Raimundo Beltrán clarinet; Javier Zafra bassoon; Bart Aerbeydt horn; Simone von Rahden viola; Kristin von der Goltz cello; James Munro double bass, BeethovenBrahms
Wigmore HallViolin
Δείτε το πρόγραμμα, το καστ και το συνεργείοSaisoneröffnung in Bamberg, SmetanaDvořákBeethoven
Bamberg SymphonyViolin (Solo)
Δείτε το πρόγραμμα, το καστ και το συνεργείοZahajovací Koncert S Isabelle Faust, KlusákDvořákShostakovich
Prague Radio Symphony OrchestraViolin (Solo)
Δείτε το πρόγραμμα, το καστ και το συνεργείοFaust / Schreiber / Tamestit / Queyras / Poltéra, Schubert
Elbphilharmonie & Laeiszhalle HamburgViolin I
Δείτε το πρόγραμμα, το καστ και το συνεργείοFaust / Schreiber / Tamestit / Queyras / Poltéra, Schubert
Wiener KonzerthausViolin I
Δείτε το πρόγραμμα, το καστ και το συνεργείοIsabelle Faust violin; Anne Katharina Schreiber violin; Antoine Tamestit viola; Jean-Guihen Queyras cello; Christian Poltéra cello, Schubert
Wigmore HallViolin I
Δείτε το πρόγραμμα, το καστ και το συνεργείοAdámek And Beethoven, BeethovenAdámek
London Symphony OrchestraViolin
Δείτε το πρόγραμμα, το καστ και το συνεργείοSibelius Seven & Nordic Music Days, WallenRune GlerupSørensen, B.SibeliusJónsdóttir, H. E.Sweeney, A.
Royal Scottish National OrchestraViolin
Δείτε το πρόγραμμα, το καστ και το συνεργείοIsabelle Faust I Bergs Violinkonsert, Wagner, RichardBergMayer, Emilie
Baltic Sea FestivalViolin
Δείτε το πρόγραμμα, το καστ και το συνεργείοΠεμ19:00
Gothenburg, Sweden (Berwald Hall)