всичко
Casting Tool
Наеми
Актуализиране на профил
bg
Влизам
Pro/Кастинг
bg
Търсене: Изпълнения, Артисти, Компании, Фестивали, Мениджър, Места на провеждане, Музикални произведения, Видеа
Начало
Изпълнения
Артисти
Компании
Фестивали
Агенти
Места на провеждане
Повече
Сезони
Kонкурси пеещи
Композитори
Музикални произведения
Видеа
Pro Tools
за професионалисти в индустрията
За публиката
Miroslav Molchanov
/ Видеа
Дял
Често задавани въпроси
Преглед в
Casting Tool
Bass
Общ преглед
Изпълнения
Репертоар
Видеа
Снимки
Miroslav Molchanov, Bass
Видеа
Преглед в
Casting Tool
Общ преглед
Изпълнения
Репертоар
Видеа
Снимки
Дял
Често задавани въпроси
Преглед в
Casting Tool
Вижте повече в Operabase
Инструмент за кастинг
контакт
Агент
Графики на кариерата
Бъдещ репертоар
Разширени филтри
Видеоклипове от предишна постановка
15
Il barbiere di Siviglia
(The Barber of Seville)
,
Gioachino Rossini
Oct 2023 - Apr 2024
Mariinsky Theatre
D:
Alain Maratrat
C:
Zaurbek Gugkaev
Lucia di Lammermoor
(Lucia of Lammermoor)
,
Gaetano Donizetti
Oct 2021 - Mar 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Вижте още видеоклипа
Вижте още видеоклипа
Il barbiere di Siviglia
(The Barber of Seville)
,
Gioachino Rossini
Oct 2021 - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
La Bohème
,
Giacomo Puccini
Oct 2021 - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Hetag Tedeev
Il barbiere di Siviglia
(The Barber of Seville)
,
Gioachino Rossini
May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Lucia di Lammermoor
(Lucia of Lammermoor)
,
Gaetano Donizetti
Nov 2020 - May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Oct 2020 - Mar 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Nina Zhukovskaya
Yevgeny Onegin
(Eugene Onegin)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Sep 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Robert Luter
Maxim Valkov
Nina Zhukovskaya
Разгледайте повече за Miroslav Molchanov
Общ преглед
Изпълнения
Репертоар
Снимки
Организационна графика
Pro
Ролева графика
Pro
Виж всички