Предстоящи изпълнения Днес нататък
Минали изпълнения 2016 — Вчера
Der arme Jonathan (The Poor Jonathan), Millöcker
Schleswig-Holsteinische LandestheaterBrostolone
Преглед на артистите и постановъчната трупаLa Traviata (La traviata), Verdi
Schleswig-Holsteinische LandestheaterIl dottor Grenvil (The doctor Grenvil)
Преглед на артистите и постановъчната трупа-
Lustigen Nibelungen (Die lustigen Nibelungen), Straus
Schleswig-Holsteinische LandestheaterDankwart
Преглед на артистите и постановъчната трупаProdaná nevěsta (The Bartered Bride), Smetana
Schleswig-Holsteinische LandestheaterKecal
Преглед на артистите и постановъчната трупаOperetta Gala, Various
Schleswig-Holsteinische LandestheaterSoloist
Преглед на артистите и постановъчната трупаMozart- Requiem, MozartHaydn
Schleswig-Holsteinische LandestheaterBass
Вижте програмата, актьорите и екипа-
Der arme Jonathan (The Poor Jonathan), Millöcker
Schleswig-Holsteinische LandestheaterBrostolone
Преглед на артистите и постановъчната трупаLa Traviata (La traviata), Verdi
Schleswig-Holsteinische LandestheaterIl dottor Grenvil (The doctor Grenvil)
Преглед на артистите и постановъчната трупа-
Lustigen Nibelungen (Die lustigen Nibelungen), Straus
Schleswig-Holsteinische LandestheaterDankwart
Преглед на артистите и постановъчната трупаProdaná nevěsta (The Bartered Bride), Smetana
Schleswig-Holsteinische LandestheaterKecal
Преглед на артистите и постановъчната трупаMozart- Requiem, MozartHaydn
Schleswig-Holsteinische LandestheaterBass
Вижте програмата, актьорите и екипа-
Der goldene Brunnen, Leipold
Schleswig-Holsteinische LandestheaterKostja + 2 роли
Преглед на артистите и постановъчната трупаPeter Grimes, Britten
Schleswig-Holsteinische LandestheaterSwallow
Преглед на артистите и постановъчната трупасъб19:30
Flensburg, Germanyвто19:30
Flensburg, Germanyсря19:30
Flensburg, Germanyпет19:30
Flensburg, GermanyDer goldene Brunnen, Leipold
Schleswig-Holsteinische LandestheaterKostja + 2 роли
Преглед на артистите и постановъчната трупанед16:00
Flensburg, GermanyPeter Grimes, Britten
Schleswig-Holsteinische LandestheaterSwallow
Преглед на артистите и постановъчната трупапет19:30
Flensburg, GermanyDer goldene Brunnen, Leipold
Schleswig-Holsteinische LandestheaterKostja + 2 роли
Преглед на артистите и постановъчната трупанед19:00
Rendsburg, GermanySweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (Sweeney Todd), Sondheim
Schleswig-Holsteinische LandestheaterJudge Turpin
Преглед на артистите и постановъчната трупачет19:30
Flensburg, Germany